Soccermanager

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
BHFanaticos
Postovi: 17
Pridružen/a: 12 jun 2008, 11:47
Kontakt:

Soccermanager

Post Postao/la BHFanaticos » 19 jun 2008, 19:44

Evo da i ja predlozim jedan ekstra fudbalski manager http://www.soccermanager.com koji je stvarno mrak, nije slican ovim ostalim kao sto su hattrick, freekick itd itd, dakle nisu izmisljeni igraci nego pravi i klubovi i igraci a rejting im se smanjuje ili povecava jednom sedmicno zavisno od trenutne forme u pravim klubovima.
Ima i nekoliko nasih klubova sarajevo, zeljo, zrinjski, siroki, modrica, celik... ali bit je da je sve kao i u pravom fudbalu igraci stadioni... eto ko ne igra nek proba nece pozaliti sigurno.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61392
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2008, 21:58

Izgleda veoma interesantno, ali veliki klubovu su uglavnom zauzeti. Npr. kad hocu da uzmem Inter, nema sanse, moram cekati da se otvori novi setup? To je nesto kao liga, predpostavljam.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BHFanaticos
Postovi: 17
Pridružen/a: 12 jun 2008, 11:47
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la BHFanaticos » 20 jun 2008, 14:49

jeste jeste, ali eto jedina mana je upravo ta sto se tesko dolazi do velikih klubova, ali mozes uvijek aplicirati u ovim privatnim setupima onim plave boje pa ako ti vlasnik odobri klub dobro i jest a ako ne onda trazi dalje. Najbolje je poceti s nekim slabijim pa kad ti naraste onaj reputation do 75 onda ce ti skoro svi privatni vlasnici dati neki dibar klub. I ja sam tako poceo, ali sam sad gold member pa imam svoj setup ali jbga svi dobri klubovi su mi zauzeti.

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la GunnerS » 20 jun 2008, 16:24

Evo ja sam krenuo, i pokusao sa Ajax-om i dobio ga ;) samo jos ne kontam neke stvari, ali valjda cu uspjeti skontati ;) :D
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
BHFanaticos
Postovi: 17
Pridružen/a: 12 jun 2008, 11:47
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la BHFanaticos » 21 jun 2008, 15:46

Eto sretno, sve sto ti bude nejasno pitaj ovdje ja to igram vec pravo dugo pa znam vecinu stvari! :shock:

Avatar
BHFanaticos
Postovi: 17
Pridružen/a: 12 jun 2008, 11:47
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la BHFanaticos » 21 jun 2008, 18:03

Evo da ne otvaram novu temu, ima jos jedan dobar football manager, http://www.footballarena.org, e tu nam je BH zajednica pravo mala pa pridruzite se tek smo osnovali repku, fali nam dobrih igraca, apa ako vam se ne svidi igra barem stavite sve igrace na transfer listu samo da ne budu izbrisani :lol:

Avatar
mirza_9
Postovi: 741
Pridružen/a: 08 jul 2008, 02:06
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la mirza_9 » 08 jul 2008, 02:10

:idea:
Zadnja izmjena: mirza_9, dana/u 17 maj 2011, 02:25, ukupno mijenjano 1 put.

optimus
Postovi: 9
Pridružen/a: 19 mar 2008, 11:44
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la optimus » 08 jul 2008, 11:00

Kako se mogu vidjeti atributi jednog igraca?

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la alan_kardec » 11 nov 2008, 23:33

Na ovom forumu sam saznao za soccermanger.com.Učlanio sam se negdje ljetos,trenutni rejting mi je 56.Uzeo sam Olimpik Marsej,Fiorentinu i Valensiju,solidno mi ide i igrom sam oduševljen.Preporučio bih je svakome.

