Kad svi pricaju da i ja

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 22 sep 2012, 15:44

Obecajem bit ce i koja pametna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Subota.Rano jutro.Oko 6-7h.Lezim.Umoran sam od sinocnjeg nocnog turnira u nogometu u Gornjo Koprivni.Tek sam stigao kuci.Osvojili smo naslov i nagradu od 2000KM.I u toj svoj idili zvoni mi mobitel.Halo? Derem se.Sa druge strane cuje se nekakav stariji glas i govori:
" Senchi jes to ti?Amar na telefonu"
-"Jesam!(derem se)Koji Amar?
U stilu James Bonda odg.
"Osim.Amar Osim.Zeljin trener"
Ja u cudu sav
"Nabiem i tebe i Zelju na qrac,sto me budis vako rano"
"Izvini jarane,al Kvesa bio na turniri igro za neke levate pa mi prico o tebi kako si nadigro sve i sam osvojio turnir"
-"Ma znam vidio sam ga,zico mi lovu za cigare,dao sam mu 2-3 KM.Zahvalio se.Raja je,a i istina je da sam sve nadigro"
"Ma nek si mu dao,kriza u klubu,tesko,navijaci nas zezaju a i treba nam goagetter,Adil-aga blage nema"
-"Iiiiiiiiiiii????"
"Mi bi da ti dodjes igrat za nas(ovo-ono one meni obecaje)stan ce dobiti plata 3milje izguraj sezonu i onda haj dje os'"
-"Ma haj kad me molis tako,doci cu dole u Saraj'vo na razgovor da vidim bil igro"
"Hvala care,glavni si,ima da te nosimo na ledjima ako potpises"
-"Ma nemoj,Amare tako sram me al imam problem nemam prevoza"
"I prevoz ces da dobijes,evo sad saljem Zebu u njegovom Yugi 45 po tebe"
-"Eto moze neg dodje Zeba,bit cu spreman"
-"Dovidjenja i hvala najveca"
-"Ma nist'"

Vracam se na spavanje,znam da imam jos 3-4 h sna pa moram se ustat spremat za put.Jos pod dojmom san mi ne dolazi na oci.I ustajem.


Nastavak uskoro...........
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 22 sep 2012, 16:19

Sjebo alanser od Yuge.STOP.Zavidovici.STOP.Zovi Osima.STOP.Nek salje Adilovica golfom kecom STOP.Njemu stari radi u Njemackoj STOP Na bausteli STOP Ima on para za gorivo STOP"
Citam taj Zebinem telegram oko 10:00 tek usto.Govorim mami de umijesaj tu kljukusu,graha napravi,burek ispeci,pa i salate natrpaj u torbu da se ima za puta.Za to vrijeme ukucavam Osimov broj i zovem.Javlja se Osim i pita:"Sta je bilo,gdje gori",ja 'ladno "Onom tvom Zebi,majka mu stara,oso alenser u Yuge i nigdje ne moze iz Zavidovica i kaze da posaljes Adilovica iz Saraj'va po njega jer on jedini ima para za gorivo" "Dobro" prozbori vidno zabrniuti Osim i poklopi.Prosla 3-4-5h kad se u dvoristi zacude nekakav stari,jadni,iritantni zvuk Golf 1.Ja kroz prozor,drzeci sarmu u kaski,a kapa ona voda sa sarme mi na carepe i nesto mi pravo neugodno.Izlaze njih dvojica Zeba ljut zbog Yuge,ja mu govorim smire se stari,ima u mene od komsije,komsija sina ciji stric popravlja auta.I njega cemo povesti.Kaze on ne treba reko je Adil povuci Yugu kad se budemo vracali,pa ce on popravit.Adil,vidno ljut,a kako i ne bi.Moro doci po konkureniciju,gleda me ispod oka,a ja se smijem,razvuko kez od uva do uva.A i nesto mi neugodno gledaju u ono moju sarmu.Gladni ljudi sta ces,kad ce Zeba "da nemas jos te sarme,gladni smo" A ja mislim sve "imam vam jos 3 komada,mislio sebi za posle,al haj moram se ulizat Zebi on dijele lopte na terenu..Odgovaram "Ma imam ",a oni sretni,oci im iskocile odmah.Nemamo vremena,zurimo,kaze Adil aga.U Golfu cemo jesti.I ja na brzinu promijenim onu smrdljivu carapu od sarme,uzmem torbu,potrpam ono sto mi je mama napravila i sjedamo.
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 22 sep 2012, 20:17

