FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 15 nov 2015, 09:35

Sta ima cementirati mjesto na klupi kad čovjek ima ugovor,a ovi naši nisu budale da ga tjeraju i bace tolike pare u potok.
Sabrine mi moje!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 15 nov 2015, 09:38

Budimo realni ni igrači Galate nisu davali sve od sebe. Da su cijelu utakmicu igrali akcije kao kod trećeg gola dugačije bi se sve odigralo. A mogli su jer posjeduju taj kvalitet.
Ne umanjujem našu dobru igru i pored izostatka nekoliko igrača ali ne možemo biti slijepi. Uživali smo sinoć, bilo je lijepo, ali nama je prvi naredni cilj tri boda u Zvorniku.

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19FKS46 » 15 nov 2015, 09:42

BosnianKingdom je napisao/la:Sta ima cementirati mjesto na klupi kad čovjek ima ugovor,a ovi naši nisu budale da ga tjeraju i bace tolike pare u potok.
Djaba ti ugovor ako nemas rezultat. Nakon slabih rezultata ili das ili dobijes otkaz. Jesic sad radi dobar posao, koliko se moze zakljuciti iz ovih utakmica. Vidjet cemo jos kako ce to izgledati kad dovede igrace na pauzi i spremi ekipu. Tek tad cemo dati pravi sud. Ja ocekuje da budemo jos bolji i jaci i da na kraju slavimo titulu :)

Avatar
MojGradMojKlub
Postovi: 503
Pridružen/a: 27 avg 2014, 21:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MojGradMojKlub » 15 nov 2015, 09:56

slika
bjutifl foto :cool:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 nov 2015, 10:12

Pocinje snimak na Hayatu, koga zanima.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 15 nov 2015, 10:31

19FKS46 je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:Sta ima cementirati mjesto na klupi kad čovjek ima ugovor,a ovi naši nisu budale da ga tjeraju i bace tolike pare u potok.
Djaba ti ugovor ako nemas rezultat. Nakon slabih rezultata ili das ili dobijes otkaz. Jesic sad radi dobar posao, koliko se moze zakljuciti iz ovih utakmica. Vidjet cemo jos kako ce to izgledati kad dovede igrace na pauzi i spremi ekipu. Tek tad cemo dati pravi sud. Ja ocekuje da budemo jos bolji i jaci i da na kraju slavimo titulu :)
Ama njemu je ugovorom zacementirana klupa,e ako u upravi ima frajera da mu daju otkaz nek daju,ali moraju ga isplatiti do kraja,tako da nezz kakav kiks bio on neće dobiti otkaz.
Sabrine mi moje!

Avatar
Oerde
Postovi: 515
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 15 nov 2015, 10:41

Pričajte vi dobar ovaj, dobar onaj, naš je stoper Kovačević Adnan! U kadru kojeg imamo sad ne postoji bolji stoper, vjerovatno ni u ligi. Konstantnost u igri koju momak ima je baš za pohvalu, i mislim da će on biti naš najskuplji stoper u narednom periodu. (Nikad ne ulazim u rasprave, pogotovo bespotrebne, ali ko mi kaže da je kraj njega protrčao onaj kod drugog gola, proglasit ću ga jednakim poznavateljem fudbala kao i one što su pisali da je Plakalo kriv za drugi gol u Kaknju)
Ado uzima duel i protiv Galate i protiv Radnika, i Olimpika, svaki hladno, bez srkleta. Barbarić mi ima Tatko momente i mislim ako Stepanov bude na nivou da ne treba da bude prvotimac. Da se razumijemo bez subjektiviteta, svako ima grešaka, ali Barbarić ima "one dane", recimo da Matej nije bio čuvar mreže u Zenici Barbarić bi bio key boy za naš najubljedljiviji poraz ikad. Odmah da pređem na to kako zamišljam utakmicu u Zvorniku, nazad Stepanov i Mihojević, ispred Kovačević - Rustemović je katastrofalan i realno usporava i usporit će igru protiv ekipe protiv koje nam najmanje treba to kruženje i gubljenje vremena.
Ovo sam pisao samo da ne bi iz nečijeg subjektiviteta iz kojeg se aplaudira Harmoniju na užasnu predstavu i zviždi Radovcu na dobru, došlo do toga da se ne pomene fina igra Adnana Kovačevića sinoć, i uvijek.
Imamo dvije vrste igrača, jedni koji uništavaju protiv nekog i protiv nekog su... lopate, i imamo one druge koji uvijek i isto igraju protiv svih. Takav igrač je Kovačević Adnan, takav igrač je Duljević Haris... Kad budemo imali cijeli tim takvih igrača, onda možemo pričati o pomaku u Evropi. Evo primjer, postoji igrač kojeg Avaz proziva brzim vozom i on taj epitet opravdava protiv izraelske, andorine, pa čak i kiparske odbrane, ali recimo protiv belgijske on nije brz igrač, s druge strane Hare jednako probija protiv Olimpika, Želje, Radnika, Gladbacha, Lecha...

