Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Orton
Postovi: 1299
Pridružen/a: 09 feb 2015, 13:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orton » 25 maj 2015, 13:50

Blagoje je napisao/la:
Orton je napisao/la:Sarajevo i dalje prvo :)
Pitari jos uvijek ne smiju slavit titulu. :D
Normalno,ima jos jedna utakmica

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Cernica » 25 maj 2015, 13:52

Slozio bi se s momkom @Obarska. Jedina greska sudije u njihovu korist je offsajd i to pomocnog. Primaju gol gdje im onaj skoci na golmana. Ponistavaju im cist gol i jos ljudi ispadose krivi a zakinuti u 3 situacije. Daj bola
Zadnja izmjena: Cernica, dana/u 25 maj 2015, 13:53, ukupno mijenjano 1 put.
From father to son

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Blagoje » 25 maj 2015, 13:53

Orton je napisao/la:
Blagoje je napisao/la:
Orton je napisao/la:Sarajevo i dalje prvo :)
Pitari jos uvijek ne smiju slavit titulu. :D
Normalno,ima jos jedna utakmica
Koju igrate kuci i za koju niste sigurni kako ce zavrsit. Divovi straha. :D
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ado76 » 25 maj 2015, 13:54

Pa zar nismo kupili
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54649
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 25 maj 2015, 13:55

Ado76 je napisao/la:Pa zar nismo kupili
:rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37663
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 maj 2015, 13:55

Obarska je napisao/la:Pa bolan dva dana trubite po forumu na svim temama,za lakrdiju od sudjenja u Tuzli! Slazem se lose sudjenje,ali sta je to sudjenje pomoglo Obarskoj? Kod prvog gola Slobode igrac nam raznese golmana, kazu penal za slobodu,necu da ulazim u to da li je bilo prekrsaja,ali samo corav ne vidi da je van kaznenog prostora,Komarcevic u ofsajdu(necu da kazem da nije,vjerovatno i jeste,ali kako se to vidi sa ovog snimka,jos i izmjerili te 3m te 5m),ponisten gol za obarsku! http://videochart.net/video/72407.746dd ... 0d2eb3ec10 Eto nek pogleda neki neutralni i objektivni navijac snimak,pa nek provjeri ovo sto sam napisao! A sto se tice sudjenja za Obarsku inace mozete pogledati izjave protivnickih trenera,kao i trenera Viteza direktnog konkurenta za ispadanje http://videochart.net/video/80944.8f000 ... b68501df1c! Ne znam sto je sramota da ekipa iz sela odnese bod ili sva tri velikanu koji je sedamdeset i neke bio treci u ondasnjoj nam drzavi!
Kao prvo najbolje znamo mi kako je bilo na stadionu koji smo bili. Ja sam bio tacno u liniji kod drugog gola i bio je covjek 2 metra u ofsajdu. Sudija je kasnio svaku akciju, a ovdje je i znao da je ofsajd ali nije namjerno digao zastavicu.

Kod vaseg ponistenog gola vam taj isti pomocni daje korner, a jasno se vidi da vas igrac izbacuje loptu u gol aut. Kako se ljutiti za ponisten gol kada si ga dao iz nepostojeceg kornera?

Bilo je jos situacija koje nisu prikazane. U minutama kada je Sloboda dominirala daje nam najraspolozenijem igracu crveni karton. Prvi zuti mu dao za nista, vas golman i on se borili za loptu i golman vas odglumi da je povrijedjen nakon sto je ovaj uletio da stigne loptu. Odmah nakon toga za ovaj prekrsaj dobija i drugi zuti. Znaci dobio zuti za nesto sto nije niti bilo prekrsaj, nakon toga nije imao vise prekrsaja i odmah za ovo povlacenje dobija drugi :lol:

Prvi gol Slobode koji je ponisten onako uzivo je izgledalo kao losa procjena vaseg golmana, prvi regularni gol Slobode ja ne znam sta ti gledas ali vas golman se zabija u naseg igraca van svojih 5 metara

Klasicna otimacina je probana i to sa 2:0 pola sata prije kraja kako bi nam se unistio momentum. Uglavnom lako je pricati kad odgledas 3 minute, ja sam gledao 90 i znam sta sam vidio. Nikad losijeg sudjenja nije bilo i to sa namjerom da se preko Slobodinih ledja osigura nekom opstanak iako se Sloboda tu nista nije pitala vec je igrala samo za sebe i za jos jednu pobjedu.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 25 maj 2015, 14:06, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Orton
Postovi: 1299
Pridružen/a: 09 feb 2015, 13:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orton » 25 maj 2015, 13:56

@Blagoje. Mi sigurni jos od prvog kontakta Azmira sa nasom upravom.Tamo nekad pred kraj prosle godine kada je pitao oko pravne pomoci u vezi statuta

