FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 29269
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 13 jul 2014, 18:17

barca_87 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Neki ocigledno nisu gledali Robocopa prosle sezone na stoperskoj poziciji ..
Šteta što francuski selektor Deschamps nije prepoznao talenat Robocopa, a ni njegov prethodnik Blanc.
Šteta što su i Mundijala (a i prošli Euro) ostali uskraceni igranja takve jedne fudbalske institucije :?
bas :urnebes:

samo zubi vidi njegove kvalitete ,ko sto je vidio kvalitete songa da ce moci pokriti i poziciju stopera :urnebes:

ovaj me bas podsjeca na songa , postavljanje i markiranje igraca 0 ,iako je visok 1,92 kod kornera nikakav ,vidi se da nije njegova prirodna pozicija na stoperu al zubi vidi u njemu nesto,nesto posebno :urnebes:
Bog me ubio, ako Hector Moreno, Musacchio ili Fazio (koji su relano govoreci prosjecni stoperi za najvece svjetske klubove) nisu bolje opcije od doticnog Robocopa.
eto ti igraci su im "ispred nosa", igraju u Primeri i mogu se dovesti za male pare....za daleko manje pare nego što Zubi planira dati za Robocopa.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 13 jul 2014, 18:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13472
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 13 jul 2014, 18:17

let3 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Neki ocigledno nisu gledali Robocopa prosle sezone na stoperskoj poziciji ..
Šteta što francuski selektor Deschamps nije gledao Robocopa, a ni njegov prethodnik Blanc.
Šteta što su i Mundijala (a i prošli Euro) ostali uskraceni igranja takve jedne fudbalske institucije :?
To je druga prica. Nesto slicno kao kada Scolari ne pozove Mirandu i Filipea a igraju mu klocevi Marcelo i D. Luiz. Svako ima svoje miljenike.
Mathieu je fantasticno odradio proslu sezonu, kapiten i glavni igrac Valencije uz Pareja. Valjda i L. Enrique zna zasto ga dovodi.

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 13 jul 2014, 18:24

fifa zabranjuje predstavljanje suareza ,ne smije prisustvovati nikakvim ceremonijama vezanim za profesionalni fudbal i biti u prostorijama koje su povezane sa time .

jbt pa bas ko da je ubio lika a ne ugrizo,pa kazna je smijesna


a barci predlazem ovo mjesto za predstavljanje
slika
treba im jedna lopta ,svima po ovakva kosulja
slika

i tako mogu ga predstaviti i usput zaobici fifine zabrane :mrgreen: :urnebes:

ako bude sta rec samo da su izasli svi na plazu da se suncaju i igraju lopte :urnebes: :lol:
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
normalaba
Postovi: 1445
Pridružen/a: 07 nov 2013, 00:56
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la normalaba » 13 jul 2014, 18:47

barca_87 je napisao/la:fifa zabranjuje predstavljanje suareza ,ne smije prisustvovati nikakvim ceremonijama vezanim za profesionalni fudbal i biti u prostorijama koje su povezane sa time .

jbt pa bas ko da je ubio lika a ne ugrizo,pa kazna je smijesna


a barci predlazem ovo mjesto za predstavljanje
slika
treba im jedna lopta ,svima po ovakva kosulja
slika

i tako mogu ga predstaviti i usput zaobici fifine zabrane :mrgreen: :urnebes:

ako bude sta rec samo da su izasli svi na plazu da se suncaju i igraju lopte :urnebes: :lol:
Rasista, varalica i ker! Ne treba se prestavljati znamo ko je Suarez.
Zgadio mi se jos 2010 kad je penal odbranio.
Titula Narodne rep. BiH (1): 1946
Titula Jugoslavije (1): 1971/1972
Titula BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013
Kup BiH (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001

Avatar
xaviesta
Postovi: 5936
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 13 jul 2014, 19:18

let3 je napisao/la: Šteta što francuski selektor Deschamps nije prepoznao talenat Robocopa
Nemojmo dvostrukih aršina, isto to se može reći i za Laportea i Mangalu.
Don't hate what you don't understand.

bezze
Postovi: 614
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bezze » 13 jul 2014, 19:31

http://usklicnik.com/top/2014-07/argume ... veci-ikad/" onclick="window.open(this.href);return false;

let3
Postovi: 29269
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 13 jul 2014, 19:48

xaviesta je napisao/la:
let3 je napisao/la: Šteta što francuski selektor Deschamps nije prepoznao talenat Robocopa
Nemojmo dvostrukih aršina, isto to se može reći i za Laportea i Mangalu.
kakvi crni dvostruki aršini :o (to su odlike licemjera i dvolicnjaka....nemoj me nazvati licemjerom, nije ti to fer :oops: :thumbdown: jer ja to tebi ne radim)...Mangala i Laporte su mladi igraci oko 20 godina, njihovo vrijeme tek dolazi....a ova matora mrcina Robocop od 31 godinu nikad nije pozivana u selekciju (cak ni na klupu) ili možda jednom- eto koliko je dobar
nidje veze prica o dvostrukim aršinima :puke: ....frajer jednostavno nije kvalitet

Avatar
Rajaz
Postovi: 13472
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 13 jul 2014, 19:53

Zasto Miranda i Filipe nisu pozvani ?

