Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la BosnianKingdom » 06 sep 2015, 12:08

Sredite da odmah sa aplikacije u meniu imamo da idemo na forumu
Sabrine mi moje!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la BatistutA19 » 07 sep 2015, 03:10

BosnianKingdom je napisao/la:De ubacite Forum u meniu aplikacije nije fazon da idem preko browsera znaš kako to ljude mrzi,zar je toliki problem napraviti ikonicu i prijelaz na link jbt a svima bi bilo tri put lakše.. Udjes na SS.ba pročitaš vijesti, i odmah frm,a ne udjem čitam,pa tek onda se prebacuj tamo,kucaj,ulazi,čekaj i tek onda
Necu koristit aplikaciju dok ne ubace FORUM..TABELE.REZULTATE.LIVESCORE .sve ko i kad na browser udjem ...Ovako bezveze aplikacija ispada trebas sto puta ulazit izlazit iz aplikacijevu browser...Sto su ovdje kritike a niko ne odgovora...Mi sami sbi komplikujemo bezveze aplikacija

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la admin » 07 sep 2015, 10:39

Biće ubačeno, ali treba vremena da se napravi.

ps. trenutno na mobitelu od opcija koje si nabrojao imaš samo link na forum.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la BosnianKingdom » 07 sep 2015, 17:52

-I bilo bi zanimljivo kada bi se na forum ubacila opcija Like, ako nam se sviđa nesta samo stignemo Like i tjt,a ne kao sada moraš citirati da mu kažeš da ti se sviđa njegova konstatacija.

-I da se npr. moze citirati samo 50 znakova,a ne on mi citira 2368 i ja umrem dok prelistam,a ne da pročitam.
Sabrine mi moje!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la BatistutA19 » 08 sep 2015, 03:41

admin je napisao/la:Biće ubačeno, ali treba vremena da se napravi.

ps. trenutno na mobitelu od opcija koje si nabrojao imaš samo link na forum.
Sta ce bit ubaceno u aplikaciju jel i FORUM.TABELE REZULTATI LIVESCORE...jer bez ovog sto puta moras ucna browser i izac da vidis nesto ..Ak je radis uradi sve il browsser koristit i gotovo..Jer nema logike koristit aplikaciju ak nema isto sve ko i preko browsera

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la admin » 08 sep 2015, 13:40

vidi nešto, nama je potpuno svejedno hoćete li korisititi aplikaciju ili browser. Ponašaš se isto kao da ćeš nam nešto naškoditi ako ne koristiš aplikaciju, ne razumijem taj stavi i ton.

da, biće ubačeno sve to što si nabrojao. Za to treba vremena i rada da se napravi, pa je logično izbaciti cjelinu koja je već gotova (vijesti), a onda je vremenom nadograđivati.

za forum će biti samo link koji otvara forum u browseru kao i do sada. Sumnjam da će ikada biti ugrađeno u aplikaciju, osim ako to kreatori ovog foruma ne omoguće besplatno.

Raniju odvojenu forumsku aplikaciju smo mi finansirali za prvu godinu, ali nije bilo dovoljno interesa i projekat se nije pokazao isplativim.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la BatistutA19 » 08 sep 2015, 17:53

admin je napisao/la:vidi nešto, nama je potpuno svejedno hoćete li korisititi aplikaciju ili browser. Ponašaš se isto kao da ćeš nam nešto naškoditi ako ne koristiš aplikaciju, ne razumijem taj stavi i ton.

da, biće ubačeno sve to što si nabrojao. Za to treba vremena i rada da se napravi, pa je logično izbaciti cjelinu koja je već gotova (vijesti), a onda je vremenom nadograđivati.

za forum će biti samo link koji otvara forum u browseru kao i do sada. Sumnjam da će ikada biti ugrađeno u aplikaciju,
Raniju odvojenu forumsku aplikaciju smo mi finansirali za prvu godinu, ali nije bilo dovoljno interesa i projekat se nije pokazao isplativim.
Slazem se s tobom da treba dogradjivat al kazem sad za sad kako je trebas sto puta uc i izac zbog neceg sa aplikacije u browser..Kad da ucekujemo da ce se sve to ubacit forum tabele rezultati livescore...Nema ljutnje svak trazi bolje pa ovo jest tema kritike predlozi...

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la admin » 09 sep 2015, 09:05

Malo mi je nejasna kritika za update, jer tabele I rezultate nisi imao ni u prosloj verziji, niti su dostupni kroz mobile browser. U stvari, jedino ih imamo na desktopu I tu se apsolutno nista nije promijenilo.

Forum takodjer uvijek isao kroz browser. Jedina razlika je sto je stara verziji imala dugme koje pali taj browser (jednako dugme mozes imati na svom telefonu I bez aplikacije), a opet si morao ici browser-aplikacija ako si zelio kombinovati forum I vijesjti.

