BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Murga » 17 okt 2013, 07:08

Kao i vecini, ova vijest mi je bas pokvarila veselje vezano za plasman tj. ovaj dan. Veceras dosao kuci nakon bezveznog dana na poslu, kontam da sjednem da procitam nesto da pustim mozak na pasu i vidim nesrecu i video od momaka prije nesrece. Isto tako i ona vijest o maloj Belmini :(

Slicne stvari se desavaju svaki dan za koje mi i ne cujemo, ali kad covijek cuje tuzne sudbine, ne moze da mu bude svejedno. Neka im je rahmet dusi.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la jestamaji » 17 okt 2013, 08:51

calcio je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:upravo sam dobio SMS iz atine ....imam jarana tamo, kaže grci tvrde de je Džeko bio u ofsajdu kad je primao loptu prije gola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

joj meraka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nadam se da su u pravu, bilo bi puno sladje 8-) :mrgreen: :mrgreen:

nije bio ofsajd :mrgreen:

slika

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la samson » 17 okt 2013, 10:38

Ima li se link za cijelu tekmu? Bio bih zahvalan. .

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Batko » 17 okt 2013, 11:05

Ja grada i sranja, nema goreg grada u Evropi....

Sve je ispod ocekivanja... SVE..

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 17 okt 2013, 11:16

Gledam malo ove navijacke klipove iz ovog ciklusa i ovo samo mozemo mi englezi i irci. Da nismo ovolika sirotinja zaljecalo bi se bez karte po 200 milja u ove gradove,za SP u Brazilu da ne govorim
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Consigliere » 17 okt 2013, 12:50

Ima li negdje link za download utakmice? Valjalo bi to imati u arhivi :D
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la gruezi » 17 okt 2013, 17:04

Svaka cast reprezentaciji na plasmanu.sad kad hladne glave pogledam nazad na utakmicu moram priznat da nam se pape zestoko igrao sa zivcima ... Imali smo velikih problema sa njihovim bunkerom iz razloga sto su pjanic I miske gusili jedan drugog a nismo imali prodornog igraca po desnoj strani..prvo misimovic nije smio biti u prvoj postavi nikakko ali et haj.. vec je trebalo papetu biti jasno na poluvremenu da od njeg nema fajde I tu je morao jednostavno morao ubacit hajrovica...sreca pa pade onaj gol a da gola ne bi ovi sto dizu papeta u nebesa ovdje bi mu svi od reda hebavali sve po spisku...ukolikozelimo otic na svjetsko I napravit neki rezultat podhitno pape mora pokazati autoritet ,stisnut damu I misimovica pocet ostavljat na klupi jer on je najveci kocnicar u nasoj igri... Da je bila neka trkacki jaca repka umjesto litve ljudi bi nas pojeli ali..otom potom sretno nam u brazilu ,uz povoljan zrijeb I 5-6 novih igraca mozemo do cetvrtfinala...

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 17 okt 2013, 17:32

gruezi je napisao/la:ukolikozelimo otic na svjetsko I napravit neki rezultat podhitno pape mora pokazati autoritet ,stisnut damu I misimovica pocet ostavljat na klupi jer on je najveci kocnicar u nasoj igri... Da je bila neka trkacki jaca repka umjesto litve ljudi bi nas pojeli ali..otom potom sretno nam u brazilu ,uz povoljan zrijeb I 5-6 novih igraca mozemo do cetvrtfinala...
Jarane MI idemo na svjetsko prvenstvo!

Cuj autoritet..... Respekt, dobra atmosfera itd su puno vaznije stvari za uspjeh neko **** autoritet!!!

Cuj da je bila trkacki jaka ekipa (jedino to i znaju al et)... Ljudi igrali BUNKER, svako ko je ikad igro malo fudbala i koji je to dozivio zna kako je to tesko probiti.

Kojih to 5-6 igraca (da dovedemo mozda neke brazilce ... mozda Cocalic i Mahmutovic (nista protiv njih licno, samo uzimam u pojam) mogu osvojiti sami SP)??? NESERI :oops: :oops:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 17 okt 2013, 17:35

Ja bih ovo stavio pod katanac, već je otvorena tema za SP, pa kontam bolje da se svađamo na jednom mjestu.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24479
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 17 okt 2013, 17:38

slika

Kvalifikacije su uspjele, BiH je na SP!

BiH - Lichtenstein 4:1
Litvanija - BiH 0:1

Milsim da ova tema odsad moze pod kluc, i u arhivu!

slika

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la gruezi » 17 okt 2013, 18:14

Maksuzbaksuz lupas momcino... Upravo zato sto je bunker tesko probit hajrovic je morao igrati od pocetka da se protivnik razvuce da napaadamo jednako s oba krila a ne onako kroz sredinu...preko desne smo isli samo kad bi se ibisevic I pjanic izvukli na stranu a I budali je jasno da oni tu nemaju sta trazit jer na krilu nemogu pruzit ni 50 posto svojih mogucnosti..a sto se novih igraca tice evo ti par; hrgota(gladbach),m,vrancic(paderborn),besic(ferencvaros),arslanagic (standard),kolasinac(schalke)..

