FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 29 apr 2013, 21:22

JohnLennon je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:Barceloni umjetnici Realu trkaci. :P
Ali da li Neymar moze dostici Cristiana po dajvanju, vidjecemo ..
De bolan ostavi se Ronalda i dajvanja tako ti svega. Postajes ocajan sa tim. Rekao bi covjek da si zadnju njegovu utakmicu gledao dok je jos bio u Unitedu.

Bolje dat 70 miliona za "trkaca" Balea, nego 40 za ovog pizduna Neymara koji je inace po vlastitom priznanju (bio) navijac Madrida.
Al' ne more Neymar u Barci uspjet, brat bratu. I Midzet i on su preveliki potrosaci lopti da bi igrali zajedno, a pritom obojica dosli do izrazaja. Mislim, nista protiv da ga dovedete, ali cisto sumnjam da ce on i Midzet moci krajnje dobro suradjivati.
Igraš 1/2-finale LP i blećak napravi neku sličnu glupost, pa ko bi mu to oprostio?
Sta se brines za to, oprostice UEFA :mrgreen:
:lol:
Pa ti svaki dan rezis na Messija i pises k'o dijete od 10 godina a ja kad napisem da je Cristiano dajver kazes mi da se ostavim kopite.
Najomrazeniji igrac u Primeri i najveci dajver.

Vidjecemo k'o ce se vise isplatit.
A ti ces jos koju godinu gledati podredjen Real koji igra na kontre. ;)
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Monolog » 29 apr 2013, 21:24

Previše novca se vrti oko Neymara (sponzori, činjenica da Brazil nakon Ronaldinha traži neku zvijezdu koja može biti neko i nešto u svijetu fudbala) i vjerujem da je upravo to jedan od razloga što je 'vako tražen. Da je dobar - i te kako, ali mišljenja sam da je Suarez za njega Messi. Eh, s obzirom da se taj isti Suarez povezivao sa prelaskom u Barcelonu prije 3 godine, ja se ne bih tu ni sekunde razmišljao. Villa i Henry su došli (barem) godinu kasnije, nema smisla da Barcelonina uprava to ponovi i sa Suarezom. On je isuviše dobar da bi se tek tako zaobišao. 8-)
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
JohnLennon
Postovi: 932
Pridružen/a: 30 dec 2012, 21:55
Lokacija: Cibeles
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JohnLennon » 29 apr 2013, 21:28

M4kaveli je napisao/la:Pa ti svaki dan rezis na Messija i pises k'o dijete od 10 godina a ja kad napisem da je Cristiano dajver kazes mi da se ostavim kopite.
Najomrazeniji igrac u Primeri i najveci dajver.

Vidjecemo k'o ce se vise isplatit.
A ti ces jos koju godinu gledati podredjen Real koji igra na kontre. ;)
Ma sve more, al' da je krema dajverstva, nije 100%.

Ne mora znaciti. Mourinho je vrlo blizu odlaska i nitko ne zna kako ce i sta ce biti nakon njega. Rafa Benitez bi bio idealan. Redovno vas je samarao dok je vodio Valenciju i jednom izbacio sa Liverpoolom. A uostalom, ako cemo biti ovako podredjeni svaki put protiv vas kao u posljednjih godinu dana, potpisujem "podredjenost i igru na kontre" :mrgreen:
Da ne pricamo dalje o Realu ođe. Sta cete sa vratarom? :mrgreen:
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 29 apr 2013, 21:28

Monolog je napisao/la:Previše novca se vrti oko Neymara (sponzori, činjenica da Brazil nakon Ronaldinha traži neku zvijezdu koja može biti neko i nešto u svijetu fudbala) i vjerujem da je upravo to jedan od razloga što je 'vako tražen. Da je dobar - i te kako, ali mišljenja sam da je Suarez za njega Messi. Eh, s obzirom da se taj isti Suarez povezivao sa prelaskom u Barcelonu prije 3 godine, ja se ne bih tu ni sekunde razmišljao. Villa i Henry su došli (barem) godinu kasnije, nema smisla da Barcelonina uprava to ponovi i sa Suarezom. On je isuviše dobar da bi se tek tako zaobišao. 8-)
Messi u cemu ?
Ja bih rekao puno iskusniji i + mu je to sto je vec izgradjen kao igrac.
Neymar tehnicki i kao dribler samo moze biti Leo za njega, nikako obrnuto.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Monolog » 29 apr 2013, 21:30

