FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Kevin » 28 maj 2013, 16:10

Armageddon2012 je napisao/la:fidelis,ajd tamo puštaj utakmice i prosipaj tu priču nekome drugome...

mene ne možeš ubjediti da je važnije da li je nešto plaćeno 31.marta ili 8 aprila,od toga da izazivate podsmijeh na svakom od ova 4 vaša zadnja gostovanja.
mi izazivamo podsmijeh??..kakvi ste onda tek vi kad smo vas eto mi takvi nakantali :lol: :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

kristian
Postovi: 728
Pridružen/a: 03 okt 2009, 00:51
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la kristian » 28 maj 2013, 16:34

smijesno je da odmah kevin i fidels stanu u odbranu "hrvatski" klubova , kao odvjetnici se odmah javljaju i pricaju o nekakvoj pravdi , cuvajte svoj siroki i svoje dvoriste gledajte , ovo neka bude izmedju borcevi navijaca i zrinskog ;)

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Armageddon2012 » 28 maj 2013, 16:38

Izdržaće ovo Borac,bilo je i gorih situacija...

Ali će uvijek Borac biti Borac a Široki Brijeg Široki Brijeg.

I hvala ti Bože na tome.
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
ris
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 apr 2013, 15:39

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ris » 28 maj 2013, 17:27

Ова & " % је $ ? је % $ ? у & $ ". ", " $ & ?, $ све " $ & $, & $ " постане ' " врх. Најгоре % постоје " " ? $ је ово & & $ % $.$ " ", "!!!! :(((((((
Zadnja izmjena: ris, dana/u 28 maj 2013, 18:36, ukupno mijenjano 1 put.
? своје, % туђе!

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 4243
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 28 maj 2013, 17:31

Pozdrav braci u RS-u ! Napred Borac !
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 28 maj 2013, 17:32

delko je napisao/la:meni se cini da vi uopste ne poznate situaciju u borcu ;) borac ima probleme sa dugovima starim jednu deceniju a ne sto su sad doveli par igraca ;)

a sto se tice licence, radulj je rekao da je borac u zalbenom roku ispunio sve sto je komisija utvrdila kao potrebno za dobijanje iste (ako radulj laze, morat ce da polize sve sto je napricao protiv komisije, kako je to nastimano vako nako), sad ide zalba UEFI, ako UEFA da borcu licencu onda komisija/savez treba da se stide ;)

a raspravljati sad o tim stvarima o kojima svi ne znamo bas pravu istinu ili kao ovaj SB (uz duzno postovanje) ne zna mnogo o borcu, visegodisnjim dugovima i svemu ostalom - stvarno nema smisla ;)
Ako mi vjerujes dzaba ce te vi to slati Uefi. Posto ti oni nece da se mijesaju u drzave, tako da ti oni vjeruju ono sto ima dostave savezi drzava jer su ih oni u jednu ruku postavili.
Tako da nema nista od toga, vjerovatno ima nesto da nije regularno...
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Mancini » 28 maj 2013, 17:33

ennis je napisao/la:
Armageddon2012 je napisao/la:Izdržaće ovo Borac,bilo je i gorih situacija...

Ali će uvijek Borac biti Borac a Široki Brijeg Široki Brijeg.

I hvala ti Bože na tome.
Hoces reci Listica :D ,slozio bih se s tobom samo jos kad bi Borac bio "onaj" Borac
U svakom slucaju ste veci od njih, :) i pozvaniji da igrate Evropsko takmicenje nego Zrinjski recimo,ali pravila su pravila,da bi sve pokvarila
Pa ako su pravila pravila što poštujem u svakom slučaju kako je onda Željo dobio licencu a onim svojim radnicima mjesecima platu nisu dali?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 maj 2013, 17:45

Ne sramoti se. Ustvari, za sramocenje bi trebao osjecati stid, no vidim po otvorenim (naravno i potpuno nekaznjenim) iskazima mrznje, netrpeljivosti da isti ne osjecas. Za tebe je dovoljna kazna taj kompleks koji imas. Dugo te posluzio i jos vise rastao, ''ljudi'' poput tebe bolje nisu ni zasluzili.
...Život za Široki...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la pile87 » 28 maj 2013, 17:49

ŠB_Fidelis je napisao/la:Ne sramoti se. Ustvari, za sramocenje bi trebao osjecati stid, no vidim po otvorenim (naravno i potpuno nekaznjenim) iskazima mrznje, netrpeljivosti da isti ne osjecas. Za tebe je dovoljna kazna taj kompleks koji imas. Dugo te posluzio i jos vise rastao, ''ljudi'' poput tebe bolje nisu ni zasluzili.
E vala bolje mu nisi mogao ni reci, eto mu b luke pa nek se zagrele i tuguju zajedno.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

kristian
Postovi: 728
Pridružen/a: 03 okt 2009, 00:51
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la kristian » 28 maj 2013, 17:50

ma nemam ja nista protiv hercegovaca , al stvarno vise ovaj fidels i onaj drugi u sve se petljaju , ako samo neko njihove interese dirne odmah se javljaju nevazno na kojoj temi bilo , smatram da su fini momci , al ne moraju na svaku odgovarati :lol:

