HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la wolfi » 25 avg 2013, 12:23

hahahahah,ma sve je u 300 evra

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la felix123 » 26 avg 2013, 20:00

Novi Amer na probi Julius Coles, 24 godine igrao u nekoj nižoj njemačkoj ligi
Zna li itko u koliko je sutra pripremna ???

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Kevin » 27 avg 2013, 08:52

felix123 je napisao/la:Novi Amer na probi Julius Coles, 24 godine igrao u nekoj nižoj njemačkoj ligi
Zna li itko u koliko je sutra pripremna ???
uvijek bude u 18h ali izgleda daje odgođena..tako piše
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Kevin » 27 avg 2013, 09:57

wolfi je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
wolfi je napisao/la:Pa vazno je da znas reci da neko nema pojma,a ja cu ti samo napisati ovo:

Pozivnica za aba ligu + roster u koji je ukljucen kastropil,joner i taj novi amerikanac sto ce doci i jos jedan igrac koji ce stici,takodje i tomislav petrovic koji isto nije bas jeftin,jer dolazi iz klubova sa velikom reputacijom,reprezentativca dalibora persica vjerujte da nije malo para i da siroki stoji na stabilnim nogama ..kao stabilan aba-ligas.
Klub koji je u stanju da iskesira 100000 e plus dovede nekog kao kastropila kojeg bi svaki klub volio vidjet u svojim redovima te jos 2 strana kosarkasa koja sigurno nece biti jeftina je finansiski veoma stabilan.
ti sve vise i vise bubaš
koliko je stabilan pokazuje sms akcija i pozivi za prikupljanje novčanih sredstava

dalje, Peršić je slobodan igrač, nije više član Širokog


Mazanje ociju :)

Vidim ja da sa tobom nema rasprave kad nemas pojma o cemu se radi..Persic nema ugovor sa sirokim,ali je pred potpisom i nce ici nigdje ..tako da molim te nemoj basati ako nisi bas informisan..igokea je htjela persica,ali ih je odbio jer ce nastaviti u sirokom .
eto ti mi kaži da imam ili nemam pojma..ti si kao neki relevantan faktor..Peršić je slobodan igrač, Amer koji dolazi je jeftin, jeftiniji nego neki naši domaći i s tim kadrom se ulazi u sezonu pa ćemo vidjeti kako će se stvari kretati..Jedino ukoliko se naknadno dogovore s Peršićem (u što čisto sumnjam) ali kao što rekoh on je slobodan igrač i nije član Širokog više..to je ono kako sad stvari stoje, a ti palamudi što god želiš...

a o cijeni za Šutala si sve rekao i pokazao da bubaš bezveze..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la wolfi » 27 avg 2013, 13:56

SAMO TI OPUSTENO,VIDJECES ZA 10 DANA :)
PA KAD SE ONDA SAM UDARIS PO CELU :)

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Kevin » 27 avg 2013, 14:18

wolfi je napisao/la:SAMO TI OPUSTENO,VIDJECES ZA 10 DANA :)
PA KAD SE ONDA SAM UDARIS PO CELU :)
Ako misliš na Peršića, što se mene tiče dabogda potpisao :)
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 27 avg 2013, 17:33

wolfi je napisao/la:SAMO TI OPUSTENO,VIDJECES ZA 10 DANA :)
PA KAD SE ONDA SAM UDARIS PO CELU :)
17.40 utorak a još nisi na treningu , ajde požuri i vidi šta kažu u Aleksandrovcu koliko koštamo i ko će potpisati za nas u narednom periodu , nek ti kažu kom taktikom će mo ući u borbu za opstanak i još nek ti dokažu da smo mi skuplji od vas .
Sva sreća pa škola pocinje 7-14 dana pa ćeš se okupirati drugim tj.bitnijim stvarima za tvoj život i karijeru a to je da zavrsis srednju školu i upises se na neko kvalitetno sveuciliste/univerzitet .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la wolfi » 27 avg 2013, 18:20

sreca pa sam je zavrsio prije tacno 7 godina :)
Alo druze tema je poecela na to kao skuplja je igokea bruku,navijac si sirokog pa je logicno da ga branis,kao i ja igokeu..ali neda se meni raspravljati jer kao sto kazes ja sam djete,a kako se onda tebi da raspravljati sa djetetom...vidim i ti nisi bas svoj :)

