RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Zaba
Postovi: 12
Pridružen/a: 20 feb 2014, 19:48
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zaba » 06 mar 2014, 22:41

ma ne mogu druže pustiti moja prva utakmica je bila kad je VELEŽ NAPUCAO DINAMO 9:2 IOD TADA PRATIM sve utakmice i omladinskih selekcija i znam dobro šta pričam sve te momke sam pratio od prvih dana i tvrdim to jer sam slušao mišljenja trenera sa strane a ne naših i svi su uvjek isticali gore navedene momke i oni su dobojali i želju i sarajevo i široki i zrinjskog i da im je dozvoljeno od neprijatelja kluba oni bi danas predvodili tim nisu imali podršku ni od njihovih starijih saigrača jer eto jebote mlade konkurencije čak su ih šikanirali po treninzima a grlili su polovne strance koji su igrom slučaja uvijek imali više love od domaćih šikanirali su svoj podmladak jebote za kafu isada će oni koji su zdravi od njih punoviše dati od ovih polovnjača e zato moj pastrmka nemogu i neću prestati pisati o njima jer su svoju mladost dali veležu i svojim primjerom povukli još mnogo djece na treninge omladinske ja sam ih sa ponosom gledao kako ginu jedan za drugog samo ih tana i slični njemu nije mogao gledati

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 mar 2014, 22:47

Zaba druze nisam ni ja dvije domace propustio od 1972 godine ali sta je tu je. Nema potrebe za raspravama izmedju sebe na javno. S kim zelis javite se jedan drugom u pp i opleti do mile volje. Imamo u 4 dana dva finala lige sampiona i treba se sto vise preokupirati na to
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

AlemC85
Postovi: 7491
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 07 mar 2014, 00:04

MVB je napisao/la:Raja ne znam da li ste citali culi radio bih dao otkaz nerminu bisi zbog komentara velezovih tekmi odavno su to planirali ali sad je instaliran njihov covjek kao direktor pa je prva odluka bila ta. Ovo zahtijeva zestok odgovor ili bojkot od,ah od subote moramo im zabranit da ilo prenosi nase tekme dok se bise ne vrati kao i zabranit im snimanje hocu da odmah povedemo akciju za to ako ista vrijedimo ko ljudi i velezovci odmah od subote bojkot bh radia i tv povedimo odmah akciju ili da se poklopimo po usima da nam tekme prenose neprijatelji naseg kluba odlucimo odmah i sami.
BOJKOT BHT-a i BH radio 1! :evil:
Zadnja izmjena: AlemC85, dana/u 07 mar 2014, 00:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Titova-Juga » 07 mar 2014, 00:05

Što me sekiraju ovi (SLUČAJNI) novi kolači... Suzdržat ću se ovaj put.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 07 mar 2014, 02:37

Citam sad da je Adin Dzafic raskinuo ugovor sa Gradinom. Pazi sad kako ce momak lagano da predje kod nas. :)
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 mar 2014, 09:53

U iscekivanju sutrasnje utakmice jutros je u Mostaru osvanula jedna jako tuzna vijest. Umro je veliki velezovac Elfid Elfa Saran. Moj Elfa nek ti je laka crvena mostarska zemlja i nek ti je rahmet dusi. Iskreno saucesce tvojoj familiji i neka Rodjeni sutra pobijede za tebe jer znam da ces i na onom svijetu biti presretan. RAja te nikad nece zaboravit. RIP
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la pastore » 07 mar 2014, 10:10

nadam se da ce velez dobiti mladost i opravdat tri boda sa otoke,ali vec odavno poznato kad god se velez ukljuci u borbu za evropu po obicaju odlucujucu utakmicu igraju u vrapcicima,raja se opet nalozi,kladionice stave finu kvotu i naravno velez kiksa,zasto se to desava konstantno nikad mi nece biti jasno?ali ako dobije mladost sutra,opet se je sve u igri