Avatar
ris
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 apr 2013, 15:39

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ris » 28 maj 2013, 18:39

Ево за све $ " се " за &, 2 $ ' ? СА $ "!!! :(

2 *& $!!! :( :( :(

' %, " ? " $ &. $ $ " ", $ " ' ? све најгоре, ? $ се, " - вас & &, " $ "!!! :evil: :evil: :evil:
? своје, % туђе!

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la SarajlijaTM » 28 maj 2013, 18:53

ris je napisao/la:Ево за све $ " се " за &, 2 $ ' ? СА $ "!!! :(

2 *& $!!! :( :( :(

' %, " ? " $ &. $ $ " ", $ " ' ? све најгоре, ? $ се, " - вас & &, " $ "!!! :evil: :evil: :evil:
Nesto malo cudno da su se odjednom isplatili svi dugovi,ako se sjetim da su pocetkom proljeca bili upitni nastupi borca u PL i da se za svaku tekmu posebno skupljala lova i da se uplacivalo 3-4000 po tekmi da bi se igralo. znaci od tolikih dugova pocetkom marta i besparice koja je vladala tamo,da se odjednom sve isplati u 5 dana. Nesto se ne sjecam te vase finansijske injekcije,osim one prije mozda mjesec kad je bila neka donatorska vecer ili sta slicno,pa skupljeno 150000km
A koplja su se uvjek lomila i na zelji i na borcu,pa sad opet psujte ivicu i pricajte da stima,da je on tu pobjedio bi fudbal a ne pare...
eto svima godina bez njega u NFS.

A onaj sme.tljar "kamencic" nek damu svoja pojede pored amarove slike

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Denizmare » 28 maj 2013, 19:21

ris je napisao/la:Ево за све $ " се " за &, 2 $ ' ? СА $ "!!! :(

2 *& $!!! :( :( :(

' %, " ? " $ &. $ $ " ", $ " ' ? све најгоре, ? $ се, " - вас & &, " $ "!!! :evil: :evil: :evil:
pogresno si napisao recenicu druze,ona je trebala ici ovako: ,,Smradovi jedni iz uprave Borca,zakasnili ste 2 dana sa predajom papira,sto ne radite svoj posao kako treba umjesto da krivite nekog drugog (savez) za vas NERAD,,. Tacka.

Razmisli sta si napisao pa pokusaj ponovo da ne trazis krivca na pogresnoj adresi jer si sam napisao cija je greska,a krivis nekog drugog za nerad prvih,gdje je tu logika?

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jovanmaksimovic » 28 maj 2013, 19:25

zbog 2 je.bena dana su ljudi gubili ratove, a ne licencu... pricas gluposti... ako mislis da je to SAMO 2 dana, e nije... to je 2 dana PREVISE
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Avatar
kazu
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:59
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la kazu » 28 maj 2013, 19:36

Takvi smo mi narodi ovde u Bosni, uvijek ugroženi i svi nas mrze,a mi tako dobri!

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la lisander » 28 maj 2013, 19:38

Ovako. žao mi je Borca kao kluba i Banja Luke kao grado, al mi je drago zbog nekih pojedinaca koji iz godine u godinu sramote ime grada i kluba, da niste onolike prekide napravili i gluposti mogli ste platiti pola duga, ali eto ako savez postavlja uslove a ne uEFA vi ste gurnuti u provaliju, u kojoj ste realno od rata.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 29 maj 2013, 00:25

Mislim da Zrinjski još nema razloga za radovanje. Borac ima jak lobi, a i ako je situacija kako je opisano od strane banjalučkih navijača možda će i Uefa intervenisati. Nevolim socijalu, ali ako su obaveze izmirene u žalbenom roku onda nevidim prepreke. Ako obaveze nisu izmirene do propisanog datuma onda jedino vidim razloga da se ljute na na svoju upravu, a uprava na činjenicu da je "džaba" plaćala obaveze. I moja je firma prije nekog vremena zijanila posao od par stotina hiljada jer nismo o roku predali nešto.

