BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Koliko bodova ocekujete u dvomecu protiv Slovacke ?

6 bodova
266
55%
4 boda
109
23%
3 boda
51
11%
2 boda
3
1%
1 bod
17
4%
0 bodova
38
8%
 
Ukupno glasova: 484

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Cautinho » 26 avg 2013, 10:03

mandraX je napisao/la:Jbo vas Hamsik, sta kukate koji qrac, neb' da je Messi...prosječan igrač, ništa više.
+1
Mozda jest najbolji u Slovackoj,ali ni sam Messi ne moze ekipu pobjedit,kamal ovaj Hamiz.
I to kako igra za Slovacku i kako igra za Napulj,razlika dramatična.
Keep walking.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la ahmic » 26 avg 2013, 10:16

Bal je klasa al njegova repka i nije :-)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61898
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 26 avg 2013, 10:17

Opet Hamšik glavna tema, kao pred prošlu prijateljsku sa njima, hehehe. Neće se taj naigrati protiv Spahića.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Keenan.- » 26 avg 2013, 10:21

Hamšika ste navikali ko da je Ronaldo, a znamo svi da u njihovoj repci je on najjači zajedno sa Škrtelom (kojeg opet Spaha može u džep stavit').
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Monolog » 26 avg 2013, 10:27

Sto bi spaha Skrtela stavljao u dzep? :mrgreen:

Hamsik je igracina, ali u ovom trenutku se vise Slovaci trebaju plasiti nas negoli mi njih. Uostalom, to najbolje pokazuje forma nasih igraca (Beg, Spahic, Vedo, Dzeko), dok se Skrtel jos uvijek nije nasao u timu Liverpoola. Sad, da li je to sto ga zele utopiti nekome, ne znam.

Slovacka se mora proci sa (barem) cetiri boda. To bi onda bilo to, rekao bih. Jednostavno, "americki samar" nam je dosao u najboljem mogucem trenutku i sigurno da ce Pape i igraci uciniti sve da javnost zaboravi na taj prijateljski mec. :D

Slovacka je radnicka ekipa; ekipa u kojoj se sve vrti iskljucivo oko Hamsika, a Weiss i ostali ako mogu pomoci - pomognu. Uostalom, imali smo priliku to vidjeti. :D

Cekam jos samo Papetov spisak pa da kazem da l' cemo osvojiti 4 ili 6 bodova iz ovog dvomeca. 8-)
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

hroni
Postovi: 1262
Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la hroni » 26 avg 2013, 10:32

Monolog je napisao/la:Sto bi spaha Skrtela stavljao u dzep? :mrgreen:

Hamsik je igracina, ali u ovom trenutku se vise Slovaci trebaju plasiti nas negoli mi njih. Uostalom, to najbolje pokazuje forma nasih igraca (Beg, Spahic, Vedo, Dzeko), dok se Skrtel jos uvijek nije nasao u timu Liverpoola. Sad, da li je to sto ga zele utopiti nekome, ne znam.

Slovacka se mora proci sa (barem) cetiri boda. To bi onda bilo to, rekao bih. Jednostavno, "americki samar" nam je dosao u najboljem mogucem trenutku i sigurno da ce Pape i igraci uciniti sve da javnost zaboravi na taj prijateljski mec. :D

Slovacka je radnicka ekipa; ekipa u kojoj se sve vrti iskljucivo oko Hamsika, a Weiss i ostali ako mogu pomoci - pomognu. Uostalom, imali smo priliku to vidjeti. :D

Cekam jos samo Papetov spisak pa da kazem da l' cemo osvojiti 4 ili 6 bodova iz ovog dvomeca. 8-)


ma jašta,,samo optimistično i hladne glave 8-) mada me hvata unutarnji nemir vec nekoliko dana,,,al lijepo je pročitat kad neko ovako napiše...šta se imamo pribojavat ikoga,ha ja

Avatar
hanniz
Postovi: 1125
Pridružen/a: 14 maj 2009, 11:59
Kontakt:

Re: Odg: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la hanniz » 26 avg 2013, 10:36

Cautinho je napisao/la:
mandraX je napisao/la:Jbo vas Hamsik, sta kukate koji qrac, neb' da je Messi...prosječan igrač, ništa više.
+1
Mozda jest najbolji u Slovackoj,ali ni sam Messi ne moze ekipu pobjedit,kamal ovaj Hamiz.
I to kako igra za Slovacku i kako igra za Napulj,razlika dramatična.
Valjda drastična, a ne dramatična. :)
you'll never walk alone!

