Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
EPL
Postovi: 2487
Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la EPL » 23 avg 2013, 19:59

majestic24 je napisao/la:
Glazers don't have lot of money they always said they have money but not able to spend big and sign big players

David Moyes has a limitless budget to spend on a world class player according to Manchester United's new chief executive Ed Woodward.

United made a 35mil bid for Fabregas means Glazers are telling to the world that they have the money to spend on big players even knowing that there's no chance of signing Fabregas..They just making Bid on big players to make the world believe they have the money to spend when it's not true
Ima jedna potencijalno dobra stvar u svemu ovome losem, Moyes nije ni blizu Fergia da iz ekipe izvuce maximum... sto znaci veoma tesko do trofeja United može sa ovom ekipom. Ukoliko United dozivi pad par sezona.. nema para ni za Glejzere vise od sponzora.. tako da mozda prodaju klub aBd! :D
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!

Avatar
Cartman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Cartman » 23 avg 2013, 20:08

Patrice_Evra_3 je napisao/la:
eric_cantona je napisao/la:jel zna itko statistiku Uniteda od kad je Carrick došao? :) 7 godina - 5 naslova, 2 druga mjesta, jedno prvenstvo izgubljeno za bod (Chelsea), drugo na gol razliku (City) :)

šta reći, nego: kapa dolje, majstore
Računaj da su i Vidić i Evra stigli 2006. godine. :)
I da je Ronaldo eksplodirao te iste godine. ;)

Sjecam se dobro tog ljeta kad je dosao Carrick. Chelsea bio dominantan dvije sezone, mi doveli "samo" Carricka i jos se svadjali Rooney i Ronaldo na SP-u. Kad sta ce bit, tog ljeta zapocela nova dominacija Uniteda. Od 2006. do 2009. su meni nekako najdraze godine bile vezane za United, kakvu smo samo ekipu imali. 8-)
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
darker10
Postovi: 10844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la darker10 » 23 avg 2013, 20:36

Cartman je napisao/la:Pobjedit cemo Chelsea. RVP bi ih mogao silovat jos jednom. Bilo bi tipicno i da Rooney zabije.
Prosle sezone ste dobili Chelsea samo jednom i to zbog Clattenburgove intervencije,a igrano je 5 meceva.

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la neo » 23 avg 2013, 21:17

Ja nemam nista protiv da nas opet dobijete 4 puta a da titula EPL zavrsi kod Uniteda.
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
PhoenixFire
Postovi: 184
Pridružen/a: 16 jul 2012, 20:20
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la PhoenixFire » 23 avg 2013, 21:32

@duke
pa nisam ja njega potcijenio ako očekujem od prvaka engleske i dvostrukog europskog šampiona da u veznom redu ima nešto više od igrača "pas do prvog do sebe". poredio ga uopće nisam sa eriksenom i strootmanom niti sam bio za njihovo dovođenje i ne znam zašto ih guraš u ovu priču sa tomom. navedenu dvojicu nisam pratio pa ne mogu da komentiram. neznam kako ti ali **** ja od toma nemam više što bitnije očekivati. recimo sada uzmimo za primjer dvojicu koju poznajem jako dobro a to su gerrard i lampard. oni su u tomičino vrijeme ipak bili na stazi svjetske klase. jednom kad je gerrard upao u prvu liverpoola ostao je tamo do sada i ostat će do kraja, slično je i s lampardom i scholesom. takvi igrači imaju ono nešto što ih obilježava kao WC igrače, hrabrost da se ekipa njihovim potezom digne na novi nivo, preokret, neka čarolija, fantazija..sve to su ti igrači imali i sa 24. falilo im je samo iskustava. navedi mi u kojem segmentu svoje igre tom može doseći wc. pas, dribling, šut, igra bez lopte?? energije i trke imaš u i afričkih divokoza pa nisu u prvoj uniteda.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 21:38

PhoenixFire je napisao/la:@duke
pa nisam ja njega potcijenio ako očekujem od prvaka engleske i dvostrukog europskog šampiona da u veznom redu ima nešto više od igrača "pas do prvog do sebe". poredio ga uopće nisam sa eriksenom i strootmanom niti sam bio za njihovo dovođenje i ne znam zašto ih guraš u ovu priču sa tomom. navedenu dvojicu nisam pratio pa ne mogu da komentiram. neznam kako ti ali **** ja od toma nemam više što bitnije očekivati. recimo sada uzmimo za primjer dvojicu koju poznajem jako dobro a to su gerrard i lampard. oni su u tomičino vrijeme ipak bili na stazi svjetske klase. jednom kad je gerrard upao u prvu liverpoola ostao je tamo do sada i ostat će do kraja, slično je i s lampardom i scholesom. takvi igrači imaju ono nešto što ih obilježava kao WC igrače, hrabrost da se ekipa njihovim potezom digne na novi nivo, preokret, neka čarolija, fantazija..sve to su ti igrači imali i sa 24. falilo im je samo iskustava. navedi mi u kojem segmentu svoje igre tom može doseći wc. pas, dribling, šut, igra bez lopte?? energije i trke imaš u i afričkih divokoza pa nisu u prvoj uniteda.
Pa eto probali smo dovest' Fabregasa i nismo. A ako nismo onda je logično da igra Cleverley. Eto ti reci koga mi to možemo dovesti a da je bolji od Clevsa.

