FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 04 jul 2013, 14:10

Pa furt bi nas sa pola snage pregazi sa min 2-3 gola. Ljudi imaju iza sebe godinu dana bundes lige jest da se nisu pokazali al velike i teske utakmice jacaju ekipu samo tako.

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gollum » 04 jul 2013, 14:11

Evo ga, jos samo fale komentari "tempo igre nije nista jaci od onog u nasoj ligi" i komentari ce biti identicni onima pred Maribor. Inace, ako Zeljo izgubi od Slaven Belupa, bit ce teske noge, isprobavanje novih stvari i sl., dok Plzen ide 100%, ali nisu veliki znalci.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 04 jul 2013, 14:14

Evo gledam već treći put ovaj snimak i mogu reći da tempo igre nije ništa jači od onog u našoj ligi. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nadam se da neće niko shvatit ozbiljno :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Plavetnilo
Postovi: 490
Pridružen/a: 23 maj 2010, 18:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Plavetnilo » 04 jul 2013, 14:15

terabajt je napisao/la:Pa furt bi nas sa pola snage pregazi sa min 2-3 gola. Ljudi imaju iza sebe godinu dana bundes lige jest da se nisu pokazali al velike i teske utakmice jacaju ekipu samo tako.
Ma upravo tako, i te teške utakmice koje mi na žalost nemamo s kim u našoj ligi igrati su naš veliki nedostatak i u fizičkom i u psihičkom smislu.

Luca.Toni
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 maj 2010, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Luca.Toni » 04 jul 2013, 14:16

Moze li neko napisat imena ovih mladih igraca sto su nam se pridruzila i na koliko su godina potpisali ugovor?

Ja znam Riad Bajic ( 1994) -5 godina
Vedran Kjosevski (1995) -5 godina

Ostali damir, njegov brat ( enis se zove ja msm) Eldar, Alibasic, te jos taj neki junior sto je dosao nezz mu ime?

Mislim da je buducnost na njima:

Hvala
Razumijes ti mene burazere moj :)

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 04 jul 2013, 14:39

Vule Trivunovic napustio redove Borca,mogao bi Sir Amar sa njim nesta iskombinovati. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
EdoM
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 maj 2008, 14:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EdoM » 04 jul 2013, 14:40

Šta mislite o ovome: Vule Trivunović napustio redove Borca
Ja volim Želju, za njega sve, o naprijed Željo do pobjede.
Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo nema predaje

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 04 jul 2013, 14:42

EdoM je napisao/la:Šta mislite o ovome: Vule Trivunović napustio redove Borca
Šta ću mislit, Pitar, garant će završiti na koševu a i bilo je priče da ga Husref hoće.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 04 jul 2013, 14:43

Anonimac je napisao/la:
EdoM je napisao/la:Šta mislite o ovome: Vule Trivunović napustio redove Borca
Šta ću mislit, Pitar, garant će završiti na koševu a i bilo je priče da ga Husref hoće.
Lego bi nam ko budali samar.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
EdoM
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 maj 2008, 14:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EdoM » 04 jul 2013, 14:47

corleone87 je napisao/la:
Anonimac je napisao/la:
EdoM je napisao/la:Šta mislite o ovome: Vule Trivunović napustio redove Borca
Šta ću mislit, Pitar, garant će završiti na koševu a i bilo je priče da ga Husref hoće.
Lego bi nam ko budali samar.
I ja mislim, momak ima iskustva i na domaćoj i na inostranoj sceni, sasvim solidan stoper.
Ja volim Želju, za njega sve, o naprijed Željo do pobjede.
Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo nema predaje

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 04 jul 2013, 14:48

Luca.Toni je napisao/la:Moze li neko napisat imena ovih mladih igraca sto su nam se pridruzila i na koliko su godina potpisali ugovor?

Ja znam Riad Bajic ( 1994) -5 godina
Vedran Kjosevski (1995) -5 godina

Ostali damir, njegov brat ( enis se zove ja msm) Eldar, Alibasic, te jos taj neki junior sto je dosao nezz mu ime?

Mislim da je buducnost na njima:

Hvala
Slično nešto sam i ja pitao. ustvari pitao sam za Enisa i ovog juniora Zaimovića jesu li potpisali i na koliko. Ni za Alibašića nisam vidio potvrdu na zvaničnoj da je potpisao i na koliko.

