BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Hare_BvB » 01 sep 2013, 22:44

Blaszczykowski je napisao/la:arsić dovodi oezila. bit će nam skupina cl paklena.
Uff, al nas taj izyeba lani. :lol: Grupa je nezgodna, ali ni blizu kao lanjska. Mozda zvuci prepotentno, ali ne vidim nacin da ijedna od ovih momcadi uspije nadigrati Kloppkov stroj. Uostalom, libo me tuki za CL, daleko vaznije je vratiti salataru na Borsig. Berlin 2015 je ionako javno obznanjeni cilj kluba.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 01 sep 2013, 22:51

Hare_BvB je napisao/la:
Blaszczykowski je napisao/la:arsić dovodi oezila. bit će nam skupina cl paklena.
Uff, al nas taj izyeba lani. :
:lol: Ozil,Higuain,Callejon,Albiol dolaze na novo samaranje 8-)

Gledam malo Marseille-Monaco...u prvom poluvremenu Marseille nosen navijacima bio nesto bolji ali u drugom poluvremenu Monaco je zagospodario terenom...Napoli je jucer izgledao dosta bolje a ocigledno da je i Arsenal u dobroj formi.

P.S.Al' kol'ko je ovaj Real seljacki klub...zamijenit ce Ozila sa Bale-om i iskesirati jos cirka 60 miliona eura :lol:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7576
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 02 sep 2013, 00:02

effe_sa je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la:Hvala Henriku koji individualnim kvalitetom rijesi utakmicu. Odbrana kriminalna, opet spavaju (posebno Smelcer), napad jos kriminalniji sa bruku promasenih sansi... Kad ce vise poljskom klocu da istekne ugovor, neka nekom drugom vadi zivce masenjem 100%-tnih sansi :twisted: :twisted:
Mogli ste profitirat da ste ga prodali nama. Ali eto vam ga, da Bog da došlo do preokreta pa da i ugovor kod vas produži. Ali nekako bi to bilo previše dobrih stvari za Bayern (ili bar njegove navijače) u kratkom periodu. Tako da će nažalost on ipak nama od naredne sezone.....
Ako ce ovako igrati, daj Boze da ugovor ne produzi. Lik danas 1 na 1 sa golmanom, uze mu golman loptu :roll: . Kako trenutno igra, mescini da cemo morati doplatiti da bi ga neko uzeo :mrgreen:
Hare_BvB je napisao/la:
secer je napisao/la:pa sta mislis zasto ga je bayo uvalio domuzarima :mrgreen:
U znak dobre volje, narednog ljeta stize jedna panjina u jajarsku.
Cek, zar jedna nije isporucena vec ovog ljeta? :mrgreen:
:lol: :lol:
Hare_BvB je napisao/la:Also, ja se ne sjecam da je Schmelzer dobio ijedan duel. :lol:
Smelcer danas letao ko muha bez glave. Vazda ga izbace na isti fazon - on napadne igraca, a ovi gurnu loptu naprijed onom sto ga je on trebao cuvati :? :roll:
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7576
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 02 sep 2013, 00:08

Blaszczykowski je napisao/la:što se tiče jude, on bi fakat mogao u buyernu fasovati. tamo nema trenera koji će mu uvijek čuvati leđa, nema ni status koji mu jamči sigurnost, a realno, pošto pokriva pozicije na kojima je bayern već bio najjači, nije ni toliko neophodan. neće mu biti lako izboriti se, pogotovo jer ga sad muče ozljede. trebat će pokazati karakter, a to mu je možda najveći feler. uostalom, kao što stih poznate narodne pjesme posvećene njemu kaže "dajne dribling zind štark, dajn karakta ist šleht..." :)
Ja pomislih danas na njega kad Mkhtarijan dade prvi gol. Judi da 7 puta dodas onako loptu, on bi 6 puta promasio, ne bi znao onako na prvu ga zabiti. Vazda neko driblanje uz liniju i sakrivanje, nikada preuzimanje odgovornosti. Lako bi mogao biti popuslic zesci.
Danas Miki pokazao da zna, fakat je lik zvjerka 8-)
adnan24 je napisao/la:
Klare je napisao/la:doduše raspored vas pomazio, od svih ekipa najjači je Augsburg bio. 8-)
Slazem se jednim dijelom...ove sezone igramo samo sa nizerazrednim klubovim ali mislim ipak da je nas protivnik u superkupu nesto kvalitetniji od Augsburga.
:mrgreen: :mrgreen:
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la nedim1993 » 02 sep 2013, 00:38

biće dobra grupa, primijetio sam svugdje ponižavanje Arsenala koje i mi nije baš jasno, nadam se samo da će navijači dortmunda bit' korektni jer mi je ovaj klub iznimno drag :D
Vođa zna.

