Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
hoshafka
Postovi: 1852
Pridružen/a: 29 okt 2012, 14:05
Lokacija: Ni tamo ni tu
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la hoshafka » 04 feb 2014, 13:57

Sparta Prag-Kladno h1(-2,5) @2,00

Nema tima u češkom hokeju koji može ozbiljnije ugroziti Spartu na njihovom ledu, samo je pitanje koliko ozbiljno će oni pristupiti igri. Mislim da će danas odigrati ozbiljno s obzirom da su u prošlom kolu prosuli bodove na gostovanju kod Trineca. Teško da će Sparta 2x za redom kiksati, prilično sam siguran u njihovu objedu, e sad hoće li pokriti ovaj hendikep, nadam se iako znam da je to rizična oklada.
Kladno nema nikakvih ambicija za ovu sezonu i jasno je da će igrati Playout. Jedini motiv bi mogao biti velika Sparta protiv koje uvijek se trude da odigraju dobro ali danas nemaju šanse.
Pustiću sunce da topi ljubav!

Avatar
brunoconti
Postovi: 85
Pridružen/a: 24 dec 2011, 11:30
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la brunoconti » 04 feb 2014, 14:05

Bristol City Coventry ps1
Macclesfield Chester ps1
Altrincham Telford ps1
kv.4
Nekako najsigurnije opklade za engleske nizeligase, jesu upravo golovi. Ovo su tri meca koja su u medjusobnim duelima, najcesce izlazili sa ps1, samo zadnji par do sada nije odigrao nijedan medjusobni duel. Al po statistici gosti daju redovno golove u gostima, u zadnjih 5 susreta u prosjeku su davali 2+.

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la diplomatija » 04 feb 2014, 14:33

Za ovog sto traži sudije PSG sudi Laurent Duhamel, udinese carmine russo, a fulham ne mogu nikako naći, mislim da će izbaciti za jedno sat-dva.

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Celtic » 04 feb 2014, 14:35

brunoconti je napisao/la:Bristol City Coventry ps1
Macclesfield Chester ps1
Altrincham Telford ps1
kv.4
Nekako najsigurnije opklade za engleske nizeligase, jesu upravo golovi. Ovo su tri meca koja su u medjusobnim duelima, najcesce izlazili sa ps1, samo zadnji par do sada nije odigrao nijedan medjusobni duel. Al po statistici gosti daju redovno golove u gostima, u zadnjih 5 susreta u prosjeku su davali 2+.
Poslusat cu te,valjda prodje.Sretno nam !

reus3
Postovi: 86
Pridružen/a: 25 apr 2013, 23:10
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la reus3 » 04 feb 2014, 14:44

Može li mi neko pomoci oko isplate sa wwina u poslovnici?

fukara1919
Postovi: 769
Pridružen/a: 14 maj 2013, 18:21
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la fukara1919 » 04 feb 2014, 14:55

reus3 je napisao/la:Može li mi neko pomoci oko isplate sa wwina u poslovnici?
pogledaj poruke

Avatar
rammstein
Postovi: 2092
Pridružen/a: 13 jan 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la rammstein » 04 feb 2014, 15:19

fixator je napisao/la:13:30 Dušan Lajović - Peđa Krstin OVER 21.5 DA @ 1.90

Dusan Lajovic dolazi iz Novog Sada poslije dejvis kupa, malo je umoran a ovaj mali Pedja igrao odlicno kvalifikacije, dobio Baghdatisa, pa Quinzija koji je izbacio Mertensa, pa onda gubio 1:0 u setovima pa dobio Fišera, ubjeđen sam da uzima set.

Sretno

:geek:
propadoh ja s tobom, oguli ga ovaj ko sponzoruša levata

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la zgmiky » 04 feb 2014, 15:20

Ćorić B.-Berrer M. 1 4.75
Nedvojbeno bezobrazna i prevelika kvota da ne probam sa pobjedom Borne Ćorića, trenutno jednog od najperspektivnijih mladih igrača ne samo na ovim prostorima već i šire.
Borna je fin,skroman i mlad dečko koji puno radi i dobro radi i mjesec dana se sprema samo za ovaj turnir u Zagrebu ali na žalost nije imao sreće prilikom ždrijeba, no njega to nije obeshrabrilo i dati će sve od sebe pred domaćom publikom da napravi senzaciju i dobije sjajnog nijemca Berrera koji igra odličan tenis ali nije nepobjediv, stane li ga servis mogao bi imati problema.
Zagrebački turnir poznat je po iznenađenjima domaćih tenisača, dosta se igra na kladionicama i ne bi bilo ništa čudno da prođe jedna ovakava kvota.
Suma sumarum Berrer je favorit ali mislim da Borna može do iznenađenja i ja ću ovo singlirati pa šta bude.

subcoccinela
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 apr 2013, 17:50
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la subcoccinela » 04 feb 2014, 15:53

ispratio sam te,fina kvota a i ima prenos na hrt2 :mrgreen:

Avatar
bevanda4
Postovi: 3054
Pridružen/a: 04 feb 2013, 01:40
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bevanda4 » 04 feb 2014, 17:19

Hokej: Češka
Chomutov - Vitkovice / over 5.5 @1.90

Drugi najbolji napad lige protiv najgore obrane lige.
Zadnjih 5 međusobnih, 4 su išli 7+.
Red bi bio da i ovu padne bar 6 zgoditaka.
Nije se loše okušat ni sa Vitkovice over 3.5 @1.88
U desetom selu živi Antuntun!

