NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2289
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jul 2015, 20:13

astra1922 je napisao/la:danas dosli pejic zvonic i lazarevic,tri odlicna igraca koji ce konkurisati za prvu postavu.do kraja se ocekuje dolazak jos dva spica a jedan bi mogao biti nas bivsi igrac.

feja radi dobro sa ekipom i kao sto neko rece da cemo se prosetat ligom necemo ali cemo biti jedan od favorita za ulazak

vec sada imamo u ekipi vecinom igrace koji imaju staz u premijer ligi i vjerujem da ce to mnogo znaciti.
od subote krecu prijateljske i vidjecemo na cemu smo

eto nadam se da vise nece biti pljuvatora nego svi uz zvijezdu i ponovo u premijer ligu
Astra kako se zove taj Lazarević. I koji je golman trebao doći? Za ovu dvojicu sam znao i prije i to sam vec napisao danas. Bivši napadač bi trebao biti Spasojevic.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 01 jul 2015, 20:30

nije kombe spasojevic jedan drugi.a lazarevic je iz drine ukucaj ekipu drine i nadi ga.odigrao je 28 utakmica za drinu prosle sezone.nemogu reci koji je golman jel se pregovara jos ali visok je 2 m :D
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2289
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jul 2015, 20:44

astra1922 je napisao/la:nije kombe spasojevic jedan drugi.a lazarevic je iz drine ukucaj ekipu drine i nadi ga.odigrao je 28 utakmica za drinu prosle sezone.nemogu reci koji je golman jel se pregovara jos ali visok je 2 m :D
Naši sam Lazarevića zadnji vezni ima preko 50 utakmica u Premijer ligi, solidno pojačanje. pejic pogotovo. Zvanica nebi komentarisao jer nisam upoznat. Za napadača možeš na pp ako je bivši da nije A.S?


desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 01 jul 2015, 22:02

Bili smo dogovorili golmana hamzabegovica ali nesvidi se strucnom stabu nesto....

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 01 jul 2015, 22:07

desetkamarakane je napisao/la:Ristic spic
Koji,Dragan,zar on nije u penziji.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 01 jul 2015, 22:09

Pojačanja koja su do sada došla mogu dosta napraviti,i sve zavisi od tih napadaca i golmana..ako bi doveli jednog extra i dobrog golmana ja bih bio zadovoljan,vjerojatno bi bili prvi kandidat za PL-u..e sada sve zavisi koga ćemo privoliti da potpiše za nas..Na kojoj poziciji igra Zvonic i ako ga neko poznaje šta da očekujemo od istog?

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 01 jul 2015, 22:43

Ono sto je vazno da tkzv.pojačanja pokazu najvise jer ipak su trazili neke uslove.Znalo se desavati da ti igrači ne daju svoj maksimum i slepaju ih igrači koji su u drugom plani naspram njih.To zna izazvati revolt kod igrača iz drugog plana sto se reflektuje negativno na funkcionisanje ekipe.Ovi sto POJAČAVAJU bi trebali biti prevaga u samoj ekipi i pokazati na terenu zbog čega su dovedeni.Mislim da će Nedim sa tog aspekta,prije svega psiholoski,takve nedostatke eliminirati i iskristalizirati kompaktnu cjelinu gdje će svaki pojedinac znati sta i koliko da odradi.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 01 jul 2015, 23:00

Malo sam se raspitivao o Pejiću i Zvonicu na Velezovoj temi utisci su sljedeći:Pejić-odličan defanzivno u napadu nije od neke koristi..Zvonic-taj momak izgleda u jednom dijelu svoje karijere znao je dobro odigrati a onda se izgleda umislio,visok dobar u skok igri..Nedim ga je već trenirao i vjerojatno zna šta može da očekuje od ovog igrača..

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir_dj » 01 jul 2015, 23:02

Stvarno nisam dugo pisao, sto ne znaci da ne pratim ovu nasu temu na forumu. Necu da 'pljujem' niciji rad samo bi konstatirao da po obicaju mi mnogo ocekujem i mnogo vjerujemo. Konkretno za trenere menadžere. Do skora ste skoro svi zakivali u zvijezde segrta a sad mnogima ne valja. Bojim se da cemo se opeci i sa nedimom. Nije ovo samo primjer segrt bilo je toga kod nas, moze se roman napisati. Daj Boze da Nedim bude ta prevaga koja je kod nekih treneran falila.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 01 jul 2015, 23:26

emir_dj je napisao/la:Stvarno nisam dugo pisao, sto ne znaci da ne pratim ovu nasu temu na forumu. Necu da 'pljujem' niciji rad samo bi konstatirao da po obicaju mi mnogo ocekujem i mnogo vjerujemo. Konkretno za trenere menadžere. Do skora ste skoro svi zakivali u zvijezde segrta a sad mnogima ne valja. Bojim se da cemo se opeci i sa nedimom. Nije ovo samo primjer segrt bilo je toga kod nas, moze se roman napisati. Daj Boze da Nedim bude ta prevaga koja je kod nekih treneran falila.
Emire u pravu si za trenere,nikada se s njima ne zna na čemu si,po meni Nedim je još uvijek mlad i ambiciozan pa se vodim konstatacijom da neće sebi dopustiti kiks,još uvijek je u fazi dokazivanja a ne kao neki već istrošeni treneri kojima su neke druge stvari bile prioritet..

