FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Jusuf Coric 96
Postovi: 43
Pridružen/a: 08 okt 2009, 19:22
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Jusuf Coric 96 » 20 apr 2010, 19:01

CoDe je napisao/la:
Jusuf Coric 96 je napisao/la:AJMO SVI NA FACEBOOK I POSTANITE FAN FC BAYERNA,IDITE NA OVAJ LINK

http://www.facebook.com/search/?post_fo ... 272&ref=ts

POSTANITE FAN I PREDLOŽITE PRIJATELJIMA.DA VIDIMO KOLIKO IMAMO NAVIJAČA BAYERNA NA FACEBOOK-U................SVI POSTANITE FAN PLSSSSSSSSSSSSSS..... :D :D :D :D I AKO NIJE PROBLEM PREDLOŽITE SVOJIM PRIJATELJIMA......ZA SADA IMAMO 50 ČLANOVA :cry: :cry:

Molim te Kopirao si moj FAN CLUB FC BAYERN koji je osnovan da bude bas napravljen kao sto postoji FAN CLUB BARCE,ARSENALA I MANCHESTERA..

Zato predlozi nek se ubace tamo imat ches administratora meni nije do clanova nego da bude istisnski navijaca Bayerna kao sto sam ya
Koji tvoj fan klub???I šta osnovan da bude napravljen kao sto postoji FAN CLUB ............Šta da predložim nek se ubace ...........................Ništa ja tebe ne kontam
Jux

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61912
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Virtu4l » 20 apr 2010, 19:06

Jusufe uzima te na foru 8-)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la FRANK RIBERY » 20 apr 2010, 19:15

Što djeca nasjedaju na tekstove žute štampe.Sad kad Bayern treba da igra sa Lyonom francuski mediji plasiraju ovu (dez)informaciju.Zar nije očito ? :D :lol: :lol:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1422
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la dr.adnan » 20 apr 2010, 19:31

Dok traju pripreme za sutrašnju utakmicu, dok svi bruje o Riberyju (čojku se omaklo, a ko i ne bi testirao frazu mlađe-slađe 8-) ), ja ću postirati prethodne mečeve Bayerna i Lyona...
Dosad je odigrano 6 utakmica i oba tima imaju po 2 pobjede i 2 remija. Pobjede su ostvarene i kod kuće i u gostima. Evo prethodnih rezultata:

1. 22.11.2000. FCB - OL 1:0 (Jeremis) *tada je za OL igrao i Gouvu
2. 06.03.2001. OL - FCB 3:0
3. 21.10.2003 OL - FCB 1:1 (Luyindula / Makaay)
4. 05.11.2003. FCB - OL (Makaay/Juninho, Elber)
5. 30.09.2008. FCB - OL (Zé Roberto/Demichelis a.g.)
6. 10.12.2008. OL - FCB ( (Klose (2), Ribéry / Govou, Benzema)
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la FRANK RIBERY » 20 apr 2010, 19:35

slika

Prosudite sami da li je Ribery imao izbora. :D :lol: :lol:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Monolog » 20 apr 2010, 19:37

FRANK RIBERY je napisao/la:slika

Prosudite sami da li je Ribery imao izbora. :D :lol: :lol:
Sve ja to razumijem, ali gdje nađe Indiru Radić?
HAHAHHAHA
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la harishp » 20 apr 2010, 19:41

Nije ni cudo,sto je malo,malo pa povrijedjen.
Kad te ovakve fauliraju. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Omerbavarac » 20 apr 2010, 19:54

Zar ovakvo nesto moze biti mladje od 18???? Izgleda neki fenomeni, ili su ih trpali raznoraznim plasticnim dodacima. :D

Sutra ABD po pobjedu i zajedno po oslobadjajucu presudu za Bilala. Vjerujem da nije kriv i da ce iz ovoga izaci jaci i pametniji i sa novim ugovorom u Bayernu. :D
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61912
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Virtu4l » 20 apr 2010, 20:06

Jao škembića :P
Evribadi sej Željo
Željoooo

BAVARAC DO GROBA
Postovi: 229
Pridružen/a: 12 apr 2010, 20:22
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la BAVARAC DO GROBA » 20 apr 2010, 20:07

citam na sport.de da je gervinho jedna od opcija za zamjenu za riberya ako ode

mislim da je gervinho odlican igrac jos 22god odlicno nema sta,ali ima jedan mali problem ja sam ga gledao da igra lijevo krilo sa neznam moze li i desno

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Omerbavarac » 20 apr 2010, 20:11

BAVARAC DO GROBA je napisao/la:citam na sport.de da je gervinho jedna od opcija za zamjenu za riberya ako ode

mislim da je gervinho odlican igrac jos 22god odlicno nema sta,ali ima jedan mali problem ja sam ga gledao da igra lijevo krilo sa neznam moze li i desno
Pa i Ribery je lijevo krilo. ;)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

BAVARAC DO GROBA
Postovi: 229
Pridružen/a: 12 apr 2010, 20:22
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la BAVARAC DO GROBA » 20 apr 2010, 20:13

omerbavarac je napisao/la:
BAVARAC DO GROBA je napisao/la:citam na sport.de da je gervinho jedna od opcija za zamjenu za riberya ako ode

mislim da je gervinho odlican igrac jos 22god odlicno nema sta,ali ima jedan mali problem ja sam ga gledao da igra lijevo krilo sa neznam moze li i desno
Pa i Ribery je lijevo krilo. ;)
moja greska mislio sam na desno krilo gervinho igra desno krilo :D

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Omerbavarac » 20 apr 2010, 20:18