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 27 avg 2013, 23:56

wolfi je napisao/la:sreca pa sam je zavrsio prije tacno 7 godina :)
Alo druze tema je poecela na to kao skuplja je igokea bruku,navijac si sirokog pa je logicno da ga branis,kao i ja igokeu..ali neda se meni raspravljati jer kao sto kazes ja sam djete,a kako se onda tebi da raspravljati sa djetetom...vidim i ti nisi bas svoj :)
Imam ja troje u kući i takodjer i s njima raspravljam iako im je 4 , 5ipol i 7 i pol godina , a s tobom ne raspravljam sa takvim ko ti sam raspravljao davniiiiiiiih dana , ja samo ukazujem kako ti pojma nemaš o relacijama u košarci i da lupas ko Maksa po diviziji i licitiras kafanske priče iza dvorane tj.u dvorani u Aleksandrovcu .
Zq tvoju informaciju iz tvoje ekipe imam bolje informatore od tebe i meni kažu iskreno a tebe i takve muljaju i mažu vam oči na način da su kao oni jadni ugroženi i da Široki ima milione a oni jadni nemogu vise od 22 000 $ mjesečno platit najboljeg igrača i kako ćemo se nosit sa Širokim .
Pitaj te svoje koliko je ima Joksim ovih godina plaću , koliko je imao Edvards , koliko je imao Chejs i ostali ali nek ti iskreno kažu jer su meni već rekli pa da se ne obrukas OPET .

I za kraj ako si završio školu prije 7 godina samo se zapitaj zašto si još u pubertetskoj fazi kad je sport u pitanju .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la vladedivac » 28 avg 2013, 09:48

Još niko od navijača Širokog ovo nije napisao, pa hajde da ja okačim.
Zna li iko išta o ovom malom Mikuliću mimo ovog što je napisano?
Josip Mikulić nova akvizicija Širokog

Momčad HKK Širokog danas je popunila svoj roster sa još jednim igračem. Radi se o nekadašnjem omladincu tima s Pecare Josipu Mikuliću.

Ovaj 213 cm visoki 20-godišnjak jutros je sa Širokim potpisao četverogodišnji ugovor i pojačat će konkurenciju pod koševima.

Mikulić je trenirao u Širokom do uzrasta kadeta kada se preselio u Ameriku i pristupio momčadi Miami FL gdje je posljednje sezone bio i MVP lige sa 18 koševa, 13 skokova, 5 asistencija i 3 bloka u prosjeku po utakmici. Nakon Miami FL prešao je na sveučilište Fairfield, a u to vrijeme postao je i reprezentativac mlađih kategorije Hrvatske.

Danas bi na Pecaru trebao stići i Julius Coles, Amerikanac koji će biti na probi na Pecari i ukoliko zadovolji potpisati ugovor. Večeras će ekipa Širokog odigrati i prvu pripremnu utakmicu protiv Čapljine u 18 sati.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 avg 2013, 10:55

Bilo je vec govora o momku, mene je jednostavno iznenadilo da je izabrao odmah nazad u BiH iz SAD-a kad je mogao bolje proci u akademskom i inom smislu ''gore'', no dobro.


Za one koji zele znati vise, nedavni intervju s bracom Mikulić :


Za HKK Široki WWin često volimo reći kako je Ponos Hercegovine, što je nerijetko i dokazao svojim velikim sportskim uspjesima i dugogodišnjom dominacijom u bosanskohercegovačkoj košarci. No, iste te epitete možemo upotrijebiti i za braću Mikulić, Branimira i Josipa, koje slobodno možemo prozvati Ponosom Širokog Brijega koji već nekoliko godina uspješno igraju u svojim klubovima u američkoj sveučilišnoj ligi (NCAA), Division 1, u kojoj sudjeluju najjača američka sveučilišta.

