FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
EastStand
Postovi: 427
Pridružen/a: 11 nov 2009, 19:55
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EastStand » 07 mar 2010, 19:50

VB 1987 je napisao/la:

Ajd da se žalimo na teren, možda dobijemo bodove i za to, da taj izgovor oko terena je najveći biser koji možeš čuti ovdje u zadnje vrijeme, pa svaki dan rade u takvim uslovima...
Па & је & $ се ?, " јер то ' " ? за % ? ". & % " $ " ? $, а " & " $ & јесењег $ $ се " ? а " " " терен.
"" ПУТ ""

stefantb
Postovi: 7
Pridružen/a: 07 mar 2010, 15:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la stefantb » 07 mar 2010, 19:50

Simpatizer je napisao/la:
stefantb je napisao/la:
Simpatizer je napisao/la:Nadasve objektivan komentar novinara iz Trebinja. :lol:

Ovo sam izdvojio iz clanka:

Prvi trener kome je bilo poniženje da razgovara sa novinarima iz "seljačkog grada", bio je tadašnji trener FK Sarajevo Husref Musemić (to je uradio čak dva puta), a njegov kolega koji ga je sljedeće sezone naslijedio na klupi tima koji nosi prepoznatljive dresove bordo boje Mehmed Janjoš, postupio je na potpuno istovetan način, odmahivanjem i sakrivanjem od kamera.
Nakon trenerskog dvojca iz FK Sarajevo, jesenas je uz glasno negodovanje i gestikulacije na sličan način postupio i trener Slavije Milomir Odović pri tome vrijeđajući sve one koji su mu se našli na putu do autobusa.
Da nastavak teksta bude u okviru "zadane" teme, za to su se danas "pobrinuli" predstavnici FK Borac. Novinari su po veoma hladnom vremenu čekali više od pola sata da im se obrati neko iz stručnog štaba banjalučkog tima, ali niko ih iz redova banjalučke ekipe nije udostojio pažnje, pa čak ni pogleda, jer su samo nijemo prošli pored novinara.

Znaci, ovaj novinarski idiot sam sebi uskace u pero. :mrgreen:
Nije mu nimalo cudno sto se NE SAMO JEDAN KLUB zali na tesku kradju dole! Budali nije cudno sto se to ponavlja. :mrgreen:
Tata ti idiot.
Seljacicu, znaci ti si ta novinarska gromada! :lol:

Inace, danas su bili povoljni rezultati za nas. Bitno je da ne zas.remo sad protiv Celika.
Nisam. Idiotu.

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1494
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 07 mar 2010, 19:52

Dobro seljacicu. Sad mozemo zavrsiti ovu "raspravu"! :mrgreen:

tatamata
Postovi: 1044
Pridružen/a: 09 avg 2009, 16:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tatamata » 07 mar 2010, 19:54

Kad je izvlacenje za kup BiH?Ako neko kojim slucajem zna...
Treci put castimo

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 07 mar 2010, 19:54

EastStand je napisao/la:
VB 1987 je napisao/la:

Ajd da se žalimo na teren, možda dobijemo bodove i za to, da taj izgovor oko terena je najveći biser koji možeš čuti ovdje u zadnje vrijeme, pa svaki dan rade u takvim uslovima...
Па & је & $ се ?, " јер то ' " ? за % ? ". & % " $ " ? $, а " & " $ & јесењег $ $ се " ? а " " " терен.
Hehehehehe, nadam se da se šališ, pa nisu to igrači koji su igrali u Španskoj primeri, to je došlo sa gorih livada nego što su ovi tereni ovdje, zato sam pitao dal je neko vidio kakav je teren danas na Banjici bio, a čini mi se da je kod nas teren sjeban cijele godine, razvališe ga sa onim koncertima i nikako da se oporavi, ali sjeti se utakmice po blatnjavom terenu protiv Veleža, a sjeti se kako smo ih prebili, sjeti se prošlogodišnje pobjede protiv Čelika na gradskom stadionu na snijegom prekrivenom terenu, sjeti se kako smo igrali, nama fali srčanosti i borbenosti i ništa drugo...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 07 mar 2010, 19:55

tatamata je napisao/la:Kad je izvlacenje za kup BiH?Ako neko kojim slucajem zna...
Mislim da je 9. marta ali nisam 100% siguran.