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 mar 2014, 10:20

pastore je napisao/la:nadam se da ce velez dobiti mladost i opravdat tri boda sa otoke,ali vec odavno poznato kad god se velez ukljuci u borbu za evropu po obicaju odlucujucu utakmicu igraju u vrapcicima,raja se opet nalozi,kladionice stave finu kvotu i naravno velez kiksa,zasto se to desava konstantno nikad mi nece biti jasno?ali ako dobije mladost sutra,opet se je sve u igri
Druze nije do toga ako mislimo na isto. Psiholoska barijera,pritisak,ocekivanja raje. Drugim rijecima useru se pa im malo noge budu svezane. Nadam se da ce MVO past i da cemo nastavit sa dobrim igrama ;)
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la anel81m » 07 mar 2014, 11:10

Zaba je napisao/la:e majstore za tvoju informaciju dok su gore navedeni momci predvodili omladinske selekcije nismo tavorili na dnu omladinskih tabela i mi smo davali lekcije i malo većim gradskim ekipama a kamo li lokalnim i seoskim ekipama pa majke mi vas neko plaća da blatite ono što je dobro ili ne smijete reći da ne dobijate slučajno džaba karte
Kad smo se to mi borili za prvaka zemlje u omladinskim kategorijama?Zadnja dobra generacija iz Veleža je izašla kad su igrala braća Škaljić, Mrva, i ostali, znači neke 98-99.Od tada se nikad nismo borili za vrh a zadnjih 7-8 godina smo na samom dnu.A što se tiče tog plaćanja, e majstore ja sam plaćao kartu 96te kad su mi se svi smijali i kad je Velež po utakmici prodavao 10tak karata u vrh glave.Član sam kluba i imam godišnju ulaznicu KUPLJENU, tako da tu priču možeš okačit mačku o rep!Da smo svi tako jaki kao ti u priči i da kupujemo karte Velež bi od karata imao 300-400 hiljada KM godišnje!

puza
Postovi: 235
Pridružen/a: 01 maj 2012, 12:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la puza » 07 mar 2014, 11:20

RIP Moj Elfa nek ti je rahmet duši i lahka ti mostarska zemlja.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 07 mar 2014, 13:15

Zna li se u koliko je tekma ?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Titova-Juga » 07 mar 2014, 13:16

zizu1991 je napisao/la:Zna li se u koliko je tekma ?

U 15:00h.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 07 mar 2014, 13:18

Nepotrebno pitanje postavih, na naslovnoj sad vidjeh. Kako god, hvala u svako slučaju.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Titova-Juga » 07 mar 2014, 13:24

Nema frke, ja obično otvorim rezultati dat kom za ovakve situacije :- )=
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Goodison » 07 mar 2014, 15:29

puza je napisao/la:RIP Moj Elfa nek ti je rahmet duši i lahka ti mostarska zemlja.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 07 mar 2014, 16:00

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:U iscekivanju sutrasnje utakmice jutros je u Mostaru osvanula jedna jako tuzna vijest. Umro je veliki velezovac Elfid Elfa Saran. Moj Elfa nek ti je laka crvena mostarska zemlja i nek ti je rahmet dusi. Iskreno saucesce tvojoj familiji i neka Rodjeni sutra pobijede za tebe jer znam da ces i na onom svijetu biti presretan. RAja te nikad nece zaboravit. RIP
Nestaje sve više stare raje mostarske... Ne mogu da vjerujem :(

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 07 mar 2014, 16:37

AlemC85 je napisao/la:
MVB je napisao/la:Raja ne znam da li ste citali culi radio bih dao otkaz nerminu bisi zbog komentara velezovih tekmi odavno su to planirali ali sad je instaliran njihov covjek kao direktor pa je prva odluka bila ta. Ovo zahtijeva zestok odgovor ili bojkot od,ah od subote moramo im zabranit da ilo prenosi nase tekme dok se bise ne vrati kao i zabranit im snimanje hocu da odmah povedemo akciju za to ako ista vrijedimo ko ljudi i velezovci odmah od subote bojkot bh radia i tv povedimo odmah akciju ili da se poklopimo po usima da nam tekme prenose neprijatelji naseg kluba odlucimo odmah i sami.
BOJKOT BHT-a i BH radio 1! :evil:
Ovo treba da se uradi. Nakon 15 punih godina Nermin Bise više neće prenositi Veležove utakmice, nikakvo pismeno obrazloženje nije dobio, navodno zbog komentara na fb. Treba bojkotovat i BH radio i BHT.