Vozimo se Zeba,Adil i ja u Golfu kroz krajiske krivine i ne ravnine,a golf odskace,zvuci grozno a i bgm dimi se iza ko da je pozar.Nadvikujemo se mi tako,govori Zeba dobra ti sarma,Adil kaze da imam ja koga da mi sprema vaku sarmu bio bi bosanski Lessi(mislim Messi),a ja se smijem i sve mislim 'ebat cu ti ja majku na terenu pa ces ti lijepo na klupu i sa sarmom i bez sarme.Nema goriva kaze Adil i skrece za benzinsku.

Negdje u blizini Zavidovica.Izlazi Adil a meni Zeba sapce" Naporan ovaj Adil,em se qurci sa ovim Golfom,em sa tim sto mu je stari u Njemackoj i jos nam nabija na nos kako je on jedini imo muda osutat na gol Maribora i mi bi zeljali svi da ti dodjes u taj napad a ne on,loptu cemo ti davati,kerla,beso i ja,samo da se Adila rijesimo".Sutim te odgovaram "Ma haj nije tako los,ne moze biti,al i meni je u interesu da se ubacim u prvi 11".U tom trenutku u auto ulazi Adilovic i pocinje" Stara u Njemackoj pa se nekad i za zwaju moze natankat" Ja gledam Zebu koji se cinicno smije.

Usput smo svratili po Zebinog yugu te Zeba presjeda u njega kako bi upravljao autom,dok ga Adil vuce.Ostali dio voznje je protekao dosadno.Sutili smo.Dolazimo u Sarajevo na parking te izlazimo iz auta.Adil zurio.Mama ga zvala,a Zeba i ja ostali na parkingu.Prilazi mi Zajko i govori "jarane da ne bi imo 50KM u zajam do prvog,Amar je obeco platu a racuna hrpa,sam sam u stanu a marke nemam".I u tome meni sine ideja i kazem "Zajko,brate Zajko,ja bez stana ti sam,ocemu skupa i dam ti jos 50KM".

On sav odusavljen i pristane.I sjedamo mi u njegovog Yugu.Jes da sam ja prije malo prcko po alanseru i osposobio sam ga.Baram se mislio da jesam.Prvu put nece,drugi put nece,treci put nece,i tek cetvrti put upali iz prve.Krecemo.Zeba prolazi kroz crveno.Kaze zurim.I idemo.Yugo skripi.Propuh kroz vrata.Dimi. Jbg bolje nema,rece Zajko i udari po gasu.Nakon 30min voznje stizemo pred njegov stan.Ja vadim torbe i ulazim.
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
anonimni
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la anonimni » 22 sep 2012, 21:23

Senaid L.F.C je napisao/la:Obecajem bit ce i koja pametna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Subota.Rano jutro.Oko 6-7h.Lezim.Umoran sam od sinocnjeg nocnog turnira u nogometu u Gornjo Koprivni.Tek sam stigao kuci.Osvojili smo naslov i nagradu od 2000KM.I u toj svoj idili zvoni mi mobitel.Halo? Derem se.Sa druge strane cuje se nekakav stariji glas i govori:
" Senchi jes to ti?Amar na telefonu"
-"Jesam!(derem se)Koji Amar?
U stilu James Bonda odg.
"Osim.Amar Osim.Zeljin trener"
Ja u cudu sav
"Nabiem i tebe i Zelju na qrac,sto me budis vako rano"
"Izvini jarane,al Kvesa bio na turniri igro za neke levate pa mi prico o tebi kako si nadigro sve i sam osvojio turnir"
-"Ma znam vidio sam ga,zico mi lovu za cigare,dao sam mu 2-3 KM.Zahvalio se.Raja je,a i istina je da sam sve nadigro"
"Ma nek si mu dao,kriza u klubu,tesko,navijaci nas zezaju a i treba nam goagetter,Adil-aga blage nema"
-"Iiiiiiiiiiii????"
"Mi bi da ti dodjes igrat za nas(ovo-ono one meni obecaje)stan ce dobiti plata 3milje izguraj sezonu i onda haj dje os'"
-"Ma haj kad me molis tako,doci cu dole u Saraj'vo na razgovor da vidim bil igro"
"Hvala care,glavni si,ima da te nosimo na ledjima ako potpises"
-"Ma nemoj,Amare tako sram me al imam problem nemam prevoza"
"I prevoz ces da dobijes,evo sad saljem Zebu u njegovom Yugi 45 po tebe"
-"Eto moze neg dodje Zeba,bit cu spreman"
-"Dovidjenja i hvala najveca"
-"Ma nist'"