I što ne reći, u ovom trenutku je Amer Bekić puno bolji za imati na terenu od Leona Benke.

Hoću da kažem da jedva čekam da svaki igrač dobije ovacije poput Harmonija, da svaki bude jednako tretiran, bez obzira kako se zove, sumnjam ja da iko od nas ima neke lične nesuglasice s bilo kojim od naših igrača pa da eto mu jednostavno čovjek smeta. Da se drugačije zove i da nosi recimo 21 na leđima kladim se da bi Almir Bekić bio odlično rješenje na lijevom beku i da bi se pričalo samo o njegovim sprintovima i protrčavanjima, a propusti se ne bi ni gledali. Evo recimo situacija koja najbolje opisuje naše "uzimanje na zub" i dizanje u zvijezde se desila jednom u lištici, gdje ja lično iz nekih svojih razloga sam prekrižio Branislava Arsenijevića kao čovjeka, dok su drugi pravdali njegov potez jer nije bilo ništa upućeno nama.

Kova, Dulja, Bekić :thumbup:

Ovi slavljenički dresovi su... ufff, jedva čekam imati :)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54771
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 nov 2015, 10:43

10.000 ljudi je bilo zvanicno iako sam ja mislio da je bilo izmedju 8.000 i 9.000 koliko sam razocaran posjetom bio
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2015, 10:52

belosevic28 je napisao/la:A sto je beli tek prije pola sata dosao kuci, to nikoga nije briga :O
Sretan sto sam bio dio ovog spektakla. Necu puno palamuditi, samo cu reci da ce Osmanovic biti igracina!

Emire, hvala ti sto si mi mamio osmijehe na licu kad sam tek ''ulazio'' u pricu zvanu FK Sarajevo. Emire hvala ti za svaki gol, asistenciju...hvala ti i za vecerasnje suze na mom licu koje niti sam htio, niti sam mogao sakriti.
Obuca Emir, jedan je od nas!!!
Onda ti bude jasno sto je Emir veliki i zasto Stojcev to ni u ludilu ne moze biti. Emir je ogromna ljudina, i ko je upucen recimo u njegov trenerski posao, zna da jedino njegova djeca (koju trenira) ne psuju sudijama i ponasaju se fino na terenu. Covjek ima pedagogiju u malom prstu, a i ne igraju lose. Znaci neko njegovo dijete malo povisi ton, on odmah ohrabruje sudije da slobodno dadnu karton istome, pa i crveni. O njegovoj prijatnosti i susretljivosti da i ne govorim, u svim prilikama. Bilo je momenata kada me frustrirao svojim promasajima i nekim dafakicnim potezima, ali znoja i propisane krvi nikad nije falilo!

OBUCA EMIR! :bow:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
kenanbrajic
Postovi: 488
Pridružen/a: 03 sep 2013, 17:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenanbrajic » 15 nov 2015, 10:56

Jesam li ja jedini, koji je sinoć primjetio koliko je Duljević jači, što trkački, što u duelima...nema više onih padanja na prvi dodir :hmmmmm:

Avatar
MojGradMojKlub
Postovi: 503
Pridružen/a: 27 avg 2014, 21:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MojGradMojKlub » 15 nov 2015, 10:59

Duljević je dobar čim ima pravog trenera uz sebe. E sad kad je za kratko vrijeme pravilnog rada sa pravim trenerom ovako podigao formu, mogu samo misliti šta će biti nakon što prođe cijele zimske pripreme.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 15 nov 2015, 11:05

Joj evo gledam snimak...
Izjednačili smo... da bi sad još jedan gol uvaliti!!
Samo Saraj'vo.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2015, 11:07

kenanbrajic je napisao/la:Jesam li ja jedini, koji je sinoć primjetio koliko je Duljević jači, što trkački, što u duelima...nema više onih padanja na prvi dodir :hmmmmm:
Vjerovatno je bio problem u glavi, strah neki ili slicno... Izgleda da se suocio s tim sto mu samo moze biti veliki vjetar u ledja da se razvije u onakvog igraca kakvog mi svi prizeljkujemo i u kakvog smo vjerovali da moze postati, kazem vjerovali, jer ja jos nisam postao neki optimista po pitanju Dulje, sve dok ne pokaze konstantnost neku u formi i eliminise one dvije boljke u potpunosti. On je vec sada mogao igrati po travnjacima najvecih klubova na svijetu, ali eto, tvrdoglavost i jos ponesto mu je uskratilo to, bar zasad. A kad se samo sjetim utakmice protiv Gladbacha, kada mi je odmah postao instantno najdrazi igrac(naravno poslije Gojka), i kad sam se kleo da ce biti uspjeh zadrzati ga bar jednu polusezonu etc... Donedavno sam govorio da ce biti uspjeh prodati ga za bilo kakve pare, a sad ne znam. Sve je jos uvijek iskljucivo na njemu, moze postati vrhunski igrac i napraviti veoma respektabilnu karijeru, a moze plivati u moru vjecitih i propalih talenata. Ne bi me iznenadilo ni jedno, ni drugo.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 15 nov 2015, 11:13

