Ognjen Kuzmic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la MaGiCa » 09 jan 2014, 23:44

:roll:

Da vidimo cime Srbija raspolaze trenutno na C:

1) Krstic - moze da igra barem jos 2-3 godine na visokom evropskom nivou

2) Marjanovic - trenutno dominira, a ako se popravi u odbrani mogao bi da bude najdominantniji centar u Evropi

3) Raduljica&Rakovic - klasicni dilkani, ali kad se uozbilje dovoljno su dobri za treceg centra

4) citav niz poluigraca tipa Stimac, Musli, Gagic koji bi sve dali da budu na spisku....

U perspektivi:

1) N.Milutinov&Dj.Salic - talentovani, ali jos uvek u razvoju, tek za 2-3 godine u ozbiljnijoj prici

2) D.Ristic&B.Simanic - na dugom stapu, ali se smatra da su dosta talentovaniji od prethodne dvojice navedenih


Gde je tu mesto za Kuzmica, koji je sa 23 godine nedovoljno afirmisan u Evropi, a pritom ga se treba cekati :?:

Neka ga on BiH, a ako ima nesto mozga i bude se vodio time gde ce imati mesta da igra - odabrace BiH. ;)

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18644
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 09 jan 2014, 23:53

Imamo i mi Nurkica, Kikanovica i Stipanovica. Ovaj zadnji je skroz zatvorio Valanciunasa koji je prvi centar Toronto Raptorsa.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la grgr » 10 jan 2014, 05:03

Kad bolje skontam pa kuzmci je od teletovica mladji 4 godine vise manje , a nema kako treba 2 sezone da je sastavio za svoju karijeru. Dodam tome da je teski ljigavac , koji ce nam onda q ? U GWS nece dobit nista sem garbedz tajma i to je to barem ovu sezonu... Fakat mi je svejedno za njim al najozbiljnije XD

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Interista » 23 jan 2014, 15:11

Radije bih gledo Andriju u reprezentaciji nego Kuzmica koji se pokazao dovoljno onim napustanjem priprema Andrija je odlicno odigro Eurobasket kupio me partijama i onim radovanjima :)

Gavijalov
Postovi: 205
Pridružen/a: 01 sep 2011, 22:21
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Gavijalov » 24 jan 2014, 02:27

Ma kakav Kuzmić. Nurkić će biti prvi centar. Tu su još veoma dobri stipanović i kikan. Polutak dolazi za koju godinu.

Još ni priča oko Alena Omića nije gotova i nije isključeno da ga dobijemo. Na petici imamo najveću širinu. Bekovi su nam problem.

Nema kuzmić mjesta kod nas realno. Imao je šansu ali se nije ponio kao sportista i ja mu je više nikada ne bih dao.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la nerminh74 » 24 jan 2014, 09:16

Gavijalov je napisao/la:Ma kakav Kuzmić. Nurkić će biti prvi centar. Tu su još veoma dobri stipanović i kikan. Polutak dolazi za koju godinu.

Još ni priča oko Alena Omića nije gotova i nije isključeno da ga dobijemo. Na petici imamo najveću širinu. Bekovi su nam problem.

Nema kuzmić mjesta kod nas realno. Imao je šansu ali se nije ponio kao sportista i ja mu je više nikada ne bih dao.
da je ovo IKO prije 2-3 max. 4 godine rekao svi bi ga ismijavali
a da je neko prije 5-6 godina rekao da cemo imati problema sa bekovima i krilnim centrima, a imati i visak 5-ica svi bi mu govorili da je budala
kada se sjetim vasiljevic, mrsic, gordic, nesovic, domercant, ikonic, kojadinovic, djedovic, bajramovic, teletovic, krupalija, bavcic, stevic, ... :roll:, cak i pozicija trojke: hukic, opacak, tuljkovic, ...

ali realno gledano ovo ce biti nasa najbolja i nakompletnija reprezentacija jer umjesto 10 dobrih-solidnih igraca sada cemo imati 3-4 extra igraca (teletovic-djedovic-nurkic+stranac) i 4-5 dobrih
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la KK_Bosna » 24 jan 2014, 16:44

Gavijalov je napisao/la:Još ni priča oko Alena Omića nije gotova i nije isključeno da ga dobijemo
prica oko alena omica je zavrsena prije nego sto je pocela
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Pauleta
Postovi: 667
Pridružen/a: 10 apr 2012, 07:40
Lokacija: Bosanska Posavina
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Pauleta » 26 jan 2014, 17:31

Gavijalov je napisao/la:Ma kakav Kuzmić. Nurkić će biti prvi centar. Tu su još veoma dobri stipanović i kikan. Polutak dolazi za koju godinu.

Još ni priča oko Alena Omića nije gotova i nije isključeno da ga dobijemo. Na petici imamo najveću širinu. Bekovi su nam problem.