Avatar
Baltazar
Postovi: 688
Pridružen/a: 04 apr 2009, 14:04
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Baltazar » 07 mar 2010, 20:03

trebalo je biti ranije ali je pomjereno za 9.mart

rudarprijedor
Postovi: 1009
Pridružen/a: 22 avg 2009, 19:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la rudarprijedor » 07 mar 2010, 20:57

sudije su nam na nivou vid penala zla... :P :P :P
Mi smo iz Prijedora,iz grada ludaka
pijemo pivo ispred dragstora,
bodrimo naseg Rudara, Za njega pijemo,za njega bijemo
jer on je nama uvijek najbolji, Rudare moja ljubavi...ooooooo

Avatar
killer
Postovi: 191
Pridružen/a: 01 okt 2009, 22:35
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la killer » 07 mar 2010, 21:00

VB 1987 je napisao/la:
EastStand je napisao/la:& је " терен у "?
Da, pitanje je kakav je bio teren, žalićemo se na to da je bio slab teren, a ovi naši manekeni nisu naučili na takve uslove... Neznam dal je neko od vas danas gledao utakmicu RAD-C.ZVEZDA, e to se zove loš teren...
slika
slika
slika



mali offtopic al' cisto da vidite ...Kad Zvezda moze po blatu onda mogu i nasi dole u Trebinju ;)
" " " & СВЕ,ЈА НЕ ' & &,ПРВА / " " У " ', " & СА &

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 07 mar 2010, 21:02

sudije su nam na nivou vid penala zla...
Dok god se Celikovi (a i svi ostali) igraci budu ovoliko radovali,grlili i ljubili nakon ovakvih penala-bice isto,igrace se liga za sudije.
E,a da je ovaj izvodjac dodao loptu golmanu,o tome bi se pricalo za dvadeset godina,bio bi heroj!
Onda bi imao pravo da se buni ako u subotu u Banjaluci bude nesto sramotno dosudjeno protiv njega. Ovako,nema moralno pravo na to,i zacarani krug se nastavlja,a sudije sve bogatije i bogatije....

rudarprijedor
Postovi: 1009
Pridružen/a: 22 avg 2009, 19:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la rudarprijedor » 07 mar 2010, 21:12

Schlager je napisao/la:
sudije su nam na nivou vid penala zla...
Dok god se Celikovi (a i svi ostali) igraci budu ovoliko radovali,grlili i ljubili nakon ovakvih penala-bice isto,igrace se liga za sudije.
E,a da je ovaj izvodjac dodao loptu golmanu,o tome bi se pricalo za dvadeset godina,bio bi heroj!
Onda bi imao pravo da se buni ako u subotu u Banjaluci bude nesto sramotno dosudjeno protiv njega. Ovako,nema moralno pravo na to,i zacarani krug se nastavlja,a sudije sve bogatije i bogatije....[/quj
mene bi bilo sramota radovati se poslije takvog penala...smeca ljudska... :x
Mi smo iz Prijedora,iz grada ludaka
pijemo pivo ispred dragstora,
bodrimo naseg Rudara, Za njega pijemo,za njega bijemo
jer on je nama uvijek najbolji, Rudare moja ljubavi...ooooooo

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 07 mar 2010, 21:23

Evo gledam snimak Laktaša i Slobode, jao kako smo se zajebali oko Gruje, momak je prejak...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Phill Jackson » 07 mar 2010, 21:28

@rudarprijedor

a kakvi ste onda vi kad se radujete poslje gola postignutog direktno iz AUTA :roll:
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la borcev_navijac » 07 mar 2010, 21:28

