Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DukeOfWellington » 26 maj 2015, 16:39

alan_kardec je napisao/la:Aloo, pokloniče lika i djela Hašima Tačija, znamo se. :shhh: Opet me vučeš za jezik, ali prećutaću ovaj put. Može na pp.
Nisam ja nikakav ljubitelj nekakvog Tačija, samo volim da na provokaciju odgovaram provokacijom. Šta mene briga za nekim Tačijem.

Ne možemo na pp, samo transparentno. Nema na pp nikakve koristi.

@Virtual

Eh, valja stisnut i banovat za ono što sam ja napisao. Meni bi bilo pravo teško, ne znam za ove što banuju.
TomBrajder je napisao/la: Sta ces mu nabrajat, jer kako ti rece zlocin je zlocin. Po toj logici nasa herojska armija ispade isti zlocinca kao i oni bradati silovatelji, jer bilo je i sa nase strane zlocina ali ni priblizno kao sa njihove.
Eto sam si sebi odgovorio.

TomBrajder
Postovi: 781
Pridružen/a: 12 feb 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la TomBrajder » 26 maj 2015, 16:40

@Duke znaci da sumiramo, Cetnici su najveci zlocinci na ovim prostorima, a Britanci i njima slicni su 1000 puta veci zlocinci od cetnika. :thumbup:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DukeOfWellington » 26 maj 2015, 16:44

TomBrajder je napisao/la:@Duke znaci da sumiramo, Cetnici su najveci zlocinci na ovim prostorima, a Britanci i njima slicni su 1000 puta veci zlocinci od cetnika. :thumbup:
:nene:

Britanci prije svega nisu zločinci. Sramota je bilo koji narod (ili u ovom slučaju naciju) nazivati zločinačkim, ali kao da ti znaš šta je sramota.

Zločini koje je činila vojska Britanske Imperije su većeg obima i to je jedina ispravna kvalifikacija. Kvalifikacija veći ili manji zločinac može se pripisati samo pojedincu.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nerminovic » 26 maj 2015, 16:45

@JackTheStripper

IFK Göteborg er glad for sine fire danske spillere og tilbyder i den forbindelse gratis entre til danske tilskuere til klubbens næste hjemmekamp.
Klubben skriver på sin hjemmeside, at tilskuere ved fremvisning af et dansk pas ved indgangen på Gamla Ullevi kommer gratis ind.
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

TomBrajder
Postovi: 781
Pridružen/a: 12 feb 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la TomBrajder » 26 maj 2015, 16:46

DukeOfWellington je napisao/la:
TomBrajder je napisao/la:@Duke znaci da sumiramo, Cetnici su najveci zlocinci na ovim prostorima, a Britanci i njima slicni su 1000 puta veci zlocinci od cetnika. :thumbup:
:nene:

Britanci prije svega nisu zločinci. Sramota je bilo koji narod (ili u ovom slučaju naciju) nazivati zločinačkim, ali kao da ti znaš šta je sramota.

Zločini koje je činila vojska Britanske Imperije su većeg obima i to je jedina ispravna kvalifikacija. Kvalifikacija veći ili manji zločinac može se pripisati samo pojedincu.
DukeOfWellington je napisao/la: Za jezik te vuče ovaj provokator što je počeo s pričom o zločinima. Za svaki britanski zločin ja ću mu navest jedan srpski
Kako ces mu onda navest srpski zlocin :hmmmmm:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DukeOfWellington » 26 maj 2015, 16:51

TomBrajder je napisao/la: Kako ces mu onda navest srpski zlocin :hmmmmm:
Isto kao što je on naveo britanske zločine.

Britanski ili srpski zločin je zločin koje su počinile regularne vojne ili policijske jedinice britanske ili srpske vojske.

Britanci ili Srbi se u tom kontekstu ne mogu nazvati zločincima. Koristiš nepreciznu formulaciju.

Treba li još nešto da se nacrta?

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 26 maj 2015, 16:52

Pojedoh ja g*vna lepo sto sam se ukljucio u temu o britancima, yebi ga, zaboravih na trenutak gde zivim.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DukeOfWellington » 26 maj 2015, 16:54

alan_kardec je napisao/la: ne nije te briga, samo mu slike ovdje postavljaš, ništa više.