Nema kuzmić mjesta kod nas realno. Imao je šansu ali se nije ponio kao sportista i ja mu je više nikada ne bih dao.
NBA centar nema mjesta, a imaju igrači iz prosječnih turskih i ruskih klubova??? Kuzmić je naša najbolja petica. Stipanović je druga opcija i Nurkić treća jer je još zelen, a umislio se kao da igra u Lakersima. Kikan je jako dobar, ali ova trojica su bolji.
Begović, Burić, Stanković
Mujdža, Martić, O.Vranješ, Bičakčić, Bunoza, Šunjić, Zukanović, Kolašinac,
Hajrović, S.Vranješ, M.Vrančić, Miličević, Bešić, Medunjanin, Pjanić, Grahovac, Lulić, Salihović
Džeko, Ibišević, Hodžić, Đurić

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la nerminh74 » 26 jan 2014, 18:01

Pauleta je napisao/la:
Gavijalov je napisao/la:Ma kakav Kuzmić. Nurkić će biti prvi centar. Tu su još veoma dobri stipanović i kikan. Polutak dolazi za koju godinu.

Još ni priča oko Alena Omića nije gotova i nije isključeno da ga dobijemo. Na petici imamo najveću širinu. Bekovi su nam problem.

Nema kuzmić mjesta kod nas realno. Imao je šansu ali se nije ponio kao sportista i ja mu je više nikada ne bih dao.
NBA centar nema mjesta, a imaju igrači iz prosječnih turskih i ruskih klubova??? Kuzmić je naša najbolja petica. Stipanović je druga opcija i Nurkić treća jer je još zelen, a umislio se kao da igra u Lakersima. Kikan je jako dobar, ali ova trojica su bolji.
navedi mi zadnju nba utakmicu kuzmica, koliko je igrao i koliko je poena dao
samo slazem se ne treba ga se olako odreci mada opet ne smijemo biti bezobrazni prema onima koji su se uvijek odazivali jer na njih uvijek mozemo racunati dok je kuzmic dokazao da na njega ne mozemo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la grgr » 26 jan 2014, 18:10

hahahahaha sta covjek napisa pa kuzmic nece skupit 100 minuta u nba za 2 godine

Gavijalov
Postovi: 205
Pridružen/a: 01 sep 2011, 22:21
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Gavijalov » 27 jan 2014, 01:23

Pauleta je napisao/la:
Gavijalov je napisao/la:Ma kakav Kuzmić. Nurkić će biti prvi centar. Tu su još veoma dobri stipanović i kikan. Polutak dolazi za koju godinu.

Još ni priča oko Alena Omića nije gotova i nije isključeno da ga dobijemo. Na petici imamo najveću širinu. Bekovi su nam problem.

Nema kuzmić mjesta kod nas realno. Imao je šansu ali se nije ponio kao sportista i ja mu je više nikada ne bih dao.
NBA centar nema mjesta, a imaju igrači iz prosječnih turskih i ruskih klubova??? Kuzmić je naša najbolja petica. Stipanović je druga opcija i Nurkić treća jer je još zelen, a umislio se kao da igra u Lakersima. Kikan je jako dobar, ali ova trojica su bolji.

I nekadašnji reprezentativac BiH Aleksandar Radivojević, ako ga se sjećaš , igrao je u NBA, pa je bio znatno slabiji od npr. Mujezinovića koj je tada takođe igrao za BiH i u Evropi.

Nurkić je za Kuzmića već sada izmislio košarku, a uvjerićeš se vremenom i sam.


Nadam se da shavtaš šta ti hoću reći.

Pauleta
Postovi: 667
Pridružen/a: 10 apr 2012, 07:40
Lokacija: Bosanska Posavina
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Pauleta » 27 jan 2014, 18:41

Gavijalov je napisao/la:
Pauleta je napisao/la:
Gavijalov je napisao/la:Ma kakav Kuzmić. Nurkić će biti prvi centar. Tu su još veoma dobri stipanović i kikan. Polutak dolazi za koju godinu.

Još ni priča oko Alena Omića nije gotova i nije isključeno da ga dobijemo. Na petici imamo najveću širinu. Bekovi su nam problem.

Nema kuzmić mjesta kod nas realno. Imao je šansu ali se nije ponio kao sportista i ja mu je više nikada ne bih dao.
NBA centar nema mjesta, a imaju igrači iz prosječnih turskih i ruskih klubova??? Kuzmić je naša najbolja petica. Stipanović je druga opcija i Nurkić treća jer je još zelen, a umislio se kao da igra u Lakersima. Kikan je jako dobar, ali ova trojica su bolji.

