FK Novi Pazar

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 05 apr 2015, 12:11

NeshaFCB je napisao/la:Sredina kao što je Novi Pazar zaslužuje JSL. Dio navijača zaslužuju doživotnu robiju.
A FSS je omogućio Pazaru igranje u JSL, ali bitisrcemvezan, malo proguglaš prije nego što kažeš da FSS želi izbaciti Pazar, da nije bilo FSS-a Pazar ne bi igrao JSL.... vjerovatno nikada.
Znam ja dobro kako je Novi Pazar ušao u JSL, ne pratim fudbal od juče. Ali isto tako znam i da se iz tog istog FSS-a nad Novim Pazarom primjenjuju dvostruki aršini. Primjere sada neću ni da navodim, čini mi se da ih ima malo more. Kreni od ove trenutno kazne bez gledaoca pa nadalje.
1946

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la dscile » 05 apr 2015, 15:25

Pa s obzirom da bi u nekoj normalnoj ligi za izbodenog covjeka na tribinama, repetiranje pistolja na igrace u svlacionici, slavljenje logora smrti na tribinama, povredu protivnickog trenera od strane topovskog udara.. vjerovatno bili izbaceni iz lige, moze se reci da postoje dvostruki arsini.

Meni je inace drago sto je NP u Superligi.. Ne sklanjaju se nikome, imaju dobro rukovodstvo, dobar stadion, dosta publike.. To sto u toj publici imaju nekoliko desetina bolida, to je druga stvar. NP je svakako osvjezenje za ovu ligu i vise volim sto su oni u njoj nego npr. OFK ili Vozdovac sa 100 ljudi po utakmici. Bas iz tog razloga navijam i da Metalac upadne u JSL, jer imaju dobru posjetu cak i u nizem rangu.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 05 apr 2015, 16:30

dscile je napisao/la:Pa s obzirom da bi u nekoj normalnoj ligi za izbodenog covjeka na tribinama, repetiranje pistolja na igrace u svlacionici, slavljenje logora smrti na tribinama, povredu protivnickog trenera od strane topovskog udara.. vjerovatno bili izbaceni iz lige, moze se reci da postoje dvostruki arsini.

Meni je inace drago sto je NP u Superligi.. Ne sklanjaju se nikome, imaju dobro rukovodstvo, dobar stadion, dosta publike.. To sto u toj publici imaju nekoliko desetina bolida, to je druga stvar. NP je svakako osvjezenje za ovu ligu i vise volim sto su oni u njoj nego npr. OFK ili Vozdovac sa 100 ljudi po utakmici. Bas iz tog razloga navijam i da Metalac upadne u JSL, jer imaju dobru posjetu cak i u nizem rangu.
A za šta su onda gusle, fašistički povici sa tribina "večitih", fašističke zastave, veličanje ratnih zločina i zločinaca, da ne spominjem stalne izgrede na derbijima, paljenja tribina su postala normalna? Da ne nabrajam dalje, (a imao bih do sutra ovde nabrajati) za takve stvari da, Novi Pazar bi bio u najmanju ruku izbačen iz lige.

Radovce i Banjicu mislim da je suvišno i spominjati, nakon parola kako nekoga čeka banjički logor, nakon parola u kojima se vrijeđaju pripadnici drugog naroda, nakon skandiranja ratnom zločincu, nakon paljenja zastava Albanije, zastave koja zvanično predstavlja Bošnjake u Srbiji (ne mogu se sjetiti koja je još zastava paljena), nakon svega toga (da ne spominjem prijašnje incidente) opet samo 2 utakmice kazne, baš onoliko koliko je NP dobio za jednu petardu!? Meni je ovo sve što sam nabrojao dvostruki aršin, bez obzira što je FKNP kao imao nekakvu "uslovnu" kaznu poslije nereda u Kruševcu (kojeg btw. uopšte nisu gosti izazvali al helem nejse).
1946

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la dscile » 05 apr 2015, 16:45

I mene je iznenadilo to sto Zvezda nije izbacena zbog gusli. Ako hocemo u Evropu, muzicki instrumenti ne smiju biti na stadionu! Sta je sledece, gitara, frula ili violina, ne daj boze..