DrDule
Postovi: 522
Pridružen/a: 13 feb 2013, 11:27
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la DrDule » 02 sep 2013, 11:48

Svi rivali iz LS ce se izgleda pojacati, a nasi jedino nista danas nece raditi. :mrgreen: Arsenal dovodi Ozila i mozda Dembu na pozajmicu, ako ne on nekog ce iscupati.Zatim negde sam procitao da Napoli juri Astorija i za kraj da Marsej dovodi Thauvina(jedan od najboljih igraca Francuske u uzrastu do 20 godina na nedavno zavrsenom svetskom prvenstvu).U vecernjim satima videcemo koliko su se nasi rivali pojacali.
nedim1993 je napisao/la:biće dobra grupa, primijetio sam svugdje ponižavanje Arsenala koje i mi nije baš jasno, nadam se samo da će navijači dortmunda bit' korektni jer mi je ovaj klub iznimno drag :D
Sve u duhu fer-pleja. ;) Nadam se da ti ne smeta nas optimizam koji vlada u anketi. :lol: Ko ti smeta, udri ignore.

Avatar
smopiBVB
Postovi: 992
Pridružen/a: 25 mar 2012, 14:52
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la smopiBVB » 02 sep 2013, 17:35

Znamo politiku Klopp-a...Kupuje igrace prije priprema da mogu svi iste proci,sto i nije tako lose!Uostalom,nisam ni mislio da cemo dovoditi jos neka pojacanja!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 02 sep 2013, 17:38

Mozda nije ni lose sto imamo ovako tesku grupu...ako se ne mozemo nositi sa ovim ekipama onda je jasno da necemo daleko ni u knock-out fazi... a poslije proslosezonskog finala nije ni toliko zanimljivo ispasti u 1/8 finala :D

Ako slucajno ispadnemo...kao sto napisa Hare,okrenuti se Bundesligi i mozda cak i napasti titulu.

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la secer » 02 sep 2013, 18:04

Sad ozbiljno, ne mogu da vjerujem da postoji insan kojem se svidja kloccinin sistem koji fura u domuzhajmu. fuuuuj
patnja i muka gledajuci kombinaciju talijanskog katanaca i nizeligqske fuce kojju je furo sam trener
1:1 protiv smijesnog frafurta a oni i dalje cuce na svojkj poli i cekaju na kontru
kad ne povratih
ps.
klare objasnio
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la PEP » 02 sep 2013, 18:08

Klare je napisao/la:
effe_sa je napisao/la:Ali eto vam ga, da Bog da došlo do preokreta pa da i ugovor kod vas produži.
:?
I can't believe. :?
Priču o najdominantnijem napadaču ponavljati neću. 8-)

Inače gurate nekako na mišiće jedva, za bobu svaku, doduše raspored vas pomazio, od svih ekipa najjači je Augsburg bio. 8-)
Dakle truba ste žešća 8-) ,
vidim da vam raspored godi i naredna 3 kola,
a onda pravi ispiti + Liga prvaka = Titanik. :lol:

+1 8-)
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Hare_BvB » 02 sep 2013, 18:24

PEP je napisao/la:
Klare je napisao/la:
effe_sa je napisao/la:Ali eto vam ga, da Bog da došlo do preokreta pa da i ugovor kod vas produži.
:?
I can't believe. :?
Priču o najdominantnijem napadaču ponavljati neću. 8-)

Inače gurate nekako na mišiće jedva, za bobu svaku, doduše raspored vas pomazio, od svih ekipa najjači je Augsburg bio. 8-)
Dakle truba ste žešća 8-) ,
vidim da vam raspored godi i naredna 3 kola,
a onda pravi ispiti + Liga prvaka = Titanik. :lol:

+1 8-)
-1

Pardon, -2. :twisted:

Seckane, na srcu ti lezi jedna stara rana, koja iz nedara nece nigde zbog jajine dosadne igre. :twisted: Kloppko jedini igra tiki-taku, kakve pepare i hale, jer ono tika-tak i dobijes u pak. :lol:
Zadnja izmjena: Hare_BvB, dana/u 02 sep 2013, 18:24, ukupno mijenjano 1 put.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7576
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 02 sep 2013, 18:24