VB 1987 je napisao/la:
Schlager je napisao/la:Kakva kriticna masa?
Pa eto pogledaj i taj izvještaj koji je bio na sajtu Lešinara, pogibošmo bez ispaljenog metka, protiv Laktaša nema šta im nije bilo izgovoreno sa zapada, kako igračima, tako i upravi, a i treneru, poslije ove smijurije iz Trebinja broj nezadovoljnih je samo veći i veći, a u klubu se ne dešava ništa, Kopanju više niko ne spominje ni u čemu tj nema ga uopšte, nadzorni odbor kluba se nije sastao već dva mjeseca, pukoše u revoluciji u savezu, što će reći, uradiše što su trebali, pokupili su pare, sada se lagano izvlače, to je sada potpuno jasno, fišera nema nigdje, nasrao se po novinama uzeo neke sitne pare i ajd zdavo... jadno je to sve zajedno, Potpuno sam ubijeđen da neki igrači bojkotuju i trenera... živi bili pa vidjeli...


Oću reći sve je više nezadovoljnih...
VB1987, premda je ono što pišeš dobronamjerno, tvoj pesimizam i kriticizam mi je prilično iritirajući.

Marića pljuješ otkad je došao ( to mi liči na priču o Baji , koji je prva velika greška uprave, a desila se baš zbog tih priča o njemu po gradu iako je čovjek imao rezultat)
Uz toliki kriticizam prema ovoj ekipi, poptuno si nekritičan prema ekipi od jesenas ( sjeti se prijedora, modriče pa i travnika) a oni su sem travnika daleko od leotara po domaćinstvu i teškoći uzimanja bodova tamo.

Na kraju krajeva, rezultatski iz dva kola, imamo dobar rezultat, jednu dobijenu ( protiv jakih laktaša) i jednu izgubljenu protiv LEOTARA ( ne sjećam se da se tamo neko baš nauzimao bodova) a da ne govorim da smo kako god igrali ipak pokradeni , to pišu čak i na ovom portalu citiram:

"Sudija ovog meča Ante Živković propisno je oštetio Banjalučane, koji izrevlotirani nakon susreta nisu htjeli potpisati zapisnik utakmice, te su najavili žalbu nadležnim organima"
da se jednu stvar razumijmeo, kad ti sudija nasjeca igru ili ti svira nepostojece offsajde ne svira penal , tad dolazi do konfuzije u ekipi kao posljedice frustracije i onda ne mozes ocekivati bajnu igru.

No uzmimo stvari na ovaj način:

kako su igrali ostali naši rivali:

široki izgubio protiv slavije u gostima i želje kod kuće.
velež izgubio u gostima protiv travnika i olimpika u gostima
sarajevo izgubilo protiv slobode u gostima i dobilo juniore modriče sa slabašnih 2-0
zrinjski izgubio kod kuće od zvijezde i kod kuće pobijedio travnik
jedino je željo odigrao dvije dobre utakmice.

Mi dobili po meni izuzetno jake laktaše kod kuće, i izgubili od leotara u gostima na način koji opisah, ništa gori od načina u prijedoru ili modriči, ovdje smo čak pokradeni i dali smo go.

Mi još uvijek prvi sa dva boda prednosti nad drugim.

Pošto većina ljudi ovako kao ti sad razmišlja, samo mogu da zamislim subotu i pritisak na naše igrače od naših navijača, e to je ono što nije dobro, pod takvim pritiskom noge baš ne slušaju jerće ljudi biti u grču.
TREĆI PUT ČASTIMO !

rudarprijedor
Postovi: 1009
Pridružen/a: 22 avg 2009, 19:34
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la rudarprijedor » 07 mar 2010, 21:55

Phill Jackson je napisao/la:@rudarprijedor

a kakvi ste onda vi kad se radujete poslje gola postignutog direktno iz AUTA :roll:
nije bilo direktno iz auta :!: ...al ovo nije tema za raspravu nas dvojice...
Mi smo iz Prijedora,iz grada ludaka
pijemo pivo ispred dragstora,
bodrimo naseg Rudara, Za njega pijemo,za njega bijemo
jer on je nama uvijek najbolji, Rudare moja ljubavi...ooooooo