NP je na uslovnoj kazni od samog starta, jer prave neka sranja. Ako petarda koja eksplodira kraj face nije opasna stvar, napravi eksperiment pa javi kako si prosao.

Sad kad sam se dohvatio kompa da dodam da ne podrzavam ni jedan vid nasilja na stadionu (i oko).. i da ga naravno, ne opravdavam. Samo mi je smijesno to izjednacavanje razlicitih vidova "nasilja" i njihovo predstavljanje dvostrukim arsinima.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la DANTES » 06 apr 2015, 07:44

kažnjavani i zvezda i partizan.... :kafa:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Neutral » 01 nov 2016, 17:52



:clap:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la alan_kardec » 18 maj 2017, 20:00

srećan put u drugu ligu i nikad se ne vratili :wave:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Mirko » 28 avg 2017, 23:47

Partizanov i Ljajicev privjesak. Nista mnogo drugacija prica od ostalih ''manjih'' klubova u unutrasnjosti Srbije. 90% igrackog kadra sacinjavali Srbi. Price o nacionalnom - sporedne u stvarnosti.
Startovali sa dva remija u drugoj ligi. Mnogo lice Jagodini i Smederevu. Politicari ih uveli u pvu ligu, pa pustili niz vodu... Isto ceka i Surdulicu.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Harise » 17 dec 2020, 03:45

Samo naprijed Novi Pazar! :bih:

MM10
Postovi: 34
Pridružen/a: 03 sep 2019, 10:00
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la MM10 » 19 dec 2020, 09:03

BitiSrcemVezan je napisao/la:
05 apr 2015, 12:11
NeshaFCB je napisao/la:Sredina kao što je Novi Pazar zaslužuje JSL. Dio navijača zaslužuju doživotnu robiju.
A FSS je omogućio Pazaru igranje u JSL, ali bitisrcemvezan, malo proguglaš prije nego što kažeš da FSS želi izbaciti Pazar, da nije bilo FSS-a Pazar ne bi igrao JSL.... vjerovatno nikada.
Znam ja dobro kako je Novi Pazar ušao u JSL, ne pratim fudbal od juče. Ali isto tako znam i da se iz tog istog FSS-a nad Novim Pazarom primjenjuju dvostruki aršini. Primjere sada neću ni da navodim, čini mi se da ih ima malo more. Kreni od ove trenutno kazne bez gledaoca pa nadalje.
Kako te bre nije sramota? "Dvostruki arsini", pa da su u FSS normalni izbacili bi ih u najnizi rang bez ikakvih mogucnosti da se ikad vrate u SL samo zbog onog sranja od pre par godina na utakmicis a Partizanom kad su napravili i bacili "bombu" punu eksera koja srecom nije eksplodirala.

slika

https://www.rtvbn.com/8834/otkrivamo-ov ... na-grobare

Ovde po BIH napravite dreku i "zgrozavate" se na svaki pomen Srebrenice, tamo kad skandiraju "Zutoj kuci" gde su Srbima i nealbancima na KIM vadili organe i prodavali na crnom trzistu, onda su vam "patriote".

Taj **** NP je 2x za svoje postojanje usao na mufte u tu SL i opet vam neko drugi kriv, bezobrazluk.

5Korpus
Postovi: 222
Pridružen/a: 23 avg 2021, 02:45
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la 5Korpus » 29 avg 2021, 04:50

Odlična pobjeda jučer,Almir buši mreže samo tako.
Samo jako Pazarci
BOSANSKA KRAJINA

Avatar
deantinho
Postovi: 1207
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la deantinho » 19 jul 2022, 23:23

$ $ $ ново ¥ Новог Пазара.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.