Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Goalgetter » 25 dec 2014, 12:26

emil02in je napisao/la:Tulic u A reprezentaciji,yebem ti savez i onog ko ga oformi.I onda nesto pisemo po forumu kako nece nijedan iole bolji strucnjak da pridje reprezentaciji.E yebo te zivot ko nama radi u reprezentaciji.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Kakva drzava, takva i savez. I da dodju drugi ljudi na funkciju, opet bi ti bilo ovih povlacenja po nacionalnom kljucu, i guranja kretena poput Tulica.

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Benko » 25 dec 2014, 13:22

zar nisu neki rekli kako je mehmed zajeban i kako nece dopustiti ovakve stvari...
savez bira onoga ko ce igrati po njihovom... safet kad je otisao na svjetsko, kada je prosao grupu se "Osilio" i prestao igrati njihovu igru i tu je savez pocceo da mu radi o glavi...
Isto ce biti i sa mehomedom... prva neposlusnost i citat cete clanke kako je nesposoban i kako su svadje u svlacionici ;)

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la bhsport » 25 dec 2014, 13:53

Koliko se sjecam Mesa je izjavio da nema specijalnih uslova osim da mu prvi pomocnik bude njegov francuz.
Ostalo se zna kako ide, kljuc i kraj price.
Tulic je vracanje usluge za Mesu i to je davno dogovoreno. Bitan je taj prvi pomocnik a ako bude francuz nema zime.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la FliX » 25 dec 2014, 13:57

kad ce se tacno znati ko su pomocnici?

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la BozePetra » 25 dec 2014, 14:04

Meša će uzet svog Francuza Envera, Tulić može i da ne radi ništa, samo da prima platu, njemu dobro, a i ovima da ne smeta.
#Salihović

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la voltron30 » 25 dec 2014, 14:09

Hajde, manimo se ''čuđenja'' kada znamo kako funkcioniraju stvari ovdje. Tulić služi za uhljebljenje, isto kao i Borče svih ovih godina. Da su umjesto Tulića stavili nekoga s foruma, isti efekat bi bio. Znači niti pomaže, al' niti odmaže, neka ga, ako je ovima iz RS-a toliko stalo. Bitno je da Meša svoj posao obavlja kako treba, a Tulići i slični će brinuti o čunjevima i markerima. Ne pravimo cirkus na forumu od toga.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Željooooo » 25 dec 2014, 14:35

Ja mislim da je nama od pomoćnika najvažnija Nives Celzijus, par sati prije svake tekme nek se svi fudbaleri izredaju na njoj kao što je bio slucaj u Dinamu i Hrvatskoj reprezentaciji i onda ce i naši letiti po terenu,trebamo samo prepisati taj recept od Hrvata, nisu oni džaba godinama u vrhu svjetskog fudbala, a i njoj ce to biti dobro iskustvo, taman da napiše još koju knjigu, believe me :mrgreen:
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la STEVIE » 25 dec 2014, 15:36

emil02in je napisao/la:Tulic u A reprezentaciji,yebem ti savez i onog ko ga oformi.I onda nesto pisemo po forumu kako nece nijedan iole bolji strucnjak da pridje reprezentaciji.E yebo te zivot ko nama radi u reprezentaciji.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
naravno to svak normalan zna. ta' nece jedan strucnjak poput vahe i slicni njemu da mu neki seljaci iz republike sumske kroje njegov tim saradnika.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Sheyi » 25 dec 2014, 15:56

Mislim da bi Nikić bio pun pogodak, bar sto se atmosfere tice, uvijek bi bilo veselo :opaopa:

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 25 dec 2014, 15:58

Sheyi je napisao/la:Mislim da bi Nikić bio pun pogodak, bar sto se atmosfere tice, uvijek bi bilo veselo :opaopa:
:thumbup:
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Elegant » 25 dec 2014, 16:02

28. decembra Mehmed ce saznati imena saradnika, daj Boze da ne bude cirkus.

:bih:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la revan » 26 dec 2014, 10:27

Elegant je napisao/la:28. decembra Mehmed ce saznati imena saradnika, daj Boze da ne bude cirkus.

:bih:
Nema se šta nadati. Tulić će mu biti pomoćnik 99.98%. Kada se to kod nas gledala sposobnost ispred nacionalnosti? Već treći mandat je Bošnjak selektor i nema šanse da se bošnjački članovi usprotive imenovanju ovog ignoramusa na poziciju pomoćnika. Borče je za njega stručnjak svjetske klase.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Goalgetter » 26 dec 2014, 10:49

Tulic i Lugusic u strucnom stabu skoro pa sigurno. Drugi pomocnik jos je upitan.