Ali sad s druge strane se postavlja pitanje kakav je smisao igranja 30 kola ako te onda ovako presjeku zbog rokova i administracije. Neki balans se mora naći. Neznam kako je Malaga igrala Evropu sa silnim dugovanjima. A i ovi pto su dobili licencu izuzev Širokog su objektivno dužni preko svake mjere.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Mancini » 29 maj 2013, 00:32

Dobro napisano.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 29 maj 2013, 08:48

Rade Paprica 9 je napisao/la:Mislim da Zrinjski još nema razloga za radovanje. Borac ima jak lobi, a i ako je situacija kako je opisano od strane banjalučkih navijača možda će i Uefa intervenisati. Nevolim socijalu, ali ako su obaveze izmirene u žalbenom roku onda nevidim prepreke. Ako obaveze nisu izmirene do propisanog datuma onda jedino vidim razloga da se ljute na na svoju upravu, a uprava na činjenicu da je "džaba" plaćala obaveze. I moja je firma prije nekog vremena zijanila posao od par stotina hiljada jer nismo o roku predali nešto.

Ali sad s druge strane se postavlja pitanje kakav je smisao igranja 30 kola ako te onda ovako presjeku zbog rokova i administracije. Neki balans se mora naći. Neznam kako je Malaga igrala Evropu sa silnim dugovanjima. A i ovi pto su dobili licencu izuzev Širokog su objektivno dužni preko svake mjere.
Ne postoji nikakav zalbeni rok u kojem ti je dozvoljeno uplatiti pare, nego moras uplatiti do 31. marta sve sto si duzan ili do tog datuma srediti papire koji potvrduju da si potpisao reprograme i sl... Zatim zasjeda komisija koja donosi odluku, pa zatim se zalis, pa ide drugostepena komisija, pa oni donose odluku i njihova je zadnja...

Ovi su nakon sto je prvostepena komisija donijela odluku da nema licence uplacivali pare nakon tog datuma, a to je zabranjeno... Slicno je koliko se sjecam dopusteno Sarajevu na insistiranje i podrsku Ivice Osima, ali je receno da je to zadnji put i da su stroziji kriteriji sljedece godine, i svake ce godine biti sve gori to je sigurno...

Mogu ku*cu svirati, licence nema, ako misle slati zalbe Uefi onda ce i tu izgubiti para da pokrenu parnicu, advokati, i sl., gube ugled, nasi ce ih manje gotiviti onda, sve u svemu donji su pravo... Sutite i poklopite se, placajte na vrijeme i sljedece godine pokusajte izboriti Evropu... Drago mi je sto nas nacionalisti nece brukati pred Evropom, iako i ovi juzni dole su takvi ali u svakom slucaju manje nego ovi...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Kevin » 29 maj 2013, 09:12

Baja_Zvjerka je napisao/la:
Rade Paprica 9 je napisao/la:Mislim da Zrinjski još nema razloga za radovanje. Borac ima jak lobi, a i ako je situacija kako je opisano od strane banjalučkih navijača možda će i Uefa intervenisati. Nevolim socijalu, ali ako su obaveze izmirene u žalbenom roku onda nevidim prepreke. Ako obaveze nisu izmirene do propisanog datuma onda jedino vidim razloga da se ljute na na svoju upravu, a uprava na činjenicu da je "džaba" plaćala obaveze. I moja je firma prije nekog vremena zijanila posao od par stotina hiljada jer nismo o roku predali nešto.

Ali sad s druge strane se postavlja pitanje kakav je smisao igranja 30 kola ako te onda ovako presjeku zbog rokova i administracije. Neki balans se mora naći. Neznam kako je Malaga igrala Evropu sa silnim dugovanjima. A i ovi pto su dobili licencu izuzev Širokog su objektivno dužni preko svake mjere.
Ne postoji nikakav zalbeni rok u kojem ti je dozvoljeno uplatiti pare, nego moras uplatiti do 31. marta sve sto si duzan ili do tog datuma srediti papire koji potvrduju da si potpisao reprograme i sl... Zatim zasjeda komisija koja donosi odluku, pa zatim se zalis, pa ide drugostepena komisija, pa oni donose odluku i njihova je zadnja...

Ovi su nakon sto je prvostepena komisija donijela odluku da nema licence uplacivali pare nakon tog datuma, a to je zabranjeno... Slicno je koliko se sjecam dopusteno Sarajevu na insistiranje i podrsku Ivice Osima, ali je receno da je to zadnji put i da su stroziji kriteriji sljedece godine, i svake ce godine biti sve gori to je sigurno...

Mogu ku*cu svirati, licence nema, ako misle slati zalbe Uefi onda ce i tu izgubiti para da pokrenu parnicu, advokati, i sl., gube ugled, nasi ce ih manje gotiviti onda, sve u svemu donji su pravo... Sutite i poklopite se, placajte na vrijeme i sljedece godine pokusajte izboriti Evropu... Drago mi je sto nas nacionalisti nece brukati pred Evropom, iako i ovi juzni dole su takvi ali u svakom slucaju manje nego ovi...
to je to..zalbeni rok je ako je bio neki porpust ili nesto, a ne da placas iza određenog datuma.. sad ima problem tih 10-15 dana, a imali su godinu do toga pa nista nisu rijesavali..ali vjerojatno su čekali da vide oće li osigurat Europu kroz natjecanja
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.