ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 23 sep 2015, 16:11

Nope, bolji su ostali mladići od njega :D

Avatar
darker10
Postovi: 10837
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 23 sep 2015, 16:14

Kyrgios bi njih sve ****,a i ove sad samo da je normalniji u glavusi.Ovako mu predvidjam karijeru tipa Safina.

Avatar
Galion
Postovi: 2773
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Galion » 23 sep 2015, 16:15

Ja bi najviše volio da je Kyrgios bar malo normalan u glavi, njega bi bilo najjepše gledati u vrhu
Edit:
darker10 je napisao/la:Kyrgios bi njih sve ****,a i ove sad samo da je normalniji u glavusi.Ovako mu predvidjam karijeru tipa Safina.
I to bi bilo super, 2 GS i kratko vrijeme No. 1, bojim se da neće ni to

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 23 sep 2015, 17:17

Galion je napisao/la:Budući No. 1 :?:
[youtube][/youtube]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :silent:

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la formance » 23 sep 2015, 17:21

"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 23 sep 2015, 17:35


Pa ja ne mogu da vjerujem da neko moze ovako nesto izjaviti :facepalm: jooooooooj ili da je njegovo vrijeme proslo a ima 29 godina kao i novak ili vi ne pratite tenis ili se pravite ludi pa prije godinu dana je osvojio grand slam igrao jedno finale i onda otisao na operaciju i sta je trebao odmah sve pobjedivati nakon povratka aaaaaaaaaaa bolesti :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: ....................

Avatar
darker10
Postovi: 10837
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 23 sep 2015, 17:51

Covjek je operisao slijepo crijevo,a s obzirom na Nadalove fenomenalne povratke i nakon gorih stvari,Guga ima pravo da ovo kaze.

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 23 sep 2015, 18:04

darker10 je napisao/la:Covjek je operisao slijepo crijevo,a s obzirom na Nadalove fenomenalne povratke i nakon gorih stvari,Guga ima pravo da ovo kaze.

Pa ocigledno da je ova operacija na njemu ostavila najvece posljedice a i danas je tenis puno brzi i normalno je da se teze vratiti a i po njegovoj igri prvi pola godine se vidilo da ne daje od sebe ni blizu koliko moze da ne dode do jos kakve operacije
a onda kada je poceo da igra taj danasnji brzi tenis mu nije dozvolio da se odmah prilagodi a i sam je tako nesto izjavio...
I po ko zna koji put cemo gledati taj fenomenalni povratak najveceg i vracanje pozicije 1...

Avatar
Galion
Postovi: 2773
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Galion » 23 sep 2015, 18:06

@BigBigBang i @Terminator2 su bolesno opsjednuti Nadalom i najveći su idioti ovog foruma :thumbup:

Avatar
darker10
Postovi: 10837
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 23 sep 2015, 18:07

Terminator2 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Covjek je operisao slijepo crijevo,a s obzirom na Nadalove fenomenalne povratke i nakon gorih stvari,Guga ima pravo da ovo kaze.

Pa ocigledno da je ova operacija na njemu ostavila najvece posljedice a i danas je tenis puno brzi i normalno je da se teze vratiti a i po njegovoj igri prvi pola godine se vidilo da ne daje od sebe ni blizu koliko moze da ne dode do jos kakve operacije
a onda kada je poceo da igra taj danasnji brzi tenis mu nije dozvolio da se odmah prilagodi a i sam je tako nesto izjavio...
I po ko zna koji put cemo gledati taj fenomenalni povratak najveceg i vracanje pozicije 1...
Ok,onda je Nadal prvi covjek u historiji moderne medicine kojemu upala crvuljka pravi probleme i nakon odstranjenja istog.Jos sam negdje citao da mu je to radjeno metodom gdje imao minimalnu traumu.

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 23 sep 2015, 18:12

Galion je napisao/la:@BigBigBang i @Terminator2 su bolesno opsjednuti Nadalom i najveći su idioti ovog foruma :thumbup:

A ti pede_rcino bolesna si neko ko spada medu one glupsone koji ne znaju povezat 2 stavi i zato suti i idi navijaj za bornu. :thumbup:

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 23 sep 2015, 18:16

darker10 je napisao/la:
Terminator2 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Covjek je operisao slijepo crijevo,a s obzirom na Nadalove fenomenalne povratke i nakon gorih stvari,Guga ima pravo da ovo kaze.