M4kaveli je napisao/la:Messi u cemu
Završnici. A to je ono što nedostaje najboljem svjetskom krilu (Pedru) i Alexisu. 8-)
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
KrajPrice
Postovi: 602
Pridružen/a: 24 apr 2012, 00:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la KrajPrice » 29 apr 2013, 21:33

[img][img]http://s11.postimg.org/gfmd8ay3z/IMAG0148.jpg[/img][/img]

Prodajem komplet, made in Thailand,velicina L.

sezona 2014,gostujuci dres,zainteresovani u pp.

CIjena kompleta 60KM

Extra dres!
Zadnja izmjena: KrajPrice, dana/u 29 apr 2013, 21:36, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 29 apr 2013, 21:33

Monolog je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:Messi u cemu
Završnici. A to je ono što nedostaje najboljem svjetskom krilu (Pedru) i Alexisu. 8-)
Ne bih cak rekao ni da je u zavrsnici bolji.
Ali vidjecemo sve ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
jocker92
Postovi: 347
Pridružen/a: 08 sep 2011, 20:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jocker92 » 29 apr 2013, 21:44

M4kaveli je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:Messi u cemu
Završnici. A to je ono što nedostaje najboljem svjetskom krilu (Pedru) i Alexisu. 8-)
Ne bih cak rekao ni da je u zavrsnici bolji.
Ali vidjecemo sve ..
Kako nije bolji,pa lik zabio 23 gola u EPL ,a igra za Liverpool koji je uputio 20 suteva u okvir gola u cijeloj sezoni,pa prije dolazka Sturigea morao je sam sebi asistirati :D
Najbolja solucija je da dodju obojica,prodati Klizaca Sancheza,Pedro i Telle rezerve i udri sine.

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 29 apr 2013, 21:56

M4kaveli je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:Messi u cemu
Završnici. A to je ono što nedostaje najboljem svjetskom krilu (Pedru) i Alexisu. 8-)
Ne bih cak rekao ni da je u zavrsnici bolji.
Ali vidjecemo sve ..
ne brukaj se majke ti, poredis Brazilsku ligu sa EPL-om
Suarez 1. strijelac Prema a ova ubleha ne moze to ni u Brazilskoj ligi ostvarit
Suarez miljama daleko ispred ovog razvikanog talenta (govorim ovo jer pratim Suareza odkad je dosao u Evropu)
bolje dovest' J. Martineza nego Neymara :!:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 29 apr 2013, 22:07

Pa kako ti znas da ovaj kada dodje u Barcu nece zabijati vise od Suareza ? :?
I jedan i drugi su strasni strijelci ..

Znas u cemu je fazon ?
Neymar moze postati najbolji a Suarez ne moze.
Barca se ide kockat ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 29 apr 2013, 22:19

Treba obojicu dovest. Prodat Sancheza i Villu.

Neymar ce vjerovatno kostat oko 40 miliona, koliko Suarez? 25,30? Njih dvojicu mogu pokrit prodaje ove dvojice, Valdesa i Songa. Plus iskesirat za golmana i stopera i to je to.

Messi, Suarez i Neymar bi mogli ciniti strasan trio. Mogli bi cak i nadmasiti onaj iz Pepove prve sezone, te MVP trio.

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la catalonia » 29 apr 2013, 22:24

M4kaveli je napisao/la:Pa kako ti znas da ovaj kada dodje u Barcu nece zabijati vise od Suareza ? :?
I jedan i drugi su strasni strijelci ..

Znas u cemu je fazon ?
Neymar moze postati najbolji a Suarez ne moze.
Barca se ide kockat ..
mi imamo najboljeg a to je messi tako da nam treba igrač koji zna (možda ću biti malo grup prema pedru i alexisu :mrgreen: ) pogoditi gol sa 5 metara

uvjek bi prije uzeo suareza nego neymara ;)
.

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bacelonafan » 29 apr 2013, 22:29

Reus sad bi odma sve te pare dao za njega prije nego za Neymara,Bale,Suarez,Runi bilo ko od njih bi nam legao ko budali samar! Ja mislim da bi trkacki bili duplo slabiji sa Suarezom i Neymarom,tj manji presing bi vrsili,Pedro i Sanchez su to znali dobro da obavljaju!