Vracam se na spavanje,znam da imam jos 3-4 h sna pa moram se ustat spremat za put.Jos pod dojmom san mi ne dolazi na oci.I ustajem.


Nastavak uskoro...........
nemoj Kvesića dirat' ! :twisted:

inače, dobra kolumna, samo, treb'o si igrat' za sarajevo, oni su u takvoj finansijskoj situaciji :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 22 sep 2012, 21:43

Njega se prvo sjetio,a Sarajevo nisam htio,ne znam puno njihovih igraca pa onda :lol: :lol: :lol:

Hvala
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la afa97 » 22 sep 2012, 22:40

Da si uzeo Sarajevo mog'o te Husejinovic u r8-ici provozat :D
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 23 sep 2012, 10:26

Guraj te,jace,guraaj te ,potrci te malo,sto ste tako spori,ajdee jaceeeee,aaaaaaaaaaaaaaaah kretena,uzvikivao je Husejinovic Belosevicu i Torlaku koji su gurali njegovu r8 da se pokrene.U tom idemo Zeba i ja u Yugi i stajemo izlazimo iz auta i ko kolege im pomazemo.Pridruzujemo se dvojici koji guraju auto i pomazemo.Uprili nas 4 a auto ni da mrdne,nece i nece.Psuje Torlak sve po spisku.Belosevicu uzdise "AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaah,Aaaaaaaaaaaaaaaaaah" Zeba se cereka i govori nemamo mi vremena vise i odlazimo nas dvojica.U Yugi govori Zeba meni "Vid budala,zaboravili smaknuti onu dasku ispred prednjih guma,pa ne mogu da ga pomaknu"
-"Bolan Zajko sto im nisi rekao to "
"Ma hocu da ih odere Jovic za kasnjenje,ova dva nemaju auta a Husejinovic se qrci sa r8 koju je dobio na poklon od predsjednika Zete jer je igro lose u Crnoj Gori,a ovuda se hvali sa ona dva gola u Saraj'vu,gori neg Adil"
Ja se smijem i idemo dalje,na trening
Parkiramo se na parking,osim zebinog Yuge i adilinog Golfa bila je jos coliceva Fica,svrakina folcika,te jamakova lada.Zeba kaze ostali idu busom,imaju 20 % popusta jer su zeljini a i vozac manijak neki,pa im da popusta.
Ulazimo u svlacionicu,nekakvu smrdljivu,svi vidno pokisli.Valjda Osim bio pa reko ako ne dobiju narednu tekmu protiv Radnika da im nece dati platu.
Colic -->Adilovicu "Adilu ako ne uvalis gola bit ces bjen u svlacionici"
Adil: "Nemas ti muda"
Svraka "Nema on al imam ja"
Beslija uzima peskir,zavrce ga,kvasi ga,i iz sve znake udara Adilovica po straznjici.Jaki jauk se prolomio svlacionicom.Adilovic psuje te vraca Besi istom mjerom.To traje nekoliko minuta.Ja stojim po strani i smjeskam se.Znam da je to Zebino dijelo kako Adil ne bi mogo trcati.
Kad eto vam Amara.Otvara vrata.Staje ko Bet-Man i krhne nam svima mater i salje nas na teren.I pocinje:
"Ona 3 levata,pitari,Belosevic,Husnija i Torlic zakasnili na trening.Nisu vidjeli dasku ispod gume(smijeeh).Dobili kaznu 3000 KM.Ko od vas zakasni,ja cu mu prvo zenu pa ce mi jos i za to platiti 5000.Samo da se zna" Dijeli nas u 2 ekipe:rezerve vs prvi ti.Ja sam u ovoj drugoj.Igram u formaciji 4-4-2 sa Yoshidom u napadu.Kisa pocinje da pada,a Adil dobija od Zebe loptu u glavu.
Pocinjemo igrati............
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 23 sep 2012, 20:33