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la travnik » 17 okt 2013, 18:22

[youtube][/youtube]

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24479
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 17 okt 2013, 18:24

I ovako vi meni sjebete zadnji post, hvala vam :roll: :lol:

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Cautinho » 17 okt 2013, 18:26

Goalgetter je napisao/la:slika

Kvalifikacije su uspjele, BiH je na SP!

BiH - Lichtenstein 4:1
Litvanija - BiH 0:1

Milsim da ova tema odsad moze pod kluc, i u arhivu!

slika
KLJUČ!!
Keep walking.

vincenttan
Postovi: 340
Pridružen/a: 15 sep 2013, 16:51
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la vincenttan » 17 okt 2013, 19:31

gruezi je napisao/la:Svaka cast reprezentaciji na plasmanu.sad kad hladne glave pogledam nazad na utakmicu moram priznat da nam se pape zestoko igrao sa zivcima ... Imali smo velikih problema sa njihovim bunkerom iz razloga sto su pjanic I miske gusili jedan drugog a nismo imali prodornog igraca po desnoj strani..prvo misimovic nije smio biti u prvoj postavi nikakko ali et haj.. vec je trebalo papetu biti jasno na poluvremenu da od njeg nema fajde I tu je morao jednostavno morao ubacit hajrovica...sreca pa pade onaj gol a da gola ne bi ovi sto dizu papeta u nebesa ovdje bi mu svi od reda hebavali sve po spisku...ukolikozelimo otic na svjetsko I napravit neki rezultat podhitno pape mora pokazati autoritet ,stisnut damu I misimovica pocet ostavljat na klupi jer on je najveci kocnicar u nasoj igri... Da je bila neka trkacki jaca repka umjesto litve ljudi bi nas pojeli ali..otom potom sretno nam u brazilu ,uz povoljan zrijeb I 5-6 novih igraca mozemo do cetvrtfinala...
bez uvrede, veze ti nemas o fudbalu i taktici...

1. Pape se igrao sa nasim zivcima jer nema desnog beka (Mujdže), sta je trebao, staviti mu plasticnu nogu? Ili je mozda treba ubaciti hajrovica na desnog beka? Vrsajevic je radio sve kako mu je Safet rekao, to sto je ogranicen igrac i sto je JEDINA za sada zamjena za Mujdžu nije papetova krivica, tako da ti prica o "igranju sa zivcima" nije bas na mjestu.
2. Problema sa bunkerom mi nismo imali, problem je bio jednostavan a to je VELIKA utakmica i pobjeda pod moranjem... pritisak kojeg se ne mozes rijesiti da ti je Ferguson na klupi.. velika zelja se vidjela na igracima, 90% vremena protivnici nisu mogli vise od 2 pasa povvezati... uzmi u obzir da im je cijela ekipa izuzetno visoka, posebno zadnji red, te da su u sredini imali 5 veznih (i onaj spic isto je bio skoro uvijek šesti) i da su na svakom napadacu bila po dva do tri igraca, jel mislis da si mogao uzivati u leprsavoj igri od noge do noge?
Ovdje se radilo o utakmici života i normalno je da igraci malo izgube se u svemu tome, jer smo do sada uvijek GUBILI, a sada je trebalo to prekinuti, uraditi presjek i postati VELIKI! I uradili su to na savršen nacin, bas kao veliki sto to rade... pogledaj Italiju koja uopste ne igra neki prefinjeni fudbal ali uvijek su na velikim takmicenjima... zato sto pobjede i kad lose igraju
3. Da si imao ronalda desno opet bi bilo isto jer su nase centarfore cuvali sa 3 igraca, uz to jedini nacin da postignes gol je bila neka povratna lopta na 16 (ili ovako kao dzeko u 5 uz sjajno kretanje Ibisevica). Protiv bunkera ti treba rani gol a najlakse ga je postici ili iz prekida ili iz neke podvaljene lopte... Primjer portugala koji sa tim brzim kriilima ubija reprezentacije koje su napadacki opredjeljene (mi, spanci , 6 nama, 4 špancima) a onda sa tim svojim krilima ne mogu dobiti izrael, andoru itd.. zasto? jer ovi igraju bunker gdje ti je uzalud rokati centarsuteve (osim ako rijetko kad prodje)
4. Misimović je vođa ove ekipe zajedno sa Emirom, Miske je najveći znalac sa loptop uz pjanica, Miske je momak koji je doveo ovu repku ovdje gdje jeste... Jedini igrac koji moze jednim potezom sve rijesiti, golom ili asisit. Jasno je koliko znaci on Dzeki, koliko se razumiju. Miske ne guši Pjanica ni Pjanic misketa jer je miske poluspic a mire kod nas igra centralnog veznog, dirigenta u ekipi... Na klupi nemamo boljeg, Hajrovic jeste dobar ali je mlad i neiskusan i realno, nije jos ni 50% misketa...
5. Fudbal se igra za GOL. da nismo dali gol... do je STA BI BILO KAD BI BILO, da je onda onaj grk pogodio gol umjesto stative, da nismo u Portugalu pogodili stativu i precku, da protiv danske je jos jedna usla... e tako i sinoc trebao nam je jedan gol, mi smo ga dali, I TO POKAZUJE VELICINU SAFETA I OVIH MOMAKA.... grupna faza se igra za 3 boda i za pobjede i plasman na svjetsko prvenstvo.. mis mo imali remi sa grcima i poraz od slovaka i SVE POBJEDE OSTALE... dovoljno je to reci i da se ustane kada se spomene SAFET SUŠIĆ!!!
6. Bila je Grčka trkačka ekipa pa su ispraćeni sa tricom, i slovaci su kod kuce se restrcali pa su primili 2 komada, jel treba pominjati kako smo igrali protiv npr. brrazila? I u svakoj od tih utakmica je "glavni kocionicar" igrao i vidi cuda, igrali smo brze i bolje od svake od tih ekipa...
7. 5-6 novih fudbaler na terminu da promjenis izgubio bi koncepciju...
5-6 novih fudbalera ne mozes iskopati ni lopatom, imas jedino Kolašinca, imas ovog malog iz austrijske lige za klupe i to ti je to ... ostalo ce sve ostati I TREBA OSTATI isto, jeer su momci pokazali da mogu i umiju... mjesnjati ekipu i igrati se menagera bi bilo ravno samoubistvu, dobro je rumunski ovaj trener reekao,da je nas rezultat sadasnji proizvod dugogodisnjeg povjerenja Safetu i istim igracima uz dodatna pojacanja!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 17 okt 2013, 19:35

