Igrač br. 6

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la SjeverniVjetar » 04 jun 2015, 14:03

Evo sad konstruktivno. Svi se slazemo da je RS genocidna tvorevina, svi se slazemo da je Vranjes napravio glupost!
STA URADITI ?
(Ali molim da se , ko odgovori da ga treba otjerati, stavi u ulogu selektora i pojasni kako to uraditi i kako obrazloziti odluku javnosti u BiH)

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sabinho » 04 jun 2015, 14:06

Sejo mozda u buducnosti moze postati najbolji bek u Njemackoj ali vrlo tesko. Tu je Schmelzer, zatim igrac sa fizickim predispozicijama i afinitetima slicnim Seu Badstuber te jedan mladji koji bi u buducnosti bio konkurencija Seu Durm koji je ofanzivno i tehnicki jaci od Sea dok je obrnuto Seo Jaci. Apsurdno bi bilo pisati da bi on imao garantovan poziv ili mjesto u prvih 11, to se za rijetke moze reci dok ce u Bosni imati uvijek, jednako kao sad kad je pretezno sjedio na klupi.

Isto tako, Pjanic bi imao strasnu konkurenciju u Francuskoj i cesto bi izbivao uz prvih 11 dok kod nas sigurno uvijek ima zagarantovano mjesto.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la geoxx » 04 jun 2015, 14:07

admin je napisao/la:Ne treba nam posebna tema o tetovaži jednog igrača tako da sam spojio diskusije o vranješu u jednu temu.

Primjetio sam da se na našem forumu ljudi zgražavaju činjenice da u RS nema puno navijača naše reprezentacije, a pri tome se zgražavate što igrač ima tetoviran oblik RS (koju je svaka politička opcija u zadnjih 20 godina u BiH priznaje kao neupitnu činjenicu). Najbolje bi bilo da se odlučite u intimi vlastitog doma da li su Zmajevi reprezentacija Sarajevskog, Ze-Do i Tuzlanskog kantona ili cijele BiH, pa čak i onih dijelova koji vam nisu omiljeni, a da na našem forumu diskutujete o sportu i utakmicama.
Ja prvi nemam problem sa RS-om ali sa samostalnom RS itekako imam a i ja i ti dobro znamo da ona tetovaza predstavlja bas to, podijeljenu BiH.
Nema opravdanja. Ili je glupi nacionalnista, ili je samo ultra mega glup ili se negdje dobro napio pa mu tetovirali bez znanja pa bas danas krenuo da skida tetovazu.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12284
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sheyi » 04 jun 2015, 14:09

Popularni forumaš Ziko se odrekao Vranješa jer nije istetovirao tzv. Herceg-Bosnu na bicepsu hehe :nene: :nene: :nene: :stop: :guz: :guz: :guz: :bih: :bih: :bih:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la dubrovnik » 04 jun 2015, 14:09

SjeverniVjetar je napisao/la:Evo sad konstruktivno. Svi se slazemo da je RS genocidna tvorevina, svi se slazemo da je Vranjes napravio glupost!
STA URADITI ?
(Ali molim da se , ko odgovori da ga treba otjerati, stavi u ulogu selektora i pojasni kako to uraditi i kako obrazloziti odluku javnosti u BiH)
Onako kako Dzeksona tjeraju iz MC ove sezone ako se moglo zanemariti Salihovica sto se ne bi moglo ovoga.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sabinho » 04 jun 2015, 14:13

Moj @valencia Kotromanici nam se prevrcu u grobu. :( :oops:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la dinoze » 04 jun 2015, 14:14

Malo previse se galame dize oko ovoga, jer je ovo realnost BiH i trebali smo do sada da naucimo da zivimo sa ovim jer to traje vec 20 i kusur godina, odlucili smo se za takvu drzavu.
Po ovoj logici koji neki zagovaraju ovdije sada ako neki Hrvat zaigra za BiH repku i istetovira obrise opstine Busovaca ja kao Zenicanin treba da budem zato on napusti BiH repku i da mu **** sve po spisku.

