Druga Liga - grupa Sjever

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la samolukavac » 13 apr 2014, 21:57

Prokosovići - Mramor: 3-1

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la NKMramor » 13 apr 2014, 22:48

Tabela nakon 21. kola, Mramor i Bosna (Kalesija) otpali iz utrke za prvaka...
slika
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la samolukavac » 13 apr 2014, 23:19

Sad Malešići dočekuju Slaven, a Prokosovići će u goste Slogi u Tojšiće, a onda naredno kolo derbi možda i za ulazak u Prvu ligu između Prokosovića i Malešića :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la GazijaKalesija » 13 apr 2014, 23:54

NKMramor je napisao/la:Tabela nakon 21. kola, Mramor i Bosna (Kalesija) otpali iz utrke za prvaka...
slika
Zašto je Kalesija otpala iz utrke za prvaka ako uzmemo u obzir da imaju utakmicu manje? A obje ove ekipe su igrale vani s Donjom Mahalom dok Kalesija još nije?
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la NKMramor » 13 apr 2014, 23:58

Obje ekipe su igrale (ili će igrati) sa Mramorom na svom terenu, samo Kalesija igra u Mramoru. Ne vjerujem da možete uzeti 3 boda u Mramoru, ali ostaje da se vidi. Nadam se da će utakmica biti fer i poštena, pa bolji neka uzima bodove :)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la GazijaKalesija » 14 apr 2014, 00:04

NKMramor je napisao/la:Obje ekipe su igrale (ili će igrati) sa Mramorom na svom terenu, samo Kalesija igra u Mramoru. Ne vjerujem da možete uzeti 3 boda u Mramoru, ali ostaje da se vidi. Nadam se da će utakmica biti fer i poštena, pa bolji neka uzima bodove :)
Ma ne lomi se tu sezona vjeruj. Mi sem Mramora gostujemo u Bukinju, Prokosovićima, Dizdaruši i Donjoj Mahali. Nema šanse ni da Prokosovići uzmu sve do kraja, a ni Malešić. Biće tu neočekivanih kikseva, pogotovo u gostima jer nijedna ekipa nema cilj zvani Prva liga. Ne znam za Malešić, ušutili su se, ako Bratstvo odluči se za Premijer ligu, vjerujem da će i ekipa Mladosti u Prvu ligu.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la samolukavac » 14 apr 2014, 00:11

NKMramor je napisao/la:Obje ekipe su igrale (ili će igrati) sa Mramorom na svom terenu, samo Kalesija igra u Mramoru. Ne vjerujem da možete uzeti 3 boda u Mramoru, ali ostaje da se vidi. Nadam se da će utakmica biti fer i poštena, pa bolji neka uzima bodove :)
Ništa još gotovo nije, ima još da se igra...

Malešići imaju gostovati u Prokosovićima, a nakon toga igraju kod kuće sa Slogom i Mramorom, pa odmaraju, dolazi im Radnik, od narednih 5 utakmica igraju kod kuće 4, raspored i više nego dobar za njih...

Prokosovići sad idu u Tojšiće pa čekaju Malešiće, onda odmaraju, pa im dolazi Radnik, ali i oni imaju 27 kolo Priluk kod kuće, gostovanje Puračiću, čekaju Kalesiju, Puračić tu daje bodove, a vidim juče je i otkinuo bodove u Kalesiji...

Kalesija ide sad u Mramor pa Dizdaruši, ako kiksaju na ovim utakmicama to bi bilo to što se tiče njih...

