FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
jaludovolimte
Postovi: 576
Pridružen/a: 05 jan 2014, 17:38
Lokacija: BA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jaludovolimte » 07 okt 2015, 14:48

Hvala Odi što nije potpisao drugog Brazilca, šta bi tek onda bilo :P !?
tebe volim, tebi pjevam za jedan gol..

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 07 okt 2015, 15:01

Mi kad nešto furamo, onda napravimo epidemiju :mrgreen:

Tomić prvo status a onda i slika sa čuvenim OK :tokralju:
slika
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Ipee
Postovi: 342
Pridružen/a: 27 okt 2014, 21:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ipee » 07 okt 2015, 15:09

Nikad se nismo furali, a vazda furka bili.

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 07 okt 2015, 15:20

• Postigli ste pogodak u derbiju protiv Sarajeva, koji je ujedno označio i kraj niza od četiri godine bez pobjede nad gradskim rivalom? Šta su vam suigrači kazali nakon utakmice?
Tiago: OK!
• Od vašeg dolaska na Grbavicu promijenila su se već tri trenera. Prvo vas je vodio Odović, zatim kratko Čapljić i sad Mulalić. Kakav odnos imate sa njim?
Tiago: OK!
• Prije dolaska u Sarajevo, igrali ste u manjim klubovima u Brazilu. Kako vam se čini život u glavnom gradu?
Tiago: OK!
• Junak ste navijača Željezničara. Šta vam kažu kada vas sretnu na ulici?
Tiago: OK!
• Vidim da ste vrlo brzo naučili sve riječi koje su vam potrebne za normalno sporazumijevanje u BiH, što je zaista impresivno. Hvala vam na izdvojenom vremenu i nadam se da su pitanja bila OK?
Tiago: OK!

:rol: :rol: :rol: :rol: :lol: :lol:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
katakomba2
Postovi: 127
Pridružen/a: 16 sep 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katakomba2 » 07 okt 2015, 15:28

Ma sve je to OK
Željezničar za život cijeli !
94 godine ponosa !

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 07 okt 2015, 15:34

boccaccio je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:Taman htjedoh da dam odgovore, ali evo @boccacio me preduhutri. Kad sam rekao logično nisam mislio da mora biti suprotan sistem igre od onoga koji igra prvi tim. Mislio sam logično je da ne mora biti taj sistem igre. Što ga ostali preferiraju ne znam, ali ovo što je @boccacio rekao je bila i moja poenta priče. Uporište u ovome je da će možda doći sutra Mulalić npr i preći u prvom timu na 3-5-2 a naši juniori nikad nisu igrali to jer zadnje 4 godine mi u prvom timu igramo 4-3-3 ili sl. To može Barsa i veći timovi jer Barsa npr planira da će im Messi i Njemar igrati tu do kraja karijere i ona zna da će narednih 10 godina igrati taj sistem jer njima najbolje odgovaraju te pozicije. Mi svaki prelazni možemo ostati bez najboljih igrača i samim tim možemo i promijeniti sistem.
S tim sto bih jos da nadodam ono sto nisam u gornjem postu, da je osim same skole i primjenjivanja razlicitih sistema u skladu sa potencijalom, jako bitno i takmicenje u kojem juniori nastupaju. Jer se tu pored prilagodjavanja i ucenja, kroz potrebne rezultate izgradjuje licnost kroz pobjednicki mentalitet. To je veoma vazan detalj. Biti prvi u omladinskom takmicenju izgradjuje u mladicu koji je potencijal snaznu psihicku stabilnost koju on donosi u seniorski pogon, jer sa takvim stavom u glavi on ce razmisljati pobjednicki, sto je pozeljno u gradjenju cijele licnosti koja nastaje tek u seniorskom pogonu.
Saležm se, pa da i ja malo nadodam. Meni se svidja što naši guraju mlađa godišta u starije. Vidim i u kadetima i u juniorima dobar dio igrača je godinu mlađi jer na taj način imaju jače protivnike protiv sebe. Prošle godine su Mujaga i Žera igrali za juniore. Žera ove godine nije u startu igrao za juniore što je greška npr. Ako neće biti u konkurenciji za prvi tim obavezno treba igrati za juniore sem ako nije neka talaška tekma. Isto tako trebali bi početi da razmišljamo o pokretanju drugog tima jer ne vidim drugi način da mladi imaju jake tekme jer su dominatni u juniorima osim u par tekmi. Možda se to sljedeće godine promijeni kad liga 12 bude ali tako je i to ne možeš nadomjesititi odlascima na turnire po Evropi jer nemaš kad odigarti 5-6 turnira. Čim igrač postane konstantno dominantan u jednom takmičenju mora ići dalje. Šehu i malog Haretovog smo morali posuditi npr, kao i Hadžovića jer sad prde u prvom timu. Hiroš i Dino i dobijaju neku minutažu pa hajd ok je :). MIdžić vidim fino igra u GOraždu i tako su trebala i ova dvojica.