Avatar
PhoenixFire
Postovi: 184
Pridružen/a: 16 jul 2012, 20:20
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la PhoenixFire » 23 avg 2013, 21:48

nije na meni da određujem transfer politiku ali ako je ovo najbogatiji klub na svijetu, tako mi reče netko, onda ovo pomalo postaje tragikomično. zapravo to je pitanje na kojeg je teško dati odgovor, ko je uopće zadnje kupljeni mc u unitedu :?

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 21:50

PhoenixFire je napisao/la:nije na meni da određujem transfer politiku ali ako je ovo najbogatiji klub na svijetu, tako mi reče netko, onda ovo pomalo postaje tragikomično. zapravo to je pitanje na kojeg je teško dati odgovor, ko je uopće zadnje kupljeni mc u unitedu :?
Shvati činjenicu da boljeg na tržištu jednostavno nema. A preplatit' nećemo nikog, to je sigurno. Zašto? Zato što je to ekonomski neisplativo, cilj kluba nije rezultat po cijenu rizika upadanja u finansijsku dubiozu. Jer United nema grantove kraljeva, naftaša i bankara za takve stvari.

Avatar
AA23
Postovi: 16155
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la AA23 » 23 avg 2013, 21:51

The Curse of the Wenga!

Prenio vam sihre Weng da ne kupujete igrače :D

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Unknown Genius » 23 avg 2013, 22:09

DukeOfWellington je napisao/la: Pa eto probali smo dovest' Fabregasa i nismo. A ako nismo onda je logično da igra Cleverley. Eto ti reci koga mi to možemo dovesti a da je bolji od Clevsa.
Propustili smo Thiaga, Paulinha, navodno bez borbe, a i oni su bolji od Toma i Ande.
Zatim: Gündoğan, Hamšik, Cabaye, Hernanes, Pjanić... Svi su ubjedljivo bolji igrači od Toma, koji igraju na toj poziciji i imaju sve što Unitedu treba. Svaki od ovih igrača je dostupan za pravu cijenu, a prošlo je vrijeme kada se vrhunski igrač mogao dobiti za manje od 20 miliona. Ako već imamo toliko novca na raspolaganju, a nećemo da platimo pojačanje iz nekog principa, inata, čega li već, onda ne razumijem kako i dalje braniš ovu Arsenalovu (no offence) transfer politiku.
35-40 miliona iskeširati i mogli bi dovesti svakog igrača od ovih što sam nabrojao (neke i za manje), te tako riješiti problem koji nas muči godinama, ali Moyes i uprava izgleda još kaskaju za XXI vijekom.
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 22:17

Unknown Genius je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la: Pa eto probali smo dovest' Fabregasa i nismo. A ako nismo onda je logično da igra Cleverley. Eto ti reci koga mi to možemo dovesti a da je bolji od Clevsa.
Propustili smo Thiaga, Paulinha, navodno bez borbe, a i oni su bolji od Toma i Ande.
Zatim: Gündoğan, Hamšik, Cabaye, Hernanes, Pjanić... Svi su ubjedljivo bolji igrači od Toma, koji igraju na toj poziciji i imaju sve što Unitedu treba. Svaki od ovih igrača je dostupan za pravu cijenu, a prošlo je vrijeme kada se vrhunski igrač mogao dobiti za manje od 20 miliona. Ako već imamo toliko novca na raspolaganju, a nećemo da platimo pojačanje iz nekog principa, inata, čega li već, onda ne razumijem kako i dalje braniš ovu Arsenalovu (no offence) transfer politiku.
35-40 miliona iskeširati i mogli bi dovesti svakog igrača od ovih što sam nabrojao (neke i za manje), te tako riješiti problem koji nas muči godinama, ali Moyes i uprava izgleda još kaskaju za XXI vijekom.
Ja mislim da nisu bolji, a vjerujem da i Moyes tako misli.

