Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JTS » 05 okt 2013, 22:34

BIHfan je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:
JTS je napisao/la:Mire pič*ica, opet se povrijedio .. nadam se da nije ništa ozbiljno :roll:
Kakav kreten i maloumnik moraš biti da ovako nešto pišeš ? :roll:
Ovaj JTS stvarno ima nekih ozbiljnih problema. Nema kojeg reprezentativca nije danas popljuvao, a uzdize latino americke i spanske kukce. Fujjjj
još samo kad bi to mogao argumentima dokazati .. bojim se samo da da će se ispostaviti suprotno ako krenemo u tom pravcu .. ko je pljuvao, a ko istinu govorio
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JTS » 05 okt 2013, 22:37

@ Unstoppable

ako si ebač kako ti nick govori, bit' će veselo .. imaš neke posebne želje?
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la bosnas_ » 05 okt 2013, 22:38

Yucca je napisao/la:Ovi na sportsport.ba su jos gori tj ovaj E.Skoric objavi na naslovnoj majko draga novinara gledaj te malo tv Sky javi da nista nije ozbiljno :D
upravo to! Pjanic uopste nije povrjedjen,udarac koji je dobio u skoku i nije nesto,vise je Pjanic glumio kako bi dobio na vremenu.... cak mislim da je to namjerno uradio zbog reprezentacije,ciljano je isao na zamjenu.... ali sa sky sporta su za svaki slucaj javili da on uopste nije povrjedjen,razgovarali sa Rominim doktorom... inace odlican Pjanic protiv Intera,a Roma izgleda strasno,prosetace se ligom ove sezone!

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Yucca » 05 okt 2013, 22:41

bosnas_ je napisao/la:
Yucca je napisao/la:Ovi na sportsport.ba su jos gori tj ovaj E.Skoric objavi na naslovnoj majko draga novinara gledaj te malo tv Sky javi da nista nije ozbiljno :D
upravo to! Pjanic uopste nije povrjedjen,udarac koji je dobio u skoku i nije nesto,vise je Pjanic glumio kako bi dobio na vremenu.... cak mislim da je to namjerno uradio zbog reprezentacije,ciljano je isao na zamjenu.... ali sa sky sporta su za svaki slucaj javili da on uopste nije povrjedjen,razgovarali sa Rominim doktorom... inace odlican Pjanic protiv Intera,a Roma izgleda strasno,prosetace se ligom ove sezone!


Evo na kraju Pjanic slavi sa saigracima skace i pozdravlja navijace znaci nista ozbiljno ali tu su strucnjaci forumasi i neinfoirmisani novinari ss.ba :roll:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la kimbo » 05 okt 2013, 22:46

Neutral je napisao/la:Sigurno će riskirati Garcia jednog od tri najbolja igrača Rome kod rezultata 3:0.

Što mi se gade ove seljačine sa idiotskim omaložavanjem Pjanića na ovoj temi.
Nisu oni saljacine samo deckici ne poznaju igru zvanu fudbal. Al najgore je sto misle da poznaju a jos su oralno hendikepirani. Barem kada se izrazavanja tice.

Pjana samo naprijed .... Ima da definisie i patentira poziciju kreativni zadnji vezni ;)
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Cartman » 05 okt 2013, 23:27

Yucca je napisao/la:
bosnas_ je napisao/la:
Yucca je napisao/la:Ovi na sportsport.ba su jos gori tj ovaj E.Skoric objavi na naslovnoj majko draga novinara gledaj te malo tv Sky javi da nista nije ozbiljno :D
upravo to! Pjanic uopste nije povrjedjen,udarac koji je dobio u skoku i nije nesto,vise je Pjanic glumio kako bi dobio na vremenu.... cak mislim da je to namjerno uradio zbog reprezentacije,ciljano je isao na zamjenu.... ali sa sky sporta su za svaki slucaj javili da on uopste nije povrjedjen,razgovarali sa Rominim doktorom... inace odlican Pjanic protiv Intera,a Roma izgleda strasno,prosetace se ligom ove sezone!


Evo na kraju Pjanic slavi sa saigracima skace i pozdravlja navijace znaci nista ozbiljno ali tu su strucnjaci forumasi i neinfoirmisani novinari ss.ba :roll:
Pa zamisli koliko klikova dobiju na ovaj clanak o povredi Pjanica. Znaju oni vrlo dobro sta rade.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 05 okt 2013, 23:38

pay per view. Ja se divim onima koji vode ss.ba, lagano i logicki rade marketing. Pay per view ;)
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la bavarian_bk » 06 okt 2013, 02:19

JTS je napisao/la:Mire pič*ica, opet se povrijedio .. nadam se da nije ništa ozbiljno :roll:
Ali zato Veratti i Matuidi su igračine , ha mrki ? ;)

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JTS » 06 okt 2013, 02:25

bavarian_bk je napisao/la:
JTS je napisao/la:Mire pič*ica, opet se povrijedio .. nadam se da nije ništa ozbiljno :roll:
Ali zato Veratti i Matuidi su igračine , ha mrki ? ;)
u Švedskoj problemi, zdravoooooo
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la bavarian_bk » 06 okt 2013, 02:28

Čudi me da nisi odmah Pjanketu familiju spomenuo , znam da nerijetko Lulić bude žrtva tvojih sličnih ispada . Samo sreća da nam više igrača ne igra u Italiji ...