NIHAD ĐEDOVIĆ!

Avatar
Otelo
Postovi: 33541
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Otelo » 26 avg 2013, 10:39

Taj Hamsik kojeg vi podjenjujete dirigira ekipom Napolia i baca odbrane Serie A na koljena.
Igrac koji bi bez problema mogao igrati u vecim klubovima od Napolia.


Bit ce tesko pobjediti,daleko od toga nemoguce al Slovacima je ovo zadnja sansa za baraz i oni ce gristi kao mi u Parizu.Ako u Zenici uzmu bod,gore nam poraz ne gine.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la _dreamer_ » 26 avg 2013, 10:44

Monolog je napisao/la:Sto bi spaha Skrtela stavljao u dzep? :mrgreen:

Hamsik je igracina, ali u ovom trenutku se vise Slovaci trebaju plasiti nas negoli mi njih. Uostalom, to najbolje pokazuje forma nasih igraca (Beg, Spahic, Vedo, Dzeko), dok se Skrtel jos uvijek nije nasao u timu Liverpoola. Sad, da li je to sto ga zele utopiti nekome, ne znam.

Slovacka se mora proci sa (barem) cetiri boda. To bi onda bilo to, rekao bih. Jednostavno, "americki samar" nam je dosao u najboljem mogucem trenutku i sigurno da ce Pape i igraci uciniti sve da javnost zaboravi na taj prijateljski mec. :D

Slovacka je radnicka ekipa; ekipa u kojoj se sve vrti iskljucivo oko Hamsika, a Weiss i ostali ako mogu pomoci - pomognu. Uostalom, imali smo priliku to vidjeti. :D

Cekam jos samo Papetov spisak pa da kazem da l' cemo osvojiti 4 ili 6 bodova iz ovog dvomeca. 8-)
Mislim da je velika psiholoska prednost za nas cinjenica da igramo prvi mec u Zenici. Pobjedom bi napravili veliki korak ka plasmanu, a Slovacima u tom slucaju ostaje samo teoretska sansa za baraz. To bi trebalo uticati na moral i zalaganje Slovaka, a nama dati dodatni boost nakon poraza od Amerikanaca. U Slovackoj bi se onda mogao bez problema uzeti bod, a mozda i sva tri. Iako se potajno nadam da uzmemo svih 6 bodova, bio bih zadovoljan i sa 4. Onda bi ta utakmica protiv Litvanije bila odlucujuca, ali Litvanija ipak nije Slovacka. Ako ne mozemo uzeti Litvaniju u gostima, onda svakako nemamo sta traziti na SP.

Nece biti lako; treba samo pokusati shvatiti koliki je pritisak na nama i uzeti u obzir kako tesko na kraj izlazimo sa istim. Utakmica u Zenici ce biti po meni najteza, ali ako nju odigramo dobro, ja sam uvjeren da dalje necemo kiksati.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Maestro » 26 avg 2013, 10:50

nemate sta cekati spisak. ti novi su ibricic, sesar itd.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61898
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 26 avg 2013, 10:54