Valjda je vazno sta momak pruza na terenu a ona je dobar igrac i treba to postovati, privatne stvari trebaju da ostanu privatne.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la SlevinKelevra » 04 jun 2015, 14:15

ovo je reprezentacija KOMPROMISA, i osim naslijedja nema veze sa ljiljanima, nazalost. TO JE REALNOST.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la SjeverniVjetar » 04 jun 2015, 14:16

dubrovnik je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Evo sad konstruktivno. Svi se slazemo da je RS genocidna tvorevina, svi se slazemo da je Vranjes napravio glupost!
STA URADITI ?
(Ali molim da se , ko odgovori da ga treba otjerati, stavi u ulogu selektora i pojasni kako to uraditi i kako obrazloziti odluku javnosti u BiH)
Onako kako Dzeksona tjeraju iz MC ove sezone ako se moglo zanemariti Salihovica sto se ne bi moglo ovoga.
Aha, dakle suptilno, indirektno, bez dizanja prasine i osporavanja neupitnih cinjenica.
U slucaju Dzeke to je cinjenica ima ugovor do 201?, u slucaju Vranjesa, to je cinjenica da je RS medjunarodno priznati subjekt u okviru BiH, da ima institucije , sud; da je BiH drzava tri konstitutivna naroda; i prije nego me napadnete da podrzavam RS, spomenuo bih da je legitimitet RS potpisao Alija Izetbegovic, ne ja.
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 04 jun 2015, 14:20, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la 44Bertans » 04 jun 2015, 14:17

SjeverniVjetar je napisao/la:Evo sad konstruktivno. Svi se slazemo da je RS genocidna tvorevina, svi se slazemo da je Vranjes napravio glupost!
STA URADITI ?
(Ali molim da se , ko odgovori da ga treba otjerati, stavi u ulogu selektora i pojasni kako to uraditi i kako obrazloziti odluku javnosti u BiH)
Ne slažemo se svi. Mislim srpskih i hrvatski narod u BiH, se ne slažu. A koliko znam BiH je država tri naroda. To što neki od jutros svojim upisima iskazaše mržnju prema polovini teritorije BiH i čitavom jednom narodu, samo govori koliko su civilizacijski otišli daleko. Štaviše. Svojim upisima odagnaše i najmanju sumnju da će BiH ikada biti poštovana od svih svojih građana, jer jednostavno onaj ko želi RBIH još se nije probudio, 21. vijek. BiH nikada nije bila nacionalna država i to nikada neće biti. Ali dobro. I dalje me strah svega onog što pročitah na temi Vranješa koja je obrisana, s kakvim ja :silent: živim...
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la admin » 04 jun 2015, 14:18

Molio bih 2-3 dežurna zastavaša da napuste temu.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la SjeverniVjetar » 04 jun 2015, 14:19

44Bertans je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Evo sad konstruktivno. Svi se slazemo da je RS genocidna tvorevina, svi se slazemo da je Vranjes napravio glupost!
STA URADITI ?
(Ali molim da se , ko odgovori da ga treba otjerati, stavi u ulogu selektora i pojasni kako to uraditi i kako obrazloziti odluku javnosti u BiH)
Ne slažemo se svi. Mislim srpskih i hrvatski narod u BiH, se ne slažu. A koliko znam BiH je država tri naroda. To što neki od jutros svojim upisima iskazaše mržnju prema polovini teritorije BiH i čitavom jednom narodu, samo govori koliko su civilizacijski otišli daleko. Štaviše. Svojim upisima odagnaše i najmanju sumnju da će BiH ikada biti poštovana od svih svojih građana, jer jednostavno onaj ko želi RBIH još se nije probudio, 21. vijek. BiH nikada nije bila nacionalna država i to nikada neće biti. Ali dobro. I dalje me strah svega onog što pročitah na temi Vranješa koja je obrisana, s kakvim ja :silent: živim...
Ma OK, govorim o vecim i manjim patriotama na forumu, bar je to jasno. Cinjenica je i da se porazi BiH vatreno slave u pojedinim krajevima drzave, pa je logicno da neki, na osnovu toga, polazu malo vise prava na tu reprezentaciju, nije li tako?
I da dodam ,jeste da je off topic ali jeb.i ga, RS nije genocidna tvorevina radi postojucih , fizickih granica , nego radi svijesti vecine njenih stanovnoka,koji nisu osudili ono sto je osudio cijeli svijet, nego jos i slave.
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 04 jun 2015, 14:25, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
R2D2
Postovi: 39
Pridružen/a: 27 maj 2015, 21:15
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la R2D2 » 04 jun 2015, 14:21