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Interista » 04 feb 2014, 17:43

Cibona-Partizan X
Blassingame Manje
Bogdanovic Vise

Cisto da se onako da se odigra

barbarezsergej
Postovi: 240
Pridružen/a: 24 feb 2013, 15:14
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la barbarezsergej » 04 feb 2014, 18:31

evo i moga vidjenja utakmice cibona partizan

partizan kp2
kinsey vise od 15,5
planinic vise od 8,5
saric manje od 18,5

Avatar
samirr
Postovi: 8879
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la samirr » 04 feb 2014, 18:55

bevanda4 je napisao/la:Hokej: Češka
Chomutov - Vitkovice / over 5.5 @1.90

Drugi najbolji napad lige protiv najgore obrane lige.
Zadnjih 5 međusobnih, 4 su išli 7+.
Red bi bio da i ovu padne bar 6 zgoditaka.
Nije se loše okušat ni sa Vitkovice over 3.5 @1.88
bravo vec 2 trecina 7+
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Vedrns
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 jun 2013, 20:00
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Vedrns » 04 feb 2014, 19:06

Vedrns je napisao/la:slika

Evo i od mene jedan za veceras... Smatram da je Mayer kvalitetniji zemljas od Haidera,vec ga je jednom dobio (istina,2007) ali na AO je dobio Montanesa te se nije obrukao protiv Noleta.Oklahoma uz Duranta bi trebala opet krenuti sa pobjedama iako Memphis nije nimalo naivan tim dok Pittsburgh je najbolji tim lige te ce se pokusati revansirati za poraz iz prvog meca od 5-0.

Sretno svima!

@bevanda4 - Odlican par, uzeo sam x2.Hvala.
slika

slika

Bristol se bori za opstanak te je svaki bod bitan.H2H mecevi sugerisu da bi moglo doci do pobjede Bristola dok Coventry je u sredili te danas bez najbolja 2 napadaca.Carreno Busta je klasicni zemljas sa dobrim rezultatima prosle sezone dok je Volondri vec u godinama i mislim da ne moze vise pruzati svoj najbolji tenis.Oba igraca nisu najbolje poceli sezonu ali tek sad bi trebali vidjeti nesto vise od njih jer se turnir igra na zemlji.


Avatar
bevanda4
Postovi: 3054
Pridružen/a: 04 feb 2013, 01:40
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bevanda4 » 04 feb 2014, 20:18

bevanda4 je napisao/la:Hokej: Češka
Chomutov - Vitkovice / over 5.5 @1.90

Drugi najbolji napad lige protiv najgore obrane lige.
Zadnjih 5 međusobnih, 4 su išli 7+.
Red bi bio da i ovu padne bar 6 zgoditaka.
Nije se loše okušat ni sa Vitkovice over 3.5 @1.88
FT: 3-8 slika slika

Oba para lagano, na kraju je bilo i za zimnicu :lol:
Hvala @samirr, nadam se da si iskoristio!




A red je da pohvalim kolegu @forstera, za sinoćnji tenis.. Iskombinirao sam nešto tvojih parova i dodao neke svoje.. + kriket koji se igra 5 dana, a nisam imao pojma.. Tako da ću malo pričekat sa isplatom :lol: :lol:
slika
Valjda uđe, dobro je krenula Šri Lanka :roll:
U desetom selu živi Antuntun!

Avatar
Viper
Postovi: 3818
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Viper » 04 feb 2014, 20:19

Botafogo - Oeste 2/1 @12,00
SAMO ČELIK !

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Forster » 04 feb 2014, 20:31

Tenis za veceras:

King - Kosakowski 2 @ 1.40
Chardy/Dlouhy - Cuevas/Zeballos 2 @ 1.57
Giraldo - Ramirez Hidalgo (-3.5) H2 @ 1.85
Daniel - Bellucci TR 0:2 @ 1.50

Jutarnji termin :mrgreen: :

Kudryavtsev - Rola 1 @ 1.83
Marchenko - Pouille 1 @ 1.65
Diez - Samper-Montana 1 @ 1.57
Fabbiano - Myneni 1 @ 1.60

Necu previse duziti sa analizama, ne da mi se pisati puno za ovaj broj mečeva :mrgreen:

Kosakowski bolje rangiran, talentovaniji, u boljoj formi, kvalitetniji igrac. To govori da bi ovaj mec trebao da dobije.
Cuevas i Zeballos su odlican dubl, odlicno se slazu, rezultate solidne postizu i vidim da ovdje dolaze do pobjede zbog uigranosti ali i bolje igre u dublu.
Giraldo nije bas igrac koji toliko preferira zemlju kao ostali Južnoamerikanci, igra protiv iskusnog veterana povratnika Rubena Ramirez Hidalga koji igra samo na zemlji. Odličan je zemljas, ima igru za ove podloge. Oba medjusobna meča su bila veoma tijesna, sa 1 pobjedom Hidalga i jednom Giralda. Ocekujem ovdje solidan otpor Hidalga favorizovanom Giraldu.
Bellucci puno puno kvalitetniji i talentovaniji igrac. Rasuo je Daniela na AO, pokazao da se vraca u staru formu, od njega se dosta toga ocekuje na ovom turniru. Daniel ima ocajan return i ne odgovara mu igra protiv igraca sa imalo boljim servisom, a Bellucci osim servisa ima odlicne udarce sa osnovne linije tako da sve osim rutinske pobjede Belluccija je iznenadjenje.

U jutarnjem terminu igraju se mečevi u Chennaiu u Indiji na Challengeru koji se odrzava na istom mjestu kao i ATP turnir. Upravo je u ovoj sezoni na tom ATP turniru Kudryavtsev pokazao da spada u sami vrh tenisa kao sto su mi predvidjali u mladjim danima. Ali povrede su uzele danak pa sada Kudry se bori da proba barem djelimično ispuniti ocekivanja. Jučer je izdominirao Bozoljca, dok je Rola muku mučio sa 164cm visokim Velottijem. Sve u svemu Kudry puno toga obecava, igra je ponovo na zavidnom nivou i ako bude barem blizu igre sa ATP turnira na kojem je dobio Bautistu i Stakhovskog bit ce veoma blizu pobjede.

Marchenko pun samopouzdanja nakon velike pobjede u Davis Cupu za svoju zemlju, igra protiv velike francuske nade Pouillea, koji ipak jos nije konstantan sa rezultatima, i iskusni Marchenko sa svojim servisom i kvalitetnom igrom bi trebao do pobjede.

Diez ove sezone iznenadjujuce dobar na Hardu, odlican je bio na prvom Challengeru u Noumei, pobijedio nekoliko solidnih igraca i protiv ocajnog Hard igraca Samper-Montane bi trebao lagano da prodje. Sigurno da mec 1. kola izmedju Samper-Montane i zemljaka Menendeza moze pasti pod grupu sumnjivih meceva.

Mec odlicnog Challenger igraca na Hardu Thomasa Fabbiana i domace nade Myneni je na papiru veoma neizvjestan mec jer se Indijac pokazao u veoma dobrom svjetlu 1. kolu sa laganom pobjedom protiv Safwata. Iako Fabbiano nije u dobroj formi dosao na ovaj turnir, dobio je lagano Angelinosa, favorit je u ovom mecu i mislim da bi trebao da opravda tu ulogu blagog favorita jer je u prosloj sezoni pokazao veoma dobru igru, sa dosta raznovrsnosti i ako bude blizu te igre ne bi trebao imati problema sa domacim igracem.

Sretno ako neko isprati 8-)
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Forster » 04 feb 2014, 20:34

bevanda4 je napisao/la:
bevanda4 je napisao/la:Hokej: Češka
Chomutov - Vitkovice / over 5.5 @1.90

Drugi najbolji napad lige protiv najgore obrane lige.
Zadnjih 5 međusobnih, 4 su išli 7+.
Red bi bio da i ovu padne bar 6 zgoditaka.
Nije se loše okušat ni sa Vitkovice over 3.5 @1.88
FT: 3-8 slika slika

Oba para lagano, na kraju je bilo i za zimnicu :lol:
Hvala @samirr, nadam se da si iskoristio!




A red je da pohvalim kolegu @forstera, za sinoćnji tenis.. Iskombinirao sam nešto tvojih parova i dodao neke svoje.. + kriket koji se igra 5 dana, a nisam imao pojma.. Tako da ću malo pričekat sa isplatom :lol: :lol:
slika
Valjda uđe, dobro je krenula Šri Lanka :roll:
Odlicno si odabrao koje ces odigrati :D
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
hoshafka
Postovi: 1852
Pridružen/a: 29 okt 2012, 14:05
Lokacija: Ni tamo ni tu
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la hoshafka » 04 feb 2014, 20:59

hoshafka je napisao/la:Sparta Prag-Kladno h1(-2,5) @2,00

Nema tima u češkom hokeju koji može ozbiljnije ugroziti Spartu na njihovom ledu, samo je pitanje koliko ozbiljno će oni pristupiti igri. Mislim da će danas odigrati ozbiljno s obzirom da su u prošlom kolu prosuli bodove na gostovanju kod Trineca. Teško da će Sparta 2x za redom kiksati, prilično sam siguran u njihovu objedu, e sad hoće li pokriti ovaj hendikep, nadam se iako znam da je to rizična oklada.
Kladno nema nikakvih ambicija za ovu sezonu i jasno je da će igrati Playout. Jedini motiv bi mogao biti velika Sparta protiv koje uvijek se trude da odigraju dobro ali danas nemaju šanse.
6:0
Pustiću sunce da topi ljubav!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.