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ado76 » 25 maj 2015, 13:58

MortemHz je napisao/la:
Ado76 je napisao/la:Pa zar nismo kupili
:rol:
Svega mi kako ovo vrijeme utiče na njih, nevjerovatno :mrgreen: Jedan dan smo kupili, drugi dan nas strah, treći dan će biti da ćemo dati bodove Slobodi da se popnu na tabeli koju poziciju :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Obarska » 25 maj 2015, 13:58

Cernica je napisao/la:Slozio bi se s momkom @Obarska. Jedina greska sudije u njihovu korist je offsajd i to pomocnog. Primaju gol gdje im onaj skoci na golmana. Ponistavaju im cist gol i jos ljudi ispadose krivi a zakinuti u 3 situacije. Daj bola
Hvala na podrsci,nisam mislio nikako da se javljam,ali jednostavno nisam mogao vise,ne prestaju!

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Blagoje » 25 maj 2015, 13:59

Orton je napisao/la:@Blagoje. Mi sigurni jos od prvog kontakta Azmira sa nasom upravom.Tamo nekad pred kraj prosle godine kada je pitao oko pravne pomoci u vezi statuta
:puke:
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Cernica » 25 maj 2015, 14:00

Titula Sarajeva cista ko suza. Bar im treneri nisu tjerani sa treninga drugih ekipa da lafo zavrsavaju bodove nego su casno dolazili i isto tako gubili utakmice. Znaci titula 100% zasluzena
From father to son

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la amidzaTan » 25 maj 2015, 14:01

kanarinac je napisao/la:Ja nezz kako mozete vise raspravljati sa manijacima,ljudi su pobjednici a drugi ce zavrsiti a gotov popucali od muke prvi put u zivotu da vidim da pobjednici ovoliko pate,ljudi koji igraju sa svojom djecom kojoj je prosjek godina 28 godina djeci kojoj isticu radne dozvole,ljudima koji su zbog Petrovica koji je trebao da bude trener Sarajeva digli toliku hajku kao nez sta a sad se ponose ljudima koji su clanovi cetnickog pokreta i to njihov najveci ljubimac je deklarisani cetnik,ljudi koji kazu sad kad prodamo Dzeku dobijamo pare :mrgreen: , ljudima koji pricaju o namjestanju a pobjedjivali utakmice u kojima uopste nisu postizali golove to je samo moguce u BIH,ljudima koji kazu u derbiju im fali pola ekipe koji su otisli da igraju ta juniore kad pogledas juniorsku repku kapiten igrac Sarajeca strijelac igrac Sarajeva i vise igraca u timu FK Sarajeva a oni pricaju o nekoj svojoj djeci,kada su placali svoje igrace po 10 hiljada maraka plate a nama se smijali kako nemamo za hrenovke,a sad se sve vraca sve se placa mogli smo mi kao oni da kupimo titule pa da dvije godine osvajamo a trecu godinu da nam se sportski direktor ispali (otisao na odmor jedno 15 dana a ev dvije godine ga nema) jer je potrosio 3 miliona od dzeke 700 hiljada eura od stilica 500 hiljada od sehica 500 hiljada od visce 300 hiljada od adilovica i dodju ovde da pricaju kako su funkiconeri Sarajeva lopovi umjesto da saberu 2 i 2 i da se preracunaju da im je u roku 2 godine leglo na racun sa osvojenim titulama i evropom i transferima leglo preko 15 miliona maraka da se sad zapitaju gdje je ta lova nemoguce od 15 miliona da su povecali dug za 3 miliona i da nemate da posaljete igrace na pripreme da nemate da obnovite krov krenite od sebe kasnije ce vam biti sve lakse ako budete gledali kako i zasto sarajevo ovo ono ostacete da tavorite u mjestu,i sve cete da padate nize i nize i olimpik ce vas jos malo prestici sa brojem gledatelja.

Kako lagano preskoce ovaj post jer nemaju komentara na isti, kao da smo mi budale i nesecamo se njihovih Lazara, Culuma itd... koje su dovodili iz srbije i masno ih placali kad im se guzica dokopala para, a Lazar im u sezoni zabio 3 pogotka kao strasno pojacanje a placen bio tada kao pola ekipe Sarajeva. Postavio sam i ja to pitanje: Gdje su ove silne pare od transfera, jer ocigldno je da niste nista placali pord duga od 7 miliona? Na sta ih potrosiste????????

