FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zenica1985 » 04 jul 2013, 15:08

Niko nema ekonomske strucnjake kao vi manijaci evo malo citam vasu temu cisto da vidim sta se desava na grbavici al zakljucak je svaki drugi post je koliko cemo zaraditi koliko vrijedi neki igrac i koliko nam treba za neka pojacanja niko nepise o igri i rezultatima sto svakog navijaca samo interesuje kad dodze na tekmu al kod vas je ovdje matematicki fakultet otvoren pozdrav iz zenice strucnjaci
Robijasi 1988

maho_sa
Postovi: 207
Pridružen/a: 07 sep 2009, 09:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maho_sa » 04 jul 2013, 15:08

bistrikboy je napisao/la:Sazetak Furth-Plzen

[youtube][/youtube]
Bitnije je da li šutaju zato što im je rečeno da to probaju ili im je to navika. Očigledno da im krila dobro funkcionišu, a naravno znaju dobro centrirati. Ekipa izgleda kao pravi tim, i teže igri od noge do noge, bez pokušaja da pojedinci prave višak tj. da driblaju. I na kraju, mislim da im je ovaj golman nesiguran na ubacivanjima, centaršutevima i istrčavanjima.

Uglavnom, bolji su od nas za klasu.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 04 jul 2013, 15:11

Ako ti misliš da Rudar troši para ko i Željo onda tebi glava služi samo sa šišanje i ništa više.Gdje je i koliko puta Željo bio na pripremama samo ove godine ? Jesu li pripreme džaba ? Mora li se jesti na tim pripremama, piti, spavati ? I još milion "sitnica" na koje idu pare.Ako ti misliš da nam 375.000 € može biti i za plate, pripreme, utakmice, i još da kupujemo igrače, izvini ali ti si budala.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 04 jul 2013, 15:12

Luca.Toni je napisao/la:Moze li neko napisat imena ovih mladih igraca sto su nam se pridruzila i na koliko su godina potpisali ugovor?

Ja znam Riad Bajic ( 1994) -5 godina
Vedran Kjosevski (1995) -5 godina

Ostali damir, njegov brat ( enis se zove ja msm) Eldar, Alibasic, te jos taj neki junior sto je dosao nezz mu ime?

Mislim da je buducnost na njima:

Hvala
Igrači u klubu koji imaju do 23 godine:

Vedran Kjosevski do 2018
Riad Bajić do 2018
Damir Sadiković do 2016
Eldar Hasanović do 2015
Josip Kvesić do 2015
Benjamin Čolić do 2015
Srđan Stanić do 2015
Emrah Hasanhodžić do 2014
Danijal Brković do 2014
Tomislav Tomić do 2014
Nermin Zolotić do 2014
Dženan Zajmović (ne znam)
Yani Urdinov (nije poznato na koji period je potpisao, vjerovatno na 2 g.)
Anel Alibašić (zna se samo ovo, "potpisaće dugogodišnji ugovor" a na koliko, nije poznato)
Enis Sadiković (ne znam, mislim da još nije ništa potpisao, ako jeste vjerovatno na 2 g.)
Šaban Pehilj (njemu je istekao ugovor ove godine, dali je produžio ne znam, ako jeste garant onda na 2 g.)
Zadnja izmjena: Anonimac, dana/u 04 jul 2013, 15:38, ukupno mijenjano 3 puta.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 04 jul 2013, 15:17

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 04 jul 2013, 15:27

Ono što sam ja primjetio jeste da im igrači imaju perfektno kretanje bez lopte. Centaršut svaki ide na 2 stativu gdje budu prave mrcine,a kad se lopta odbije vazda neki njihov igrač natrči na loptu i pukne je, a zašto? Pa jednostavan razlog, u 16 metara je gužva,on će ošutati ako prođe lopta golman ima manje od 1 sec za reakciju. Isto tako, probijaju po krilu i vraćaju loptu na 16-20 metara od gola. To je taj stil igre, krilo, makar što se tiče završetka akcije
Zadnja izmjena: gio10, dana/u 04 jul 2013, 15:27, ukupno mijenjano 1 put.
Ja te volim, volim Željo..