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la NKMramor » 14 apr 2014, 00:12

GazijaKalesija je napisao/la:
NKMramor je napisao/la:Obje ekipe su igrale (ili će igrati) sa Mramorom na svom terenu, samo Kalesija igra u Mramoru. Ne vjerujem da možete uzeti 3 boda u Mramoru, ali ostaje da se vidi. Nadam se da će utakmica biti fer i poštena, pa bolji neka uzima bodove :)
Ma ne lomi se tu sezona vjeruj. Mi sem Mramora gostujemo u Bukinju, Prokosovićima, Dizdaruši i Donjoj Mahali. Nema šanse ni da Prokosovići uzmu sve do kraja, a ni Malešić. Biće tu neočekivanih kikseva, pogotovo u gostima jer nijedna ekipa nema cilj zvani Prva liga. Ne znam za Malešić, ušutili su se, ako Bratstvo odluči se za Premijer ligu, vjerujem da će i ekipa Mladosti u Prvu ligu.
Situacija jeste doista zanimljiva, naime kako vidim niti jedna ekipa ne želi 100% u Prvu ligu FBiH, Mramoru već godinama cilj nije Prva liga, realno vi i Malešići ste ovdje jedini kandidati infrastrukturno i finansijski, ali bi se mogla desiti situacija kao u Drugoj ligi-Zapad prošle sezone, kada je Una Kulen Vakuf odbila igrati Prvu ligu. Mogu slobodno reći da je ovo jedna od onih sezona gdje ekipe kvalitetom pokušavaju uzeti prvo mjesto i drago mi je da je tako. Ako neka ekipa mora ući, onda vi ili Malešići, jer su to jedine ekipe koje mogu ostati više od jedne sezone u višem rangu. Sretno u subotu, i nadam se da ćete zadovoljni napustiti Mramor, ako ne rezultatom, onda bar suđenjem i gostoprimstvom ;)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la GazijaKalesija » 14 apr 2014, 00:18

NKMramor, i mi se isto nadamo. Teren u Mramoru je super za svaku ekipu koja zna igrati 'lopte'. Nadamo se samo da će nam sudije dozvoliti da igramo.

@samolukavac, da, zaista, Malešić ima super raspored. A što se tiče Puračića, gore nema bodova vjeruj mi Prokosovićima. Provjerene informacije. Živi bili pa vidjeli. Prije se mogu nadati bodovima u subotu, u Tojšićima. :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la samolukavac » 14 apr 2014, 00:22

GazijaKalesija je napisao/la:NKMramor, i mi se isto nadamo. Teren u Mramoru je super za svaku ekipu koja zna igrati 'lopte'. Nadamo se samo da će nam sudije dozvoliti da igramo.

@samolukavac, da, zaista, Malešić ima super raspored. A što se tiče Puračića, gore nema bodova vjeruj mi Prokosovićima. Provjerene informacije. Živi bili pa vidjeli. Prije se mogu nadati bodovima u subotu, u Tojšićima. :D
Ma za pare sve se da, a i kad ih pritisnu vodeći ljudi Općine nema nedaj :D

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la GazijaKalesija » 14 apr 2014, 00:25

samolukavac je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:NKMramor, i mi se isto nadamo. Teren u Mramoru je super za svaku ekipu koja zna igrati 'lopte'. Nadamo se samo da će nam sudije dozvoliti da igramo.

@samolukavac, da, zaista, Malešić ima super raspored. A što se tiče Puračića, gore nema bodova vjeruj mi Prokosovićima. Provjerene informacije. Živi bili pa vidjeli. Prije se mogu nadati bodovima u subotu, u Tojšićima. :D
Ma za pare sve se da, a i kad ih pritisnu vodeći ljudi Općine nema nedaj :D
Ma nije u cilju vodećim ljudima s Općine ulazak Prokosovića vjeruj. Da im je u cilju imali bi bolji odnos makar prema Radničkom, a ne da im svaka ekipa s kantona nosi bodove.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la samolukavac » 14 apr 2014, 00:29

GazijaKalesija je napisao/la:
samolukavac je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:NKMramor, i mi se isto nadamo. Teren u Mramoru je super za svaku ekipu koja zna igrati 'lopte'. Nadamo se samo da će nam sudije dozvoliti da igramo.