@Dzole druze ne raspravljaj se bezveze. Malo sam vidio i kako sam shvatio porede ti njohv duel sa Unitedom i naše polufinale ili tako nešto. Isto spominju Genk je strava, a lilestrom bezveze. Mađari su nekad bili svjetska velesila. Najgore je što se porede imena a ne kvalitet klubova u to vrijeme. Ko to može znati da li je Lilestrom bio gori od Genka. Niko. Bezveze je nagađati. Možda je i Dinamo Kijev bio jači od Newcastlea, ali to su totalno različiti periodi. Isto vidio sam neki govore šta ovaj Plzen odigrao prošle sezone i to je to neće ga biti više. TO su smiješne stvari. Kvalitet je trenutan i nema veze sa imenom ni istorijom kluba.
@vidim piše s i za šuteve iz daljine. Mislim daje to kod nas na psihičkoj bazi tj misle ako šutnu iz daljine da će se obrukati a i ovi iz liga petice vrlo često šutnu ko da hljeba nemaju ali naravno mi to ne pamtimo nego jbm mater našima ako loše šutnu.
@boccacio ja se bojim samo ako naši dobro odigraju protiv Plzena da se to ne odrazi na opuštanje u našoj ligi. Joj psiha je čudo pogotovo kod nas.

Avatar
EdoM
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 maj 2008, 14:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EdoM » 04 jul 2013, 14:52

slika
Što jest, jest ovo mu ide najbolje od ruke :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja volim Želju, za njega sve, o naprijed Željo do pobjede.
Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo nema predaje

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maxmore » 04 jul 2013, 14:57

Svaki prvak država članica UEFA, koji se ne kvalificira u grupnu fazu Lige prvaka, dobit će po 200.000 eura. Sudionici prvog pretkola bit će nagrađeni i s po 150.000 eura. Klubovi koji se budu natjecali u drugom pretkolu, među kojima su i Željezničar (BiH), Sutjeska (Crna Gora), Vardar (Makedonija), Maribor (Slovenija), Partizan (Srbija) i Dinamo (Hrvatska), uz 200.000 eura za osvajanje prvog mjesta u nacionalnim prvenstvima zaradit će i po 175.000 eura. U trećem pretkolu od UEFA imat će po dodatnih 200.000 eura.

Golema lova za naše prilike.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 04 jul 2013, 14:59

Koji ce nam on kli.nac,sme.ce jufkarsko...

Sta ste se uhvatili ovog videa sa priprema,nidje veze da ljudi inace tako igraju,po ovome sto vidim na yt u ostalim tekmama,ono nije bilo ni sa pola snage vec sa 15% snage jbt.

Ljudi resetaju sa svih strana,nas moze izvuci odbrana ko nikad do sad,znaci da grizu i pusu im za vrat uz ogromnu gomilu srece.
Eventualno koja nasa kontra uz gomilu srece takodjer,jer ce se ovdje svaka sansa morati iskoristiti,a to je za nase napadace,generalno u bih,misaona imenica.

Ev bacite pogled na ovo,ako niste vec
[youtube][/youtube]
Znaci igraju sa 3 napadaca,nisu nesto brzi,ali veza to nadoknadjuje,pucaju iz svih pozicija, I POGADJAJU,jedino im stekaju 3 igraca u odbrani kod kontri,ali cim se ostali vrate,brane se ko ludi.zadnja linija izbija loptu ko vruc krompir :lol:
Jos jedna bitna stvar,mozda grijesim,ali sve njihove tekme koje sam pogledao,sudija im je bio naklonjen,mozda grijesim,ali to je moje misljenje

znaci imaju par mana,ne vjerujem da ce mo ih znati iskoristiti,bez zestoke srece,jer realno nismo taj nivo,ocekujem opet uefa mafija,30 milja kazni,ali valjda ovaj put ne preko 3:0 ;)

pa da ja abd pojedem sve ovo sto sam napisao :lol:

Avatar
zeljooooo
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 apr 2013, 10:52
Lokacija: SJEVER JE ČEMER

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljooooo » 04 jul 2013, 15:00

Znači mi dobijamo 200,000+150,000+175,000 eura ako sam ja to dobro skontao, ili ukupan iznos 525,000 eura?
Ti mene čaršijskog mangupa vrijeđat, pa ja ću svakog od vas nasankat ono kao sirovinu. :D

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 04 jul 2013, 15:00

zeljooooo je napisao/la:Znači mi dobijamo 200,000+150,000+175,000 eura ako sam ja to dobro skontao, ili ukupan iznos 525,000 eura?
375.000
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
zeljooooo
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 apr 2013, 10:52
Lokacija: SJEVER JE ČEMER