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ado76 » 25 maj 2015, 14:01

Blagoje je napisao/la:
Orton je napisao/la:@Blagoje. Mi sigurni jos od prvog kontakta Azmira sa nasom upravom.Tamo nekad pred kraj prosle godine kada je pitao oko pravne pomoci u vezi statuta
:puke:
http://katalog.vasezdravlje.com/compone ... bbc58d.jpg
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
Orton
Postovi: 1299
Pridružen/a: 09 feb 2015, 13:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orton » 25 maj 2015, 14:02

Blagoje je napisao/la:
Orton je napisao/la:@Blagoje. Mi sigurni jos od prvog kontakta Azmira sa nasom upravom.Tamo nekad pred kraj prosle godine kada je pitao oko pravne pomoci u vezi statuta
:puke:
slika

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Cernica » 25 maj 2015, 14:03

Obarska je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Slozio bi se s momkom @Obarska. Jedina greska sudije u njihovu korist je offsajd i to pomocnog. Primaju gol gdje im onaj skoci na golmana. Ponistavaju im cist gol i jos ljudi ispadose krivi a zakinuti u 3 situacije. Daj bola
Hvala na podrsci,nisam mislio nikako da se javljam,ali jednostavno nisam mogao vise,ne prestaju!
Brato nije podrska samo sam realan i tako gledam na tu utakmicu. Iako mrzim slobodu napisao bi i za njih da su osreceni da je kontra bilo. Obarska je ostecena iako hoce radi jedne situacije naspram 3 druge da se prikaze suprotno
From father to son

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la amidzaTan » 25 maj 2015, 14:03

Blagoje je napisao/la:
Orton je napisao/la:@Blagoje. Mi sigurni jos od prvog kontakta Azmira sa nasom upravom.Tamo nekad pred kraj prosle godine kada je pitao oko pravne pomoci u vezi statuta
:puke:


Balgoje je inace veliki prijatelj sa Stoletom iz Bora, pa mu krivo sto nece titulu zajedno sa njim slaviti, a spremio sve rekvizite potrebne :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Head » 25 maj 2015, 14:03

Isplati se bosnalijeku ponovo da ih sponzorise. :urnebes:
1946

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37663
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 maj 2015, 14:04

Cernica je napisao/la:
Obarska je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Slozio bi se s momkom @Obarska. Jedina greska sudije u njihovu korist je offsajd i to pomocnog. Primaju gol gdje im onaj skoci na golmana. Ponistavaju im cist gol i jos ljudi ispadose krivi a zakinuti u 3 situacije. Daj bola
Hvala na podrsci,nisam mislio nikako da se javljam,ali jednostavno nisam mogao vise,ne prestaju!
Brato nije podrska samo sam realan i tako gledam na tu utakmicu. Iako mrzim slobodu napisao bi i za njih da su osreceni da je kontra bilo. Obarska je ostecena iako hoce radi jedne situacije naspram 3 druge da se prikaze suprotno
:oops:
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 25 maj 2015, 14:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 25 maj 2015, 14:04

Da se desilo Zelji ili Sarajevu ono što se desilo Celiku siguran sam da bi cijela Bosna bila na nogama...
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Orton
Postovi: 1299
Pridružen/a: 09 feb 2015, 13:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orton » 25 maj 2015, 14:06

U subotu, u posljednjem kolu fudbalske Premijer lige Bosne i Hercegovine, između ostalih, past će i najvažnija odluka - ko će biti novi državni prvak, Sarajevo ili Željezničar.

Shodno neizvjesnoj završnici čelnici Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine pehar za prvaka neće donijet niti na jedan od stadiona već će ga čuvati na pola puta između Zenice i Sarajeva. Naime, ako Sarajevo pobijedi Slobodu titula će se slaviti na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase - Koševo".

U slučaju da Sarajevo ne pobijedi, a Željezničar osvoji sva tri boda u meču s Čelikom pehar će u subotu završiti na stadionu "Bilino polje".

"Pehar ćemo u subotu ujutro odnijeti u Zimču kod Visokog, na pola puta između Sarajeva i Zenice. Kolege iz Odjela za takmičenje će dežurati sve do momenta dok ne bude izvjesno ko će biti novi prvak. Od mjesta gdje će biti pehar maksimalno je 20 do 25 minuta vožnje do Koševa i Bilinog polja, pa kada bude izvjesno ko je prvak uputit će se s peharom na stadion gdje će se slaviti", istakao je za Anadolu Agency (AA) Jasmin Baković, generalni sekretar Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH (FS BiH), dodavši:

"Pehar ćemo držati na tajnoj lokaciji u Zimči, jer ništa ne želimo prepustiti slučaju".

Utakmice posljednjeg 30. kola Premijer lige BiH igraju se u subotu od 17 sati. Na tabeli prvo je Sarajevo sa 63 boda, jednim više od Željezničara. Treći je Zrinjski koji ima 58, a četvrti Široki Brijeg 55 bodova. Na začelju je 10. Radnik s 28 bodova, koliko ima i Travnik, dok je Slavija sakupila 27. Najugroženiji su Drina iz Zvornika s 26 bodova, koliko ima i Vitez, dok Mladost (Velika Obarska) ima 25, a Zvijezda Gradačac 24, piše Anadolu Agency.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, Balorda, BigEM, laszlo i 48 gostiju.