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la storm_raider » 06 okt 2013, 02:35

Bosniacum Lilium je napisao/la:pay per view. Ja se divim onima koji vode ss.ba, lagano i logicki rade marketing. Pay per view ;)
Nije PPV, nego klasicni CPA.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JTS » 06 okt 2013, 03:20

šta je s tobom?! napišeš za Mireta da je pič*ica, odmah te napadnu, oooo izvinjavam se, nisam znao da se ne smije .. je l' zakonom zabranjeno? to se odnosilo samo i isključivo na njegove fizičke predispozicije, malo ga udariš, odmah neka povreda, svaku drugu tekmu on ima neki problem .. i to je mišljenje većine forumaša ovdje, samo što sam ja napisao 'pič*ica', pa to je odmah neka uvreda .. pa jeste k'o 'pič*ica' .. mogu upotrijebiti i drugi termin, npr. 'djevojčica' :D to smeta i meni kao i većini naših navijača, ali samo sam eto ja upotrijebio neki izraz .. a ti spominješ Verrattija i Matuidija, moram ti reći da sam se nakon tvog posta zapitao da slučajno nisam postao nešto o njegovim igračkim kvalitetama i igri protiv Intera, pa sam vratio stranicu, dvije nazad da provjerim

Lule kad zasluži kritike, on kritike i dobije, npr. zaslužio je kritike nakon meča protiv Trabzona ;) njemu drugi gol na dušu, a još nekoliko puta je ispadao i mogao nas koštati golova

isto tako kad zasluži pohvale, iste dobije što se i može vidjeti ako se ode na njegovu temu i provjere moji postovi .. mislim da niti jedan Bošnjo nije slavio Luleta kao ja što sam i kao što ga slavim i danas i kao što ću ga slaviti uvijek zbog gola merdi .. pa ko je to bio ponosniji od mene nakon što su dva Bosanca i Hercegovca, Laziju donijela trofej protiv merde???

ne mogu se sjetiti šta sam nekad pisao na toj temi, možda sam mu i psovao, ja kad sam u afektu, takav sam .. a takav sam uvijek kad gledam tekme Slobode, Lazija, repke .. vokabular bogat i naravno je i be :D nadam se da ne moram objašnjavati šta znači afekt

nego je kod nas stvar čim kritikuješ igrača, odmah ga pljuješ, odmah komentari tipa: kako te nije sramota, znaš li ti šta je Džeko dao za repku, bla, bla .. nek' je dao šta je dao, kad igra očajno, treba da se kritikuje, da je sami Bog, a ne Džeko ;) odigrao je očajno dvije tekme protiv Slovaka i šta sad? niko ništa ne smije reći .. stvar je što se kritika u BiH ne podnosi i smatra se pljuvanjem, vrijeđanjem .. je l' to niko ne smije kritikovati Edina što se šeta po terenu kao tetkica? ja odvojim 90 minuta svog vremena da gledam Man City za koji me realno boli qrac, a zbog koga? pa zbog Džeke .. i onda on kao tetkica šeta, nervira mene koji tekmu gledam zbog njega, zamislite onda kako je navijačima Man Cityja .. imam ja takve igrače u Slobodi, znam odlično kako se osjećam kad ih gledam .. ovo pričam kad Edin igra tako, a nerjetko zna biti takav .. i pljujete bezveze momke koji ga kritikuju, a svi mi odvojimo svoje vrijeme da bismo njega gledali .. i svi ga gledamo jer ga volimo ;) isto tako i Mireta, Vedu, Asmira, Luleta, itd

bitno je da ste se svi uhvatili onog dijela gdje piše 'pič*ica', a tamo u nastavku gdje piše nadam se da nije ozbiljno, to ništa .. takav je naš narod, vidi samo ono loše i jedva čeka da ti natrlja nos time

onaj gore spominje kako sam danas izvrijeđao naše reprezentativce (množina)???!!

