Igokea

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

pavarotti
Postovi: 22
Pridružen/a: 29 jul 2012, 01:03
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la pavarotti » 23 jul 2013, 16:17

Ništa od Stojanovskog, potpisao za Albu.

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la vladedivac » 24 jul 2013, 10:29

Da, Stojanovski je potpisao za Albu, što će reći da su velike pare u pitanju, tako da nije ni čudo što Igokea nije mogla da parira. Negdje sam pročitao da je u igri bio i Stefan Živanović iz Metalca, koji je nedavno nastupao za univerzitetsku reprezentaciju Srbije, ali ni od tog izgleda nema ništa.

Tako da će vjerovatno biti produžen ugovor sa Štembergerom. Ako dođe do toga, nadajmo se da će imati puno bolju sezonu od prošle. Mada, radi se o čovjeku koji ima pune 34 godine, koji se dosta troši na obe strane terena, a Igokeu čeka borba na dva fronta. Jedino ako ovaj Galloway bude pogodak i pokaže se kao prva napadačka opcija, možda onda Štembo iz prikrajka doprinese na konkretniji i efektivniji način.

Ne znam, puno je upitnika oko Igokee pred sezonu. Nek bude barem približno uspješna kao prošla, i svi zadovoljni. Ja sa društvom već razmatram opcije gdje otići na gostovanja, tu je još i Evrokup, moglo bi biti zanimljivo.

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la vladedivac » 24 jul 2013, 15:25

Američki plejmejker dogovorio dvogodišnju saradnju sa nemačkim timom.

Posle više nego uspešne sezone u Laktašima, Klif Hemonds (27, 191) napušta redove Igokee i seli se u Nemačku, kod trenera Saše Obradovića. On će nositi žuto-crni dres berlinske Albe, objavljeno je na zvaničnom sajtu kluba.

Hemonds je bio jedan od ključnih igrača u pohodu Igokee na Fajnal for ABA lige. Amerikanac je pomogao timu da zauzme prvo mesto na tabeli u regularnom delu sezone, ali dalje od toga nije moglo. Tim iz Laktaša je poražen u polufinalu od Partizana m:ts. Ipak, imali su prilike da se kroz kvalifikacije izbore za najjače evropsko takmičenje, od koga su odustali, pa će Igokea naredne sezone nastupati u Evrokupu.

Karakteristično za ovog pleja je snažna odbrana, ali statistika pokazuje da mu i napad nije slabija strana. On je prethodne sezone prosečno beležio 10,1 poen, četiri asistencije i 3,8 skokova po meču.

Osim Igokee, Hemonds je nastupao i za Banvit, Asvel, Peristeri, Efes Pilsen i Darušafaku.
Izvor: http://www.mvp.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la felix123 » 24 jul 2013, 16:12

ALBA ozbiljno bacila oko na Igokeu i njen rad
Inače potpuno nova ekipa Igokee ,po imenima kvalitetnije od prošle daleko ,ali ona vam je ekipa baš bila klapa što se kaže i dosta vremena zajedno i to je plod vaših prošlogodišnjih uspjeha
Ova ekipa se stvara za jednu sezonu što je bolje za nas ,lakše ćemo vratit pehar prvaka države :D :D

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la wolfi » 24 jul 2013, 17:09

Klif je otisao,dovedena su dve 1 veoma kvalitetne,posebno pavkovic koji je dugi niz godina imao najbolji pick and roll u srbiji...keddric je neprovjeren za sada,ali djeluje veoma eksplozivan,pravi kosgeter koji ce uzeti loptu kad bude trebalo da se rjesava.
vjerujte mi da ce najvece pojacanje za igokeu biti Ramon...to je momak zeljan dokazivanja i vrhunska atleta,kosgeter,defanzivac,sve.
Umjesto edwardsa koji ce najvjerovatnije otici,dovedeni su nikolic i frajzer.
Time je igokea stvorila dvojac koji se samo pozeliti moze,sto se tice skoka.
Frajzer je jedan od najboljih skakaca i fizicki jedan od najjacih igraca u aba ligi,spreman da igra citavih 40 min.
Uz stembergera,dozeta,radukica igokea ce imati po imenima jaci sastav nego prosle godine.
Trenutno se traga za kvalitetnom 4 i 5 cime bi se zatvorio krug donjih igraca.