BAVARAC DO GROBA je napisao/la:
omerbavarac je napisao/la:
BAVARAC DO GROBA je napisao/la:citam na sport.de da je gervinho jedna od opcija za zamjenu za riberya ako ode

mislim da je gervinho odlican igrac jos 22god odlicno nema sta,ali ima jedan mali problem ja sam ga gledao da igra lijevo krilo sa neznam moze li i desno
Pa i Ribery je lijevo krilo. ;)
moja greska mislio sam na desno krilo gervinho igra desno krilo :D
Robben lijevo i rijesen problem. :D Iako mu to nije jaca strana, moze igrati i tu poziciju. Gervinho je takodjer igrac koji moze odigrati na oba krila i mislim da bi bio ubojitiji po lijevom, naravno kao i Bilal.
Dzaba sve ove spekulacije kad Bilal ostaje, to je neminovno. ;)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Bilal » 20 apr 2010, 21:52

Najbolje bi bilo dovesti Marka Marina dok mu cijena nije skocila. Eno za Ozila se otimaju svi veliki klubovi, pa bi valjalo dovest Marina dok ga ovi veliki nisu primjetili. Meni je bolji od Ozila i mogo bi zamjeniti Riberija (ako Ribery ode, ali mislim da nece). Ali svakako bi ga trebalo dovesti, valjace nam.

Avatar
Ballack2311
Postovi: 21
Pridružen/a: 12 dec 2009, 03:45
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Ballack2311 » 20 apr 2010, 22:16

Izgleda da ćemo u finalu morati izbaciti i treću žabarsku ekipicu :D
Ljudi će nas zamrziti, misliće da imamo nešto protiv njih :mrgreen: :mrgreen: ni slučajno :?

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la geronimo » 20 apr 2010, 22:47

Ballack2311 je napisao/la:Izgleda da ćemo u finalu morati izbaciti i treću žabarsku ekipicu :D
Ljudi će nas zamrziti, misliće da imamo nešto protiv njih :mrgreen: :mrgreen: ni slučajno :?
:? 8-)
Samo pola(h)ko, ovaj scenario ne bi bio los.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Omerbavarac » 20 apr 2010, 22:49

Ballack2311 je napisao/la:Izgleda da ćemo u finalu morati izbaciti i treću žabarsku ekipicu :D
Ljudi će nas zamrziti, misliće da imamo nešto protiv njih :mrgreen: :mrgreen: ni slučajno :?
Polako druze, prvo imamo Lyon na putu, pa ako njih prodjemo tek onda trebamo razmisljati i finalu.
Vidim da je dosta momaka uguralo Bayern vec u finale, a kako se to moze obiti o glavu. Ne treba podcijeniti protivnika, a i samo znamo kakav je Lyon. Izbacili su jedan Real, pa u grupnoj fazi nadigrali i L'pool, e zbog toga treba imati respekta prema njima.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la geronimo » 20 apr 2010, 23:04

Omko, ne mozemo mi pobjeci od uloge favorita, kako god okrenes. :P Ali pusti nas i nasa predvidjanja, bitnije je kako ce sutra igraci uci u utakmicu. Ja vjerujem da oni Lyona manje podcjenjuju nego neki od nas.
A to je vaznije.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
___Benny___
Postovi: 216
Pridružen/a: 11 apr 2010, 21:33
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ___Benny___ » 20 apr 2010, 23:22

geronimo je napisao/la:Omko, ne mozemo mi pobjeci od uloge favorita, kako god okrenes. :P Ali pusti nas i nasa predvidjanja, bitnije je kako ce sutra igraci uci u utakmicu. Ja vjerujem da oni Lyona manje podcjenjuju nego neki od nas.
A to je vaznije.
ma bayern je masina.,kad su bili oni praovi za osminu molio sam boga da dobijemo bayern,.jer su bili katastrofa,pa i u cetvrtfinalu jer.,su takodjer bili neubjedljivi protiv fiorentine i uz pomoc sudija.,ali sad,.pa prije bi uzeo real nego bayern,.ljudi ubise,.jos vam je ovaj robben stalno povrijedjen,.kao kod nas RVP,.,izgleda da u holandjana nesto genetski ne stima,.,ocekujem finale bayern-inter .,kakvo ce to nadmudrivanje biti.,2 smijem se usuditi najbolja takticara na svijetu uz hiddinka,
@paja- je izjavio:''Liverpool treba odigrati casno i pustiti malim rusima da osvoji svoj drugi treci trofej u historiji i time pokazati da United ni uz pomoc sudaca tokom cijele sezone nece osvojiti titulu!''

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la FC BAYERN » 20 apr 2010, 23:25

___Benny___ je napisao/la:
geronimo je napisao/la:Omko, ne mozemo mi pobjeci od uloge favorita, kako god okrenes. :P Ali pusti nas i nasa predvidjanja, bitnije je kako ce sutra igraci uci u utakmicu. Ja vjerujem da oni Lyona manje podcjenjuju nego neki od nas.
A to je vaznije.
ma bayern je masina.,kad su bili oni praovi za osminu molio sam boga da dobijemo bayern,.jer su bili katastrofa,pa i u cetvrtfinalu jer.,su takodjer bili neubjedljivi protiv fiorentine i uz pomoc sudija.,ali sad,.pa prije bi uzeo real nego bayern,.ljudi ubise,.jos vam je ovaj robben stalno povrijedjen,.kao kod nas RVP,.,izgleda da u holandjana nesto genetski ne stima,.,ocekujem finale bayern-inter .,kakvo ce to nadmudrivanje biti.,2 smijem se usuditi najbolja takticara na svijetu uz hiddinka,
Dovoljno je reci da je Mourinho nekad bio pomocnik LvG.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.