šta je vrijeđanje? pohvaliti Negreda koji se bori, trudi, igra jako dobro, zabije gol i kad kažeš da je u boljoj formi nego Edin i da zaslužuje mjesto ispred njega, onda si pljuvač i 'navijaš' za špance, argentince, bla, bla?! naprotiv, Edin bi malo mogao naučiti od Negreda, a ne šetati se kao tetkica .. dakle, danas, tj. jučer sam pisao samo na Edinovoj temi i na temi od Mireta ovih par komentara .. dakle, on je slagao ;) a zašto je on Negreda nazvao ljigavcem? zato što čovjek igra dobro i zabija :lol: e jesmo narod pun kompleksa .. pa onda TVRDI da Pellegrini favorizuje Negreda? ja mu lijepo objasnim i pobijem njegovu tezu argumentima da je Edin počeo više tekmi i da mu priča ne pije vode, a on meni kaže šta sam se nakačio na njega? samo zato jer sam ga pitao zašto naziva Negreda ljigavcem i jer sam pobio njegovu tezu o tobože favorizovanju Negreda ..

je li slavljenje i pljuvanje po Edinu kad kažeš da je Aguero prva violina ovog tima, najbolji igrač i prva zvijezda?! nije, to je činjenica .. čovjek je najbolji igrač i Man City sa i bez Aguera su dvije različite ekipe .. možete ga voljeti ili ne, ali to je činjenica .. ne znam opet, možda ja nisam u pravu, to i nije neka sramota, ali onda Mancini i Pellegrini nemaju pojma .. šta ćemo sad?!

znate kakav je osjećaj kad za Lazio navija puno Srba zbog njihovih igrača koji su igrali u ovom klubu, pa onda oni slave Lulića? BOŠNJAKA .. e pa srce mi k'o Džamija :D ostavili su trag Mihajlović i Deki, čak je smješno porediti te igrače i Luleta, ali je činjenica da je ovaj naš ispisao historiju i ko je ponosniji na to od mene? i onda ti dođeš i kažeš kako je dobro što Miretu nisam opsovao familiju kao Luletu, itd .. a ja kao i većina nas trudim se da uvijek gledam tekme Man Cityja, Stuttgarta, da gledam Edina i Vedu .. i ko to ima pravo da pljuje bilo koga od nas??? shvatite da ima osoba koje reaguju u afektu pa kažu ono što ne misle, imate jednostavno osobe koje imaju drugačiji pogled na određenu situaciju, itd .. niko ne pljuje igrače zato što ih ne voli .. pa i onaj @ Pauk što redovno 'pljuje' Edina, i on ga voli .. na neki čudan način, ali eto :D sigurno ne gleda tekme Man Cityja da bi brojao Edinove greške

ovoliku hampu dići jer sam napisao da je Mire 'pič*ica', e pa svašta .. i opet ponavljam, misio sam isključivo na njegove fizičke predispozicije .. pa ja sam govorio da Mire može igrati u Barci, to valjda govori dovoljno o mom mišljenju o njemu .. ali ne, ti spominješ Verrattija i Matudija iz niđe veze razloga, i sad ne kontam da li si pogrešno protumačio ovo 'pič*ica' ili šta već

svaki igrač kad odigra dobro treba dobiti pohvale, a kad odigra loše, treba dobiti kritike .. Messi i Ronaldo se kritikuju, ali Džeko se ne smije kritikovati, isto važi i za ostale

svi, pa i ti možeš vidjeti moje komentare na temi od Edina, Vede, Mireta, Luleta, itd .. nikog nisam pljuvao, nego ili sam ih hvalio, slavio golove, asistencije, ili opravdano kritikovao .. uglavnom nema pljuvanja .. jedino na temi od Luleta sam subjektivniji, jer sam navijač Lazija, pa budem u afektu, pa nekad napišem nešto što ne bih trebao .. a i kod njega je dovoljno pogledati temu i vidjeti da ga hvalim kad zasluži, dobije kritike kad zasluži, itd

NIKO NE GLEDA 90 MINUTA EBENI MAN CITY DA BI JEDVA ČEKAO GREŠKU DŽEKE, ILI STUTTGART DA BI DOČEKAO GREŠKU VEDE, ILI LAZIO, ILI ROMU .. NEGO GLEDAMO SVOJE IGRAČE KOJE VOLIMO, A STO LJUDI, STO ČUDI .. NEMAMO SVI ISTI NAČIN KOMUNIKACIJE .. POENTA JE DA SMO TU ZBOG NJIH ;)

na kraju, ne očekujem da neko Bog zna i pročita ovaj kilometarski post, a i oni koji pročitaju, ništa neće promjeniti njihovo mišljenje .. a i ne zanima me šta ko misli, samo sam htio da pojasnim u svoje ime, a i u ime drugih momaka ..
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la kimbo » 06 okt 2013, 04:09

@JTS
Pises kao pi*kica , e drugar nemoj da se ljutis. Nije tako stasan termin sudeci po tvojoj prici.
Nabrabljao si kilometarski post. Zelis nesto da kazes a nikako da opucas. A u stvari kada bolje razmisljim nije do tebe nego do nas . Ti si samo neshvaceni genije.