:lol:
Pa nema ni ovako nikakve koristi, ako već nisi primjetio.
Pa kako rekoh, to ti je odgovor na provokaciju.

Ima koristi, ja sam već zadovoljan postignutim.

Avatar
arelinho
Postovi: 16443
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la arelinho » 26 maj 2015, 16:55

[youtube][/youtube]

Ljudi opustite se ;)

Evo za brata @samo_lijevo i ostalu bracu koji slusaju ovu kraljicu :mrgreen: :cool:

TomBrajder
Postovi: 781
Pridružen/a: 12 feb 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la TomBrajder » 26 maj 2015, 16:58

DukeOfWellington je napisao/la:
TomBrajder je napisao/la: Kako ces mu onda navest srpski zlocin :hmmmmm:
Isto kao što je on naveo britanske zločine.

Britanski ili srpski zločin je zločin koje su počinile regularne vojne ili policijske jedinice britanske ili srpske vojske.

Britanci ili Srbi se u tom kontekstu ne mogu nazvati zločincima. Koristiš nepreciznu formulaciju.

Treba li još nešto da se nacrta?
Sve je to meni jasno, samo budala moze poistovjecivat citavu naciju sa ovim zlocinima.
Ono sto hocu da kazem da je Britanska vladajuca struktura u to vrijeme bila zlocinacka(a i danas nisu daleko od toga) i izvrsioci tih zlocina isto kao sto je i vladajuca srpska struktura bila zlocinacka kao i bradate spodobe koje su izvrsavale te zlocine te oni koji su kod kuce podrzavali iste.
Pa kad smo ovo zakljucili, ostane mi jo nedoumica kako covjek kao ti po svemu sudeci obrazovan i vrlo pametan moze toliko gotivit ovu zlocince u vidu Britanske kraljevine :hmmmmm:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 26 maj 2015, 17:02

DukeOfWellington je napisao/la:
DANTES je napisao/la: i mjesta zločina... u kanadi izvršili genocid nad domorocima, otimali zemlju, zarazili ih boginjama, ubijali, silovali, a mnogim zločincima digli spomenike...
u indiji sijali razdor između kasti, imali parolu da su klubovi gospode zabranjeni za pse i indijce, pljačkali nacionalna blaga, vršili zločine nad onim koji kažu ne...
u australiji poslali svoj šljam i otpad, aboridžine tretirali kao životinje, uzeli im sve vršili eksperimente nad njima, čak su na njihovoj teritoriji testirali nukelarna oružja...

da, ima puno da se nauči... kako ne biti Britanac
Šta je to naspram genocida u Srebrenici, Prijedoru, Foči, Višegradu, Bijeljini...

Ima puno toga da se nauči... kako ne biti manjeentitetlija.
de, de ako nemaš argumenta bolje oćutati... ako krenemo da nabrajamo ko je koga više ubio ugasicemo http://www...
jbt tebi da sam dirao bošnjake manje bi te pogodilo... i šta bih ja sad trebao? stavljati spiskove ubijene familije da bih nastavio priču o britancima?

@tom eh sad... i ti postavljaš skakljiva pitanja... evo duke će Srbe staviti u posebnu kategoriju...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alan_kardec » 26 maj 2015, 17:03

DukeOfWellington je napisao/la:Ima koristi, ja sam već zadovoljan postignutim.
ne sumnjam ni najmanje. kao što rekoh, znamo se.
samo pitanje je šta podrazumjevaš pod pojmom korist kad na sportskom forumu braneći lafo britanske interese, prosipaš ideologiju svojstvenu nekim drugim režimima.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DukeOfWellington » 26 maj 2015, 17:03

TomBrajder je napisao/la: Sve je to meni jasno, samo budala moze poistovjecivat citavu naciju sa ovim zlocinima.
Ono sto hocu da kazem da je Britanska vladajuca struktura u to vrijeme bila zlocinacka(a i danas nisu daleko od toga) i izvrsioci tih zlocina isto kao sto je i vladajuca srpska struktura bila zlocinacka kao i bradate spodobe koje su izvrsavale te zlocine te oni koji su kod kuce podrzavali iste.
Pa kad smo ovo zakljucili, ostane mi jo nedoumica kako covjek kao ti po svemu sudeci obrazovan i vrlo pametan moze toliko gotivit ovu zlocince u vidu Britanske kraljecine :hmmmmm:
Zato treba da se izražavaš ispravno.