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la sedra » 26 dec 2014, 11:47

Mesa zakasnio na sastanak juce sa predstavnicima saveza.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Goalgetter » 26 dec 2014, 12:55

sedra je napisao/la:Mesa zakasnio na sastanak juce sa predstavnicima saveza.
Krenuo papetovim stopama :mrgreen:

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la rodjenisa » 26 dec 2014, 16:59

Ja se divim ovoj nasoj raji sto jos nekog optimizma imaju oko repke i plasmana i buducnosti itd.Ovo je sve da Bog sacuva,od loseg starta,pa cirkus sa izborom novog selektora,pa sad ovi pomocnici.....ma jedno veliko nista.
Naravno da cu Boga moliti dok imamo teoretskih sansi ali definitivno nisam optimista.Nema ovdje promjene nikakve ,sve je ovo nastavak pada
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ajax » 26 dec 2014, 17:09

rodjenisa je napisao/la:Ja se divim ovoj nasoj raji sto jos nekog optimizma imaju oko repke i plasmana i buducnosti itd.Ovo je sve da Bog sacuva,od loseg starta,pa cirkus sa izborom novog selektora,pa sad ovi pomocnici.....ma jedno veliko nista.
Naravno da cu Boga moliti dok imamo teoretskih sansi ali definitivno nisam optimista.Nema ovdje promjene nikakve ,sve je ovo nastavak pada
I ja imam slican predosjecaj samo treba biti optimista i covjeku dati pravu sansu ( bar tri utakmice ) prije nego sto se iznese neko misljenje o njemu kao treneru po meni. Mislim da smo trebali izabrati strucnjaka koji je upoznat sa svim finesama modernog fudbala i rada u najboljim klubovima kao sto je to bio npr. Niko Kovac u Hrvatskoj ( Salzburg - pomocni trener, Bayern, Hrvatska - igrac ne tako davno ). Samo kod nas izgleda da je bitnije da je neko bio igracka legenda nego neke druge stvari. Proslo je dugo od Mesinih igrackih dana kao kod Safeta i fudbal je napredovao na svaki moguci nacin. A realno nije ni trenirao neki vrhunski klub ili reprezentaciju dosada. Znaci trebalo je izabrati ili vrsnog, dokazanog strucnjaka a ako za njega nema para onda jako ambicioznog mladog trenera koji je upoznat kako funkcionise danasnji moderni fudbal. ( npr. Prosinecki ) Koji ce pratiti studiozno protivnike, potencijalne igrace i imati poseban program rada za svakog igraca posebno. To je po meni bio kljuc. Mada svaki novi trener ce napraviti neki pozitivan sok i za nadati se je da ce dobri rezultati ici u korist ovog selektora. Pozitvno jeste da Mesa ipak ne daje nelogicne izjave kao Pape i bar govori neke pozitivne stvari. Ostaje da vidimo u kojoj mjeri ce te stvari da ispuni. Rano je za bilo kakvo misljenje.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la rodjenisa » 26 dec 2014, 18:16

Mesa nema puno prostora,tacnije nema ga nikako,samo jedan kiks i krenuce lavina uvreda nezadovoljnih Bosanaca i Hercegovaca,a ko nam to moze garantovati da nece biti kiksa kuci,pa cak i vani kod Kipra.Ali kako ono kazu sam pao ,sam se ubio.Kopo je i rukama i nogama da dodje,neka mu je Bog na pomoci.Nevjerovatno je da sistem za izbor selektora podrazumjeva groznicavu borbu odredjenog kandidata da pobjedi.Zar nije logicno da savez nekog strucnjaka groznicavo trazi i nagovara a ne obrnuto.Ta mi cinjenica ne ulijeva nimalo povjerenja u pravi izbor,ali kao sto sam ranije rekao imace moju podrsku jer vodi moju reprenzetaciju.
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 26 dec 2014, 19:36

Ne znam za vas ljudi ali ja osobno nikad selektora necu vrijedjati radi poraza niti radi jedne greske ako covjek ulozi svoj maximum u repci. Ako se trudi da ostavi nesto iza sebe. Ako gleda igrace i trsi se da ih ubaci u repku. Ako logicno daje izjave i ne vrijedja nam inteligenciju svakom svojom narednom izjavom. Slaze normalne postavke na terenu i ima zamjene za sve pozicije na klupi. Poziva najbolje sto imamo. Slazem se da nam je trebao trener tipa Prosineckog i on je bio moj izbor ili favorit ali nije prosao. Bazdarevicu treba dati podrsku i ne skakati odma na covjeka. A padati ne mozemo nize jer smo sa Susicem otisli u provaliju a na klupi imali amatera nevidjenog na profesionalnom nogometnom nivou. Bez trunke obraza i mozga koji je bio uvreda inteligenciji svakog prosjecnog covjeka. Sto kaze Monteno, nikome se ne ponovilo. Zato Mesa ima moju podrsku i imat ce je dok ne daj boze ne dobije virozu zvanu Safet Susic.

Avatar
Alucard
Postovi: 1623
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Alucard » 26 dec 2014, 19:41

Evo Baždarević kaže da ne može on sam praviti stručni štab nego da se moraju pitati i ovi iz saveza :P
Faktički potvrđeno je, "uvaliti ćemo ti koga hoćemo a tvoje je da šutiš i prihvatiš"

naravno da je savez dao posao čovjeku koji je rekao da će pristati na sve... nema ništa od nas...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.