Avatar
Igosss
Postovi: 95
Pridružen/a: 04 jun 2013, 22:17
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Igosss » 26 jul 2013, 14:50

wolfi je napisao/la:Kao sto sam najavio dolazak Miljana Pavkovica i Michaela Frasera ranije to se i ispunilo.

Trenutno Igokea traga za adekvatnim rjesenjem u reketu.
Branko Jorovic 85% nece produziti saradnju sa igokeom,ali zato igokea sprema mega pojacanje na poz 4 u vidu
NEMANJE ALEKSANDROVA.On je pred dogovorom sa klubom iz Aleksandrovca i time bi se opet vratio u aba ligu.
Drugi igrac koji bi trebao pojacati vanjsku liniju Igokee je makedonski reprezentativac VOJDAN STOJANOVSKI.
Medjutim,problem u realizaciji ovog transfera je u novcu.Vojdan je veoma dobar igrac pa zbog toga i malo vise trazi.

Toliko za sada.
Aleksandrov u Njemackoj,Stojanovski također.
Košarka je kompleksna nauka koju geniji čine toliko prostom da i "budale" misle da mogu da igraju na tom nivou!

Avatar
Igosss
Postovi: 95
Pridružen/a: 04 jun 2013, 22:17
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Igosss » 26 jul 2013, 16:30

4 mjeseca prije drafta 2005 godine,sve je bilo sve dogovoreno.Nemanja Aleksandov je trebao biti prvi pik na draftu.
Povreda koljena je sprijecila jednu veliku NBA karijeru.
Košarka je kompleksna nauka koju geniji čine toliko prostom da i "budale" misle da mogu da igraju na tom nivou!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la nerminh74 » 26 jul 2013, 20:49

Igosss je napisao/la:4 mjeseca prije drafta 2005 godine,sve je bilo sve dogovoreno.Nemanja Aleksandov je trebao biti prvi pik na draftu.
Povreda koljena je sprijecila jednu veliku NBA karijeru.
povrijeda koljena je umanjila njegovu karijeru, ali ne sprijecila
kasnije se pokazalo da pored fizickih predispozicija nema tu snagu duha
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Igosss
Postovi: 95
Pridružen/a: 04 jun 2013, 22:17
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Igosss » 28 jul 2013, 03:18

Možda i ključna stvar ce biti trojac Mays-Galloway-Fraser. Mislim da cijela sezona zavisi od toga da li su u klubu uboli njihovim angažmanom ili ne. Za "domaća" pojačanja znamo otprilike koliko (ne)mogu,ali ova trojica su mačke u džaku. Bude li Mays dobar u odbrani, a Galloway u napadu,vanjska linija će biti jaci dio tima.
Košarka je kompleksna nauka koju geniji čine toliko prostom da i "budale" misle da mogu da igraju na tom nivou!

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la vladedivac » 29 jul 2013, 09:23

Igosss je napisao/la:Možda i ključna stvar ce biti trojac Mays-Galloway-Fraser. Mislim da cijela sezona zavisi od toga da li su u klubu uboli njihovim angažmanom ili ne. Za "domaća" pojačanja znamo otprilike koliko (ne)mogu,ali ova trojica su mačke u džaku. Bude li Mays dobar u odbrani, a Galloway u napadu,vanjska linija će biti jaci dio tima.
Malo prepisujemo, ha?