AlemC85
Postovi: 7491
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 07 mar 2014, 16:42

vm22 je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:
MVB je napisao/la:Raja ne znam da li ste citali culi radio bih dao otkaz nerminu bisi zbog komentara velezovih tekmi odavno su to planirali ali sad je instaliran njihov covjek kao direktor pa je prva odluka bila ta. Ovo zahtijeva zestok odgovor ili bojkot od,ah od subote moramo im zabranit da ilo prenosi nase tekme dok se bise ne vrati kao i zabranit im snimanje hocu da odmah povedemo akciju za to ako ista vrijedimo ko ljudi i velezovci odmah od subote bojkot bh radia i tv povedimo odmah akciju ili da se poklopimo po usima da nam tekme prenose neprijatelji naseg kluba odlucimo odmah i sami.
BOJKOT BHT-a i BH radio 1! :evil:
Ovo treba da se uradi. Nakon 15 punih godina Nermin Bise više neće prenositi Veležove utakmice, nikakvo pismeno obrazloženje nije dobio, navodno zbog komentara na fb. Treba bojkotovat i BH radio i BHT.
ovo je čista DIKTATURA! Čuj da oni nekome daju otkaz zbog komentara, e ovo jedino još ima u Sjevernoj KOREJI kod Kim jong Una :evil: :evil: :evil: Izgleda da BIH postaje polahko Diktatura! EVROPO I SAD spašavajte nas. :roll: :(

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 07 mar 2014, 16:45

E hocete ih bojkotom povrijedit drama. Kolapsirat ce radio bez vas. De boni - lozite se na price nepoznatog lika koji se registrovo na forum prije 3-4 dana i prvi post mu bio o bojkotu.

A Bisu zaliti je smijesno. Pa sta i ako je Bise izbacen s posla? Prvo, ne znamo ni zasto. A drugo, sjecam se da je upravo Bise prije 3 godine, kad se tek pocelo sa stabilizacijom kluba, stalno zugao o lopovima u klubu itd i dizao buku radi losih resultata i navijao da se smijeni ondasnja uprava (kome je cinio tu uslugu?). A rezultati su tada bili losi jer se pokusao balansirati klub i cuvati pare. Rezultate tog rada i stabilizacije vidimo danas. A Bise je bio protiv toga i stalno palio vatru preko novina kako upravu treba rusiti (jos nam je samo to jos trebalo u onom momentu kad je klub vec 2 put bio pred gasenjem). Naravno, njegove price o lopovluku nisu nikad bile dokazane - a samo je doprinjeo tome da veliki broj raje napusti stadion i da opadne posjeta. Ne vidim uopste nekakav poseban razlog za zaljenjem Bise. Ali se pitam kome je tada Bise cinio uslugu? Jer Velezu sigurno nije.

Osim toga, bez obzira na sve - Bise je opet poznat u svojoj struci i sigurno ce naci novo radno mjesto bez problema. Samo se pitam ko je ovaj sto se registrovo prije 3 dana i prodaje vam pricu o bojkotu? Mozda i sam Bise. Ili mozda rodbina.

Ali hajte se lozite opet...
Zadnja izmjena: MostaracVelezovac, dana/u 07 mar 2014, 16:50, ukupno mijenjano 1 put.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

shearer
Postovi: 162
Pridružen/a: 19 maj 2013, 17:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shearer » 07 mar 2014, 16:49

Urednik je slagao da mu je naredio upravni odbor. Nermina su otjerali a na njegovo mjesto dovode brata Daria Mehmedovića sa FTV-a...

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: NazorUso, ronaldo99 i 23 gosta.