Safet Sušić - Pape

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la KenoRob » 20 okt 2014, 22:42

sram nek te bude konjino

postat ces najomrazenija osoba u svojoj domovini a mogao si biti legenda

MRSSSSSSSSS

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la calcio » 20 okt 2014, 22:43

nemam.nick je napisao/la:Nemojte lupetati. Sigurno mu nije odbijena viza iz sigurnosnih razloga jer je ipak igrac jedne reprezentacije u pitanju i tu nema nikakvih sumnji. Viza mu je najvjerovatnije odbijena jer nisu dali potpunu dokumentaciju ili su napravili neku proceduralnu gresku. Vjerovatno namjerno, a birokratija i administrativne procedure su veoma stroge i jasne, tako da nema nikakvih ustupaka.

Neko je spomenuo hrvatsko drzavljanstvo i ulazak u Izrael bez vize. Medjutim, mislim da su tu pravila jasna a to je da ako si fudbaler reprezentacije BiH mozes ici iskljucivo sa putnim ispravama BiH.
Pa mogao je onda Zukanovic i to objasniti kad je vec krenuo da sve objasni. Ali preskocio je taj dio.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24567
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goalgetter » 20 okt 2014, 22:44

Pape: Sead nije moj pravi brat, on je adoptiran. :zzz:

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Batko » 20 okt 2014, 22:45

Sutra očekujemo izjave jedeći srneća leđa:
Računao sam na Ervina, ne razumijem zašto je davao ovakve izjave, ali poštujem svačiji izbor"


Sent from Angelina's bed
Zadnja izmjena: Batko, dana/u 20 okt 2014, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bhsport
Postovi: 11338
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Odg: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bhsport » 20 okt 2014, 22:45

KK_Bosna je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:http://www.klix.ba/sport/nogomet/ervin- ... /141020168

Opa. :clap:
Pljusni ih Zukane. :thumbup:
A da ja upitam Zukanovica: Pa sine kako si upisao ikako nastupe u drzavnom timu kod Safeta, ako ti je to razlog.
pa da ga odobrovolji da potpise za germaniju... samo se zajebao jer je ervin posten momak cistog obraza :!:

i nije ervin jedini kojeg pape ne voli previse i jedva ceka da mu vidi ledja...
čovjek objasnio i prekuco. Njemu treba vjerovati jer ima informacije iz prve ruke. Ne ove spinerske izmišljotine! Bravo taopje!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Donnie Darko » 20 okt 2014, 22:45

Mozambik je napisao/la:Odgovor Safeta: "Brat Sead? Koji brat Sead? Prvi put cujem da imam brata Seada. Evo ako imam, nek se javi."
:lol:

Avatar
Amarkony
Postovi: 425
Pridružen/a: 08 apr 2009, 17:13
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Amarkony » 20 okt 2014, 22:47

Al' je i ovaj Zukanovic umisljen lik. 100% covjek siguran da je klasa za sve ostale igrace, pa svaki normalan trener bi ga odmah otpisao radi ovog buntovnickog karaktera. Ovako optuziti covjeka povodom obicne prepostavke. :roll: Pa covjece, hajd da je cijela repka sastavljena od igraca Safetovog brata. Nego od 23 imena koliko je islo u Brazil, trojica momaka bilo iz te agencije. Od ta tri momka Tino Sven Susic ima 22 godine i prekucava HNL (9 tekmi, 3 gola, 4 asista), Hadzic odigrao maestralno na stoperu protiv 5. reprezetacije svijeta neki dan. Vrsajevic - ako neko nadje desnog beka za lijeka neka kaze. A svih ostalih 20 igraca su izborili mjesto u repku mimo te agencije, sto je velika vecina igraca i umisljeni mladic sebi daje za pravo da kaze da je on otpisan zbog nje. Nema veze sa logikom. Evo i kad nekad Safet ode iz repke ja sumnjam da bi ga, poslije ovoga, bilo koji ozbiljan trener pozvao znajuci da ima "bombu" u ekipi.

:bih:

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bagrcavi » 20 okt 2014, 22:49

Kad sam ja govorio da je Stilicu trazio pare za poziv niko mi nije vjerovao i kada mu je rekao da nikad vise nece zaigrati za repku dok je on selektor.
Sad stvari izlaze na vidjelo i nadam se da cemo se kutarisati ovog **** koje se odaziva na ime Safet.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Omerbavarac » 20 okt 2014, 22:50

J.bo vas Safet. ;)

Ervine, uz tebe smo i vjerujemo ti na svaku rijec a ovaj grobar ce uskoro dobiti po turu pa ces i ti ponovo zaigrati za svoju domovinu.