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Phill Jackson » 07 mar 2010, 21:57

rudarprijedor je napisao/la:
Phill Jackson je napisao/la:@rudarprijedor

a kakvi ste onda vi kad se radujete poslje gola postignutog direktno iz AUTA :roll:
nije bilo direktno iz auta :!: ...al ovo nije tema za raspravu nas dvojice...
ajd eto pravicemo se da nije
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
Источно Стајање
Postovi: 96
Pridružen/a: 30 nov 2009, 18:00
Lokacija: & ? - ? &
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Источно Стајање » 07 mar 2010, 22:32

' " онога % ' $ у " ... ? $ јесте нас & , ? не ? ? ' " ? ? ... $, ", $ ? " ", $ ? % & ? & за ? & ? у ?, " преспор, све " $ $ " " ", & $, " горе " $, ' на центру неважно " је $, Граховац, $ &, прво ? $ $, $ ? & $ се препао, ? ' " $ се ", $ ?, " $ ? & " / " " , ? ? се ? % $ $, ? ' " " 10 " ? . " $ $ на ?, % $ " " ", & ' " центар , не " на ", тј ? ? , " на & $ го стварно је & " за & "врсног ?" . ? " је " $, ? је то " & % " .На & $ $ $ $ " $ $ "!!!

Е $ $, " " & је " ? за ?, & је " % " пао(тј /), " ' $ " ? " %, " " на & стране, $ онај " $, онај ? ? " $ $, а " " " $ $ , у " $ ' $, ? то " $ за & ? " ..!!!

% " &!!!

' УСНУ, ЕВРОПА " ЗА НАС, ' СЕ ПУТА ? ? У ' ОСТАЈЕ СТРАСТ !!!
$ ? ногу ја ' " & , % & $ " $ све , сву своју / " % $ " " & " ¥ све ... !!! &

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 07 mar 2010, 22:41

" Стајање je napisao/la:' " онога % ' $ у " ... ? $ јесте нас & , ? не ? ? ' " ? ? ... $, ", $ ? " ", $ ? % & ? & за ? & ? у ?, " преспор, све " $ $ " " ", & $, " горе " $, ' на центру неважно " је $, Граховац, $ &, прво ? $ $, $ ? & $ се препао, ? ' " $ се ", $ ?, " $ ? & " / " " , ? ? се ? % $ $, ? ' " " 10 " ? . " $ $ на ?, % $ " " ", & ' " центар , не " на ", тј ? ? , " на & $ го стварно је & " за & "врсног ?" . ? " је " $, ? је то " & % " .На & $ $ $ $ " $ $ "!!!

Е $ $, " " & је " ? за ?, & је " % " пао(тј /), " ' $ " ? " %, " " на & стране, $ онај " $, онај ? ? " $ $, а " " " $ $ , у " $ ' $, ? то " $ за & ? " ..!!!

% " &!!!

' УСНУ, ЕВРОПА " ЗА НАС, ' СЕ ПУТА ? ? У ' ОСТАЈЕ СТРАСТ !!!
Evo vidim da svi pominju tog jadnog Milinovića, kažu mi ljudi da je direktan krivac za drugi gol jer je istrčao u prazno i promašio loptu, ali ne treba da zaboravimo da nas je spasio u prvom kolu...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

stefantb
Postovi: 7
Pridružen/a: 07 mar 2010, 15:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la stefantb » 07 mar 2010, 23:59

Simpatizer je napisao/la:Dobro seljacicu. Sad mozemo zavrsiti ovu "raspravu"! :mrgreen:
Odlike seljaka su da je posten, cedan, radan. Zapitaj se koje su odlike idiota kad si vec prihvatio da si to...

opustenoBL
Postovi: 75
Pridružen/a: 24 feb 2010, 14:04
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la opustenoBL » 08 mar 2010, 00:04

Borčevac je napisao/la:
tatamata je napisao/la:Kad je izvlacenje za kup BiH?Ako neko kojim slucajem zna...
Mislim da je 9. marta ali nisam 100% siguran.
xaxaxa to sam se i ja danas pitao,polako pocinjem da sumnjam u plasman preko lige...kup izgleda jedina nada

p.s. evo iz blica jos jedna slika danasnjeg stanja radovog trerena...
http://sport.blic.rs/data/images/2010-0 ... ato_ig.jpg
DUPLA MAJSTORE

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.