_dreamer_ je napisao/la: Mislim da je velika psiholoska prednost za nas cinjenica da igramo prvi mec u Zenici. Pobjedom bi napravili veliki korak ka plasmanu, a Slovacima u tom slucaju ostaje samo teoretska sansa za baraz. To bi trebalo uticati na moral i zalaganje Slovaka, a nama dati dodatni boost nakon poraza od Amerikanaca. U Slovackoj bi se onda mogao bez problema uzeti bod, a mozda i sva tri. Iako se potajno nadam da uzmemo svih 6 bodova, bio bih zadovoljan i sa 4. Onda bi ta utakmica protiv Litvanije bila odlucujuca, ali Litvanija ipak nije Slovacka. Ako ne mozemo uzeti Litvaniju u gostima, onda svakako nemamo sta traziti na SP.
Tako nekako. Bitno je pobijediti u Zenici, a nakon toga imamo dvije meč lopte. Čak i ako izgubimo u Slovačkoj, opet nam ostaje gostovanje Litvaniji. Kristalno jasna situacija, četiri utakmice do kraja, trebaju nam tri pobjede za Brazil. Naravno, pod uslovom da Grčka pobijedi preostale utakmice, u šta ne sumnjam, jer imaju dvije tekme sa Lihtenštajnom i igraju kući sa Latvijom i Slovačkom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

tulln
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 apr 2012, 09:37
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la tulln » 26 avg 2013, 10:57

Music Kerkez i Grujic

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24574
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 26 avg 2013, 11:00

Virtu4l je napisao/la: Tako nekako. Bitno je pobijediti u Zenici, a nakon toga imamo dvije meč lopte. Čak i ako izgubimo u Slovačkoj, opet nam ostaje gostovanje Litvaniji. Kristalno jasna situacija, četiri utakmice do kraja, trebaju nam tri pobjede za Brazil. Naravno, pod uslovom da Grčka pobijedi preostale utakmice, u šta ne sumnjam, jer imaju dvije tekme sa Lihtenštajnom i igraju kući sa Latvijom i Slovačkom.
Upravo tako. Mada bi po meni bilo bolje da vec rijesimo sve protiv Slovacke, a onda u zadnje 2 tekme ulazimo hladne glave, tj. protiv Lihtenstajna kuci i Litvanije u gostima. Mislim da ne bi bilo povoljno da nam u Vilniusu bude odlucujuca tekma za plasman, tad bi pritisak bio ogroman na igracima.

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la viKK » 26 avg 2013, 11:03

istina , najbolje bi bilo da fino protiv Lihtenštajna kod kuće mirno i matematički ovjerimo plasman na SP ..

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24574
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 26 avg 2013, 11:04

Spisak:

Golmani: Asmir Begović, Asmir Avdukić, Jasmin Fejzić

Odbrana: Ermin Bičakčić, Boris Pandža, Emir Spahić, Toni Šunjić, Mensur Mujdža, Ervin Zukanović

Vezni red: Miralem Pjanić, Senad Lulić, Sejad Salihović, Adnan Zahirović, Elvir Rahimić, Haris Medunjanin, Miroslav Stevanović, Zvjezdan Misimović, Avdija Vršajević, Senijad Ibričić, Izet Hajrović.

Napad: Edin Džeko, Edin Višća i Vedad Ibišević.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3697
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Bayern@heart » 26 avg 2013, 11:06

viKK je napisao/la:istina , najbolje bi bilo da fino protiv Lihtenštajna kod kuće mirno i matematički ovjerimo plasman na SP ..
tako će i da bude ;)

Spaha,Vedo.Džeko,Bega,Lula,Mire će to da ti potvrde za nekih 15 dana

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Martex » 26 avg 2013, 11:06

slika

Tata Fudbala na spisku 8-)
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Head » 26 avg 2013, 11:07

E yebo ga dan gledam odbranu i vidim nema Vrsajevica i obradujem se,citam vezni red i vidim njega tu i evo kenja mi se.
Zadnja izmjena: Head, dana/u 26 avg 2013, 11:07, ukupno mijenjano 1 put.
1946

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la viKK » 26 avg 2013, 11:07

[youtube][/youtube]

BigBang
Postovi: 351
Pridružen/a: 05 feb 2013, 17:59
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la BigBang » 26 avg 2013, 11:10

ista meta isto odstojanje.Kvazi trener opet pokazuje svu svoju raskosnost, trenersku.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.