Safete Susicu, sagni se Ervinu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ziko » 20 okt 2014, 22:52

Elegant je napisao/la:
calcio je napisao/la:Ako Zuka nije mogao dobiti vizu za SAD onda bi je jos teze dobio za Izrael, mislim da su oni jos zayebaniji ko im ulazi u drzavu.
Na stranu ti zakoni i pravila oko ulaska u zemlju to sve stoji oko sigurnosti, ali meni je nekako glupo da samo jedan clan reprezentacije nije dobio vizu !

Znaci, selektor, saradnici/pomocnici, igraci, ljekari, kuhar, razni neki ljudi, pa i ovi nebitni ljudi kao Spahicev brat i slicni svi dobili vize i svi zadovoljili da kazem ta pravila i zakone za dobijanje vize i otisli u Brazil o trosku saveza, a jedan jako bitan igrac.

Kako je moguce da samo jedan covjek od tolikog broja ljudi ne dobije vizu. :think: :think: :think:

Nije to tek tako ...
Vi Bosanci ste ste stvarno tupi glupi,tupi glupi kada vjerujete u tezu da nije mogao i trebao dobiti vizu za SAD.Nije je dobio iz razloga što to nije odgovaralo Safetu Sušiću i Izvršnom odboru NS BIH.Prvi razlog što mu je menadžer Gospodin Veljković Srbin,a ne Sead Sušić ,a drugi razlog je vjerovatno pinka koja sljeduje selektora i neke iz njegovog njegovog okruženja.......... :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24567
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goalgetter » 20 okt 2014, 22:52

Sto volim ovako kad se ovi Papetovi fanovi koprcaju nakon sto jos jednom izidje na vidjelo koliki je moron nas selektor, pa se pokusava odbraniti neodbranjivo smijesnim argumentima. Neprocjenjivo. :angel:

Avatar
emir79
Postovi: 8772
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 20 okt 2014, 22:53

bagrcavi je napisao/la:Kad sam ja govorio da je Stilicu trazio pare za poziv niko mi nije vjerovao i kada mu je rekao da nikad vise nece zaigrati za repku dok je on selektor.
Sad stvari izlaze na vidjelo i nadam se da cemo se kutarisati ovog **** koje se odaziva na ime Safet.
Pobrkao si to sa Cirom ;)

Rekao je dok je Ciro selektor nikad se odazvati nece, tako da........
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
acinzalu
Postovi: 37
Pridružen/a: 24 avg 2014, 01:24
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la acinzalu » 20 okt 2014, 22:55

Amarkony, ja sam ti se tvoje blize zenske familije posjetio dok sam citao tvoj post, tako isto zelim i glavatom. Koga ti glumis ovde bog te *ebo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
*since 29 sep 2008, 13:05

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la kokakolas » 20 okt 2014, 22:56

Najgore je sto ce ova mazga jednom lezerno sjesti na avion i odletiti u Pariz, a nama ce ostaviti svo sra*je koje je nakupio sve ove godine. I to ce jos uraditi onim seljackim cinicnim smijeskom, kojeg bi mu ponekad rado sakom izbrisao.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Elegant » 20 okt 2014, 22:56

bagrcavi je napisao/la:Kad sam ja govorio da je Stilicu trazio pare za poziv niko mi nije vjerovao i kada mu je rekao da nikad vise nece zaigrati za repku dok je on selektor.
Sad stvari izlaze na vidjelo i nadam se da cemo se kutarisati ovog **** koje se odaziva na ime Safet.
Pape trazio pare Stilicu za poziv :think: :?: :damn:

Jesi ti svijestan koliko je novca Pape zaradio kroz karijeru, daj ne lupetaj svasta, cuj sad Pape trazi pare za poziv. :facepalm:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

PeleFerguson
Postovi: 111
Pridružen/a: 01 okt 2014, 14:26
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la PeleFerguson » 20 okt 2014, 22:56

Amarkony je napisao/la:Al' je i ovaj Zukanovic umisljen lik. 100% covjek siguran da je klasa za sve ostale igrace, pa svaki normalan trener bi ga odmah otpisao radi ovog buntovnickog karaktera. Ovako optuziti covjeka povodom obicne prepostavke. :roll: Pa covjece, hajd da je cijela repka sastavljena od igraca Safetovog brata. Nego od 23 imena koliko je islo u Brazil, trojica momaka bilo iz te agencije. Od ta tri momka Tino Sven Susic ima 22 godine i prekucava HNL (9 tekmi, 3 gola, 4 asista), Hadzic odigrao maestralno na stoperu protiv 5. reprezetacije svijeta neki dan. Vrsajevic - ako neko nadje desnog beka za lijeka neka kaze. A svih ostalih 20 igraca su izborili mjesto u repku mimo te agencije, sto je velika vecina igraca i umisljeni mladic sebi daje za pravo da kaze da je on otpisan zbog nje. Nema veze sa logikom. Evo i kad nekad Safet ode iz repke ja sumnjam da bi ga, poslije ovoga, bilo koji ozbiljan trener pozvao znajuci da ima "bombu" u ekipi.