Komentarima ovdje, mnogi su dokazali da su veci nacionalisti i sovinisti nego je to Ognjen sa svojom tetovazom.
STOP MITOMANIJI!!!

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la FaraonTM » 04 jun 2015, 14:22

Ma taktički Ogi odradio da se skrenu oči javnosti sa spiska, da se na miru pripremimo i dobijemo Israel :opaopa:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

ferguson
Postovi: 13
Pridružen/a: 04 jun 2015, 09:24
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ferguson » 04 jun 2015, 14:23

Ne napadajte čovjeka,ako ovo čita uvalit će autogol:D
Torcida svitli u mraku, baklje lete po zraku,
grmi ka u Iraku, rulje ka na buvljaku ,
kažu kupit će Kaku,klonirat će Baku,
a Ferguson Alex žvakat će žvaku!
------------------------------------------------

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ Tetovaza

Post Postao/la BelminM23 » 04 jun 2015, 14:24

Sheyi je napisao/la:Seo, reaguj :mrgreen:
slika
Kako ga nije stid slikati se sa ovim, a reprezentativac BiH, možda je nekome roditelj, rodbina, poginuli pod ovom zastavmo, a isti je igrač ili navijač ove zemlje. :bih:

Ogi, nije to ovo trebalo, ali dobro.

Ako bi ga kojim slučajem (mada nevjerujem) izbacili iz reprezentacije zbog ovoga, ja prestajem da pratim reprezentativni sport u BiH, iako se smatram za velikog navijača BiH.

Volim te Bosno ! :bih: :bih: :bih:

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la MCMXLVI » 04 jun 2015, 14:25

Svim forumasima koji ga brane i koji opravdaju genocidnu tvorevinu, qurca neka mi se napuse! Majku vam glupu zaboravnu j.ebem. Sto vas nisu sve poklali!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
R2D2
Postovi: 39
Pridružen/a: 27 maj 2015, 21:15
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ Tetovaza

Post Postao/la R2D2 » 04 jun 2015, 14:25

FaraonTM je napisao/la:Sjećate se košarkaša Zvezde Milana Gurovića, imao je istetoviranog čiča Dražu na ramenu i znam da mu je bio zabranjen ulazak u Hr, i uvijek kada bi Zvezda u okviru ove ABA lige (tada Goodyear) gostovala u Hrvatskoj on nikada nije bio u rosteru jer nije mogao preko granice :D
Koja je slicnost izmedju ovog slucaja i tog koji ti pominjes?

Da ja istetoviram Kanton Sarajevo, da li bi me neko radi toga mogao kazniti za bilo sta?
STOP MITOMANIJI!!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37695
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 jun 2015, 14:26

Zna se dobro sta je Armija BIH, a sta je Vojska RS tako da ne mijesaj kruske i jabuke..

Jos ovaj pomijesa sad kanton Sarajevo sa RS, zna se dobro kako je RS nastala, a kako je kantona Sarajevo ostalo i ovo malo sto ima.

Ko hoce da zaboravi dobro, ovaj Ognjen umjesto sto je se tetovirao trebao je otici na mjesta masovnih grobnica, pasti na koljena i moliti za oprostaj kao i svi Srbi
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 04 jun 2015, 14:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
R2D2
Postovi: 39
Pridružen/a: 27 maj 2015, 21:15
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la R2D2 » 04 jun 2015, 14:27

tuzlak1987 je napisao/la:Zna se dobro sta je Armija BIH, a sta je Vojska RS tako da ne mijesaj kruske i jabuke..
U pravnim okvirima, sta je?
Mjesate kruske i jabuke.
STOP MITOMANIJI!!!

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.