RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 16 apr 2014, 18:10

Nadam se da je ovo tačno. Hoću da skočim, al su me prijašnje vijesti dosta puta oparile, pa sve nekako kuha u meni. :nedam:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kimbo » 16 apr 2014, 18:10

To je to. Suti I radi.Mozda je vrijeme da I mi navijaci opet malo poguramo sa nekom akcijom.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Adma
Postovi: 388
Pridružen/a: 27 jul 2013, 12:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Adma » 16 apr 2014, 18:55

Svaka cast idemo dalje. Hocemo jos :-)

puza
Postovi: 235
Pridružen/a: 01 maj 2012, 12:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la puza » 16 apr 2014, 19:03

Bravo upravi za ovaj potez sa Anijem. A evo cuo sam maloprije da su dogovorili produzenje i sa Dino Hajdarovicem kojem je ugovor isto isticao na ljeto. Finee fine stvari RAja. :thumbup: :thumbup:

Avatar
velezdogroba789
Postovi: 17
Pridružen/a: 06 apr 2014, 18:48
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la velezdogroba789 » 16 apr 2014, 19:07

nonda_83 je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:HEBIBOVIĆ PRODUŽIO SARADNJU SA „ROĐENIM“

Anel Hebibović, krilni napadač „Rođenih“ produžio je ugovor danas sa Veležom. Hebibović je prije 2,5 godine u redove Veleža došao iz Igmana. U našem klubu stekao je punu igračku afirmaciju, pa ne treba da iznenađuje da je već sada bio jedan od najtraženijih igrača na bh tržištu. Hebibovićev ugovor isticao je krajem ove sezone, ali je on danas produžen do juna 2015. godine, tako da su demantovane sve špekulacije oko njegovog, već završenog, prelaska u neki drugi bh klub. Uprava Veleža već sada je krenula u pripremanje preduslova za sljedeću sezonu, a Hebibovićev potpis neće biti i jedini koji ćemo vidjeti u narednom periodu.
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

fkvelez.ba
napisao bih sada osvrt povodom svih onih prica, pricica, i satro provjerenih informacija(sto iz domacih redova, sto iz redova navijaca FKS) koje su kruzile u zadnje vrijeme vezano za ovog igraca..ali cu se ipak suzdrzati...

bitnije od bilo kakvog mog komentara na tu temu je to da smo jednog dobrog igraca uspjeli zadrzati..igraca koji ima potencijal da se razvija i dalje...ili u najmnju ruku povecali smo mu odstetu, pa sada ko god zeli da ga dobije morat ce fino i da plati...

u svakom slucaju..drago mi je zbog ove vijesti...i bar meni to je dokaz da ipak "neko" nesto u nasem Klubu radi a ne kao sto to cesto voli da se predstavlja da nije slucaj..i sto je po meni jos bitnije da se radi unaprijed...


FORZA VELEZ
tako je nonda. ani ce sigurno biti dobar ovde , a ako i ode taj klub ce morati da odrijesi kesu za njega . Navijaci sarajeva su pricali da je vec njihov igrac , cak su i nasi primili tu vijest bez potvrde bilo koga iz nase uprave . vidili ste da je bilo prerano kritikovati upravu kako su oni dogovorili sve sa ibrakovicem da bi oni uzeli pare.
Forza VELEZ ljubavi mooja.
U petak aBd zgaziti vitez i pokusati zadrzati ovo peto mjesto do kraja sezona

Avatar
Kadet91
Postovi: 575
Pridružen/a: 16 nov 2013, 15:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kadet91 » 16 apr 2014, 19:34

Sjajna vijest,jedan od dokaza da dolaze bolji dani... Mislite da bi Ani ostao da nije tako? Igrati za Velez bice kao sto je nekada bilo, samo najbolji ce imati cast obuci crveni dres, a necemo vise primati propale igrace iz sa i zelje. Zivi bili pa vidjeli.
Ako ostane kostur ekipe i jos par pojacanja prosetacemo se ovom taraba ligom iduce sezone.