I nekadašnji reprezentativac BiH Aleksandar Radivojević, ako ga se sjećaš , igrao je u NBA, pa je bio znatno slabiji od npr. Mujezinovića koj je tada takođe igrao za BiH i u Evropi.

Nurkić je za Kuzmića već sada izmislio košarku, a uvjerićeš se vremenom i sam.


Nadam se da shavtaš šta ti hoću reći.
Sjećam se Radojevića jako dobro i sjećam se da je npr na EP u Srbiji protiv Slovenije odigrao vrhunski i jednog Brezeca spremio u džep. Nurkić je ogroman potencijal i ako sredi glavu pred njim je velika karijera, ali isto tako i pred Kuzmićem. Mislim da su postovi gore čisto podcjenjivanje momka koji je sa tako malo godina, postigao tako puno. Sretni smo što imamo takva dva mlada igrača.
Begović, Burić, Stanković
Mujdža, Martić, O.Vranješ, Bičakčić, Bunoza, Šunjić, Zukanović, Kolašinac,
Hajrović, S.Vranješ, M.Vrančić, Miličević, Bešić, Medunjanin, Pjanić, Grahovac, Lulić, Salihović
Džeko, Ibišević, Hodžić, Đurić

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Mozambik » 27 jan 2014, 19:12

Nemamo mi dva igraca nego jednog JUSUFA NURKICA. Ova individua koja se odaziva na ime Ognjen nece da igra za nasu reprezentaciju, napustio je pripreme i nudi se Srbiji sto je u svom intervju pred Eurobasket potvrdio i donedavni selektor reprezentacije Srbije Dusan Duda Ivkovic.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la _dreamer_ » 04 feb 2014, 10:50

Pauleta je napisao/la: Sjećam se Radojevića jako dobro i sjećam se da je npr na EP u Srbiji protiv Slovenije odigrao vrhunski i jednog Brezeca spremio u džep. Nurkić je ogroman potencijal i ako sredi glavu pred njim je velika karijera, ali isto tako i pred Kuzmićem. Mislim da su postovi gore čisto podcjenjivanje momka koji je sa tako malo godina, postigao tako puno. Sretni smo što imamo takva dva mlada igrača.
Ne znam sta je to Kuzmic "tako puno" postigao? OK, draftovan u NBA ali kao 52 pick u drugoj rundi. Wow, strasan uspjeh. U evropi je bio solidan, ne vise od toga. U D Ligi evo gledam statistiku, nista specijalno, mrtvi prosjek. Recimo jedan Shengalia je dominirao u istoj toj D Ligi. Mislim, ne kazem ja da od Ognjena mozda nece nesto biti, ali reci da je postigao TAKO PUNO samo zato sto mu pise pored imena NBA je besmislica. Svakakvih levata je vidjela NBA. (kad skontam, jedan od njih je Radojevic kojeg koristis kao nekakav argument) :lol:

Jusuf je s druge strane 4 godine mladji od Ognjena, a vec sada izgleda kao kompletniji igrac, a pored toga ima strasan potencijal. Ne znam kojom logikom stavljas Ognjena ispred Jusufa, a kamoli kao nasu prvu peticu (ne dao dragi Bog), opet kazem, valjda radi toga sto mu stoji NBA pored imena.

P.S. Radojevic je bio parmak teski, zali Boze onolike visine, Dzevdo Alihodzic je bio tata za njega, a vidio NBA nije. Zapravo nije ni Radojevic vidio NBA, buduci da je u karijeri odigrao citave 24 minute u toj ligi.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Livnjak » 08 mar 2014, 00:26

_dreamer_ je napisao/la:Zapravo nije ni Radojevic vidio NBA, buduci da je u karijeri odigrao citave 24 minute u toj ligi.
da je malo odigro je, ali odigrao je malo vise,...

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la _dreamer_ » 10 mar 2014, 12:31

Livnjak je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:Zapravo nije ni Radojevic vidio NBA, buduci da je u karijeri odigrao citave 24 minute u toj ligi.
da je malo odigro je, ali odigrao je malo vise,...
U pravu si, zanemario sam godinu 2004/2005, tako da mu se minutaza u NBA penje do impresivnih 152 minuta.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Bassha
Postovi: 8754
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Bassha » 19 apr 2014, 10:50

[youtube][/youtube]
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la voltron30 » 13 maj 2014, 12:42

Mislim da bi se tema o ovom **** trebala ukloniti, sada kada su definitivno pale maske.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21815
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la Unofficialpage » 13 maj 2014, 12:46

Odabrao je Srbiju! Ova teme ili lock ili delete ili je negdje prebacit jer ne zaslućžuje da se nađe ovdje! Njemu sretno da bude ali nisi nam potreban, imamo mi Juku! ;)
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Ognjen Kuzmic

Post Postao/la nerminh74 » 13 maj 2014, 12:49

katanac
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Zaključano

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.