Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
LeBronfan
Postovi: 1227
Pridružen/a: 28 okt 2014, 21:47
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LeBronfan » 15 feb 2015, 22:08

opet Budućnost -10
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Interista » 15 feb 2015, 22:10

LeBronfan je napisao/la:opet Budućnost -10
Ja imam Omica vise odigrao 5 minuta i nema ga vise

Avatar
orbit
Postovi: 2246
Pridružen/a: 07 avg 2014, 12:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la orbit » 15 feb 2015, 22:14

orbit je napisao/la:na drugom čekam go atletika, po prikazanom iz prvog poluvremena Celta mnogo bliža i golu i pobjedi :tokralju:

kakav vikend - ne ponovilo se ! :guz:
tako će i biti na kraju, evo 1:0 za Celtu :rol: :rol:

slika

evo po ove 3 tekme se vidi kakav je vikend bio :wtf:
Zadnja izmjena: orbit, dana/u 15 feb 2015, 22:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Bihac96 » 15 feb 2015, 22:15

Bihac96 je napisao/la:Kako ce nas oborit Lyon i Atletico,ali sam ih jednostavno morao uzet po onim kvotama,pogotovo Lyon :D
Ocigledno da kladionice puno toga znaju :kafa:
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

uvijekuztebe1921
Postovi: 535
Pridružen/a: 11 jul 2012, 15:49
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la uvijekuztebe1921 » 15 feb 2015, 22:16

Joj sudija **** li ti familiju lik namjerno rukom spusta loptu i naravno kontra i penal. Svu familiju

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Papalukas » 15 feb 2015, 22:17

opet Budućnost -10
hehe ne nadaj se prerano,vidis kakvo je vece,ode sve u urac,primi ga i juve i selta,ja sto sam uzeo danas nagrdi se sve u ovim nocnim,samo gledam sta se desava.....
I ja sam povuko na buducnost al se ne nadam pretjerano....

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Pale_Companion » 15 feb 2015, 22:18

kakav meč Van Gerwena i Andersona :tokralju:
Agieren statt reagieren

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la johnnyyK » 15 feb 2015, 22:23

slika

slika

slika

slika

Španjolci :tokralju:

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Papalukas » 15 feb 2015, 22:25

Lion puta Atletiko i eto para :D
Hahaha promasi Juve penal,zovite popa,ja se malo poceo sprdati kontam cupa me juve na live,aaaaaaaaaaaaa

Avatar
orbit
Postovi: 2246
Pridružen/a: 07 avg 2014, 12:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la orbit » 15 feb 2015, 22:27

CELTA 2 : 0 ! listići :wave: :wave: :wave:

i Vidal promaši penal :urnebes:
Zadnja izmjena: orbit, dana/u 15 feb 2015, 22:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12581
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la dr.van nostrand » 15 feb 2015, 22:28

Carlo se sad smije :rol:
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
orbit
Postovi: 2246
Pridružen/a: 07 avg 2014, 12:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la orbit » 15 feb 2015, 22:29

atletiko daje go i lyon X2 za pare :nene: :nene: :yawn:

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la masteRofPoker » 15 feb 2015, 22:30

Uhvatim odlican dubl danas i naravno premier mi trazi minimalno 3 para i trazim trazim i nema nista pametno i naravno odigram Atletico daje gol. I evo jos to ostalo. Jest ovaj fudbal u velikoj banani, ccc.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

uvijekuztebe1921
Postovi: 535
Pridružen/a: 11 jul 2012, 15:49
Kontakt:

Re: Odg: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la uvijekuztebe1921 » 15 feb 2015, 22:35

Dobar ovaj sudija atletiku :)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi smo Željini, Željo je naš!

HimzoLee
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 jan 2015, 22:55
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la HimzoLee » 15 feb 2015, 22:37

Ubi kladionica **** u meni....U petak sam im uzeo para i bio sam sretan, ali za subotu i nedelju sam vratio sve i izgubio duplo....

uvijekuztebe1921
Postovi: 535
Pridružen/a: 11 jul 2012, 15:49
Kontakt:

Re: Odg: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la uvijekuztebe1921 » 15 feb 2015, 22:40

HimzoLee je napisao/la:Ubi kladionica **** u meni....U petak sam im uzeo para i bio sam sretan, ali za subotu i nedelju sam vratio sve i izgubio duplo....
+1 identicno znaci. Sve sto sam uzeo tokom sedmice vratio sam za vikend i sad na ovom sto se vadim sam otisao jos toliko..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 15 feb 2015, 22:41

pa dva žuta mi ko hljeb trebaju na atleticu i od 63minute ništa. daj pobite se majku vam
nema potpisa

Avatar
plavipatriota
Postovi: 1601
Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la plavipatriota » 15 feb 2015, 22:41

Rijetko se desi dan kad dobiju favoriti... ali hajde da kladionice bar stave neke kvote pa da se bar da čovjeku nervirati (npr. večeras Atletiko Madrid, jesu favoriti, ali kvota je preko 2, vrijedi probati), ali stave jeeebenu Romu na 1.25, haj što su oni retardirani i da ne možeš nikada staviti na italijanski tim 1.25 pa taman da igra protiv vrbanjuse, nego igraju protiv još očajnije Parme koja se prodaje za paket orbita i 0-0 odigraju... :facepalm:

Ponavljam, ni na jedan italijanski i francuski klub nije realna kvota 1.25!!
Te kvote bi trebalo staviti samo na Bayern, Real i Barcelonu, ostali timovi u evropi ne zaslužuju tu kvotu!!!
Ali oni ti onemoguće da i odigraš na pobjedu, moraš igrati neke hendikepe luđačke da bi imao kvotu bar 1.3 :roll:
Nakon pojedinih rezultata stvarno me niko ne može ubijediti da se u evropi ne namješta, ko kaže da nije tako lud je!
Ono u Italiji što je otkriveno je mala maca šta se radi i dan danas, a imam osjećaj da su naši amateri u namještanju za bilo koju evropsku ekipu!

