Safet Sušić - Pape

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DonCorleone » 20 okt 2014, 18:14

Virtu4l je napisao/la:
"Nisam ja ništa odbio. Prvenstveno, nemam menadžera - Milan Ćalasan je moj prijatelj, a ne zastupnik. I istina je da me je pitao da li sam zainteresovan za Azerbejdžan, na što sam ga odmah prekinuo. Moj jedini interes je BiH", kaže selektor zmajeva.
Tako je selektore! Idemo u Katar. :tokralju:
Zar nisi rekao prije Belgije da ga vise ne podrzavas jer nema rezultat :rol: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la dubrovnik » 20 okt 2014, 18:16

@Elegant
Onda tu pricu o Safetovom interesu za Bosnu treba ogranicit samo na novac pa u takvoj situaciji i Germanija postaje jasnija. Druga stvar je malo nejasna. Ignoriras cinjenicu da je Murinjo trener u klubu a nije selektor svoje maticne repke
Ipak najvaznije u tvom postu je da si poceo usporedjivati Murinja i Susica. Pa gdje ce ti dusa.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Batko » 20 okt 2014, 18:20

hogarstrasni je napisao/la:Safete ostani, zasluzujemo te !
100% ga zaslužujemo!!!!

Kada mu cijeli stadion u Zenici skandira, dabome da smo ga zaslužili i da Bog da nam on bio selektor narednih 100 godina!


Sent from my iPad using Tapatalk

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24552
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goalgetter » 20 okt 2014, 18:24

Batko je napisao/la:
hogarstrasni je napisao/la:Safete ostani, zasluzujemo te !
100% ga zaslužujemo!!!!

Kada mu cijeli stadion u Zenici skandira, dabome da smo ga zaslužili i da Bog da nam on bio selektor narednih 100 godina!


Sent from my iPad using Tapatalk
Tako je. Vjecni mu mandat dati, kad boljeg nismo zasluzili. :salut:

Avatar
emir79
Postovi: 8768
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 20 okt 2014, 18:28

Pape ako Bog da do Katara. A placenici mogu narucivati po milion tekstova da bi necije guzice uvalili u selektorske fotelje ,dzaba im. Ni mentalno poremeceni portal koji je objavio "intervju" od Safeta nece nista pomoci.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la revan » 20 okt 2014, 18:35

emir79 je napisao/la:Pape ako Bog da do Katara. A placenici mogu narucivati po milion tekstova da bi necije guzice uvalili u selektorske fotelje ,dzaba im. Ni mentalno poremeceni portal koji je objavio "intervju" od Safeta nece nista pomoci.
Sudeći po analizi medijskog prostora, Sušićevi branitelji naručuju tekstove po raznim portalima i novinama u borbi da se zadrži što dulje na selektorskoj poziciji. Uzalud sve, jer je Izrael definitivno biti ili ne biti. Ako tu ne uzme tri boda, ni milijun naručenih tekstova i podplačenih forumaša na bh. forumima mu neće zadržati posao.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
emir79
Postovi: 8768
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 20 okt 2014, 18:38

revan je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Pape ako Bog da do Katara. A placenici mogu narucivati po milion tekstova da bi necije guzice uvalili u selektorske fotelje ,dzaba im. Ni mentalno poremeceni portal koji je objavio "intervju" od Safeta nece nista pomoci.
Sudeći po analizi medijskog prostora, Sušićevi branitelji naručuju tekstove po raznim portalima i novinama u borbi da se zadrži što dulje na selektorskoj poziciji. Uzalud sve, jer je Izrael definitivno biti ili ne biti. Ako tu ne uzme tri boda, ni milijun naručenih tekstova i podplačenih forumaša na bh. forumima mu neće zadržati posao.
Pa vidim kako ko narucuje ;) , a da ne govorim spletkaroske igre bivseg kapitena, te mentora mu koji je nakon 100 godina dosao u Zenicu "slucajno" da odgleda utakmicu reprezentacije.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12602
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Nerminovic » 20 okt 2014, 18:38

Head je napisao/la:slika

:urnebes:
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zadnja izmjena: Nerminovic, dana/u 20 okt 2014, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la The_Target » 20 okt 2014, 18:40

Eh sad u hotel Evropu,pa castit' colom... bila plata samo bijednih 5000 evrica
Rođeni brato

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DragonGirl » 20 okt 2014, 18:41