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la catalonia » 29 apr 2013, 22:41

bacelonafan je napisao/la:Reus sad bi odma sve te pare dao za njega prije nego za Neymara,Bale,Suarez,Runi bilo ko od njih bi nam legao ko budali samar! Ja mislim da bi trkacki bili duplo slabiji sa Suarezom i Neymarom,tj manji presing bi vrsili,Pedro i Sanchez su to znali dobro da obavljaju!
upravu si ali teško da će njega dortmunt prodati barem ne ovo ljeto ;)
.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 30 apr 2013, 00:10

JohnLennon je napisao/la:Al' ne more Neymar u Barci uspjet, brat bratu. I Midzet i on su preveliki potrosaci lopti da bi igrali zajedno, a pritom obojica dosli do izrazaja. Mislim, nista protiv da ga dovedete, ali cisto sumnjam da ce on i Midzet moci krajnje dobro suradjivati.
Malo je smiješno to što misliš da Messi i Neymar ne mogu zajedno blistat' u timu, dok recimo to ne misliš za Balea i Ronalda u istom timu.
Et', ja ipak mislim da će se prije uklopit' Messi/Neymar neg' Bale/CR. Ukoliko dođe do tih transfera naravno...

A vidim sad i spominjete Ibru, e to bi se tek uklopilo, ono pravo. :mrgreen:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6932
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 30 apr 2013, 00:26

kad govorimo o promjenama i pojacanjima u napadu, idealno bi bilo da nam dodju i suarez i neymar

imamo dakle vilju i alexisa, suarez bi bio zamjna za vilju, neymar za alexisa, jedno znaci klasicno krilo kao neymar, jedan igrac koji moze biti i spic i krilo kao vilja ili suarez. tako dakle stvari treba posmatrati, ako ode samo vilja vjerujem da ce doci prije suarez, ako ode samo alexis onda samo neymar dolazi, al najbolje bi bilo da odu obojica

realno onako gledajuci, neymar vise nije upitan nikako, po svemu sudeci samo se ceka kraj sezone i konacna potvrda i da vidimo koliko ce na kraju kostati, ja sam ubijedjen ne preko 30 miliona, nije jos uvijek top klasa,nije do kraja izgradjen igrac, al je najveci svjetski talenat i ima sve preduslove da izraste u mocnog igraca,

suarez s druge strane se vec etablirao, i on je u ajaxu pokazao veliki talenat, u engleskoj se dokazao potpuno, igracki savrseno odgovara igri barce, ono sto je najbitnije moze igrati i kao krilo i spic, a takav jedino dolazi u obzir, mogao bi se roatirati u vrhu napada na vise pozicija, zavisno od messijevih kretnji i to je to. njegova karakter se da lako srediti, misljenja sam da cim bi presao u barcu, promijenio bi se totalno, u engleskoj ima neki veliki pritisak kao uostalom i mnogi drugi igraci, kod nas ne bi pravio nikakve probleme

neymar je opet druga prica, on bi morao napredovati jos, morao bi se boriti s pedrom ponajvise za mjesto u prvih 11, njemu bi trebalo neko vrijeme da izraste u igracinu, al s obzirom kakav je strasan talenat, vjerovatno bi eksplodirao vec nakon mjesec-dva.

za obojicu je bitno da se uklope s messijem i ostatkom ekipe, moraju prihvatiti cinjenicu da nece biti glavne dase u ekipi, tako ako se postave, imaju svijetlu buducnost u klubu, s njima dvojicom ako se pokazu dobili bi jako puno,najvise svjezine i gladi za golovima sto nam sad najvise treba, zeljni su dokazivanja i takvi nam igraci trebaju

trio suarez - messi - neymar bi bio zaista paklen, odsta bi tu igrao i pedro, imali bi neke nove mogucnosti, messi bi bio vise rasterecen, puno vise golova bi se davalao, puno veci pritisak na protivnicke odbrane bi bio, sva trojica su jaki individualno, kad jeprotivnik zatvoreniji suarez bi mogao igrati klasicnog spica, sve ono dakle sto nam je nedostajalo moglo bi se pokriti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 30 apr 2013, 00:42