gOlijat
Postovi: 158
Pridružen/a: 23 jun 2013, 02:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gOlijat » 04 jul 2013, 15:27

bagrcavi je napisao/la:Ako ti misliš da Rudar troši para ko i Željo onda tebi glava služi samo sa šišanje i ništa više.Gdje je i koliko puta Željo bio na pripremama samo ove godine ? Jesu li pripreme džaba ? Mora li se jesti na tim pripremama, piti, spavati ? I još milion "sitnica" na koje idu pare.Ako ti misliš da nam 375.000 € može biti i za plate, pripreme, utakmice, i još da kupujemo igrače, izvini ali ti si budala.
A gdje sam ja napisao da Rudar trosi kao Zeljo. Ja sam samo rekao da Rudar ima para ko i Zeljo trenutno. Kroz Rudar proslo 200.000KM u 4 godine, a kroz Zelju proslo 6 milion ? I drugi klubovi moraju jesti, placati pripreme, i sve ostalo ne kao Zeljo ali moraju ali oni nemaju para kao ni mi, gdje su pare ?

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 04 jul 2013, 15:29

nema para sve se rastalilo ;)

:lol: :lol:
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 04 jul 2013, 15:31

gOlijat je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Ako ti misliš da Rudar troši para ko i Željo onda tebi glava služi samo sa šišanje i ništa više.Gdje je i koliko puta Željo bio na pripremama samo ove godine ? Jesu li pripreme džaba ? Mora li se jesti na tim pripremama, piti, spavati ? I još milion "sitnica" na koje idu pare.Ako ti misliš da nam 375.000 € može biti i za plate, pripreme, utakmice, i još da kupujemo igrače, izvini ali ti si budala.
A gdje sam ja napisao da Rudar trosi kao Zeljo. Ja sam samo rekao da Rudar ima para ko i Zeljo trenutno. Kroz Rudar proslo 200.000KM u 4 godine, a kroz Zelju proslo 6 milion ? I drugi klubovi moraju jesti, placati pripreme, i sve ostalo ne kao Zeljo ali moraju ali oni nemaju para kao ni mi, gdje su pare ?
Jest' zato Velež ide na Bjelašnicu, Rudar još uvijek u prijedoru, a Željo bio u Međugorju, Mrkonjiću i sad u Sloveniji.Kontaš razliku u cijeni, količini, svemu ?
O platama stvarno ne bih, nadam se da si dovoljno inteligentan da shvatiš da su u Želji kol'ko tol'ko veće plate nego u ovim klubovima o kojim mi pričamo.
Ali eto kad si toliko navalio, sve pare su otišle na Lutvu.Može ker pojest što se i vidi na slici.Još jedna sezona u evropi i biće još veći.
slika
DRUG NEBI TI PUNCA

gOlijat
Postovi: 158
Pridružen/a: 23 jun 2013, 02:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gOlijat » 04 jul 2013, 15:33

A hoces li ti ukljuciti mozak malo molim te ? Velez, Rudar idu na Bjelasnicu a kroz klub proslo 200.00KM u 4 godine, a kroz Zelju proslo 6 milion. Nisi bio na priprema u SAD-u, pusti mi se te price!

Ni kroz jedan klub u BH Premijer ligi nije proslo para ko kroz Zelju za 4 godine a mi smo na nivou svih ti ostalih klubova, vjecno nemamo marke da dovedemo igraca.
Zadnja izmjena: gOlijat, dana/u 04 jul 2013, 15:36, ukupno mijenjano 1 put.

gOlijat
Postovi: 158
Pridružen/a: 23 jun 2013, 02:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gOlijat » 04 jul 2013, 15:37

pile87 je napisao/la:
gOlijat je napisao/la:A hoces li ti ukljuciti mozak malo molim te ? Velez, Rudar idu na Bjelasnicu a kroz klub proslo 200.00KM u 4 godine, a kroz Zelju proslo 6 milion. Nisi bio na priprema u SAD-u, pusti mi se te price!
Ne znas ti koliko Lutvo moze pojest 6 milon je p.ickin dim.
Sad je pile zajebancija. A kad odu Zujo, Cviko, Osim kad budemo u minusu 8 miliona sigurno ce ti biti do zajebancije. Kao poslije engleza.
Najbolje je okrenuti na zajebanciju kad se prica o ozbiljni stvarima i cinjenicama koje su tacne.