Lijep pozdrav svima :)
Pošto znam da je ova tema jedna od najposjećenijih, odlučila sam da ovdje napišem svoj prvi post. Dugo vremena sam već na ovom forumu, ali u svojstvu čitaoca i manje više sam upoznata sa svim o čemu se priča i piše. Pratim reprezentaciju također odavno, i protiv ovog čovjeka stvarno, ali stvarno nemam ništa, niti mu želim bilo šta loše u životu kao ni njegovoj porodici, daleko bilo, ali odluke koje on donosi i ono što on čini ovoj reprezentaciji zaista je davno zavrijedilo da bude sankcionisano i zasigurno bi bilo sankcionisano da živimo u iole ozbiljnom društvu i to će reći svako onaj ko objektivno sagleda stvari. Svim čudnim potezima koje (ni)je povukao, iz samo njemu znanih razloga: novokomponovanim taktikama, čudnom selekcijom igrača, diskutabilnim izjavama, ponašanjem na utakmicama, dobrobit ove reprezentacije je, nažalost, odavno narušena i i dalje nastavlja da se ruši i žalosno je što, po svemu sudeći, tome neće doći kraj dok se ne izgube šanse za plasman na Europsko prvenstvo, a pitanje je da li će i tada, jer kao što svi znamo, ipak živimo u Bosni i Hercegovini. Mogla bih napisati još svašta, ali ne bih da ponavljam ono što je već odavno napisano ovdje i čega su svjesni svi, pa i oni koji to ne žele priznati javno. ;)

Avatar
Gladiator
Postovi: 45
Pridružen/a: 27 jun 2014, 18:16
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Gladiator » 20 okt 2014, 18:52

Sušić oštro kritikovao Zukanovića
Čini se da je poznata sudbina Ervina Zukanovića kada je u pitanju reprezentativni dres Bosne i Hercegovine.

Sluteći po izjavama selektora Safeta Sušića popularni Pape i dalje ne računa na štopera Chieva iako je postao standardan u dresu kluba iz Verone.

"Gledao sam meč između Rome i Chieva, koji igra u formaciji u kojoj mi vjerovatno nećemo nikada. Oni pokušavaju držati liniju sa tri stopera, a Zukanović je lijevo. Gledao sam utakmicu i vidio kako mu je Ljaljić pobjegao kod drugog pogotka, što se ne smije desiti. Morao mu je ranije ući u šut, a uz Zukanovića, krivicu snosi i golman", kazao je Sušić za Goal.com.

ako je ovo tacno onda mu je_bem mater bezobraznu :evil: :evil:

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1488
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ibizevic » 20 okt 2014, 18:57

Očekivano od Safeta da to izjavi, vidi se da je pravi seljak i šljam od čovjeka.

@emir79 hajde bolan ne smaraj više, kako ti ne dosadi :shock: :shock: :shock:

PeleFerguson
Postovi: 111
Pridružen/a: 01 okt 2014, 14:26
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la PeleFerguson » 20 okt 2014, 18:57

Gladiator je napisao/la: Sušić oštro kritikovao Zukanovića
Čini se da je poznata sudbina Ervina Zukanovića kada je u pitanju reprezentativni dres Bosne i Hercegovine.

Sluteći po izjavama selektora Safeta Sušića popularni Pape i dalje ne računa na štopera Chieva iako je postao standardan u dresu kluba iz Verone.

"Gledao sam meč između Rome i Chieva, koji igra u formaciji u kojoj mi vjerovatno nećemo nikada. Oni pokušavaju držati liniju sa tri stopera, a Zukanović je lijevo. Gledao sam utakmicu i vidio kako mu je Ljaljić pobjegao kod drugog pogotka, što se ne smije desiti. Morao mu je ranije ući u šut, a uz Zukanovića, krivicu snosi i golman", kazao je Sušić za Goal.com.

ako je ovo tacno onda mu je_bem mater bezobraznu :evil: :evil:
Sta drugo ocekivati od polupismenog seljacine iz zaseoka pored Zavidovica,koji ne zna sastaviti prosto prosirenu recenicu.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Consigliere » 20 okt 2014, 18:57

Ali, kako ga je samo strah Zukanovica i radi sve da do eventualnog susreta ne dodje... Svima onima koji su sumnjali u scenario da su Susic i ekipa sabotirali Zukana, ovo je najbolji dokaz u suprotno.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
emir79
Postovi: 8768
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 20 okt 2014, 18:59

Gladiator je napisao/la: Sušić oštro kritikovao Zukanovića
Čini se da je poznata sudbina Ervina Zukanovića kada je u pitanju reprezentativni dres Bosne i Hercegovine.

Sluteći po izjavama selektora Safeta Sušića popularni Pape i dalje ne računa na štopera Chieva iako je postao standardan u dresu kluba iz Verone.