:bih:
Mora da si rodom iz safetovo zaseoka.Pa rodjeni brat ga ne bi ovako branio. :clap:

Avatar
bhsport
Postovi: 11338
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bhsport » 20 okt 2014, 22:56

Semire čekamo i tebe. Javno objasni sta ti je Papke tražio, tebi i tvom ocu!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
emir79
Postovi: 8772
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 20 okt 2014, 22:57

Ziko je napisao/la: Vi Bosanci ste ste stvarno tupi glupi,tupi glupi kada vjerujete u tezu da nije mogao i trebao dobiti vizu za SAD.Nije je dobio iz razloga što to nije odgovaralo Safetu Sušiću i Izvršnom odboru NS BIH.Prvi razlog što mu je menadžer Gospodin Veljković Srbin,a ne Sead Sušić ,a drugi razlog je vjerovatno pinka koja sljeduje selektora i neke iz njegovog njegovog okruženja.......... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Neka su ovakvi u vasem taboru @Goalgetter ;)
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DragonGirl » 20 okt 2014, 22:57

Ma u priču o "slučajnoj pogreški u administraciji" i tome slično mogu povjerovati još samo oni koji prate reprezentaciju isključivo onih 90 minuta dok traje utakmica, osim toga šta je to Zukanović tako strašno rekao još tada pa da se nije moglo preći preko toga i da se Savez morao ponijeti kao uvrijeđena mladenka? Ako su se Safetu mogle oprostiti pogreške u ključnim utakmicama, zašto onda Zukanoviću nije moglo nekoliko riječi izrečenih u afektu, ni tada, a ni sada kada nam je momak bio itekako potreban protiv Velsa i Belgije. Ali ne...I onda se prodaje priča kako je dobrobit reprezentacije na prvom mjestu... Samo je šteta što je Zukanović ovu izjavu dao sada, trebao je sačekati spisak, a ovako je Safetu dao odličan alibi za nepozivanje :?

muhamedkonjic
Postovi: 718
Pridružen/a: 07 maj 2010, 11:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la muhamedkonjic » 20 okt 2014, 22:58

Amarkony je napisao/la:Al' je i ovaj Zukanovic umisljen lik. 100% covjek siguran da je klasa za sve ostale igrace, pa svaki normalan trener bi ga odmah otpisao radi ovog buntovnickog karaktera. Ovako optuziti covjeka povodom obicne prepostavke. :roll: Pa covjece, hajd da je cijela repka sastavljena od igraca Safetovog brata. Nego od 23 imena koliko je islo u Brazil, trojica momaka bilo iz te agencije. Od ta tri momka Tino Sven Susic ima 22 godine i prekucava HNL (9 tekmi, 3 gola, 4 asista), Hadzic odigrao maestralno na stoperu protiv 5. reprezetacije svijeta neki dan. Vrsajevic - ako neko nadje desnog beka za lijeka neka kaze. A svih ostalih 20 igraca su izborili mjesto u repku mimo te agencije, sto je velika vecina igraca i umisljeni mladic sebi daje za pravo da kaze da je on otpisan zbog nje. Nema veze sa logikom. Evo i kad nekad Safet ode iz repke ja sumnjam da bi ga, poslije ovoga, bilo koji ozbiljan trener pozvao znajuci da ima "bombu" u ekipi.

:bih:
Boze sacuvaj o cemu ti pricas ? Za prvo covjek igra u SERIE A,za drugo tog buntovnickog karaktera si stvarno smijesan, Pape je rekao da ce ga pozvati kada bude standardan u Chievo, Vranjes bez kluba 6 mjeseci dobija poziv to tebi nije nista cudno, sada Vranjes nasao klub sto ce sutra biti drugoligas jedne ceske lige, Zukanovic postao standardan u Chievo i onda sada kada bi trebao dobiti poziv Pape izmislja neke teorije kako Cievo neigra kao sto reprezentacija radi i da je kriv za jednog gola i tebi nista cudno, ti nevdis nikakvu nepravdu ovdje izgleda nego Zukanovic se umislio hahahha, onda kada momak izadje sa istinom on se umislio, ali eto ISTINA JE da HADZIC CESTO IGRA STOPERA(3 PUTA/3 GODINE) istina je isto da je TSS def vezni a la Rahimic zato nam je bio potrebn na SP, majketi nemoj vise tvoj Pape laze toliko da normalan narod na forumu sve vidi osim vas sto branite nelogicne stvari, i samo da jos dodam ja navijam za FK SARAJEVO pravi sam pitar ali ja nemogu Safeta zbog ovakvih stvari i bude objektivni kada je reprezentacija u pitanju i nemoj ga braniti sto j jednom bio odlican igrac za nas klub!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.