Obojica su svoje prve košarkaške korake pošli u HKK Široki. Stariji Branimir (1989., 203 cm) je prošao sve mlađe kategorije prošao u bh. prvaku da bi se nakon srednje škole otisnuo put Amerike gdje je upisao koledž i krenuo tražiti svoj put pod košarkaškim nebom. Samo dva tjedna nakon njega svoju košarkašku karijeru nastavio je u Americi i njegov mlađi brat Josip (1993., 215 cm) koji je tada bio kadet Širokog.

Njihovo prvo američko odredište bila je Florida. Branimir, među svojim prijateljima poznatiji kao Branac, došao je u momčad Gainesville FL u blizini Orlanda, dok je Josip pristupio momčadi Miami FL čime se od brata razdvojio na nekih pet sati vožnje. Nakon dvije godine igranja u Gainesvilleu Branimir je prešao u High Point University čiji je i dandanas član, a ujedno i kapetan momčadi. Ovo mu je zadnja sezona, a svoju zasluženu diplomu trebao bi dobiti u svibnju. Po završetku koledža Branimir ima namjeru nastaviti sa igranjem košarke, bilo u Americi ili Europi. No, konačnu odluku još uvijek nije donio, tako da ne isključuje ni opciju da ostane raditi i živjeti u Americi.

Nakon srednje škole u Miamiju i njegov mlađi brat Josip se prebacio na koledž Fairfield University u blizini Connecticuta, gdje igra svoju debitantsku sezonu. Posljednju sezonu igranja u Miamiju Josip je proglašen i najkorisnijim igračem lige (MVP) ubilježivši 18 koševa, 13 skokova, 5 asistencija i 3 bloka u prosjeku po utakmici. Već tada postao je i hrvatski reprezentativac (U16, U18), a posebnu pozornost privukao je menadžerima jednih od najboljih koledža u Americi (North Carolina, Duke…). Ipak, odlučio se Fairfield zbog trenera koji je dugo godina igrao u Europi, te koji vrlo dobro poznaje europsku košarku i igrače. Josip je trenutno najmlađi član svoje momčadi (freshman). No, to mu nije problem što je i pokazao u nekoliko posljednjih utakmica. Posebice se istaknuo u nedavnom susretu protiv Marista kada je proglašen i igračem utakmice sa 16 postignutih koševa (video prilog). Kako se radi o vrlo zanimljivom mladom igraču čije vrijeme tek dolazi dobili smo i stručnu potvrdu. Naime, njegove kvalitete nam je potvrdio i Slavko Barać, mag. kin., bivši košarkaš i veliki prijatelj braće Mikulić, koji se brine za program prehrane i treninga mladog Josipa, bilo putem Skypea ili individualnih treninga koje radi s njim prigodom njegova boravka tijekom ljeta u rodnom Širokom Brijegu.

Na naš upit o životu u Americi, obojica su odgovorila kako se u BiH i Europi stvara potpuno drukčija slika o Amerikancima, nego što to oni doista i jesu.

- Život u SAD-u je jako zanimljiv i puno drukčiji nego u BiH. Amerikanci su veoma ugodni i prijateljski nastrojeni što su nam nerijetko i potvrdili svesrdnom pomoći. Uostalom, ovdje ima jako puno mogućnosti za napredak u životu i karijeru, počevši od sustava školovanja, pa nadalje, tako da nemamo nikakvih zamjerki, složni su Branimir i Josip.

Što se tiče rodne grude i matičnog kluba, obojica prate događanja u matičnom klubu i hrvatskoj reprezentaciji. O Širokom, gdje trenira i njihov mlađi brat David (1998., 192 cm), najviše saznaju preko interneta i obitelji. Ipak, klub u kojem ste počeli svoje prve korake se nikad ne zaboravlja, a želja da se ponovno zaigra u matičnom klubu je velika i nikad ne prolazi.

- Pratimo HKK Široki kad god možemo, jer nas za taj klub vežu posebne emocije. To je klub gdje smo počeli sa prvim košarkaškim koracima i u kojem trenutno igraju momci sa kojima smo i mi nekad. Najčešće pogledamo statistiku, jer zbog vremenske razlike ne uspijemo pratiti uživo utakmice, kazali su ovi mladi perspektivni košarkaši.

