NBA Playoffs

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7303
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la Kobe Bryant » 15 maj 2014, 09:57

nerkolfc je napisao/la:31 slobodno za Miami 15 za Netse, poeni u paintu 42-28 u korist Netsa. Ljudi su napadali na kos cijelu utakmicu, pogotovo JJ i covjek uzme 1 ft. Ova zadnja situacija je samo odraz citave utakmice.
+1

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36509
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la Donnie Darko » 15 maj 2014, 10:08

Imam osjecaj da svako jutro citam iste stvari.

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la masteRofPoker » 15 maj 2014, 10:12

i onda kazu stima se nasa liga. pa gdje se nece, kada se ovaj nba cirkus stima, kada dobijes slobodna samo na osnovu imena a na drugoj strani tuces ljude po rukama ali jbg, niko nista, kada je lebron zasticen kao ugrozena vrsta bijelog medvjeda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 15 maj 2014, 10:15

LenBias je napisao/la:ko je to rekao da je nezasluzeno? zasto imas potrebu izmisljati?
Ostavljam svoje rutinsko misljenje, sto bi ista izmisljao. :kafa:
...Život za Široki...

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la andro234 » 15 maj 2014, 11:24

Ista stvar koja se dogodila danas kao i jucer
suci su nakon pregledane snimke vidili da je postojao prekrsaj jamesa na pirceu i kao kompromis dali loptu netsima iako se jasno vidi da je lopta trebala ic miamiu
naravno vecina forumasa danas mijenja plocu i pricaju o nedosudenom faulu dok su jucer pljuvali suce jer nisu dali loptu clippersima
uglavnom na kraju price miami zasluzeno i rutinski prolazi u finalu konferencije

Avatar
R.J.W.G.
Postovi: 1245
Pridružen/a: 13 avg 2010, 00:35
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la R.J.W.G. » 15 maj 2014, 12:23

LenBias je napisao/la:heat rutinski (koliko je samo bitna bila i efekta imala ona metla netsa u regularnoj sezoni, vau), sad cekamo protivnika u finalu istoka pa sampionski u glavno finale po novi naslov prvaka :kafa:
Znao sam da ćeš ostaviti ovakav komentar. Naravno da ti rutinski djeluje kad si se probudio i vidio rezultat. Suđenje na nivou A2 lige.
nerkolfc je napisao/la:31 slobodno za Miami 15 za Netse, poeni u paintu 42-28 u korist Netsa. Ljudi su napadali na kos cijelu utakmicu, pogotovo JJ i covjek uzme 1 ft. Ova zadnja situacija je samo odraz citave utakmice.
Žali Bože povrede Lopeza, imam osjećaj da bi bilo koga lakše nadomjestili. Ali, šta bi bilo, kad bi bilo...
LUHG!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la LenBias » 15 maj 2014, 12:25

prelistaj malo bolje komentare pa onda izmjeni post slobodno jer se tako sramotis dzaba :wave:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la Titova-Juga » 15 maj 2014, 12:28

andro234 je napisao/la:Ista stvar koja se dogodila danas kao i jucer
suci su nakon pregledane snimke vidili da je postojao prekrsaj jamesa na pirceu i kao kompromis dali loptu netsima iako se jasno vidi da je lopta trebala ic miamiu
naravno vecina forumasa danas mijenja plocu i pricaju o nedosudenom faulu dok su jucer pljuvali suce jer nisu dali loptu clippersima
uglavnom na kraju price miami zasluzeno i rutinski prolazi u finalu konferencije

Zar stvarno očekuješ da navijač Miamia bude realan ?
Onakvo suđenje (pogotovo posljednje 3 min. svijet još nije vidio), definitivno mi je zgadilo NBA košarku do daljnjeg iako sam pogledao 90% playoff utakmica, mislim da ću pauzirati do finala.
Bitno je da se žuga na prvu pratnju Jamesa, Duranta i ekipu kada se njima navlači, a sakriju se u mišiju rupu kada se desi krađa onakvih razmjera kao sinoć u korist Lebrona i Heata.
Zadnja izmjena: Titova-Juga, dana/u 15 maj 2014, 12:31, ukupno mijenjano 1 put.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37679
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 maj 2014, 12:29

Vas ovdje sve boli briga sta se desava u NBA, koje su novosti, koji ce igraci biti na draftu, sta se desava u ostalim ekipama, sta eksperti misle o ovom PO i ostale stvari.

Vazno je samo da trolate i da se svadjate jel bio faul ili ne i jel Harden bolji od Kobea, jel Howard morao da ide, jel James GOAT, gural ko OKC i tako to. Trolovski pravo

Inace nemam protiv nikog ovdje nista, drago mi je sto dosta ljudi prati NBA ali pretjerujete stvarno, nikad nista opusteno ..

Avatar
Vasa Ladacki
Postovi: 949
Pridružen/a: 31 jan 2011, 23:48
Lokacija: Tamo đe ne postoji tamo.
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la Vasa Ladacki » 15 maj 2014, 12:53

U pravu si. Hajmo na temi o playoffu pričati ko će biti prvi pik na draftu. Genijalno, uistinu.
Nama je Željo svetinja jedina.