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 01 jul 2015, 23:31

emir_dj je napisao/la:Stvarno nisam dugo pisao, sto ne znaci da ne pratim ovu nasu temu na forumu. Necu da 'pljujem' niciji rad samo bi konstatirao da po obicaju mi mnogo ocekujem i mnogo vjerujemo. Konkretno za trenere menadžere. Do skora ste skoro svi zakivali u zvijezde segrta a sad mnogima ne valja. Bojim se da cemo se opeci i sa nedimom. Nije ovo samo primjer segrt bilo je toga kod nas, moze se roman napisati. Daj Boze da Nedim bude ta prevaga koja je kod nekih treneran falila.
Prije svega, cestitam na jubilarnom 1000. postu :mrgreen:

Tacno je to sto kazes, mada ja mislim da ce bit ok sa Nedimom. On je bas ona "budala" koja nam treba.
Yebote gledam kad je Segrt dobio otkaz, svi se raduju a igraci placu, grle se na rastanku i objavljuju neke tuzne statuse na fejsu. Kod ovog je samo rad red, nema zayebancije. To je ono sto nam treba.. Sad jedino je pitanje koliko ima 'mozga' da od nas napravi nesto

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir_dj » 01 jul 2015, 23:40

Hvala ne bih ni primjetio.
Ne sumnjam ja da ima razlike u radu od trenera do trenera, i da je ovaj mladji i da vise zna ovu nasu svakodnevicu. Samo neka istraje u tome. To mu ja zelim. plasim se ja tog naseg mentaliteta jedna greska odmah nikad i nisi bio dobar.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 01 jul 2015, 23:57

ljudi dodite na trening pa vidite kako nedim radi.ja sam ubijeden da bolje nismo radili od one prve sezone kada nas je ninkovic vodio.covjek jest mlad ali zna svoj posao zna ligu igrace.vjerujem u njega i nisam ko neke p i z d e po forumu kao vatreni ,dosla nam 5-6 ekstra pojacanja za ovu ligu a on sad izmislja neke teorije kako ce nas ti igraci sabotirati,dodi na trening pa vidi kako im nedim yebe kevu
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 02 jul 2015, 00:35

e tu bi mi mogli da imamo prednost u odnosu na ostale ekipe,nisam bio na treningu ali vjerujem da im dušu vadi,sjećam se kada smo igrali protiv Veleza ljudi u 80min. trče ko da je počela utakmica...vatreni prozva te čovjek :)

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 02 jul 2015, 02:59

Vec sam pisao o tome nije PL liga vise za svakoga treba obezbijedit milionska ulaganja u narrdnim god. Dobre tribine stolice natkriti semafor reflektori igraci koji u ligi 12 kostaju malo vise. Mi od ovoga ima nesto i treba bruka para jos a vidi sada mladost gdje smo mi bili na pocetku. A sta se vrati u klub puno manje i zbog toga mnoge ekipe kalkulisu.
Nedu treba pustiti kako radi i to je to a na tribinama ce biti pomocnika puno ubaci onog vadi ovog tako da jebuspjeh zagarantovan. :thumbup:
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

combe
Postovi: 2289
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 02 jul 2015, 08:08

Da malo rezimiramo dosadašnji prelazni rok:
- golman Brkić, znači treba još jedan i ako se odluče da Brkić bude prvi jer ne može sam iznijeti sezonu.
- bekovske pozicije pokrivene, desni - Brka i Čola, lijevi - Pejić i kažu da ovaj iz Drine Lazarević može odigrati lijevog beka.
- stoperi Mornar, Islamagić, Šerbedžić, Zvonić, solidno mada nebi bio na odmet još jedan kvalitetan.
- vezni red - Savić, Fačić, Lazarević, Đurđević, takođe Zvonić i Islamagić mogu odigrati u vezi, solidno možda bi trebao još jedan kreativac ali i ovako je dobro. Tanki smo sa krilnim igračima, to mogu igrati Pirić i Alibašić, eventualno Isanović ali nedovoljno. Tu treba tražiti kvalitetno rješenje.
- napad - tu smo najtanji, gotovo nikakvi, Isanović i taj Bašić što je došao nedovoljno, znači tu očekujemo šlag na kraju.
Po ovome gore da se naslutiti šta nam je neophodno, golman, dva napadača-od toga eventualno jedan krilni. A poželjno je uz ovo što sam naveo ali samo ako je ekstra kvalitet da se negomilaju bezveze jedan štoper i jedan vezni kreativac.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 02 jul 2015, 09:36