Kraj našeg razgovora Branimi i Josip su iskoristili za velike pozdrave obitelji i prijateljima, svojoj Hercegovini i Širokom Brijegu, pred čijom publikom bi ponovno voljeli zaigrati u budućnosti.
...Život za Široki...

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la felix123 » 28 avg 2013, 15:46

SVI NA PECARU :D
18 h GSD Pecara HKK Široki WWin-HKK Čapljina Lasta

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 28 avg 2013, 16:19

Znaci Miks nam se vratio,puno mu srece zelim,ima odlican sut iako je visok 215 cm

[youtube][/youtube]
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

wolfi
Postovi: 79
Pridružen/a: 24 feb 2012, 18:23
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la wolfi » 28 avg 2013, 16:56

kksiroki je napisao/la:
wolfi je napisao/la:sreca pa sam je zavrsio prije tacno 7 godina :)
Alo druze tema je poecela na to kao skuplja je igokea bruku,navijac si sirokog pa je logicno da ga branis,kao i ja igokeu..ali neda se meni raspravljati jer kao sto kazes ja sam djete,a kako se onda tebi da raspravljati sa djetetom...vidim i ti nisi bas svoj :)
Imam ja troje u kući i takodjer i s njima raspravljam iako im je 4 , 5ipol i 7 i pol godina , a s tobom ne raspravljam sa takvim ko ti sam raspravljao davniiiiiiiih dana , ja samo ukazujem kako ti pojma nemaš o relacijama u košarci i da lupas ko Maksa po diviziji i licitiras kafanske priče iza dvorane tj.u dvorani u Aleksandrovcu .
Zq tvoju informaciju iz tvoje ekipe imam bolje informatore od tebe i meni kažu iskreno a tebe i takve muljaju i mažu vam oči na način da su kao oni jadni ugroženi i da Široki ima milione a oni jadni nemogu vise od 22 000 $ mjesečno platit najboljeg igrača i kako ćemo se nosit sa Širokim .
Pitaj te svoje koliko je ima Joksim ovih godina plaću , koliko je imao Edvards , koliko je imao Chejs i ostali ali nek ti iskreno kažu jer su meni već rekli pa da se ne obrukas OPET .

I za kraj ako si završio školu prije 7 godina samo se zapitaj zašto si još u pubertetskoj fazi kad je sport u pitanju .

Kao sto sam vec rekao..necu da se raspravlja..vidjecemo kroz 10-tak dana..pa ces se sam udariti po celu :)
Znam ja tacno koliko su imali plate prosle godine,ali i zasluzili su da imaju jer su bili prvi. :)
Bilo je dosta skupljih ekipa pa su im gledali u ledja :)
Pozdrav i opusteno :)

dosta vise price o godinama!
nermin

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Kevin » 29 avg 2013, 08:49

odmah se vidi da će crni novi bit pojačanje..kretnje, položaj sjedenja, praćenje utakmice.. :lol: :lol:

zezam se...

hoćemo prave utakmice!!!! 8-)
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Larry Bird
Postovi: 66
Pridružen/a: 29 jun 2011, 21:46
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Larry Bird » 30 avg 2013, 13:57

Sta je sa Ivsicem? Babicem?Coricem?Jesu slobodni igraci ili idu negdje na posudbu?

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 30 avg 2013, 14:00

Larry Bird je napisao/la:Sta je sa Ivsicem? Babicem?Coricem?Jesu slobodni igraci ili idu negdje na posudbu?
Posudba...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 30 avg 2013, 16:23

Larry Bird je napisao/la:Sta je sa Ivsicem? Babicem?Coricem?Jesu slobodni igraci ili idu negdje na posudbu?
Ivisic prosudba Posusje .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la felix123 » 31 avg 2013, 22:44

Budućnost:Široki 69:70
Trica novopridošlog Colesa u zadnjoj sekundi
Inače bio je i najbolji igrač susreta sa 23 postignuta koša (znači trećinu je zabio ) stoga mislim da je sebi već ovim zaradio višegodišnji ugovor ,nadam se da smo uboli sa šuterom

@wolfi ,kad potpiše pa bude sve završeno reći ću ti koliko para košta,past ćeš na guzicu kad vidiš,za istinu :D

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 01 sep 2013, 12:30

Coles je novi Pilepic :D
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.