gramo.Kisa.Pljusak.Blato.Padamo svi.Plavi dresovi su vec smedji.Hrpa crnaca na terenu.Ne daju mi loptu.Ja je drazim.Amar razocaran sa mnom daje pomocniku cenera da mi da poslije utakmnice.Za kartu valjda.Moram pocet igrat bolje.Uzet loptu.No opet isto,sto je vise hocu,manje mi daju.Poluvreme.Imamo 5 minuta odmoru.
Dolazi Jamakova zene.Plava duga kosa,kratki potkosulj.Sva okisla.Vidi se ispod bijelog potkusolju.Jadnica nema para za grudnjak.Na njoj nekakav poderana minic,odzada.Ni gace nema.Duge noge.Crne strampele i 20cm duge stikle.Dobacuje mi Zeba Lisa Ann joj ni do koljena nije.Men se dize a u tom trenutku Amar me poprijeko pogleda i posla me na 2 kruga trcanja kazne.Nema veze.Ona se nagnula nad Jamakom daje mu hranu.Men milina.Pocinjemo igrat.Ja zbog nje igram bolje.Prolazim jednog,drugog,treceg.Gadjam precku.Osmijehuje se.Meni mislim.
Zeba pogresno dodaju.Uzimam loptu.Guram Jamaku i Kerli groz noge.Jamak pada a Kerla se smije.Kvesic ukliziva.Ja ga rijesavam i lobiram golmana.Amar aplaudira.Ona se smije.Ja je gledam i mislim "mala kako bi te ovdje na stativi odmah".Kraj.Zove me Amar i kaze "Mislio sam te odma za Cazin poslat,al popravio si se i gura mi onog cenera u dzep.Nek se nadje".
Odlazim sa Zebom na parking.Tu smo se zadrzali po sata jer nam je Jamak,ljubomoran na mene,gurnuo krompir u auspuh.Bešo ga primjetio i ako je Kerla htio da mu ne dopusti da ga izvadi.Kao krivo mu jer ga nismo htjeli povest u yugi,i ako mu Zajko objasnio da mogu samo dvojica jer ako nas je vise Yugo legne.Krecemo.Usput smo sreli 2-3 pitara koji su nas pogodili jajima.Stizemo pred Zebin stan.Ja mu dajem onog cenera Amarovog i ulazimo.
(Naredni put vam opisem stan jer prvi put sam bio umoran i nisam se zagledao)
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 29 sep 2012, 11:41

(obecao sam pametnu)


Teško je naci inspiraciju da napisete nesto o sportu.Stvarno tesko.Gledate u monitor.Cisti bijeli "papir" sa jednim trepcecim kursorom na njemu,koji predstvalja vrh olovke i vase kucanje sa njom,dok cekate da napisete sta.Mislite o kome pisati:Klubovima,igracima,menedzerima,nogometu,rukometu,hokeju itd ili jednostavno o sportu,o onom osjecaju kad gledate utakmnicu najboljeg kluba i oni postignu gol,a vi skacete.Dizete ruke,skidate dres.Trnci vam prolaze.To je taj osjecaj.Osjecaj koji gotovo svi znaju(kad kazem svi govorim vecinskim o osobama muskog spola).

