FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Trigger,VanBasten,Devil,dubrava

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DejaNMG » 27 jul 2013, 00:16

Kaze RSB da Arauho potpisuje na 4 godine, Omega na 3 i Martinovic na 2 :D
Evo stopera na kilo. :mrgreen:
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 27 jul 2013, 10:20

Samo da na kraju ne bude da ih i prodajemo na kilo. :lol: Neće valjda.

Omega je licenciran za Ukrajince, valjda i Arauho :? , a Martinović nije pošto tek u ponedjeljak stiže u Bg.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 27 jul 2013, 13:07

I tako Crvena Zvezda iz krajnosti u krajnost :mrgreen:

Nemamo stopera, nemamo stopera ,nemamo stopera i onda za jedan dan potpisemo tri :mrgreen:

Arauho, klinac ,meni ok,pokazace valjda sta zna ,potpisao na 4 godine ,vreme radi za njega . Za ovu drugu dvojicu nisam siguran,ne znam nista o njima.
Milivojevic i zvanicno u Anderlehtu .
Mikic je jos pre nekoliko dana potpisao za turskog drugoligasa Manisaspor, finansijski detalji nisu poznati sirem auditorijumu .
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 27 jul 2013, 13:40

Obestecenja za Arauha iznosi 260.000 evra. Mesecna plata ce mu biti 7.000 evra mesecno u prvoj sezoni.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 29 jul 2013, 11:37

slika

Nani ispunio dječački san i došao u Zvezdu. :lol:

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2597
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la djoleprijedor » 29 jul 2013, 13:41

Isti Nani,majke mi :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Mens sana in corpore sano.

Avatar
JetSet_Hantraga
Postovi: 820
Pridružen/a: 30 mar 2010, 11:04
Lokacija: Srebren-grad
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la JetSet_Hantraga » 29 jul 2013, 22:12

slika

Tako to rade Delije Nevesinje, na planini Velež. 8-)

Omega bi mogao biti dobro pojačanje za ovu sezonu. Treba jedan takav robusan defanzivac.

Arauho je nepoznanica, bar meni. Međutim, čini se da ga u Zvezdi dosta cijene, pa je vjerovatno dobar igrač. Fino je plaćen. ;)
Đipke sa Bara, zakačio se sa nama, Crnim vranama.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la The Game » 01 avg 2013, 18:12

http://bstream4.net/index9.html" onclick="window.open(this.href);return false;
link za Odesa-Zvezda...

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Damian » 01 avg 2013, 20:03

The Game je napisao/la:http://bstream4.net/index9.html
link za Odesa-Zvezda...
auf, sto ga zveda popusi :roll:
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DejaNMG » 01 avg 2013, 20:35

Nema se nikakvog autoriteta kod sudija u Evropi, dijele se nebulozni kartoni, sviraju se smijesni penali u korist protivnika, je*em im najmilije zenskog roda.
Lazic i Krneta ne mogu igrati u tandemu protiv iole ozbiljnijeg protivnika, bekovi su borbeni i po meni zadovoljili.
Pecnik umislio da je CR7 pa samo dribla, pa sutaj je Janeze glupi, sutaj.
Sve pohvale za Vukana, sve sto je Zvezda dobro uradila bilo je od njega, gol, odvazi se na sut (odvazi se i Milijas ali lopta ode Bogu na ispovijest), izbori korner, trci, samo je nedostatak neiskustvo, ali alal vera majstore!

Ivan Grozni na tribini! 8-)

Pred punom Marakanom i debilom Slavisom na klupi mislim da se ima sta traziti!
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 02 avg 2013, 01:08

Džaba sve dobro što se moglo vidjeti kad mi imamo papke u odbrani. Golove kakve mi primamo ne primaju ni one najgore seoske ekipe. Lazić u više navrata ispadao ko budala, Krneta zbunjen, pogubljen :evil: Pečnikova sporost i indolencija mi opasno idu na nerve. Najgore je što Ukrajinci nisu ništa specijalno napravili, sa njima se može igrati, a imaju komotnu prednost pred revanš. :roll:

Nisam optimista.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 02 avg 2013, 13:14

Ja ne znam sta da kazem,kakvi su ono kriterijumi . ono je katastrofa, i naravno u glavnoj ulozi danski sudija kao i nekoliko puta ranije . Crvena Zvezda nije zasluzila da izgubi utakmicu sinoc , ne zato sto je bila mnogo bolji rival na terenu vec sto je cinjenica da ovi Ukrajinci veze sa fudbalom nemaju , dva gola postignuta greskama nasih stopera i jedan iz penala . Nemaju nikakve uigrane akcije vec se svodi na suteve sa 20 metara ,pa sta bude. Sto se nas tice , vidi se pomak ,ali daleko je to od zadovoljavajuceg ,zao mi je sto nismo iskoristili nekoliko odlicnih sansi , najpre Kasalica pa onda i Pecnik ...