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la FKZ1921 » 07 okt 2015, 15:41

Cilj omladinskih kategorija nije da osvajaju trofeje nego da "izbacuju" igrače za prvi tim. Po meni je mnogo logičnije da sve omladinske selekcije igraju formaciju kao prvi tim, pa i po cjenu rezultata. Osim toga uvijek se može staviti neki igrač na neku neprirodnu poziciju, ako trener hoće da ga "nauči" još nešto.[/quote]
To da kod omladine cilj nije osvajanje trofeja je floskula. Moze se reci da to nije primarni cilj. Ali,pobjeda je cilj svakog ko se u bilo cemu takmici sa nekim drugim. A pobjedjivati znaci i osvajati trofeje. Da bi pobjedjivao moras imati kvalitet. Nikako ne ide jedno bez drugog. Kao sto je vazno da mladog igraca obucis u takticko-tehnickom segmentu,jednako je vazno da mu razvijas pobjednicki mentalitet. A razvices mu ga samo tako sto ces kvalitetno selektirati,kvalitetno trenirati,biti bolji od drugih,cesce pobjedjivati nego konkurenti,sto to u konacnici donosi trofej. Iz takve situacije imas puno vise sansi imati kvalitetnog igraca,spremnog za prvi tim. Zasto se tako zrelo i samouvjereno ponasaju nasi mladi igraci kad ih se pomjeri prema prvom timu? Upravo zbog toga sto su u nizu,u kadetskim i juniorskim selekcijama osvajali sve,ili skoro sve. Kroz pobjede i trofeje su postali svjesni svog kvaliteta.
To sto Ado malo sara sa formacijom je sasvim ok. To je dio obuke koju mladi igraci trebaju proci. Ali,uvijek moras razmisljati i o rezultatu.

Avatar
deno_TM87
Postovi: 4158
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la deno_TM87 » 07 okt 2015, 15:51

Kada juniori igraju sa RB Salzburgom :?: ;)
Željezničar über alles!

DIRTY LEEDS UTD!

Slava Ukraïni!

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZZtop10 » 07 okt 2015, 16:12

deno_TM87 je napisao/la:Kada juniori igraju sa RB Salzburgom :?: ;)
Srijeda iduca, 20:00.
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 07 okt 2015, 16:25

i Jamak je OK :mrgreen:
slika
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 07 okt 2015, 16:27

Zar nije neko napiso da je u nedelju utakmica sa Zrinjskim?
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 07 okt 2015, 16:35

ovo veća epidemija nego onda sa babom :mrgreen:

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 07 okt 2015, 16:35

OKupirali FejzbOK !
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la formance » 07 okt 2015, 16:36

Kratki film o sarajevskom derbiju: Sačuvajmo ono najbolje što grad Sarajevo ima

http://s.port1.ba/video-kratki-film-o-s ... ajevo-ima/
Izbrisati tačku između 's' i 'p'
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Okolele
Postovi: 1725
Pridružen/a: 24 avg 2015, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Okolele » 07 okt 2015, 17:01

Kako je samo glup ovaj Ješić.. :urnebes:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 07 okt 2015, 17:34

barbarić stvarno nije rekao ništa loše ni glupo. ono je izvaljeno iz konteksta. al' tatomirović i ješić... :rol:


Avatar
bhsport
Postovi: 11325
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 07 okt 2015, 18:29

OK u pravu ste za taktiku sa 3 nazad. Sve OK!
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
brile
Postovi: 1606
Pridružen/a: 17 jan 2015, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la brile » 07 okt 2015, 18:52

sportskilaik je napisao/la:http://www.bazabezporaza.com/2015/10/07 ... ve-naucio/

OK iscrpli su humor. ok
:rol: :rol: Iskreno, ovo je vec jadno :think:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI !

SPARTANS FC

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 07 okt 2015, 19:11

slika
:twisted: :twisted: :twisted:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66 i 3 gosta.