Forza Velez

Avatar
emil02in
Postovi: 3743
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 16 apr 2014, 19:55

kimbo je napisao/la:To je to. Suti I radi.Mozda je vrijeme da I mi navijaci opet malo poguramo sa nekom akcijom.
Ovo je super,a najpotrebniji su nam reflektori znam da su skupi al koliko god da skupimo pomogli bi klubu,jer će vrlo brzo biti obavezni.Mislim da će svi na koje Feja računa potpisati nove ugovore jer u Veležu imaju finansijsku sigurnost i ne brinu se hoće li morati po sudu ganjati novac od ugovora.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

AlemC85
Postovi: 7493
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 16 apr 2014, 19:58

emil02in je napisao/la:
kimbo je napisao/la:To je to. Suti I radi.Mozda je vrijeme da I mi navijaci opet malo poguramo sa nekom akcijom.
Ovo je super,a najpotrebniji su nam reflektori znam da su skupi al koliko god da skupimo pomogli bi klubu,jer će vrlo brzo biti obavezni.Mislim da će svi na koje Feja računa potpisati nove ugovore jer u Veležu imaju finansijsku sigurnost i ne brinu se hoće li morati po sudu ganjati novac od ugovora.
ja bih više da se organizuje akcija za izgradnju nove tribine za RA, jer ova nije adekvatna za našu navijačku grupu, ali i reflektori, mada vidjet ćemo na ljeto abd šta je prioritet upravi. ;)

Avatar
emil02in
Postovi: 3743
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 16 apr 2014, 19:59

Ljudi gdje pastrmka pa ne komentariše ovo produženje sa Anijem,mora da riba grize :lol:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la pitic » 16 apr 2014, 20:00

Sad nam organizujte pećenja i piva al džaba :P :njanjanja:
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
emil02in
Postovi: 3743
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 16 apr 2014, 20:02

AlemC85 je napisao/la:
emil02in je napisao/la:
kimbo je napisao/la:To je to. Suti I radi.Mozda je vrijeme da I mi navijaci opet malo poguramo sa nekom akcijom.
Ovo je super,a najpotrebniji su nam reflektori znam da su skupi al koliko god da skupimo pomogli bi klubu,jer će vrlo brzo biti obavezni.Mislim da će svi na koje Feja računa potpisati nove ugovore jer u Veležu imaju finansijsku sigurnost i ne brinu se hoće li morati po sudu ganjati novac od ugovora.
ja bih više da se organizuje akcija za izgradnju nove tribine za RA, jer ova nije adekvatna za našu navijačku grupu, ali i reflektori, mada vidjet ćemo na ljeto abd šta je prioritet upravi. ;)
Ma može i to,ali sam negdje pročitao da će reflektori biti obavezni vrlo brzo,a tribina treba to stoji. :thumbup:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 16 apr 2014, 20:06

Gdje je onaj debil što je srao nešto, ja taman da mu odgovorim kad izbrisano..

AlemC85
Postovi: 7493
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 16 apr 2014, 20:08

vm22 je napisao/la:Gdje je onaj debil što je srao nešto, ja taman da mu odgovorim kad izbrisano..
taj lik je toliko iskompleksiran Veležom, da imam osjećaj da je i dan danas navijač rođenih, ali to iskazuje na neki svoj način. :lol:

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 16 apr 2014, 20:17

AlemC85 je napisao/la:
vm22 je napisao/la:Gdje je onaj debil što je srao nešto, ja taman da mu odgovorim kad izbrisano..
taj lik je toliko iskompleksiran Veležom, da imam osjećaj da je i dan danas navijač rođenih, ali to iskazuje na neki svoj način. :lol:
a jbg treba ga razumit, ipak nije lako promjeniti nadraži klub odjednom :lol:

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 16 apr 2014, 20:27

zizu1991 je napisao/la:Što se ovo počela petkom igrati PLBiH, nisam upoznat' ?
Poceli se ljudi furat na Bundesligu, ono jedna tekma petkom da se raja zagrije. :)

Hebibovic produzio ugovor :clap: :clap:

FORZA VELEZ
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la tepsija » 16 apr 2014, 20:41

Ovi zadnji rezultati...ovo sa Hebibovićem . ..vraća vjeru u Velez.Idemo Rodjeniiiii!!!!! :bih: :bih:
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la pravnik1981 » 16 apr 2014, 21:49

" onclick="window.open(this.href);return false;

Učite RAja !

Avatar
lile
Postovi: 159
Pridružen/a: 22 dec 2009, 11:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la lile » 16 apr 2014, 22:01

Samo tako tiha voda brijegove valja

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la terabajt » 16 apr 2014, 22:23

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 3838_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
:problem:

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 16 apr 2014, 23:48

koji je ovo debil prodo tras 0 trasima :wtf:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: fanaticRA i 23 gosta.