@samolukavac, da, zaista, Malešić ima super raspored. A što se tiče Puračića, gore nema bodova vjeruj mi Prokosovićima. Provjerene informacije. Živi bili pa vidjeli. Prije se mogu nadati bodovima u subotu, u Tojšićima. :D
Ma za pare sve se da, a i kad ih pritisnu vodeći ljudi Općine nema nedaj :D
Ma nije u cilju vodećim ljudima s Općine ulazak Prokosovića vjeruj. Da im je u cilju imali bi bolji odnos makar prema Radničkom, a ne da im svaka ekipa s kantona nosi bodove.
Sad jeste cilj da uđu Prokosovići, a što se tiče Radničkog ma samo ova sezeona da prođe, a zna se da ja glavni finansijer Radničkog Općina Lukavac, da nema njihove tranše ne bi ni plate bilo, e kipe koje nose bodove su bolje i treba to priznati sasvim zasluženo nose bodove :)

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la AsharaK » 14 apr 2014, 00:30

Evo ja kao momak koji je iz Malešića i koji igra za juniore tvrdim da trenutno cilj nije prva liga, ali ćemo igrat da budemo prvi. Ako se poklope neke stvari, možda i zaigramo.

Lijep pozdrav
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la GazijaKalesija » 14 apr 2014, 00:32

samolukavac je napisao/la: Sad jeste cilj da uđu Prokosovići, a što se tiče Radničkog ma samo ova sezeona da prođe, a zna se da ja glavni finansijer Radničkog Općina Lukavac, da nema njihove tranše ne bi ni plate bilo, e kipe koje nose bodove su bolje i treba to priznati sasvim zasluženo nose bodove :)
Drug moj, živi bili pa vidjeli sve.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

doktor22
Postovi: 8
Pridružen/a: 01 apr 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la doktor22 » 15 apr 2014, 15:58

samolukavac je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:NKMramor, i mi se isto nadamo. Teren u Mramoru je super za svaku ekipu koja zna igrati 'lopte'. Nadamo se samo da će nam sudije dozvoliti da igramo.

@samolukavac, da, zaista, Malešić ima super raspored. A što se tiče Puračića, gore nema bodova vjeruj mi Prokosovićima. Provjerene informacije. Živi bili pa vidjeli. Prije se mogu nadati bodovima u subotu, u Tojšićima. :D
Ma za pare sve se da, a i kad ih pritisnu vodeći ljudi Općine nema nedaj :D
Ti vodeći ljudi mogu otić samo u **** svoje materine. Moram bit prost nažalost.
Bili su ti vodeći ljudi tu i kad je Mladost igrala s Radničkim u ligi, pa sjećaš se da nas nisu pobjedili u Puračiću, a bome ni u Lukavcu.
A sad je još drugačija priča, prošle godine smo od općine dobili MIZERNIH 15tak hiljada KM, izostale su dvije tranše, **** se VODEĆIM LJUDIMA općine za nas, a bome i nama za njima.

Nema tog pritiska na ovom svijetu da mi njima pustimo utakmicu, a nema tog na svijetu o kome smo mi ovisni.


Tako da mogu svi da se lijepo sagnu i popuše nam, da nema MZ i Vašera ne bi bilo ni našeg kluba. A živjela je Mladost i bez tih para s općine. A iz Puračića 100 000 KM godišnje ode u budžet Općine.

E to ti je moj odgovor na puštanje i na pritiske, ne **** ni pritiske i igramo za sebe. A Enes i Enesčići će pognute glave napustit Meraje kao odgovor na ono otimanje prošle polusezone i na te pritiske :D

Nemam ništa protiv ulaska Prokosovića gore, nek uđe svako ko misli da treba, al' bodova na Merajama za njih nema.

