Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Ko bi mogao obiljeziti SP 2010

Ronaldo
13
11%
Messi
13
11%
Neymar
8
7%
Suarez
14
12%
Diego Costa
2
2%
Hazard
10
9%
Ribery
2
2%
Robben
6
5%
Iniesta
1
1%
Neko drugi
47
41%
 
Ukupno glasova: 116

Avatar
Adit
Postovi: 349
Pridružen/a: 17 dec 2013, 12:21
Kontakt:

Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Adit » 03 mar 2014, 13:49

Ja mislim da ce Messi, Aguero, Pjanic i Hazard svi eksplodirati na ovom prvenstvu.
I would rather kick my daughter out of the house then let her go and support Manchester United.” - Noel Gallagher

Champions of England.


Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Cautinho » 03 mar 2014, 15:52

Diego Costa
Keep walking.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Unofficialpage » 03 mar 2014, 16:14

Ronaldinho :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la xaves » 03 mar 2014, 16:31

Cautinho je napisao/la:Diego Costa
on sigurno nece al' svak ima svoje misljenje, ja licno mislim da je vrijeme da Hazard skroz eksplodira,pa opet iz belgije imas Lukakua

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la chi3llo » 03 mar 2014, 16:44

Ono, srce kaze Pjanic :) Mozak kaze Suarez.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la alan_kardec » 03 mar 2014, 19:02

Ma Suarez. :D Momak je najjači svjetski napadač trenutno. Problem bi moglo biti to što je Urugvaj upao u dosta nezgodnu grupu, pa biim se moglo desiti i prerano ispadanje.
Mogao bi i Hazard jer igra najbolju sezonu u karijeri, ali Belgijancima predviđam brzo ispadanje. Kad kažem brzo, ne mislim na ispadanje već u grupi jer im je grupa prelaka, ali nekad u osmini finala. Previše se od Belgijanaca očekuje.
Lično bih volio vidjeti nekog Kolumbijca kao najboljeg igrača sp. Oni mogu daleko, imaju sjajnu generaciju, grupa relativno lagana i igraju na skoro domaćem tlu. Recimo, James Rodriguez, Jackson Martinez ili Cuardado.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la BadrHari » 03 mar 2014, 19:07

slika
Sto vise prekida, to vise golova i asistencija za ovog covjeka. :mrgreen:
Ocekujem da u veznom redu uvede cvrstinu koja je falila protiv Slovacke ( ponajvise ), i da nas odvede u 1/8 finala.

Boze cuvaj nas povreda.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la BadrHari » 03 mar 2014, 19:14

Salu na stranu, ocekujem da Elf vise skupi muda i uzme neku titulu s ovakvom generacijom.
Sanse im uveliko umanjuje maneken na klupi, ali su po meni sad napokon zreli da idu do kraja.

Igrac koji je kljuc za njihov uspjeh je Schweinsteiger.
Kad je on 100 % spreman, motor najjace ekipe svijeta jednostavno melje.
Isto je u reprezentaciji, svaki napad on pocinje, dirigent sredine terena, smiruje i ubrzava tempo igre.
Najkompletniji veznjak u najboljim godinama je sasvim dovoljan da na sredini pruzi ono sto treba Svabama za titulu.
Mnogi to ocekuju od Playmakera, ali ne shvataju da je kreativna 6-ica srce i mozak ekipe.
Sto mu je u Bayernu Martinez, to moze biti Khedira u Njemackoj, ali da se posveti u potpunosti destruktivi.

Bio je jedan od najboljih igraca na proslom Svjetskom, jer je izbjegao povrede ( sto na Euru nije bio slucaj ), sad ima taj pobjednicki mentalitet da opet pokaze svijetu ko je numero uno veznjak danasnjice. 8-)
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la geoxx » 03 mar 2014, 19:26

Mislim da ce Messi biti posebno nabrijan za ovo Svjetsko. Po njegovim igrama u zadnje vrijeme vec se vidi da je glavom vec u Brazilu i da je na to maksimalno usredotocen. Ronaldo , nazalost, nema tim kao Messi za samu zavrsnicu al' svakako ocekujem da izgura Portugal barem do 1/4, mozda i vise.
Hazard i Suarez igraju odlicno i mogli bi igrati veliku ulogu na ovom prvenstvu dok bi npr. Pjanic mogao biti najprijatnije iznenadjenje prvenstva. Nije nemoguce. :mrgreen:
Najacu ekipu po meni ima Njemacka.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la alan_kardec » 03 mar 2014, 19:32

geoxx je napisao/la:Najacu ekipu po meni ima Njemacka.

najjaču ekipu imaju i najbolje igraju dok ne nalete na Špance ili Talijane, a na jedne će naletiti sigurno, znajući šta se dešavalo na prethodnim takmičenjima.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Monolog » 03 mar 2014, 19:33

Kagawa. Čisto da pokaže kako i dalje ima magije u njegovim nogama i kako može mnogo više od onoga što (ne) pruža u dresu Uniteda.