combe je napisao/la:Da malo rezimiramo dosadašnji prelazni rok:
- golman Brkić, znači treba još jedan i ako se odluče da Brkić bude prvi jer ne može sam iznijeti sezonu.
- bekovske pozicije pokrivene, desni - Brka i Čola, lijevi - Pejić i kažu da ovaj iz Drine Lazarević može odigrati lijevog beka.
- stoperi Mornar, Islamagić, Šerbedžić, Zvonić, solidno mada nebi bio na odmet još jedan kvalitetan.
- vezni red - Savić, Fačić, Lazarević, Đurđević, takođe Zvonić i Islamagić mogu odigrati u vezi, solidno možda bi trebao još jedan kreativac ali i ovako je dobro. Tanki smo sa krilnim igračima, to mogu igrati Pirić i Alibašić, eventualno Isanović ali nedovoljno. Tu treba tražiti kvalitetno rješenje.
- napad - tu smo najtanji, gotovo nikakvi, Isanović i taj Bašić što je došao nedovoljno, znači tu očekujemo šlag na kraju.
Po ovome gore da se naslutiti šta nam je neophodno, golman, dva napadača-od toga eventualno jedan krilni. A poželjno je uz ovo što sam naveo ali samo ako je ekstra kvalitet da se negomilaju bezveze jedan štoper i jedan vezni kreativac.
to je to,slažem se sa tobom,napravio si dobar rezime...mislim da smo u sredi dobro pokriveni i po meni ne bi trebalo da se izlažemo dodatnom trošku..Brka može solidno odigrati na krilu,a kako sam čuo puca od snage(možda da pokušamo pronaći jednog na lijevoj strani),,napadač-mislim da za ovo mjesto u klubu neće žaliti sredstva i da bi nas mogli iznenaditi sa jednim dobrim napadačem,i eto može i jedan osrednji kao zamjena u slučaju povrede itd..golman po mogućnosti sa iskustvom ..

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la moranjak » 02 jul 2015, 09:42

combe je napisao/la:Da malo rezimiramo dosadašnji prelazni rok:
- golman Brkić, znači treba još jedan i ako se odluče da Brkić bude prvi jer ne može sam iznijeti sezonu.
- bekovske pozicije pokrivene, desni - Brka i Čola, lijevi - Pejić i kažu da ovaj iz Drine Lazarević može odigrati lijevog beka.
- stoperi Mornar, Islamagić, Šerbedžić, Zvonić, solidno mada nebi bio na odmet još jedan kvalitetan.
- vezni red - Savić, Fačić, Lazarević, Đurđević, takođe Zvonić i Islamagić mogu odigrati u vezi, solidno možda bi trebao još jedan kreativac ali i ovako je dobro. Tanki smo sa krilnim igračima, to mogu igrati Pirić i Alibašić, eventualno Isanović ali nedovoljno. Tu treba tražiti kvalitetno rješenje.
- napad - tu smo najtanji, gotovo nikakvi, Isanović i taj Bašić što je došao nedovoljno, znači tu očekujemo šlag na kraju.
Po ovome gore da se naslutiti šta nam je neophodno, golman, dva napadača-od toga eventualno jedan krilni. A poželjno je uz ovo što sam naveo ali samo ako je ekstra kvalitet da se negomilaju bezveze jedan štoper i jedan vezni kreativac.
Basic ne igra u napadu kao sto smo svi mislili

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 02 jul 2015, 09:46

moranjak je napisao/la:
combe je napisao/la:Da malo rezimiramo dosadašnji prelazni rok:
- golman Brkić, znači treba još jedan i ako se odluče da Brkić bude prvi jer ne može sam iznijeti sezonu.
- bekovske pozicije pokrivene, desni - Brka i Čola, lijevi - Pejić i kažu da ovaj iz Drine Lazarević može odigrati lijevog beka.
- stoperi Mornar, Islamagić, Šerbedžić, Zvonić, solidno mada nebi bio na odmet još jedan kvalitetan.
- vezni red - Savić, Fačić, Lazarević, Đurđević, takođe Zvonić i Islamagić mogu odigrati u vezi, solidno možda bi trebao još jedan kreativac ali i ovako je dobro. Tanki smo sa krilnim igračima, to mogu igrati Pirić i Alibašić, eventualno Isanović ali nedovoljno. Tu treba tražiti kvalitetno rješenje.
- napad - tu smo najtanji, gotovo nikakvi, Isanović i taj Bašić što je došao nedovoljno, znači tu očekujemo šlag na kraju.
Po ovome gore da se naslutiti šta nam je neophodno, golman, dva napadača-od toga eventualno jedan krilni. A poželjno je uz ovo što sam naveo ali samo ako je ekstra kvalitet da se negomilaju bezveze jedan štoper i jedan vezni kreativac.
Basic ne igra u napadu kao sto smo svi mislili
koju poziciju igra,da li je krilo? baš bi volio doći na trening i da svojim očima vidim te nove igrače,ali postim i bojim se da ne ožednim,i zato ću vas sve ispitivati i biti dosadan :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 3 gosta.