Avatar
R.J.W.G.
Postovi: 1245
Pridružen/a: 13 avg 2010, 00:35
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la R.J.W.G. » 15 maj 2014, 12:57

LenBias je napisao/la:prelistaj malo bolje komentare pa onda izmjeni post slobodno jer se tako sramotis dzaba :wave:
Uberargumentovano kao i do sad. :rol: Ništa osim krađe Netsa nije bilo rutinski sinoć.

Tek sad gledam isječke iz druge sinošnje tekme, Kawhi :tokralju: :tokralju: .
LUHG!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37679
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 maj 2014, 13:05

Vasa Ladacki je napisao/la:U pravu si. Hajmo na temi o playoffu pričati ko će biti prvi pik na draftu. Genijalno, uistinu.
Ne hajmo se svadjat 5 dana jel Barnes napravio faul ili ne?

I ja sam mislio generalno, samo ova tema se zasipa komentarima...

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la LenBias » 15 maj 2014, 13:27

R.J.W.G. je napisao/la:
LenBias je napisao/la:prelistaj malo bolje komentare pa onda izmjeni post slobodno jer se tako sramotis dzaba :wave:
Uberargumentovano kao i do sad. :rol:
naravno da jest kad pises takve djecije postove prozete pokusajima provokacija tipa pogledaj utakmicu, nisi gledao utakmicu itd, zbog toga sam ti napisao da bi vidio kako sam istu gledao naravno i komentarisao na pocetku, oko 3 navece ne vidim svrhu u pisanju na forumu nego u ostajanju budnim da se pregleda zapoceto, doduse ne znam zasto ti ovo i pisem jer nakon tog prvog komentara i citiranja na taj nacin jednostavno nisi vrijedan paznje onako, ozbiljno i bez ikakve uvrede, budi pozdravljen :wave:

ps. rutinska je serija od 4:1 bila, vidim da to nisi skontao pa eto hajde da napisem :thumbup:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
L-Train
Postovi: 18630
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la L-Train » 15 maj 2014, 13:46

Guarin14 je napisao/la:Treba ovo ukinuti, ne treba se ni igrati, kraljica samo sto ne slomi ruku Pierceu i nista, kako ali kako neko moze navijati za ovakvu ekipu i podrzavati igraca koji nikada ne bi prstena vidio da nije otisao u Wadeov tim
:rol:

jesi li prezivio? :kafa:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
R.J.W.G.
Postovi: 1245
Pridružen/a: 13 avg 2010, 00:35
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la R.J.W.G. » 15 maj 2014, 13:55

LenBias je napisao/la:
R.J.W.G. je napisao/la:
LenBias je napisao/la:prelistaj malo bolje komentare pa onda izmjeni post slobodno jer se tako sramotis dzaba :wave:
Uberargumentovano kao i do sad. :rol:
naravno da jest kad pises takve djecije postove prozete pokusajima provokacija tipa pogledaj utakmicu, nisi gledao utakmicu itd, zbog toga sam ti napisao da bi vidio kako sam istu gledao naravno i komentarisao na pocetku, oko 3 navece ne vidim svrhu u pisanju na forumu nego u ostajanju budnim da se pregleda zapoceto, doduse ne znam zasto ti ovo i pisem jer nakon tog prvog komentara i citiranja na taj nacin jednostavno nisi vrijedan paznje onako, ozbiljno i bez ikakve uvrede, budi pozdravljen :wave:

ps. rutinska je serija od 4:1 bila, vidim da to nisi skontao pa eto hajde da napisem :thumbup:
Reče lik koji provodi 70% dana na forumu. :rol: Taman posla da ti ne bi komentarisao kraj tekme, ali hajde pogledao si prvo poluvrijeme, i to je nešto.
I ne spinuj sad pričama o seriji, ljudi su komentarisali sinošnju tekmu koju si ti nazvao rutinskom. Nemam namjeru se raspravljati s tobom, davno si pokazao svoje zavidno boxscore znanje. Budi pozdravljen.


Ako Wall ponovi agresivnu partiju od prošli put i večeras, moglo bi biti svašta. Fantastičan je bio na oba dijela terena. Kako nesigurno djeluju ovi Pacersi to je čudo, prije par mjeseci čovjek bi ozbiljne novce smio staviti i na metlu protiv Wizardsa, ali uz ove padove u play-offu vrlo moguće je da će i ovu seriju riješavati u sedmoj tekmi. :oops:
LUHG!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la Titova-Juga » 15 maj 2014, 13:57

Vidi ovog' :roll:
Baš bi bilo zanimljivo vidjeti da li bi ti bila slična reakcija da je onakva blamaža sudija završila u korist Netsa a ne tvog LeHeata. Kids :clap:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la LenBias » 15 maj 2014, 14:00

koja blamaza, dobiti nekoga u seriji 4:1? ako mislis blamaza po netse onda se slazem :thumbup:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la Titova-Juga » 15 maj 2014, 14:02

Najlakše se mahnit' pravit' dok ide u tvoju korist, ali od većine vas se ništa drugo i ne očekuje tako da... :clap:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
L-Train
Postovi: 18630
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la L-Train » 15 maj 2014, 14:02

suci su odradili korektan posao,a na kmečanje od strane pojedinaca smo navikli :kafa:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NBA Playoffs

Post Postao/la Titova-Juga » 15 maj 2014, 14:08

Najbolje želje od mene da imate slično suđenje kao Netsi sinoć (pogotovo) zadnje 3 min. u preostalim serijama PO.
Ali s obzirom da sam upravo poželio nemoguće, zanemari.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.