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 04 jul 2013, 15:38

zenica1985 je napisao/la:Niko nema ekonomske strucnjake kao vi manijaci evo malo citam vasu temu cisto da vidim sta se desava na grbavici al zakljucak je svaki drugi post je koliko cemo zaraditi koliko vrijedi neki igrac i koliko nam treba za neka pojacanja niko nepise o igri i rezultatima sto svakog navijaca samo interesuje kad dodze na tekmu al kod vas je ovdje matematicki fakultet otvoren pozdrav iz zenice strucnjaci
DRuže da te ne bi napali odmah da ti kažem da ti je dobro zapažanje. Najgore što je to sto puta objašnjeno kako su potrošene pare i da nemamo uvida u ostale prihode i sl, ali džaba svaki put dođe neko i pravi se pametan. Nije to samo na forumu, nego je tako i u raji. Na kafi sam, logikom se vodeći, objašnjavao jedno petnaest puta pametnoj (čak i profesorima) raji gdje su pare. Čak i ljudi bliski klubu pa čak i koji primaju platu od kluba su znali tako pričati, ako je vjerovati svima. Znaš šta je problem? krene priča joj Željo uzeo od Džeke 2.mil jbt sve lopovi kako nema para, a niko ne razmišlja kad je to bilo, da li se moglo potrošiti, koliko se trošilo i sl jer svi površno prate a kenjaju da ti ovako kažem. Teško bi i Amar uspio osvajati ove titule u kontinuitetu da nije bilo te love i da nije imao od čega kažnjavati i sl. Tako ti je to u Sarajevu generalno. Tako je bilo i košarci (Bosna) i kad su pitari igrali LP i jbg znam da si iz Zenice i da će me sad mnogi napasti ali nekad se i meni gade neke sarajevske furke. MOžda je tako i u Zenici, a ne bi me čudilo da jeste?
Zadnja izmjena: zaboljisportuBiH, dana/u 04 jul 2013, 15:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Radmilo
Postovi: 305
Pridružen/a: 28 nov 2012, 10:26
Lokacija: IZBRISAN NALOG PO MOJOJ ŽELJI

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radmilo » 04 jul 2013, 15:40

8 miliona su oni potrošili ovo od kako je Osim na kormilu, a na vidiku nema grupne faze.
Ovdje neki konstantno trollaju i nikakva bana, ali imaju uticaja isposlovati za drugog ban nema šta. :lol:

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 04 jul 2013, 15:42

Radmilo je napisao/la:8 miliona su oni potrošili ovo od kako je Osim na kormilu, a na vidiku nema grupne faze.
Ovdje neki konstantno trollaju i nikakva bana, ali imaju uticaja isposlovati za drugog ban nema šta. :lol:
10 miliona ima nesto i na crno sto je uslo para :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Radmilo
Postovi: 305
Pridružen/a: 28 nov 2012, 10:26
Lokacija: IZBRISAN NALOG PO MOJOJ ŽELJI

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radmilo » 04 jul 2013, 15:43

zenica1985 je napisao/la:Niko nema ekonomske strucnjake kao vi manijaci evo malo citam vasu temu cisto da vidim sta se desava na grbavici al zakljucak je svaki drugi post je koliko cemo zaraditi koliko vrijedi neki igrac i koliko nam treba za neka pojacanja niko nepise o igri i rezultatima sto svakog navijaca samo interesuje kad dodze na tekmu al kod vas je ovdje matematicki fakultet otvoren pozdrav iz zenice strucnjaci
Mi znamo šta je fudbal nama ne možeš podvaliti sranje, uvjek je Željina publika znala šta je fudbal, a vi ste opako krenuli na titulu vidim već Jagodić obećava, fino je to samo navalite. :lol:

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zenica1985 » 04 jul 2013, 15:47