Nekako mi izgleda kao da staru verziju aplikacije nisi ni koristio jer ne Znas sta je sadrzavala, a kritikujes update iz nekih drugih razloga?

E sad malo dobrih vijesti... Vjerovatno do kraj sedmice imacemo tabele I rezultate na m.sportsport.ba, a vrlo brzo nakon toga I na aplikaciji. Takodjer, u narednom updateu dodacemo I dugme za forum ako je nekome zaista korisno.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la BatistutA19 » 09 sep 2015, 16:57

admin je napisao/la:Malo mi je nejasna kritika za update, jer tabele I rezultate nisi imao ni u prosloj verziji, niti su dostupni kroz mobile browser. U stvari, jedino ih imamo na desktopu I tu se apsolutno nista nije promijenilo.

Forum takodjer uvijek isao kroz browser. Jedina razlika je sto je stara verziji imala dugme koje pali taj browser (jednako dugme mozes imati na svom telefonu I bez aplikacije), a opet si morao ici browser-aplikacija ako si zelio kombinovati forum I vijesjti.

Nekako mi izgleda kao da staru verziju aplikacije nisi ni koristio jer ne Znas sta je sadrzavala, a kritikujes update iz nekih drugih razloga?

E sad malo dobrih vijesti... Vjerovatno do kraj sedmice imacemo tabele I rezultate na m.sportsport.ba, a vrlo brzo nakon toga I na aplikaciji. Takodjer, u narednom updateu dodacemo I dugme za forum ako je nekome zaista korisno.
Slabo sam koristio staru alikaciju..koristio preko broeser i ustimam dekstop i onda imo sve to...Super i to sto ce te dogradit te stvari i ubacit sve to...Pa svak voli bolje i sto god se moze treba ubacit pogotovo sto raja trazi a ne da se pati.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la BatistutA19 » 17 sep 2015, 16:52

Gdje taj forum.na aplikaciji sto ste rekli ubacit i ostalo live score tabele i rezultate...To ste rekli do kraja prosle sedmice a evo sad ce kraj i ove sedmice...RADIL SE NA TOME KAD BI MOGLO BIT UBACENO DA FUNKCIONIRA ????

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la admin » 17 sep 2015, 16:57

Prije nego što si napisao komentar, tj. dan prije, objavljen je update (koji ti se automatski trebao instalirati) koji su sebi sadrži link na forum. Nalazi se u meniju, na vrhu.

Iz tona kojim komentarišeš, a i iz činjenica kojim raspolažeš, očigledno je da si zlonamjerna osoba koja uopšte ne koristi aplikaciju. Molio bih te da se suzdržiš daljih komentara.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la BatistutA19 » 18 sep 2015, 13:19

admin je napisao/la:Prije nego što si napisao komentar, tj. dan prije, objavljen je update (koji ti se automatski trebao instalirati) koji su sebi sadrži link na forum. Nalazi se u meniju, na vrhu.

Iz tona kojim komentarišeš, a i iz činjenica kojim raspolažeš, očigledno je da si zlonamjerna osoba koja uopšte ne koristi aplikaciju. Molio bih te da se suzdržiš daljih komentara.
Evo ovako prvo da te i poz i da kazem da nisam zlonamjerna osoba..Drugo koristim aplikaciju i nije mi se instaliralo automatski.Sad sam obriso i ponovo instaliro i nisam ni znao za forum i sad je extra za forum..UBUCUCE I VI KAD UBACITE NESTO NOVO OBJAVITE OVDJE JER SE AUTOMATSKI NE POJAVI SVAKOM....i pitanje Kad ce te ubacit ovo tabele i rezultate i livescore a forum je sad EXTRA sto ste nas poslusali i prihvatili sto se trazi...poz ti

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la admin » 18 sep 2015, 13:31

Prvo, pogriješio si temu, tj. istu priču spamiraš na više strana, sumnjam da nisi primjetio?
Ovo je tema o m.sportsport.ba, a ne o android aplikaciji. Prava tema je ovdje: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... 5&start=40, vidim da si i na njoj aktivan.

Drugo, to da li će ti se automatski pojaviti ili ne, podešavaš sam na svom uređaju. Pa ako želiš da znaš šta se dešava, samo uključi. Mnogo jednostavnije nego da te ja zovem telefonom da ti javim.

Treće, svaki update uvijek bude objavljen i na portalu i na forumu, a trebao si dobiti i push notifikaciju ako imaš instaliranu aplikaciju kod sebe (u šta iskreno sumnjam).