M4kaveli je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Previše novca se vrti oko Neymara (sponzori, činjenica da Brazil nakon Ronaldinha traži neku zvijezdu koja može biti neko i nešto u svijetu fudbala) i vjerujem da je upravo to jedan od razloga što je 'vako tražen. Da je dobar - i te kako, ali mišljenja sam da je Suarez za njega Messi. Eh, s obzirom da se taj isti Suarez povezivao sa prelaskom u Barcelonu prije 3 godine, ja se ne bih tu ni sekunde razmišljao. Villa i Henry su došli (barem) godinu kasnije, nema smisla da Barcelonina uprava to ponovi i sa Suarezom. On je isuviše dobar da bi se tek tako zaobišao. 8-)
Messi u cemu ?
Ja bih rekao puno iskusniji i + mu je to sto je vec izgradjen kao igrac.
Neymar tehnicki i kao dribler samo moze biti Leo za njega, nikako obrnuto.
pa zato sto je izgradjen ko igrac (i to igrac svijetske klase ,sto neymar mozda nikad ni ne postane jer je sve na kocki),igrac koji je svoju zemlju doveo do 3.mjesta na SP.drugi strijalac premier lige,veliki strijelac .
neymar mora jos hljeba jesti da postane ko suarez,nije sve u driblinzima i da se napravi budala protivnicki igrac ne treba barci to,barci trebaju golovi ,zato ga i zovem cirkusant sto samo nesh dribla a ti driblinzi su vecinom nepotrebni i ne pomazu ekipi uopste,usput dribla samo protvnicke igrace botafoga i tako tih ekipica iz brazilske(hadaljske :mrgreen: ) lige,dodje samo na evropsko tlo ,nije da ne driibla nego ga nema ni na mapi .trazis neymara po terenu. zato suarez nije da je messi za neymara nego je messi na kvadrat

smijesno je porediti uopste suareza sa neymarom djetetom nekim koji je do sad igro samo u brazilskoj ligi gdje je jedan keirrison bio najbolji strijelac ,kad ga barca kupi od tad nije minute zaigro za barcu,sad ga nece ni dinamo iz zagreba na posudbu da dovede :lol: .to su ti brazilci i ta jaka brazilska liga, ronaldo debeli navro za neymara da sto prije dodje u evropu ne bil on zaradio na njegovom transferu,zato svaki drugi dan ronaldo:neymar ce biti najbolji ovo ono,postalo je smijesno vise
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bacelonafan » 30 apr 2013, 00:45

mandraX je napisao/la:
JohnLennon je napisao/la:Al' ne more Neymar u Barci uspjet, brat bratu. I Midzet i on su preveliki potrosaci lopti da bi igrali zajedno, a pritom obojica dosli do izrazaja. Mislim, nista protiv da ga dovedete, ali cisto sumnjam da ce on i Midzet moci krajnje dobro suradjivati.
Malo je smiješno to što misliš da Messi i Neymar ne mogu zajedno blistat' u timu, dok recimo to ne misliš za Balea i Ronalda u istom timu.
Et', ja ipak mislim da će se prije uklopit' Messi/Neymar neg' Bale/CR. Ukoliko dođe do tih transfera naravno...

A vidim sad i spominjete Ibru, e to bi se tek uklopilo, ono pravo. :mrgreen:
zato jer je Bale radnik na terenu,dok Neymar to nije tako da mnoge stvari bi izgubili njegovim dovodjenjem,Bale i Reus su mnogo,mnogo korisniji igraci

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bacelonafan » 30 apr 2013, 00:47

barsa87 potpuno se slazem,kad sam gledao Neymara protiv nekih repki iz evrope,smijesno ga je bilo gledat,jaci defanzivci su ga dobijali svaki duel,on je po meni izvikan igrac i bio bi velika greska Barse

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 30 apr 2013, 00:51

@barca_87 slazem se s vecinom sto si napisao
i ne lupa Ronaldo te gluposti po medijima kako je Neymar najbolji nego narcisoidni Pele ;)
ja ne znam da je njega Ronaldo nesto previse uzdizao, samo je rekao da sto prije treba doci u Evropu
i kada se prica o Ronaldu ne trebaju ti dodaci "debeli" itd., Ronaldo je jedan, sve ostalo su jeftine kopije :!:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.