SPORT

Kad kazem sport,u prvom redu mislim na fudbal.I to onaj fudbal po ulicama.Djecu,ljude koji trce za loptom sa dva cilja.Jedan,onaj prvi mnogo vazniji je zabava.Igrate,dodajete se.Tu i tamo uradite fintu.Izradite 5-6 protivnickih igraca i onda lagano,gurnete loptu kraj golmana.Drugi je,mnogo manje vazan,a to je pobjeda.Na ovom nivou,govorim iz svog licnog iskustva,nije cilj primiti sto manje golova,nego je cilj dati vise nego sto mozes primiti.A primiti ih mozes mnogo,besciljno igranje dok ne zauci hodža sa munare,oznacavajuci aksam je odlicno.Rezultati su nerijetko bili 30:28,20:23 itd.Dosta visoki.Rezulati bi se okretali u tren oka.U proslu nedelju igrao sam fudbal.Vodio sa svojom ekipom 8:5 da bi u narednoj sekundi,da sekundi gubio 8:10.No,to je fudbal kakav mi,obicni ljudi igramo za free i odlicno nam je,ali kakav gledamo? O tome bi se dalo raspravljati.
Danasnja situacija u svijetu nogometa je takva da ako vodis 1:0 protiv jace ekipe ces se braniti.To mi nikad nije bilo jasno jer ako nekom das gol,on je potresen i trebas ga napasti.No ne,nije tako.Dadnes gol i ides u defence mod.Losiji ste,manji profit je ako pobijedite.Ne za vas,nego za one gore.FIFU i EUFU(i FA).To povlaci za sobom lose sudjenje.Pad protivnickog igraca u 16-m penal+crveni.Donji ste.To je moderni fudbal.Novac,novac i novac.

Proslo kolo EPL nam je to i dokazalo.Ja,kao zagrizeni reds,sam bjesnio nakon utakmnice na onakvo sudjenje Heysela.Svi koji su gledali,znaju o cemu pricam.Za dobar nogomet ne treba mnogo.Ne trebaju WC igraci.Ne treba ultra-high stadion visokih kvaliteta.Treba samo lopta i 22 covjeka zeljna igre,zeljna zabave.Zbog toga znam sjesti i pogledati pretkola FA I Capital One Cupa.Ima dobrog a pogotovo zabavnog nogometa.Punog prilika i sansi.Nemam neku narucito jaku zelju da gledam spansku lakrdiju u vidu El Classica.Da se razumijemo,gledao sam ga,kazem gledao sam ga jer ga je vrijedilo gledati.Zidan,Figo,Ronaldo(onaj celavi) & co sa obe strane su predstavljale nesto vise od nogometa.Sama ta utakmnica je bila spektakl i na kraju se je pricalo o nogometu i zbivanjima na terenu(govori se i sada al je sad umjesto sansi u prvom planu tuca igraca,lose sudjenje).

Nije nogomet jedini sport.Postoji ih hrpa,no nogomet je najveci.Pratim ja i ostale.Sjedem i pogledam dobar rukomet,kosarku.Sve.No nogomet je najveci i predstavlja vise od igre.
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 01 okt 2012, 16:52

To vam je Liverpool.Klub iz Engleske.Obalni klub.Klub za koji sam poceo navijati jedne davne majske istanbulske veceri.To je i bila prva tekma koje se sjecam onako bas dobro,u detalje.

Poslijepodne je na HRT 1 isla emisija Nora Fora,gledao sam to i bilo je "javljanje" iz 'stanbula.I gledajuci ti odlucio sam da tu noc podrzim Liverpool.Tad nikog nisam podrzavao al eto sta je sudbina.Liverpool i nema druge.

Pocetak YNWA i sok Maldini 1:0.Crespo 2:0,Crespo again 3:0.Ja u nevjerici.Mislim "oni su moji,ne mogu izgubiti.Nije fer".Nije fer,nogomet vecinom,no tu noc je bio.Gerrard,Smiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,Alonso 3:3.Nevjerica,ne nije moguce.Nisu se mogli vratiti.Svaka cast decki.Trnci.Spori otkucaji sata.Dudekove brilijantne odbrane(da Reina on je znao braniti).Penali.Shevchenko.Dudek.1vs1.Dudek skakuce.Zalet.Sut.Odbrana.WE HAVE IT FIVE.Rodila se ljubav u mom srcu.Rodio se Liverpool.Doslo je do ljubavi,spoja,sa mnom i crvenima.Poceo sam navijati za najveci engleski klub Liverpool.