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Unknown Genius » 23 avg 2013, 22:21

DukeOfWellington je napisao/la: Ja mislim da nisu bolji, a vjerujem da i Moyes tako misli.
Kome i ja odgovaram i s kim pokušavam normalno diskutovati... :roll:
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
soxx
Postovi: 13633
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Odg: FC Manchester United

Post Postao/la soxx » 23 avg 2013, 22:33

DukeOfWellington je napisao/la:
Unknown Genius je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la: Pa eto probali smo dovest' Fabregasa i nismo. A ako nismo onda je logično da igra Cleverley. Eto ti reci koga mi to možemo dovesti a da je bolji od Clevsa.
Propustili smo Thiaga, Paulinha, navodno bez borbe, a i oni su bolji od Toma i Ande.
Zatim: Gündoğan, Hamšik, Cabaye, Hernanes, Pjanić... Svi su ubjedljivo bolji igrači od Toma, koji igraju na toj poziciji i imaju sve što Unitedu treba. Svaki od ovih igrača je dostupan za pravu cijenu, a prošlo je vrijeme kada se vrhunski igrač mogao dobiti za manje od 20 miliona. Ako već imamo toliko novca na raspolaganju, a nećemo da platimo pojačanje iz nekog principa, inata, čega li već, onda ne razumijem kako i dalje braniš ovu Arsenalovu (no offence) transfer politiku.
35-40 miliona iskeširati i mogli bi dovesti svakog igrača od ovih što sam nabrojao (neke i za manje), te tako riješiti problem koji nas muči godinama, ali Moyes i uprava izgleda još kaskaju za XXI vijekom.
Ja mislim da nisu bolji, a vjerujem da i Moyes tako misli.
Blago vama.

Poslano sa mog HTC One V koristeći Tapatalk 4

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 22:45

DukeOfWellington je napisao/la:
Unknown Genius je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la: Pa eto probali smo dovest' Fabregasa i nismo. A ako nismo onda je logično da igra Cleverley. Eto ti reci koga mi to možemo dovesti a da je bolji od Clevsa.
Propustili smo Thiaga, Paulinha, navodno bez borbe, a i oni su bolji od Toma i Ande.
Zatim: Gündoğan, Hamšik, Cabaye, Hernanes, Pjanić... Svi su ubjedljivo bolji igrači od Toma, koji igraju na toj poziciji i imaju sve što Unitedu treba. Svaki od ovih igrača je dostupan za pravu cijenu, a prošlo je vrijeme kada se vrhunski igrač mogao dobiti za manje od 20 miliona. Ako već imamo toliko novca na raspolaganju, a nećemo da platimo pojačanje iz nekog principa, inata, čega li već, onda ne razumijem kako i dalje braniš ovu Arsenalovu (no offence) transfer politiku.
35-40 miliona iskeširati i mogli bi dovesti svakog igrača od ovih što sam nabrojao (neke i za manje), te tako riješiti problem koji nas muči godinama, ali Moyes i uprava izgleda još kaskaju za XXI vijekom.
Ja mislim da nisu bolji, a vjerujem da i Moyes tako misli.
Mislis da nisu bolji zato sto je Cleverley englez, a ti volis braniti engleze do iznemoglosti, po cemu ovi nabrojani nisu bolji od Cleverleya? Sve ove igrace (osim Cabaye-a i mozda Hernanesa) bi pozelila imati gotovo svaka ekipa na svijetu, a Clevza bi samo Fulham pozelio imati i svi ovi nabrojani pruzaju duplo bolje partije od Toma ;)
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 22:50

Martex je napisao/la: Mislis da nisu bolji zato sto je Cleverley englez, a ti volis braniti engleze do iznemoglosti, po cemu ovi nabrojani nisu bolji od Cleverleya? Sve ove igrace (osim Cabaye-a i mozda Hernanesa) bi pozelila imati gotovo svaka ekipa na svijetu, a Clevza bi samo Fulham pozelio imati i svi ovi nabrojani pruzaju duplo bolje partije od Toma ;)
Po mom viđenju ne pružaju. Osim toga nema nikakve sumnje da ste vi sa Pjanićem krajnje objektivni.

Ja od vas uopšte nisam tražio odobrenje na temu koji je igrač bolji. Po meni svi nabrojani igrači nisu kvalitetniji od Toma i to što su prošlu sezonu odigrali bolje ne znači apsolutno ništa. A ako se vama ne sviđa to što ja smatram da je ovaj igrač bolji, bujrum, ima ignore opcija pa čitajte šta vam je volja.

Još jednom nek mi neko kaže da preferiram igrača isključivo zbog toga što je Englez smatraću to provokacijom i tražit ću zaštitu od moderatora, pa ako vam se da natezat' izvolite.

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 23:02

DukeOfWellington je napisao/la:
Martex je napisao/la: Mislis da nisu bolji zato sto je Cleverley englez, a ti volis braniti engleze do iznemoglosti, po cemu ovi nabrojani nisu bolji od Cleverleya? Sve ove igrace (osim Cabaye-a i mozda Hernanesa) bi pozelila imati gotovo svaka ekipa na svijetu, a Clevza bi samo Fulham pozelio imati i svi ovi nabrojani pruzaju duplo bolje partije od Toma ;)
Po mom viđenju ne pružaju. Osim toga nema nikakve sumnje da ste vi sa Pjanićem krajnje objektivni.