E sad da ti nesto ozboljno kazem.

Zvati naseg princa tim imenom a decko ima 10 km pretrcanih po utakmici. I za repku i za Romu. Ima nekih igraca koji ne zalaganjm posebno u repci zavredjuju ponekada malo jaci atribut al si izabrao pogresnog momka.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 06 okt 2013, 08:42

Ne treba ih vrijeđati, uvijek sam bio protiv toga. Da, nekad se neke stvari kažu u afektu, ali ni sa tim ne treba pretjerivati. Ja sam glavni kritičar Pjanića, ali ne bih ga nikada uvrijedio. Kritikujem ga zato jer od njega najviše očekujem, nebi valjalo da je drugačije.

Ova sezona je izgleda mnogo dobro krenula, samo da ga te famozne povrede zaobiđu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

aqarius
Postovi: 3852
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la aqarius » 06 okt 2013, 09:42

Hajde šta fali ..dečko je napisa bar p i č . .kica..nekako umilno zvuči(umanjenica)..grubo bi bilo da je rekao p i č . . ke tina....pa nije ovaj JTS mislio ništa loše...iskreno i ja sam to pomislio..zato kada se nakašlješ kraj Mireta on ima 2-3 sedmice pauze.....a svi znamo šta sada slijedi za repku.I niko nijednom našem reprezentativcu ne kaže nešto loše zato što ga mrzi..nego baš suprotno...

Avatar
EnzoFerrari
Postovi: 920
Pridružen/a: 13 apr 2013, 09:41
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la EnzoFerrari » 06 okt 2013, 09:53

Ruku na srce Pjanić ima konstituciju malog djecaka a ponekad i igra kao mlakonja, tako da mozes ga i nazvat pickicom, to je normalan izraz kad igras fuce a neko ono nikako da malo poludi, da stisne, da udari, nije to vrijedjanje koliko opisna karakteristika igre :D
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la gringobih » 06 okt 2013, 09:55

Ma mediji kreiraju javno misljenje, previse su nam ga nahvalili pa kad pogledas koliko ima nedostataka u igri bude covjeku malo krivo... :D
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la bavarian_bk » 06 okt 2013, 11:41

@JTS

Ti ne kritikuješ , ti odmah opališ koju psovku tipa : " Luliću sve ti je*** , ne znaš centrirati i slično . "

Od sad kad zasluži pohvali napiši ovako : "Joj Lula je** mi ti sve moje kako si dobar . "

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JTS » 06 okt 2013, 13:59

bavarian_bk je napisao/la:@JTS

Ti ne kritikuješ , ti odmah opališ koju psovku tipa : " Luliću sve ti je*** , ne znaš centrirati i slično . "

Od sad kad zasluži pohvali napiši ovako : "Joj Lula je** mi ti sve moje kako si dobar . "
za njega sam rekao da sam subjektivan, jer je on igrač Lazija, a ja navijač Lazija .. da sam mu psovao, jesam jednom ili dva puta, u afektu .. uvijek ga pohvalim kad odigra dobro, itd .. a to da ne zna centrirati, to je frustrirajuće za gledati :roll: čovjek napravi prodor i sve pet i onda centaršut majko draga .. pa krilni igrač, a ne zna nabacivat' :? ne znam za koga ti navijaš, ali eto, zamisli takvog igrača u svom klubu, kome svaki centaršut završi svugdje osim tamo gdje bi trebao

a te psovke u afektu ne treba shvatati ozbiljno, niti ko ima razloga da se prima na to ..
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JTS » 06 okt 2013, 14:12

kimbo je napisao/la:@JTS
Pises kao pi*kica , e drugar nemoj da se ljutis. Nije tako stasan termin sudeci po tvojoj prici.


mene takve stvari ne dotiču, možeš napisati i da sam glup i gofno i debil, itd .. jednostavno, ne registrujem šta drugi ljudi za mene kažu, to me ne zanima
kimbo je napisao/la:Zvati naseg princa tim imenom a decko ima 10 km pretrcanih po utakmici. I za repku i za Romu. Ima nekih igraca koji ne zalaganjm posebno u repci zavredjuju ponekada malo jaci atribut al si izabrao pogresnog momka.
ja pričam o fizičkim predispozicijama i kako stalno ima neku povredu ili povredicu, što smeta većini nas, ti meni pričaš o pretrčanim kilometrima, zalaganju, itd

dobro su rekla ova dva momka gore, pored Mireta prođeš i zakašlješ se, on pokupi neki prehladu, pauza par dana :D pa znam ja da je Mire glavni igrač ove repke, barem za mene .. i hvala Allahu dragom kad ga imamo i dabogda on nama uvijek bio zdrav i još 15 godina igrao za repku :D
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.