Jednostavno to je vise od kluba.Sad ce se svi navijaci BH klubova naci i reci kako mozes voljeti Liverpool.Nikad ih neces gledat bla,bla,bla.Evo vam odg.Ja nikad nisam uspjevao uhvatiti tv signal nasih kanala.Repku sam slusao preko radia,nisam znao ko je prvak nase lige,a za rezultate nasih klubova sam saznavao preko TXT susjednih programa.I kako da ja podrzavam Zelju,Sarajevo il nekog drugog kad se ljubav prema nogometu radja u dobi od 7-10(11) klubova.I tad odredjujemo koga podrzavamo.Zato sutite.Liverpool je vise od kluba.Liverpool je historija.Nacin zivota.Nacin igre.Sve.KOP,navijaci,YNWA.Sve apsolutno sve sta ima veze sa Liverpoolom je posebno,povezano,nista nije slucajno.Svaki dogadjaj,svaki slogan,svaka pjesma ima neku pozadinsku pricu.

I jos samo YNWA,JFT 96.
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la bagrcavi » 02 okt 2012, 22:50

Nije ti loša ova gore zaje.bancija sa Željom, sviđa mi se, ali zna se ko je prekuco kolumne sa Dortmunfom, Munibom i ostalim :mrgreen:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
anonimni
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la anonimni » 03 okt 2012, 09:14

upravo :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Senaid L.F.C » 06 okt 2012, 11:46

zna se al jbg dosadno mi bilo.Trazim inspiraciju za narednih 3-4 posta al ne ide,pa napisem kad dodje


[
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
seadreds
Postovi: 186
Pridružen/a: 09 sep 2012, 09:26
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la seadreds » 25 jun 2013, 00:28

Senaid L.F.C je napisao/la:To vam je Liverpool.Klub iz Engleske.Obalni klub.Klub za koji sam poceo navijati jedne davne majske istanbulske veceri.To je i bila prva tekma koje se sjecam onako bas dobro,u detalje.

Poslijepodne je na HRT 1 isla emisija Nora Fora,gledao sam to i bilo je "javljanje" iz 'stanbula.I gledajuci ti odlucio sam da tu noc podrzim Liverpool.Tad nikog nisam podrzavao al eto sta je sudbina.Liverpool i nema druge.

Pocetak YNWA i sok Maldini 1:0.Crespo 2:0,Crespo again 3:0.Ja u nevjerici.Mislim "oni su moji,ne mogu izgubiti.Nije fer".Nije fer,nogomet vecinom,no tu noc je bio.Gerrard,Smiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,Alonso 3:3.Nevjerica,ne nije moguce.Nisu se mogli vratiti.Svaka cast decki.Trnci.Spori otkucaji sata.Dudekove brilijantne odbrane(da Reina on je znao braniti).Penali.Shevchenko.Dudek.1vs1.Dudek skakuce.Zalet.Sut.Odbrana.WE HAVE IT FIVE.Rodila se ljubav u mom srcu.Rodio se Liverpool.Doslo je do ljubavi,spoja,sa mnom i crvenima.Poceo sam navijati za najveci engleski klub Liverpool.

Jednostavno to je vise od kluba.Sad ce se svi navijaci BH klubova naci i reci kako mozes voljeti Liverpool.Nikad ih neces gledat bla,bla,bla.Evo vam odg.Ja nikad nisam uspjevao uhvatiti tv signal nasih kanala.Repku sam slusao preko radia,nisam znao ko je prvak nase lige,a za rezultate nasih klubova sam saznavao preko TXT susjednih programa.I kako da ja podrzavam Zelju,Sarajevo il nekog drugog kad se ljubav prema nogometu radja u dobi od 7-10(11) klubova.I tad odredjujemo koga podrzavamo.Zato sutite.Liverpool je vise od kluba.Liverpool je historija.Nacin zivota.Nacin igre.Sve.KOP,navijaci,YNWA.Sve apsolutno sve sta ima veze sa Liverpoolom je posebno,povezano,nista nije slucajno.Svaki dogadjaj,svaki slogan,svaka pjesma ima neku pozadinsku pricu.

I jos samo YNWA,JFT 96.


a sto te nema na liverpoolovoj temi ???

Avatar
Otelo
Postovi: 33539
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kad svi pricaju da i ja

Post Postao/la Otelo » 25 jun 2013, 00:39

Ima me,samo sam promjenio nick :mrgreen:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.