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljooooo » 04 jul 2013, 15:03

fedeltafrotta je napisao/la:
zeljooooo je napisao/la:Znači mi dobijamo 200,000+150,000+175,000 eura ako sam ja to dobro skontao, ili ukupan iznos 525,000 eura?
375.000
Aha ja sam uračunao i prvo pretkolo, a mi ne učestvujemo mislio sam po automatizmu.
Ti mene čaršijskog mangupa vrijeđat, pa ja ću svakog od vas nasankat ono kao sirovinu. :D

gOlijat
Postovi: 158
Pridružen/a: 23 jun 2013, 02:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gOlijat » 04 jul 2013, 15:03

maxmore je napisao/la:Svaki prvak država članica UEFA, koji se ne kvalificira u grupnu fazu Lige prvaka, dobit će po 200.000 eura. Sudionici prvog pretkola bit će nagrađeni i s po 150.000 eura. Klubovi koji se budu natjecali u drugom pretkolu, među kojima su i Željezničar (BiH), Sutjeska (Crna Gora), Vardar (Makedonija), Maribor (Slovenija), Partizan (Srbija) i Dinamo (Hrvatska), uz 200.000 eura za osvajanje prvog mjesta u nacionalnim prvenstvima zaradit će i po 175.000 eura. U trećem pretkolu od UEFA imat će po dodatnih 200.000 eura.

Golema lova za naše prilike.
Sve ce to opet nestati kao i proslih godina. Niti ce biti vraceni dugovi, niti cemo placati neke dobre igrace, opet ce se pricati kako su ogromne plate imali E.Colic, Pehilj(400km) itd.
Pa ce se malo ubaciti kazne od baklji i na kraju cemo ispasti kako nemamo ni marku kao klubovi koji nisu igrali evropu sto godina, a mi cetiri godine u evropi a kokuzi ko Rudar P. pitanje je sada kako to ?
Kako drugi klubovi opstaju a nemaju ove pare svake godine, nemaju posjecen stadion kao mi, ne prodaju igrace kao mi, a opet dovedu pet igraca mladih reprezentativaca i iskusni igraca kao npr sad Zrinjski ? boga pitajmo ...
Zadnja izmjena: gOlijat, dana/u 04 jul 2013, 15:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
arhimed89
Postovi: 1146
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arhimed89 » 04 jul 2013, 15:04

zeljooooo je napisao/la:Znači mi dobijamo 200,000+150,000+175,000 eura ako sam ja to dobro skontao, ili ukupan iznos 525,000 eura?
:cry: :|
Svaki prvak država članica UEFA, koji se ne kvalificira u grupnu fazu Lige prvaka, dobit će po 200.000 eura. Sudionici prvog pretkola bit će nagrađeni i s po 150.000 eura. Klubovi koji se budu natjecali u drugom pretkolu, među kojima su i Željezničar (BiH), Sutjeska (Crna Gora), Vardar (Makedonija), Maribor (Slovenija), Partizan (Srbija) i Dinamo (Hrvatska), uz 200.000 eura za osvajanje prvog mjesta u nacionalnim prvenstvima zaradit će i po 175.000 eura. U trećem pretkolu od UEFA imat će po dodatnih 200.000 eura.
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

Avatar
EdoM
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 maj 2008, 14:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EdoM » 04 jul 2013, 15:07

gOlijat je napisao/la:
maxmore je napisao/la:Svaki prvak država članica UEFA, koji se ne kvalificira u grupnu fazu Lige prvaka, dobit će po 200.000 eura. Sudionici prvog pretkola bit će nagrađeni i s po 150.000 eura. Klubovi koji se budu natjecali u drugom pretkolu, među kojima su i Željezničar (BiH), Sutjeska (Crna Gora), Vardar (Makedonija), Maribor (Slovenija), Partizan (Srbija) i Dinamo (Hrvatska), uz 200.000 eura za osvajanje prvog mjesta u nacionalnim prvenstvima zaradit će i po 175.000 eura. U trećem pretkolu od UEFA imat će po dodatnih 200.000 eura.

Golema lova za naše prilike.
Sve ce to opet nestati kao i proslih godina. Niti ce biti vraceni dugovi, niti cemo placati neke dobre igrace, opet ce se pricati kako su ogromne plate imali E.Colic, Pehilj(400km) itd.
Pa ce se malo ubaciti kazne od baklji i na kraju cemo ispasti kako nemamo ni marku kao klubovi koji nisu igrali evropu sto godina, a mi cetiri godine u evropi a kokuzi ko Rudar P. pitanje je sada kako to ?
Kako drugi klubovi opstaju a nemaju ove pare sve godine ? boga pitajmo ...
Ne znam da li se neko sjeća, ali meni i danas odzvanjaju te riječi Amara poslije Newcastle-a, da sa parama zarađenim tada možemo da se takmičimo 4 godine u Premier Ligi bez ikakvih prihoda, a već slijedeće godine smo bili blizu bankrota. E sad kako pitanje je za nagradnu igru?
Ja volim Želju, za njega sve, o naprijed Željo do pobjede.
Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo nema predaje

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.