A, evo i izjava kapitena Kepketa povodom te utakmice:
http://i.imgur.com/QePg7xU.png

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la samolukavac » 15 apr 2014, 17:25

Prati malo zadnjih dana sastanke UO Radnički, uprave Prokosovića, načelnika općine i saradnika pa možda ti budu neke stvari jasnije ipak, Prokosovići su odlučili da hoće na prvo mjesto pa sad ako uspiju vidjećemo, a to za pare jeste malo čak i mizerno, ali šta ćeš kad je Općini Lukavac Radnički na prvom mjestu i tu ide najviše para, a ostalima šta ostane, pa ni to nažalost ne bude ;)

doktor22
Postovi: 8
Pridružen/a: 01 apr 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la doktor22 » 15 apr 2014, 18:31

samolukavac je napisao/la:Prati malo zadnjih dana sastanke UO Radnički, uprave Prokosovića, načelnika općine i saradnika pa možda ti budu neke stvari jasnije ipak, Prokosovići su odlučili da hoće na prvo mjesto pa sad ako uspiju vidjećemo, a to za pare jeste malo čak i mizerno, ali šta ćeš kad je Općini Lukavac Radnički na prvom mjestu i tu ide najviše para, a ostalima šta ostane, pa ni to nažalost ne bude ;)
Jarane, znači ne postoji ni 0,01% šansi da se ta utakmica njima da. Možda bi se i prodala za neku realnu sumu novca, recimo nekih 10tak hiljada KM.
HNK Orašje nam je davalo tu sumu novca kad su dolazili u Puračić, pa im nismo prodali nego uvalili peticu. Znači ispod toga se sigurno ne bi išlo. A i da daju te pare, postoji 1% šansi da se pusti.

Dalje, nema tog čovjeka na općini koji pod čijim pritiskom bi mi dali njima tu utakmicu. Prvo radi našeg odnosa s Prokosovićima iz vremena kad smo se ganjali s njima za ulazak, vjerujem da ne znaš svu priču pa te neću ni uvlačiti.
Koliko god jakih ljudi ima u Lukavcu, toliko sigurno jakih ih ima u Puračiću koji neće dat da se ta utakmica da na bilo koji način. I ne postoji taj čovjek na općini od kojeg Mladost ovisi i zbog čije riječi bi Mladost dala tu utakmicu.
Ta Općina se ne pita niti jedan posto u našem klubu radi tog maćehinskog odnosa prema nama, a posebno ne UO Radničkog, Prokosovića. Znači nema prodaje ni pod kojim uslovima, nema tog pritiska osobe bilo čega. Ovo ti govorim jer sam upućen u situaciju.

Eto za 4-5 kola je utakmica, dođi i vidjet ćeš da sam bio upravu.
A ne bismo dali ni zbog Kalesije kojoj smo uzeli bod, mi smo uvijek igrali pošteno i tako će bit do kraja. Sjeti se kad je Radnički ulazio, uzeli smo vam bod u Lukavcu, pa onda pobjedili i Mramor. Isto tako smo i Orašje pobjedili. Isto tako smo i Kalesiju tukli kući, tućemo i Prokosoviće i Malešiće.
Fair-play.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la samolukavac » 16 apr 2014, 20:28

Ekipe koje su danas igrale KUP TK

Željezničar Dobošnica - Mladost Puračić: 1-3
Sloga Bikodže - Prokosovići: 2-0
Mladost Gornja Tuzla - Mramor: 0-2
Jedinstvo Lukavica - Mladost Malešići: 1-2
Mladost Kikači - Bosna Kalesija: 2-1
Krušik - Sloga Tojšići: 1-5
Mladost Gornje Živinice - Priluk: 0-5

Sve Mladosti :)

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la badblueboylivno » 16 apr 2014, 20:32

https://en.wikipedia.org/wiki/2014%E2%8 ... govina_Cup" onclick="window.open(this.href);return false;
Hayley <3

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la SarcofagoVenom » 16 apr 2014, 20:58

Pohvale za trud i borbu sa vjetrenjačama.
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.