"Gledao sam meč između Rome i Chieva, koji igra u formaciji u kojoj mi vjerovatno nećemo nikada. Oni pokušavaju držati liniju sa tri stopera, a Zukanović je lijevo. Gledao sam utakmicu i vidio kako mu je Ljaljić pobjegao kod drugog pogotka, što se ne smije desiti. Morao mu je ranije ući u šut, a uz Zukanovića, krivicu snosi i golman", kazao je Sušić za Goal.com.

ako je ovo tacno onda mu je_bem mater bezobraznu :evil: :evil:
Sad za njih rekao, a prije nekoliko sati za jedan nas ublehaski portal :mrgreen: , i onda ovdje pisu kako nije narucen tekst .
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la rishaaa » 20 okt 2014, 19:01

Virto i kompanija ponovo jašu :rol: :rol: :rol: Koji crni Katar,židovi će ga iznenadit kao i svaka iole normalnija repka!
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DonCorleone » 20 okt 2014, 19:01

DragonGirl je napisao/la:Lijep pozdrav svima :)
Pošto znam da je ova tema jedna od najposjećenijih, odlučila sam da ovdje napišem svoj prvi post. Dugo vremena sam već na ovom forumu, ali u svojstvu čitaoca i manje više sam upoznata sa svim o čemu se priča i piše. Pratim reprezentaciju također odavno, i protiv ovog čovjeka stvarno, ali stvarno nemam ništa, niti mu želim bilo šta loše u životu kao ni njegovoj porodici, daleko bilo, ali odluke koje on donosi i ono što on čini ovoj reprezentaciji zaista je davno zavrijedilo da bude sankcionisano i zasigurno bi bilo sankcionisano da živimo u iole ozbiljnom društvu i to će reći svako onaj ko objektivno sagleda stvari. Svim čudnim potezima koje (ni)je povukao, iz samo njemu znanih razloga: novokomponovanim taktikama, čudnom selekcijom igrača, diskutabilnim izjavama, ponašanjem na utakmicama, dobrobit ove reprezentacije je, nažalost, odavno narušena i i dalje nastavlja da se ruši i žalosno je što, po svemu sudeći, tome neće doći kraj dok se ne izgube šanse za plasman na Europsko prvenstvo, a pitanje je da li će i tada, jer kao što svi znamo, ipak živimo u Bosni i Hercegovini. Mogla bih napisati još svašta, ali ne bih da ponavljam ono što je već odavno napisano ovdje i čega su svjesni svi, pa i oni koji to ne žele priznati javno. ;)
Dobrodosla medju pravu raju :bih: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
emir79
Postovi: 8768
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 20 okt 2014, 19:02

Ibizevic je napisao/la:Očekivano od Safeta da to izjavi, vidi se da je pravi seljak i šljam od čovjeka.

@emir79 hajde bolan ne smaraj više, kako ti ne dosadi :shock: :shock: :shock:
Kaze najveci spamator stranice huhhhh



@Rishaaa

Onako kao sto su Belgijanci?

Yes , yes :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DragonGirl » 20 okt 2014, 19:04

DonCorleone je napisao/la:
DragonGirl je napisao/la:Lijep pozdrav svima :)
Pošto znam da je ova tema jedna od najposjećenijih, odlučila sam da ovdje napišem svoj prvi post. Dugo vremena sam već na ovom forumu, ali u svojstvu čitaoca i manje više sam upoznata sa svim o čemu se priča i piše. Pratim reprezentaciju također odavno, i protiv ovog čovjeka stvarno, ali stvarno nemam ništa, niti mu želim bilo šta loše u životu kao ni njegovoj porodici, daleko bilo, ali odluke koje on donosi i ono što on čini ovoj reprezentaciji zaista je davno zavrijedilo da bude sankcionisano i zasigurno bi bilo sankcionisano da živimo u iole ozbiljnom društvu i to će reći svako onaj ko objektivno sagleda stvari. Svim čudnim potezima koje (ni)je povukao, iz samo njemu znanih razloga: novokomponovanim taktikama, čudnom selekcijom igrača, diskutabilnim izjavama, ponašanjem na utakmicama, dobrobit ove reprezentacije je, nažalost, odavno narušena i i dalje nastavlja da se ruši i žalosno je što, po svemu sudeći, tome neće doći kraj dok se ne izgube šanse za plasman na Europsko prvenstvo, a pitanje je da li će i tada, jer kao što svi znamo, ipak živimo u Bosni i Hercegovini. Mogla bih napisati još svašta, ali ne bih da ponavljam ono što je već odavno napisano ovdje i čega su svjesni svi, pa i oni koji to ne žele priznati javno. ;)
Dobrodosla medju pravu raju :bih: .
Hvala puno, bolje vas našla :bih:

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la rishaaa » 20 okt 2014, 19:04

Keslaj se ti emire,ta Belgija je već na EP i to kao prvoplasirana repka iz naše grupe... Njima su do kraja sve rutinske,a mi igre nikakve nemamo ;)
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.