Pozdrav.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

kosarkas_
Postovi: 1
Pridružen/a: 23 feb 2009, 10:05
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la kosarkas_ » 08 jun 2009, 10:58

e bhfanaticos kako se zoves na Soccermanager,ako imas svoj setup mogul ja u tvoju ligu uci ajd javi

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la raul-zakon » 23 jul 2009, 13:28

i ja to igram,poceo prije 2 dana,preuzeo Wolfsburg i cekam prvu tekmu protiv Udinesea u gostima.Pravo dobra igra :shock:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la raul-zakon » 23 jul 2009, 13:44

BHFanaticos je napisao/la:Eto sretno, sve sto ti bude nejasno pitaj ovdje ja to igram vec pravo dugo pa znam vecinu stvari! :shock:
Posto sam tek juce poceo da igram nije mi bas sve jasno pa imam pitanje za tebe BHFanaticos.Igram s Wolfsburgom,nisam jos odigrao nijednu utakmicu.Pise mi da je sljedeca utakmica 25.7 ove godine.Jel ja sad moram cekat subotu il mogu to nekako ubrzat?
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la neOX » 23 jul 2009, 14:13

igram ovog managera vec duze vrijeme i stvarno je extra...vodim tri kluba...barcu,everton i bayern m....:D:D

manager je za 10-ke!!!!

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la Edo_Majka » 24 jul 2009, 11:35

Kako se moze Napraviti sopstvena Liga,Manager mi izgleda zanimljivo ali bi volio da znam kako se moze napraviti svoja liga,jel moras imati neki rejting ili se moze odma?
Tracy McGrady!!!

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la Johnyx95 » 24 jul 2009, 14:24

Edo_Majka je napisao/la:Kako se moze Napraviti sopstvena Liga,Manager mi izgleda zanimljivo ali bi volio da znam kako se moze napraviti svoja liga,jel moras imati neki rejting ili se moze odma?
Moras imati status "Gold member" za kojeg moras PLATITI 20-ak dolara i dobijas vise opcija medju kojim je jedna da mozes osnovati svoj setup,tj. ligu.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la Edo_Majka » 24 jul 2009, 16:54

Johnyx95 je napisao/la:
Edo_Majka je napisao/la:Kako se moze Napraviti sopstvena Liga,Manager mi izgleda zanimljivo ali bi volio da znam kako se moze napraviti svoja liga,jel moras imati neki rejting ili se moze odma?
Moras imati status "Gold member" za kojeg moras PLATITI 20-ak dolara i dobijas vise opcija medju kojim je jedna da mozes osnovati svoj setup,tj. ligu.
Hvala na odgovoru,kad sam malo cackao po toj stranici naletio sam na to za Gold member,ali sta me interesuje je kad cu dobiti odgovor za igrace koji su slobodni,jer ponudio sam za Spahica koliko se trazi ali jos nista se nije desilo.
Tracy McGrady!!!

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la Johnyx95 » 24 jul 2009, 21:57

Edo_Majka je napisao/la:
Johnyx95 je napisao/la:
Edo_Majka je napisao/la:Kako se moze Napraviti sopstvena Liga,Manager mi izgleda zanimljivo ali bi volio da znam kako se moze napraviti svoja liga,jel moras imati neki rejting ili se moze odma?
Moras imati status "Gold member" za kojeg moras PLATITI 20-ak dolara i dobijas vise opcija medju kojim je jedna da mozes osnovati svoj setup,tj. ligu.
Hvala na odgovoru,kad sam malo cackao po toj stranici naletio sam na to za Gold member,ali sta me interesuje je kad cu dobiti odgovor za igrace koji su slobodni,jer ponudio sam za Spahica koliko se trazi ali jos nista se nije desilo.
Vrlo vjerovatno da ces dobiti odgovor i to potvrdan vrlo brzo ako si im ponudio koliko traze.
Prvo ce oni prihvatiti tvoju ponudu(transfer accepted),a onda ce se realizirati transfer(transfer completed)i imaces ga u svom timu.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la raul-zakon » 25 jul 2009, 20:24

utakmica mi je pocela prije 23min.al ne mogu je naci,kako da pratim rezultat.Pomozite,HITNO
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

eno-barca
Postovi: 123
Pridružen/a: 01 jun 2009, 22:03
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la eno-barca » 25 jul 2009, 21:06

vidjeces je mislim tek kad zavrsi,pise ti tamo u koliko sati

eno-barca
Postovi: 123
Pridružen/a: 01 jun 2009, 22:03
Kontakt:

Re: Soccermanager

Post Postao/la eno-barca » 25 jul 2009, 21:09

Bosnia & Balkan - upadaj
to je jedna liga u kojoj ja imam juventus,neki bosanac napravio pa ako ima mjesta slobodno se prikljucite :D

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.