Mogao bi "eksplodirati" (ako se uopće može upotrijebiti ovaj termin) k'o onomad Arshavin. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la geoxx » 03 mar 2014, 19:44

Monolog je napisao/la:Kagawa. Čisto da pokaže kako i dalje ima magije u njegovim nogama i kako može mnogo više od onoga što (ne) pruža u dresu Uniteda.

Mogao bi "eksplodirati" (ako se uopće može upotrijebiti ovaj termin) k'o onomad Arshavin. :D
Fakat , na njega sam i zaboravio. Slican primjer ( doduse ovaj ima veliku minutazu) je Alexis. Sigurno moze puno vise od onog sto pruza u Barci, mada i tamo ima dosta dobru statistiku. Alexis u Cileu je klasa iznad ovog u Barci i ako cemo gledati samo partije u Cileu covjek je ponajbolje desno krilo svijeta, barem meni. Steta sto je Cile dobio tesku grupu, oni su po meni bili potencijalno iznenadjenje prvenstva.

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la BigDaddy » 04 mar 2014, 00:53

Edin Dzeko. Zabije englezima golcinu u polufinalu, a poslije utakmice gost u studiju Michael Owen :lol:
mislim da ce messi ponovo pokleknut pod pritiskom velikih ocekivanja
ronaldo nema ekipu za velike domete
svabe imaju najjaci vezni red i toliko su ujednaceni da se niko nece posebno istaci
spanci su prezasiceni
falcao je povrijedjen
ribery i robben ce bit motivisani do jaja i puni samopouzdanja nakon ovakve sezone s bayernom pa bi neko od njih dvojice mogao bit igrac SP.
brazilci ce se sigurno nadavat golova a tu je neymar prvi kandidat za najboljeg strijelca.
hazard nece doci do izrazaja jer ce belgijanci nakon 1/8 finala kuci
od engleza ne mogu nikoga zamislit kao zvijezdu SP, ova generacija im je stvarno ocajna

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la LenBias » 04 mar 2014, 07:37

mora se glasati za ronalda mada znam da nema sanse, eksplodirao je on dovoljno tokom karijere :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Claus » 04 mar 2014, 12:14

Što se tiče naše reprezentacije - Miralem Pjanić. Kandidatura mu se zasniva na opasnosti iz više oružja, a na SP-u bi se mogao iskazati kao budući lider reprezentacije i konačno preuzeti stvar u svoje ruke i pokazati "muda", što svi potajno očekujemo. Misimović mora dobiti kvalitetnog nasljednika, a jedini koji dolazi u opticaj u ovom trenutku je Mire. Dakle, njegova eksplozija mora doći prije ili kasnije, a ja tipujem na Mundijal.

Općenito, mislim da će se nešto pitati i Goetze, Neymar, Suarez i Sanchez. Diego Costa može puknuti pod pritiskom, a može uraditi upravo suprotno i briljirati pred razjarenim Brazilcima. Znamo da mu nije problem nositi se s pritiskom. Hazarda nisam naveo jer nisam siguran kako će se Belgijanci pokazati na SP-u. Ako budu igrali dobro, sigurno da će prva violina upravo biti Eden.

Avatar
Suki46
Postovi: 2906
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Suki46 » 04 mar 2014, 13:37

Luis Suarez 8-)
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la BelminM23 » 04 mar 2014, 21:43

Spaha će da obilježi sa 2 crvena :)

Jedan protiv Argentine a drugi u 1/4 :D

Avatar
Adit
Postovi: 349
Pridružen/a: 17 dec 2013, 12:21
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Adit » 10 mar 2014, 14:12

Mozda ovaj iz Rome(Radja)
I would rather kick my daughter out of the house then let her go and support Manchester United.” - Noel Gallagher

Champions of England.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ko bi mogao obiljeziti SP 2014?(igraci)

Post Postao/la Besic » 10 mar 2014, 23:11

Gotze,Hazard,Reus,Neymar,Suarez,Pjanić,Modrić ;)
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.