Lijepo napisano, desetka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la revan » 17 okt 2013, 19:55

Odlično napisano, vincentan. A o tim "šta bi bilo da je bilo" situacijama ne treba pričati. Da je bila neka druga reprezentacija, koja napadački igra, ni mi ne bi igrali viktorije sa Litvancima i oni nebi imali parkiran autobus (prije "željeznu zavjesu") u šesnaestercu. Mi smo dali gol, utakmica nije bila lijepo (ko god je očekivao da će biti, nije realan), osvojili smo tri boda, otišli na svjetsko i kraj priče.

O "what if" scenariju se može razglabati stoljećima. Jer da nacisti nisu prestali bombardovati britanska uzletišta i krenuli na gradove, mi bi danas vjerojatno Adolfa smatrali idolom, ali nacisti su prestali i Adolf je najgori zločinac u historiji čovječanstva. Tako i sa našom repkom, samo što su naši momci heroji a ne zločinci :D
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la DonCorleone » 17 okt 2013, 20:03

revan je napisao/la:Odlično napisano, vincentan. A o tim "šta bi bilo da je bilo" situacijama ne treba pričati. Da je bila neka druga reprezentacija, koja napadački igra, ni mi ne bi igrali viktorije sa Litvancima i oni nebi imali parkiran autobus (prije "željeznu zavjesu") u šesnaestercu. Mi smo dali gol, utakmica nije bila lijepo (ko god je očekivao da će biti, nije realan), osvojili smo tri boda, otišli na svjetsko i kraj priče.

O "what if" scenariju se može razglabati stoljećima. Jer da nacisti nisu prestali bombardovati britanska uzletišta i krenuli na gradove, mi bi danas vjerojatno Adolfa smatrali idolom, ali nacisti su prestali i Adolf je najgori zločinac u historiji čovječanstva. Tako i sa našom repkom, samo što su naši momci heroji a ne zločinci :D
Covijek koji je bio sinonim za masovno ubijanje i progon ne moze imati drugaciju verziju osim psihopate kakav je i bio. Papetoljubcima nikada ne manjka kreativnosti za nebulozama :lol: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la AzRimiRzA » 17 okt 2013, 20:08

Opet ste dokazali Godwinov zakon.

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la revan » 17 okt 2013, 20:09

Ma dobro, znam da nebi, ali bi se mir potpisao. Davao sam banalan primjer "what if" situacije a ne elaborat o Trećem Reichu. :D

@DonCorleone, nažalost pobjednici pišu historiju, tako da stoji to što sam rekao. Nisam "Papeljubac". Nakon SAD i Slovačke prve sam bio obilat sa kritikama na njegov račun. Bez obzira na sve pogreške, on je ostvario pobjede nad direktnim rivalima, nije ispustio bodove na "malim reprezentacijama" i odveo nas na SP. Treba znati kritizirati argumentirano, ali i pohvaliti kada je zasluženo.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.