Ja od vas uopšte nisam tražio odobrenje na temu koji je igrač bolji. Po meni svi nabrojani igrači nisu kvalitetniji od Toma i to što su prošlu sezonu odigrali bolje ne znači apsolutno ništa. A ako se vama ne sviđa to što ja smatram da je ovaj igrač bolji, bujrum, ima ignore opcija pa čitajte šta vam je volja.

Još jednom nek mi neko kaže da preferiram igrača isključivo zbog toga što je Englez smatraću to provokacijom i tražit ću zaštitu od moderatora, pa ako vam se da natezat' izvolite.
Ovi igraci su barem proslu sezonu kako treba odigrali i imaju se cime "pohvaliti", Cleverley da nije imao onu odlicnu utakmicu protiv City-a tesko da bi se mogla izdvojiti jos neka u kojoj je bio "u centru paznje" zbog svoje odlicne partije (mozda protiv Newcastle jedino).

Obicna diskusija nista vise, nista protiv tebe nemam, svako ima pravo na svoje misljenje..ali ovo boldirano je stvarno nevjerovatno :lol:
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 23:07

Martex je napisao/la: Ovi igraci su barem proslu sezonu kako treba odigrali i imaju se cime "pohvaliti", Cleverley da nije imao onu odlicnu utakmicu protiv City-a tesko da bi se mogla izdvojiti jos neka u kojoj je bio "u centru paznje" zbog svoje odlicne partije (mozda protiv Newcastle jedino).

Obicna diskusija nista vise, nista protiv tebe nemam, svako ima pravo na svoje misljenje..ali ovo boldirano je stvarno nevjerovatno :lol:
Šta ti nije jasno? Vas pet ovdje doslovno lažete o meni i onda kad vam odgovorim nešto vam nije jasno. Da ja preferiram nekog igrača isključivo radi toga što je Englez je notorna i zlonamjerna laž i to smatram uvredom.

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la MoR » 23 avg 2013, 23:08

Ne znam kako vam ne dosadi svake godine istu pesimističnu priču pričati, kukati danima zbog transfera, prozivati vlasnike i proklinjati transfer politiku, kad se u konačnici sezona Uniteda obično svede na titulu. Neko je gore napisao brutalan bilans u posljednjih 7 godina, ta dva smiješno izgubljena naslova su izgubljena ukupno za jedan bod, a sve u periodu kad su i Chelsea i City kupovali i trošili kao što nikad niko nije u istoriji fudbala. Zato udobno se zavalite i uživajte u ovom klubu, ja s pravom uživam.

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 23:19

DukeOfWellington je napisao/la:
Martex je napisao/la: Ovi igraci su barem proslu sezonu kako treba odigrali i imaju se cime "pohvaliti", Cleverley da nije imao onu odlicnu utakmicu protiv City-a tesko da bi se mogla izdvojiti jos neka u kojoj je bio "u centru paznje" zbog svoje odlicne partije (mozda protiv Newcastle jedino).

Obicna diskusija nista vise, nista protiv tebe nemam, svako ima pravo na svoje misljenje..ali ovo boldirano je stvarno nevjerovatno :lol:
Šta ti nije jasno? Vas pet ovdje doslovno lažete o meni i onda kad vam odgovorim nešto vam nije jasno. Da ja preferiram nekog igrača isključivo radi toga što je Englez je notorna i zlonamjerna laž i to smatram uvredom.
Najbolje je da se zalis sudu za ljudska prava i Strazburu :o Pet likova ti govori isto zato sto si svojim postovima i pokazao svoju "naklonost" ili sta vec prema Britaniji do te mjere da govoris da je Cleverley bolji od Hamsika :lol:

Da ne bude off: West Bromwich Albion 0-4 Manchester United (U21), strijelci Nick Powell,Adnan Januzaj,Angelo Henriquez i Tom Lawrence..
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Consigliere » 23 avg 2013, 23:53

MoR je napisao/la:Ne znam kako vam ne dosadi svake godine istu pesimističnu priču pričati, kukati danima zbog transfera, prozivati vlasnike i proklinjati transfer politiku, kad se u konačnici sezona Uniteda obično svede na titulu. Neko je gore napisao brutalan bilans u posljednjih 7 godina, ta dva smiješno izgubljena naslova su izgubljena ukupno za jedan bod, a sve u periodu kad su i Chelsea i City kupovali i trošili kao što nikad niko nije u istoriji fudbala. Zato udobno se zavalite i uživajte u ovom klubu, ja s pravom uživam.
Tri rijeci:

Cheese Alex Ferguson ;)
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.