Nije tačno da ja gotivim zločince u vidu Britanske kraljevine, ja gotivim Britansku Imperiju sa svim pozitivnim što ona predstavlja. Radi se o supersili koja je preko 100 godina uticala na sve moguće svjetske tokove, a Dantes će ti od svega toga izvući samo zločine jer naravno njegova želja je da provocira. Ali njegov problem je to što ga ja svaki put mogu napast tamo gdje ga najviše boli tako da će se on naći ili u situaciji da osuđuje hrpu zločina iza kojih stoje policijske i vojne jedinice manjeg entiteta kojeg on jako voli ili da se upusti u relativiziranje i nabrajanje zločina 's druge strane'. U oba slučaja ja sam jako sretan.
alan_kardec je napisao/la: ne sumnjam ni najmanje. kao što rekoh, znamo se.
samo pitanje je šta podrazumjevaš pod pojmom korist kad na sportskom forumu braneći lafo britanske interese, prosipaš ideologiju svojstvenu nekim drugim režimima.
Naravno, nema kod mene lažnog predstavljanja kao kod mnogih ovdje za koje samo misliš da znaš kakvi su ;)

Pitaj Dantesa šta podrazumjeva kada na sportskom forumu nabraja britanske zločine iz prošlosti. Ako ti on odgovori i ja ću.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 26 maj 2015, 17:15

to da britanci mogu srati koliko hoće, ali oni gospoda nisu, a sve što imaju postigli su globalnim razaranjem malih naroda... DANTES nikoga ne gleda ružičastim naočarama
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Otelo
Postovi: 33514
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Otelo » 26 maj 2015, 17:15

Probao sam ja velicati Hitlera pa sam zavrsio u Banovicima. No dobro, to je bio problem sto forumasi ne razlikuju ekonomiju i privredu od koncentracionih logora :kafa:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DukeOfWellington » 26 maj 2015, 17:17

TomBrajder je napisao/la: To bas i ne pokazujes svojim pisanjem, nisi ni jednom recenicom priznao bilo kakve zlocine kraljevine. I reci mi sta bi ti mislio kad bi ja poceo velicati Adolfa Hitlera i govorio da gotivim samo pozitivno od nacisticke Njemacke, to mi zvuci jako neozbiljno.
Nije tačno, zločine sam svaki put ne samo priznao nego i osudio svaki put u ovakvoj raspravi. To su historijski fakti. A od nacističke Njemačke ne možeš izvući ama baš ništa pozitivno. Poređenje Britanske Imperije i nacističke Njemačke je krajnje degutantno.
alan_kardec je napisao/la: Da si Britanac, zanimao bi me i tvoj i njegov odgovor, ovako ne.
Ništa, slijedeći put naglasi kad postavljaš retorička pitanja.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8524
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Gunner4 » 26 maj 2015, 17:18

@Otelo svi u tinejdzerkom periodu bar jednom pokusaju velicati Hitlera iz koje kakvih razloga. Kada malo omatore shvate da je covjek bio obicna diabola...
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la CashMan » 26 maj 2015, 17:19

Sa svađom ste završili u narednih sedam dana... I nemoj da se žalite preko FB-a, dobićete još duži ban.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Otelo
Postovi: 33514
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Otelo » 26 maj 2015, 17:20

Gunner4 je napisao/la:@Otelo svi u tinejdzerkom periodu bar jednom pokusaju velicati Hitlera iz koje kakvih razloga. Kada malo omatore shvate da je covjek bio obicna diabola...
Ja sam rekao da je od unistene Njemacke nakon I svjetskog rata napravio ekonomski i privredno jaku drzavu, ali to je valjda i nekima bilo previse.

U događaje poslije 1939. nisam ulazio (barem koliko se sjecam).
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61456
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Virtu4l » 26 maj 2015, 17:29

Što čovjek voli banovati, to mi oči nisu vidjele :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.