Ponovo nekoliko potpuno bespotrebnih kartona :roll: ponovo izlezavanje po terenu kao u JSL .

Nadam se da nas UEFA nece kazniti rigorozno zbog onih scena na tribinama,valjda nam malo progledaju kroz prste kad vide sta nam je njihov predstavnik na terenu napravio.

Ocekujem povoljan rezultat na marakani i prolaz u narednu fazu takmicenja .

golovi sa utakmice " onclick="window.open(this.href);return false;
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 02 avg 2013, 15:03

Kasalica igra u revanšu, a Mijaljeviću dekretom treba zabraniti da komentariše bilo šta osim tenisa.
Mijailović se teže povrijedio tako da ga sigurno neće biti u timu ni za revanš a ni poslije toga.


Ne bih ja sudiju krivio, tačno da su kriterijumi bili različiti, ali da je naša odbrana bila prisebnija šanse za prolaz bi nam bile mnogo veće. Drugi smiješan penal se sudi protiv nas, a vidim sinoć i protiv Vojvodine.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 02 avg 2013, 16:18

ma oladite.... penal čist ko suza... to što su igrači vjecitih navikli da im sudije navlače, da im popuštaju, to ne druga priča... sudije kako da ne...
Tribalian ja sam već rekao da je Cernimorec dobar sastav bez ikakve igre, živi očaj, e sada zamisli tek kakvi ste vi...
s druge strane npr mi, tj Partizan smo možda i gori od vas,što je zaista teško...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 02 avg 2013, 16:26

Kada se uporedi sa onim za šta je Kasalica dobio žuti, penal je smiješan.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 02 avg 2013, 17:13

braoolyo je napisao/la:Kada se uporedi sa onim za šta je Kasalica dobio žuti, penal je smiješan.
nema selameta od toga.... treba biti pametan... vešović se zaletio ko sivonja baš ko i Jojić....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 08 avg 2013, 01:46

Momci (devojaka nema), doslo je vreme da se i ja (privremeno) oprostim od vas. Kazem privremeno, mada gotovo je sigurno da necu uskoro opet biti ovde. Kao sto ih dosta zna, od nedavno sam postao skaut jednog francuskog kluba tako da sam sada zauzet itekako time. Posmatranje utakmica, pretrazivanje neta, putovanja i jos mnogo toga drugog tako da mi ono gde sam bio stalan u poslednjih par godina predstavlja jos jedno opterecenja sa kojim nisam bas sretan. A i uskoro ce zenidba. :(

Bilo je lepo druziti se, narocito na ovome pdf. Jbg bilo je i svadja, nesuglasica logicno, ali to je sastavni deo zivota. Pozdravljam prvo raju odavde @Trib, @Dantes, @sasa, brata @Drininog vuka koji je uveren sam opet tu negde oko nas :mrgreen: , @mnogo smo jaki, @marconato, @Alan a onda i sve ostale koji su povremeno navracali na temu i bacali komentare.
Svim vasim klubovima, ma za koga god navijali sretno u ovoj predstojecoj sezoni, da se radujete pobedama i tugujete u porazima, pa ako Bog da kada nekada naletim u toku sledece godine da sumiramo sta se dogadjalo u celoj toj prici. Ja sam vec odgledao u ovom pripremnom periodu i evropi oko 30-ak utakmica nasih klubova i mogu reci da nas ceka paklena sezona, mozda i najujednacenija do sada a mislim i najkvalitetnija ako se priprmene utakmice prenesu i na zvanicne. Uslovi se poboljsavaju, nocni termini su sve cesci i sve je to preduslov da svi uzivamo u novoj sezoni.

Videcemo da li ce doci novi mod na ovu temu, ako bude slusajte ga kao sto ste mene slusali :P i sve ce biti u redu.
Pozdrav momci, ljubi vas i voli vas Devil.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 08 avg 2013, 13:41

Poz, neka ti je sa srecom i da nam se sto prije vratis... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 08 avg 2013, 16:02

@ Dev , brate , sve najbolje od mene . Znam da ces biti uspesan u svom poslu i kad nadjes vremena naleti do nas ovde :)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 08 avg 2013, 16:09

Sve je spremno za vecerasnji spektakl !

Karte za sever, istok i zapad su rasprodate ,jutros su pustene u prodaju i za juznu tribinu, znaci ocekuje se oko 50.000 ljudi ,sto znaci puna Marakana. ;)

Stojanovic valjda zna sta radi, iskreno se nadam da je situacija oko stoperskih pozicija sredjena , igraci su svesni kakav ce ovo mec biti i ne bi trebalo da se brukamo . Volim sto su ovi Ukrajinci ovako arogantni pa njihov strucni stab daje izjave kao da su Barselona a ne neki nebitan klub iz Odese . Da im uvalimo jedno 3-4 komada pa da ih vratimo u realnost ;)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.