A četvrto, ubacićemo čim napravimo.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la BatistutA19 » 18 sep 2015, 13:42

Imam instaliranu aplikaciju od prvog dana i slabo je koristio zbog foruma sto nije bilo.Sad sam obrisi i opet instaliro i extra je sad i jednostavno a ovdje sam odnedavno.Eo tek sad objavljeno na portalu za forum i stvarno nisam znao..Jos to ubacite i extra ce bit jer mi ljepse na mobu tpkat i citat ..Poz i nema ljutnje i kritije dobrinamjerne su uvjek dobrodosle

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la MortemHz » 24 sep 2015, 14:55

Ako smijem da pitam jedno pitanje bez bana ali poznavajuci da se istine i normalni razgovori zavrsavaju banom a spominjanje ''kurchina'' i psovanje se ni ne obrisu cak uz obrazlozenje (svoj ti posao) samo da Vas pitam koji je razlog da se dopustaju gnusne psovke i vrijedjanja s tim da se nekada samo prikrije (obrise) a nekada cak i ostavi dok nevini ljudi koji reaguju na to odu u Banovice? da li Vi imate nesto od toga sto dopustate,da li ste ponosni nakon tih gnusnih izjava ili nesto slicno a navest' cu i svjez primjer od danas(ispod tekst)? ako moze obrazlozenje u cemu je stvar i koji je razlog za ovo,zar je moguce da su klikovi bitniji od ljudskih osobina? pozdrav

''Ne znam šta očekujete, kakva izvješća i natpise od portala iz ove abortus države, nije mi jasno. **** njih, njihov teheran i njihovu državu i njihovo mišljenje. Sretan im bajram dabogda baklavu zalijevali suzama ucviljenih srebreničkih majki. Moj zadnji post na ovom usranom forumu.''
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
LvG
Postovi: 861
Pridružen/a: 07 jul 2014, 18:02
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la LvG » 24 sep 2015, 15:02

Napravite da pri citiranju, citirani sadržaj prikaže max 100 znakova i da ispod piše vidi vise, skrivajući cijeli tekst.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Elegant » 24 sep 2015, 15:10

Fakat treba automatski spoiler za velike tekstove, dobra ideja.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 25 sep 2015, 12:18

MortemHz je napisao/la:Ako smijem da pitam jedno pitanje bez bana ali poznavajuci da se istine i normalni razgovori zavrsavaju banom a spominjanje ''kurchina'' i psovanje se ni ne obrisu cak uz obrazlozenje (svoj ti posao) samo da Vas pitam koji je razlog da se dopustaju gnusne psovke i vrijedjanja s tim da se nekada samo prikrije (obrise) a nekada cak i ostavi dok nevini ljudi koji reaguju na to odu u Banovice? da li Vi imate nesto od toga sto dopustate,da li ste ponosni nakon tih gnusnih izjava ili nesto slicno a navest' cu i svjez primjer od danas(ispod tekst)? ako moze obrazlozenje u cemu je stvar i koji je razlog za ovo,zar je moguce da su klikovi bitniji od ljudskih osobina? pozdrav

''Ne znam šta očekujete, kakva izvješća i natpise od portala iz ove abortus države, nije mi jasno. **** njih, njihov teheran i njihovu državu i njihovo mišljenje. Sretan im bajram dabogda baklavu zalijevali suzama ucviljenih srebreničkih majki. Moj zadnji post na ovom usranom forumu.''
post prijaviš umjesto da ga citiraš.

a ban za autora tog posta nema nikakve veze sa svim banovima koje si ti zaradio, pa eto te opet pišeš.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la MortemHz » 25 sep 2015, 13:32

Prijavljen je post ranije od nekoga ali svakako se brisu ovakvi postovi a i oni u proslosti su bili prijavljeni po 100 puta pa nikome nista,problem je sto nevini ljudi ispastaju dok ovakvi postovi puni zatrovanje mrznje,vrijedjanja i psovanja direktno budu cak i ostavljeni na stranici uz kao sto sam vec rekao prije obrazlozenje od moderatora (svoj ti posao) prema nekom momku koji se pobunio i shvatio isto sto i pola foruma.Na nijedno pitanje nisam dobio odgovor pa sam sada potvrdio ono sto mislim,sve najbolje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 25 sep 2015, 20:05

ne znam zaista koga smatraš pod "nevinim". Sebe?

Praksa je da ne dajemo obavijesti o banovima (znaš na svom primjeru).
Također, praksa je da ne diskutujemo o aktivnostima moderatora, te sve moderatore snažno ohrabrujem da nikada ne ulaze u bilo kakve diskusije. A pogotovo da ne daju odgovore na pitanja nekom ko je bio bar 5 puta banovan, što zbog trolovanja, što zbog vrijeđanja, psovanja...

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.