Sjećam se ko dijete, puno veće kvote, a i puno realniji rezultati! Nije mi jasno da Atletiko Madrid ponizi Reala sa 4-0, i onda evo gubi 2-0... KAKVE SU TO OSCILACIJE, TRENIRAJU LI ONI?
Odvratna mi je ona fraza: "Svi igraju fudbal", ovaj fudbal je postao više šminkeraj teški!

Dalje, prije kad se desi neko iznenađenje te su utakmice obično prepričavane, DANAS JE NORMALNO DA U EKIPU ULOŽIŠ MILIJARDE I PRIMIŠ DVA GOLA KUĆI OD CAENA, normalno je da jeebena Parma uzme bod Romi, iako nisu znali hoće li se skupit na gostovanje, a ovi "ganjaju" titulu, normalno je da Bradford otrese Chelsea i Sunderland redom, da Premierligaši ispadaju ko na traci u kupu od drugoligaša i trećeligaša...
Čast pojedinim ekipama, logično je da se kiks nekad desi, ali ovo što se dešava u Evropi mi se gadi, bar sa kladioničarskog aspekta...

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la tajger » 15 feb 2015, 22:49

plavipatriota je napisao/la:Rijetko se desi dan kad dobiju favoriti... ali hajde da kladionice bar stave neke kvote pa da se bar da čovjeku nervirati (npr. večeras Atletiko Madrid, jesu favoriti, ali kvota je preko 2, vrijedi probati), ali stave jeeebenu Romu na 1.25, haj što su oni retardirani i da ne možeš nikada staviti na italijanski tim 1.25 pa taman da igra protiv vrbanjuse, nego igraju protiv još očajnije Parme koja se prodaje za paket orbita i 0-0 odigraju... :facepalm:

Ponavljam, ni na jedan italijanski i francuski klub nije realna kvota 1.25!!
Te kvote bi trebalo staviti samo na Bayern, Real i Barcelonu, ostali timovi u evropi ne zaslužuju tu kvotu!!!
Ali oni ti onemoguće da i odigraš na pobjedu, moraš igrati neke hendikepe luđačke da bi imao kvotu bar 1.3 :roll:
Nakon pojedinih rezultata stvarno me niko ne može ubijediti da se u evropi ne namješta, ko kaže da nije tako lud je!
Ono u Italiji što je otkriveno je mala maca šta se radi i dan danas, a imam osjećaj da su naši amateri u namještanju za bilo koju evropsku ekipu!

Sjećam se ko dijete, puno veće kvote, a i puno realniji rezultati! Nije mi jasno da Atletiko Madrid ponizi Reala sa 4-0, i onda evo gubi 2-0... KAKVE SU TO OSCILACIJE, TRENIRAJU LI ONI?
Odvratna mi je ona fraza: "Svi igraju fudbal", ovaj fudbal je postao više šminkeraj teški!

Dalje, prije kad se desi neko iznenađenje te su utakmice obično prepričavane, DANAS JE NORMALNO DA U EKIPU ULOŽIŠ MILIJARDE I PRIMIŠ DVA GOLA KUĆI OD CAENA, normalno je da jeebena Parma uzme bod Romi, iako nisu znali hoće li se skupit na gostovanje, a ovi "ganjaju" titulu, normalno je da Bradford otrese Chelsea i Sunderland redom, da Premierligaši ispadaju ko na traci u kupu od drugoligaša i trećeligaša...
Čast pojedinim ekipama, logično je da se kiks nekad desi, ali ovo što se dešava u Evropi mi se gadi, bar sa kladioničarskog aspekta...
:clap: lijepo napisano a mi vece budale sto igramo mene su danas te 1.25 dobro bacile u minus

HimzoLee
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 jan 2015, 22:55
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la HimzoLee » 15 feb 2015, 22:50

Nije poena u tome sto oni stave 1.25 na favorita, nego smanje i X2...Pa se ne isplati ni ganjati duhove i traziti iznenadjenja kad smanje kvote...Ma kladionice dominiraju, usavrsili su se u postavljanju tih koeficijenata da je to vise nemoguce....

Prije odabres 5-6 favorita koji po svoj logici trebaju pobijediti i imas kvotu recimo oko 20 pa se pokrij koliko ti je jorgan sirok..Danas ako uzmes tih istih 5 parova nemas ni kvotu 10....ma kakvo 10, bude to blize kvoti 5.....Ubise ljude u pojam, i normalno onda klubovi imaju para da astronimski placaju igrace..sve neke zamisljene cifre...Recimo Balotelli da vrijedi 20 miliona, ili Dzeko 25 miliona..Cega ba, takvih igraca imas i u seoskim ligama....
Zadnja izmjena: HimzoLee, dana/u 15 feb 2015, 22:51, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.