Evo jedan transfer danas, vjerovatno za BVB II
Borusija iz Dortmunda je vratila svog bivseg golmana Johanesa Fohera, koji je proslu sezonu proveo u Sturmu iz Graca. Foher (22) je ponikao u Borusiji.
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la zgmiky » 02 sep 2013, 19:07

razočaran sam jako jer se nismo rješili onog debila Schibera te ćemo istog morati trpiti i naredne polusezone :(

Avatar
Blaszczykowski
Postovi: 1535
Pridružen/a: 16 maj 2013, 12:42
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Blaszczykowski » 02 sep 2013, 19:15

bvb ove sezone suvereno osvaja buli. jedino što nas u tome može spriječiti su masovne ozljede. cl je područje potencijalnog kiksa.
Hans J. Watzke - HEROJ, A NE ZLOČINAC!

BVB, Liverpool, Atletico, Basel - pozitivna strana nogometa

Buyern, PSG, Shity, Chelsky, Jube, Real M - ružna strana nogometa

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Greenfingers » 02 sep 2013, 22:42

pred sam kraj prijelaznog roka, BOOOOOOOOOOMBAAAAAAAAAA! :shock:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 1642_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;












:mrgreen:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la amerosm » 02 sep 2013, 22:53

Uh po meni je velika steta sto BVB nije pokusao dovesti Özila...
Kakva bi to tek ekipa onda bila. :o :o :o :o
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
smopiBVB
Postovi: 992
Pridružen/a: 25 mar 2012, 14:52
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la smopiBVB » 03 sep 2013, 00:19

amerosm je napisao/la:Uh po meni je velika steta sto BVB nije pokusao dovesti Özila...
Kakva bi to tek ekipa onda bila. :o :o :o :o
Bi moj amere ali jesi li procitao kolika mu je plata u Arsenalu?? 8 milki evrica,tako da...Nema od te price nista ;)
Iskreno,da li je toliko bolji od Henrikha koliko cifre govore,mislim da ne al eto...Vidjet cemo,u svakom slucaju dobar transfer za Arsenal! ;)

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la secer » 03 sep 2013, 07:44

hari, kloponja ti zagari :mrgreen: dobro znas kad gvardo uigra masineriju da ce vam biti petice i sestice :twisted:
osim toga, lud je onaj ko zeka da klopov sistem nije usavrseni katenaco.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Blaszczykowski
Postovi: 1535
Pridružen/a: 16 maj 2013, 12:42
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Blaszczykowski » 03 sep 2013, 07:59

amerosm je napisao/la:Uh po meni je velika steta sto BVB nije pokusao dovesti Özila...
Kakva bi to tek ekipa onda bila. :o :o :o :o
Oezil nije igrač za Borussijin sistem. Defanzivno je jednostavno preslab za igrati presing.

Ono što ja očekujem od uprave je dovođenje Kagawe pošto je očito kod Moyesa u drugom planu. U obzir dolazi i De Bruyne pošto sumnjam da će u Chelskyju imati minutažu koja će ga zadovoljiti.
Hans J. Watzke - HEROJ, A NE ZLOČINAC!

BVB, Liverpool, Atletico, Basel - pozitivna strana nogometa

Buyern, PSG, Shity, Chelsky, Jube, Real M - ružna strana nogometa

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Lokos19 » 03 sep 2013, 08:24

secer je napisao/la:hari, kloponja ti zagari :mrgreen: dobro znas kad gvardo uigra masineriju da ce vam biti petice i sestice :twisted:
Ni u najboljim hejnkesovim danima niste nas dobili sa vise od dva gola (1 razlike max), dok mi vas redovno tamburamo sa po 4 i 5 -2 ;) 8-) ...al slobodno ti sanjaj i dalje :mrgreen:

Ozil jeste predobar igrac, ali i preskup za BvB. Ipak 50 miliona bacit na jednog igraca bila bi glupost. 20 do 25 plafon. Kagawa ostaje jos uvjek san :cry:

Da saberemo ovu prvu fazu sezone:

6 pobjeda u 6 utakmica 8-) = Vrlo dobar
Ofanzivna igra u 2 tekme vrlo dobra, u 2 slabo, 2 prolazno = Zadovoljavajuce
Defanzivna igra u 5 od 6 na nivou = Dobar
Prekidi ofanzivno i defanzivno = Manjkavo
Ukapanje prinova = Dobar
Konkurencija u BL za prva 3 mjesta (buyern+2, viceguzen+3, vukovi+6, laznaborusia+6, scheisse+8) = Vrlo dobar
-------------
sumasumarum = Dobar start u novu sezonu :P
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.