Pa ocigledno da je ova operacija na njemu ostavila najvece posljedice a i danas je tenis puno brzi i normalno je da se teze vratiti a i po njegovoj igri prvi pola godine se vidilo da ne daje od sebe ni blizu koliko moze da ne dode do jos kakve operacije
a onda kada je poceo da igra taj danasnji brzi tenis mu nije dozvolio da se odmah prilagodi a i sam je tako nesto izjavio...
I po ko zna koji put cemo gledati taj fenomenalni povratak najveceg i vracanje pozicije 1...
Ok,onda je Nadal prvi covjek u historiji moderne medicine kojemu upala crvuljka pravi probleme i nakon odstranjenja istog.Jos sam negdje citao da mu je to radjeno metodom gdje imao minimalnu traumu.
Uuu pa nevjerovatno kako onda igrac koji se smatra jednim od najvecih u historiji tenisa tako "lako" gubi meceve protiv nekih kretena i to samo godinu dana nakon dominacije teniskim terenima i GS titule ....

Avatar
darker10
Postovi: 10837
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 23 sep 2015, 18:19

Pa stvarno nevjerovatno.Puno je realnije da polako zavrsava njegovo vrijeme,nego to sto ti kazes,a to je da covjek nije davao sve od sebe ili da bi mu nepostojeci crvuljak mogao uzrokovat neke komplikacije :lol:
I da o kakvoj to dominaciji u 2014. pricas?

Avatar
Galion
Postovi: 2773
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Galion » 23 sep 2015, 18:24

Moji nadaloljupci, ne da Nadal nije GOAT, nego ubrzo neće biti ni All time No. 2 jer malo Noletu fali da ga prestigne, već sad je ostavio bolji dojam, samo još nekoliko rezultata (Grand Slamova) i službeno se može smatrati većim od Rafe :wave:

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 24 sep 2015, 01:58

darker10 je napisao/la:Pa stvarno nevjerovatno.Puno je realnije da polako zavrsava njegovo vrijeme,nego to sto ti kazes,a to je da covjek nije davao sve od sebe ili da bi mu nepostojeci crvuljak mogao uzrokovat neke komplikacije :lol:
I da o kakvoj to dominaciji u 2014. pricas?

Pa ti ili ne vidis ili se pravis da ne vidis sta sam ja napisao cuj ja napisao da bi mu ---- mogao uzrokovat probleme :salut:
I znaci po tebi ko god dode u 29-30 godine treba realno da zavrsava karijeru :roll: :clap: :urnebes: ...
A u 2014 je igrao finale AO i izgubio ga zbog povrede vratio se uzeo RG i onda opet povreda i sta da ti pricam kad je najbolji jer da nije imao povreda u toku karijere on bi vec imao 17 GS titula a novak ih ne bi imao ni 7 .. tako da ti prica ne pije vodu.. :lol:

Avatar
darker10
Postovi: 10837
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 24 sep 2015, 16:14

Jadni Nadal.Krkanski nacin igre konacno utjeruje dugove.

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 24 sep 2015, 16:25

darker10 je napisao/la:Jadni Nadal.Krkanski nacin igre konacno utjeruje dugove.
Evo vec 2 dana ti meni nisi dao niti 1 argument samo nesto pises niko ziv ne moze to uvezat pa sam shvatio da se ne razumijes u tenis i zato :wave:

Avatar
darker10
Postovi: 10837
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 24 sep 2015, 16:26

Ma ne daje on sve od sebe.Bice sve ok.Spavaj mirno.

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Terminator2 » 24 sep 2015, 16:29

Informisi se malo nemoj da te provalim u 2 dana da nemas veze s vezom o tenisu..

Avatar
darker10
Postovi: 10837
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 24 sep 2015, 16:37

Pa bice sve ok.Kad Rafa pocne davat sve od sebe,to ce bit pišanje po konkurenciji.Malo nas vidi da se on zajebava ove godine :lol:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.