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Johny » 13 jul 2014, 19:54

I Alves je prvi bek Brazila pa je klaun.

Scolari recimo nije zvao Felipea koji je space shutlle za Marcela i Maxvella...

Meni je Mathieu vrhunski igrac, kapiten velikog kluba koji je strasno kvalitetan igrac..

Cjena jeste prevelika ali to je kada prodajes igraca velikom klubu i kada prodajes kapitena ;)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

let3
Postovi: 29269
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 13 jul 2014, 20:02

Johny je napisao/la:I Alves je prvi bek Brazila pa je klaun.

Scolari recimo nije zvao Felipea koji je space shutlle za Marcela i Maxvella...

Meni je Mathieu vrhunski igrac, kapiten velikog kluba koji je strasno kvalitetan igrac..

Cjena jeste prevelika ali to je kada prodajes igraca velikom klubu i kada prodajes kapitena ;)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
to što je on kapiten Valencije je nerelevantan parametar za određivanje cijene igraca.
Eto do juce je Puyol bio kapiten Barce, pa da li bi iko za njega dao više od 15 miliona u 35 godini ili sad Xavija, nebitno....na stranu njihovh igracki prime-time....mogao je biti kapiten i Pinto, ali mu to ne diže cijenu.

ne bih da ulazim u pricu zašto Scolari nije prepoznao u Filipeu kvalitet za brazilsku selekciju, a nije toliko ni bitno za ovu temu i naš klub.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 13 jul 2014, 20:59

Žutokljunac se nije pojavio na treningu Valencie. :rol:

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DesimaL » 13 jul 2014, 21:52

:lol:
slika
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Johny » 13 jul 2014, 23:32

Hahahahhahha

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Johny » 13 jul 2014, 23:47

Ovo vec pola godine pokusavam zaobici, Messi je strasno grohno fizicki.Mnogo je usporio, trkacki je najslabiji igrac na Svijetu, ovo je strasno zabrinjavajuci podatak jer nismo navikli na ovo.Imam osjecaj da ga totalo boli qrac za svim mogucim stvarima, bez emocije igra.

Sta god uradio u ostatku karijere za mene je on najveci ikada, u ovih 7-8 godina je pojasnio sta je fudbal i kako jednostavma igra to moze biti ;)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Rajaz
Postovi: 13472
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 13 jul 2014, 23:49

Ne bi me cudilo da sutra objavi kraj karijere. Ovo mu je bila zadnja šansa, pritisak nevidjen .. za sto sad da igra kad je sve osvojio vise puta ?

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bparena » 13 jul 2014, 23:53

Ipak nije osvojio SP. Dugo mu se ova sansa nece ponoviti. :)
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DesimaL » 13 jul 2014, 23:54

Johny je napisao/la:Ovo vec pola godine pokusavam zaobici, Messi je strasno grohno fizicki.Mnogo je usporio, trkacki je najslabiji igrac na Svijetu, ovo je strasno zabrinjavajuci podatak jer nismo navikli na ovo.Imam osjecaj da ga totalo boli qrac za svim mogucim stvarima, bez emocije igra.
Definitivno imamo isto misljenje.

Ostaje nam da vidimo kako ce igrati u sezoni koja treba da krene.Ukoliko nastavi sa ovim igraca,ne pise se dobro ni njemu ni Barceloni.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
miki_92
Postovi: 21610
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 13 jul 2014, 23:55

DesimaL je napisao/la:
Johny je napisao/la:Ovo vec pola godine pokusavam zaobici, Messi je strasno grohno fizicki.Mnogo je usporio, trkacki je najslabiji igrac na Svijetu, ovo je strasno zabrinjavajuci podatak jer nismo navikli na ovo.Imam osjecaj da ga totalo boli qrac za svim mogucim stvarima, bez emocije igra.
Definitivno imamo isto misljenje.

Ostaje nam da vidimo kako ce igrati u sezoni koja treba da krene.Ukoliko nastavi sa ovim igraca,ne pise se dobro ni njemu ni Barceloni.
pa valjda je Barcelona veca od Messija
ima igraca, nije jedini na svijetu ;)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la stokton » 13 jul 2014, 23:56

Johny je napisao/la:Ovo vec pola godine pokusavam zaobici, Messi je strasno grohno fizicki.Mnogo je usporio, trkacki je najslabiji igrac na Svijetu, ovo je strasno zabrinjavajuci podatak jer nismo navikli na ovo.Imam osjecaj da ga totalo boli qrac za svim mogucim stvarima, bez emocije igra.

Sta god uradio u ostatku karijere za mene je on najveci ikada
, u ovih 7-8 godina je pojasnio sta je fudbal i kako jednostavma igra to moze biti ;)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nakon ovog sramotnog nastupa u finalu niko ga više neće uzimat u obzir osim navijača Barce pa čak ni Argentinci.
Umjesto da najviše grize i želi on se šetka i fula zicere i nikakve emocije ne pokazuje ko da je trening. Zamisli Maradonu na njegovom mjestu.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Johny » 13 jul 2014, 23:58

Ne treba sada pretjerivati, pored svega daleko je najbolji Argentinac...
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.