:D

Avatar
Igosss
Postovi: 95
Pridružen/a: 04 jun 2013, 22:17
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Igosss » 29 jul 2013, 14:07

vladedivac je napisao/la:
Igosss je napisao/la:Možda i ključna stvar ce biti trojac Mays-Galloway-Fraser. Mislim da cijela sezona zavisi od toga da li su u klubu uboli njihovim angažmanom ili ne. Za "domaća" pojačanja znamo otprilike koliko (ne)mogu,ali ova trojica su mačke u džaku. Bude li Mays dobar u odbrani, a Galloway u napadu,vanjska linija će biti jaci dio tima.
Malo prepisujemo, ha?

:D
izvucen dio posta koji se meni svidjao
Košarka je kompleksna nauka koju geniji čine toliko prostom da i "budale" misle da mogu da igraju na tom nivou!

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la wolfi » 29 jul 2013, 16:20

najveca snaga tima momci moji ce biti tandem pavkovic-frajzer(nova petica koja dodje,tj.prva petica) i na njih ce ici preko 70% akcija i igra 2 na 2,pick and roll,zatim pick and pop sa jorovicem ako ostane i sa novom 4 ako dodje..sa takvom igrom ce se lopta siriti i otvarati otvorene suteve za ramona,dozeta,stembergera,maysa i druge

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 29 jul 2013, 16:35

Pa gdje si @wolfi? Kako si, jesi prezivio ono jucer iz Latvije? Cini mi se da si me kao nesto napadao? Sto se ne javi na kraju. Maca pojela jezik, aaa...Ali ne beri brigu i jaci su od tebe lomili zube, to nek' ti bude samo jedna dobra lekcija..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la wolfi » 29 jul 2013, 18:02

neno#4 je napisao/la:Pa gdje si @wolfi? Kako si, jesi prezivio ono jucer iz Latvije? Cini mi se da si me kao nesto napadao? Sto se ne javi na kraju. Maca pojela jezik, aaa...Ali ne beri brigu i jaci su od tebe lomili zube, to nek' ti bude samo jedna dobra lekcija..

P a sta si ti sada pogodio majke ti :D
Ja sam navijao za BIH,ali sam isto tako iznenadjen pobjedom.
Sramota je da se mi borimo sa nekim ukraincima ili sta ja znam vec :D to je sramota brale..

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 29 jul 2013, 18:24

Vidim da si mnogo promijenio pricu. Sto moze da znaci samo jedno, ucis brzo. To volim da vidim.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la wolfi » 29 jul 2013, 21:56

neno#4 je napisao/la:Vidim da si mnogo promijenio pricu. Sto moze da znaci samo jedno, ucis brzo. To volim da vidim.
Alo druzeee ovo je tema moje Igokee,nije ovde mjesto da raspravljamo
Ipak si ti najpametniji na svijetu :D :D :D :D :D

Avatar
Igosss
Postovi: 95
Pridružen/a: 04 jun 2013, 22:17
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Igosss » 29 jul 2013, 22:39

Draško Knežević,jedan je on nas :D :D :D
Košarka je kompleksna nauka koju geniji čine toliko prostom da i "budale" misle da mogu da igraju na tom nivou!

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la DejaNMG » 29 jul 2013, 22:46

Steta za Draska, bolje da je ostao kod nas i bio prvi play, a ovako ce dobijati minute na kasicicu ali dobro sve najbolje u nastavku karijere Brzom. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 29 jul 2013, 23:00

wolfi je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Vidim da si mnogo promijenio pricu. Sto moze da znaci samo jedno, ucis brzo. To volim da vidim.
Alo druzeee ovo je tema moje Igokee,nije ovde mjesto da raspravljamo
Ipak si ti najpametniji na svijetu :D :D :D :D :D
Za tebe upravo taj. Sljedeci put prije nego pocnes sa napadima dobro razmisli na koga se nagonis.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la wolfi » 30 jul 2013, 02:25

HAHAHAHAHA,dobro te strucnjak sa kompa...aj pacenice zabi se u taj ekran i pametuj nekom drugom...veze nemas o kosarci,uzeo loptu u zivotu nisi,a nesto se to prosipas..kako te nije sramotaaa
MRS sa foruma

smatraj se upozorenim pred ban radi rijecnika - nermin

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.