zaboljisportuBiH je napisao/la:
zenica1985 je napisao/la:Niko nema ekonomske strucnjake kao vi manijaci evo malo citam vasu temu cisto da vidim sta se desava na grbavici al zakljucak je svaki drugi post je koliko cemo zaraditi koliko vrijedi neki igrac i koliko nam treba za neka pojacanja niko nepise o igri i rezultatima sto svakog navijaca samo interesuje kad dodze na tekmu al kod vas je ovdje matematicki fakultet otvoren pozdrav iz zenice strucnjaci
DRuže da te ne bi napali odmah da ti kažem da ti je dobro zapažanje. Najgore što je to sto puta objašnjeno kako su potrošene pare i da nemamo uvida u ostale prihode i sl, ali džaba svaki put dođe neko i pravi se pametan. Nije to samo na forumu, nego je tako i u raji. Na kafi sam, logikom se vodeći, objašnjavao jedno petnaest puta pametnoj (čak i profesorima) raji gdje su pare. Čak i ljudi bliski klubu pa čak i koji primaju platu od kluba su znali tako pričati, ako je vjerovati svima. Znaš šta je problem? krene priča joj Željo uzeo od Džeke 2.mil jbt sve lopovi kako nema para, a niko ne razmišlja kad je to bilo, da li se moglo potrošiti, koliko se trošilo i sl jer svi površno prate a kenjaju da ti ovako kažem. Teško bi i Amar uspio osvajati ove titule u kontinuitetu da nije bilo te love i da nije imao od čega kažnjavati i sl. Tako ti je to u Sarajevu generalno. Tako je bilo i košarci (Bosna) i kad su pitari igrali LP i jbg znam da si iz Zenice i da će me sad mnogi napasti ali nekad se i meni gade neke sarajevske furke. MOžda je tako i u Zenici, a ne bi me čudilo da jeste?
ajde iskreno jeli tako i nije niko nece da kupi godisnju ulaznicu od ovi sto komentarisu gdje su pare itd vec oni su samo strucnjaci na forumu pola njih nezna gdje bilino polje kd igra zeljeznicar u zenici a a 1/3 nezna gdje je grbavica kad igra zeljeznicar kuci dodzu samo na derbi i na prosla nekakvu i to je to al zato su ekonomisti na ovom forumu pa ovdje nemozes procitati nista pametno u ovom slucaju mislim informaciju kako stoje pripreme kako se planira neki odlazak npr na tekmu ili vec sta vec Finansije finansije i finansije ole tako ce se navijati od sada
Robijasi 1988

Avatar
Radmilo
Postovi: 305
Pridružen/a: 28 nov 2012, 10:26
Lokacija: IZBRISAN NALOG PO MOJOJ ŽELJI

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radmilo » 04 jul 2013, 15:48

Bez finansija u ovakvoj nakaradnoj zemlji nema ništa bez para si truba, nit možeš dovesti koga nit možeš uopšte bitisati i na to se svodi sve i u rl ja ako nemam para ni djeca me ne vole.

Avatar
EdoM
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 maj 2008, 14:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EdoM » 04 jul 2013, 15:55

Kad bi nam samo dali jednu mjesečnu platu :D :D :D :D :D
Klubovi sa najvećim izdacima za plate igrača u Engleskoj:
1. Manchester City £2,417,000
2. Chelsea £2,064,000
3. Manchester United £1,629,000
4. Arsenal £1,476,000
5. Liverpool £1,400,000
6. Queens Park Rangers £1,226,000
7. Tottenham £1,176,000
8. Newcastle £758,000
9. Sunderland £754,000
10. Everton £732,000
11. Southampton £693,000
12. Aston Villa £677,000
13. Stoke City £647,000
14. West Ham £607,000
15. Fulham £589,000
16. West Bromwich £538,000
17. Reading £392,000
18. Wigan £353,000
19. Swansea £324,000
20. Norwich £312,000
Ja volim Želju, za njega sve, o naprijed Željo do pobjede.
Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo nema predaje

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PL BiH -1 » 04 jul 2013, 15:58

Momak iz Zenice je 100% upravu. **** finansije. Ja a vjerujem da i vecina ljudi prije rata pojma nije imala koliko su klubovi imali para i koliki su im budzeti. Jedino oni sto su radili u klubu.

De malo gledajte fudbal kakve veze vi sa parama imate. Necete ih ocima vidjeti.

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 04 jul 2013, 15:59

Stvarno kako Vas vise nije stid u 4 sezone 5 pehara smo osvojili za sve je potrebno vrijeme Amar to radi perfektno samo se strpite nas klub je na pravom putu pogledajte kako ce to biti sljedece godine jedan jak mladi tim u to sam siguran samo da uspijemo osvojiti Titulu
Kvesic,benjo,zolotic,bajic,alibasic,sadikovic,kjosevski

ZA SVE TI HVALA AMARE

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: tabba77 i 12 gostiju.