MojGradMojKlub je napisao/la:slika
bjutifl foto :cool:
Samo je yebe previše plave boje na tribinama. :yawn:
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 15 nov 2015, 11:22

DrustveniParazit je napisao/la:Samo je yebe previše plave boje na tribinama. :yawn:
Čime se ti opterećuješ....
Samo Saraj'vo.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13013
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 15 nov 2015, 11:26

uNbx je napisao/la:
kenanbrajic je napisao/la:Jesam li ja jedini, koji je sinoć primjetio koliko je Duljević jači, što trkački, što u duelima...nema više onih padanja na prvi dodir :hmmmmm:
Vjerovatno je bio problem u glavi, strah neki ili slicno... Izgleda da se suocio s tim sto mu samo moze biti veliki vjetar u ledja da se razvije u onakvog igraca kakvog mi svi prizeljkujemo i u kakvog smo vjerovali da moze postati, kazem vjerovali, jer ja jos nisam postao neki optimista po pitanju Dulje, sve dok ne pokaze konstantnost neku u formi i eliminise one dvije boljke u potpunosti. On je vec sada mogao igrati po travnjacima najvecih klubova na svijetu, ali eto, tvrdoglavost i jos ponesto mu je uskratilo to, bar zasad. A kad se samo sjetim utakmice protiv Gladbacha, kada mi je odmah postao instantno najdrazi igrac(naravno poslije Gojka), i kad sam se kleo da ce biti uspjeh zadrzati ga bar jednu polusezonu etc... Donedavno sam govorio da ce biti uspjeh prodati ga za bilo kakve pare, a sad ne znam. Sve je jos uvijek iskljucivo na njemu, moze postati vrhunski igrac i napraviti veoma respektabilnu karijeru, a moze plivati u moru vjecitih i propalih talenata. Ne bi me iznenadilo ni jedno, ni drugo.
:D sad ce biti ja te ne volim, ali evo, da se ne naljutis, nisi u pravu.
duljevic (kao i dobar dio ekipe) je bio fizicki nespreman
Kod igraca njegovih karakteristika fizika je najbitnija..a pripreme koje je nas tim odradio je na nivou KANTONALNE lige... ovo je jedina istina.
Dulja podize fizicku spremu a time i formu. Sinoc je jasno vidljivo billo da je to taj nivo galate, da reda jednog po jednog i da ima nevjerovatan prvi korak. Druga stvar s kojom dulja ima problem je bila psiha jer je vrli "Jaran" psihicki ga ubio...
Ješić zna kako sa mladim igracima i to cete vidjeti u buducnosti. Prijasnji trener ih je uvodio jako malo u igru a i kada bi uveo pricao im je kao da su djeca u pitanju, Kod jesica nema toga, on psihicki dize igraca kao da ima 25. Podize im svijest da su 100% .ravnopravni i da nista manje nisu kvalitetni do starijih kvaliteta...
Tek cete vidjeti duljevica i radovca kada se spreme fizicki, a i ove ommladince Osmanovica, veladzica, herica itd....
to ce biti jedan novi nivo

Dulja ce otici za ogromne pare, zapamtite :)
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 15 nov 2015, 11:28

PitarBordo je napisao/la:
DrustveniParazit je napisao/la:Samo je yebe previše plave boje na tribinama. :yawn:
Čime se ti opterećuješ....
To što sam prijetio ne znači da se opterećujem time! Uostalom, jedino čime se opterećujem a vezano je za sinošnju utakmicu jeste igra naših i zdravstveno stanje nakon utakmice.

EDIT: i to što je sinoć bilo 9-10.000 ljudi a protiv Olimpica 2 možda 3 hiljade.
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 15 nov 2015, 11:31

Emir Obuća se zahvalio FK Sarajevo i navijačima Bordo kluba: Posljednji huk sa Koševa
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2015, 11:33

@ramo
Sta se imam ljutit, nije mi 12 godina da uzimam fursata ako se neko ne slaze sa mnom. Iskreno se nadam da si u pravu i da je fizicka sprema glavni razlog njegovih doskorasnjih losih partija.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Evander
Postovi: 14569
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 15 nov 2015, 11:49

Gledam sad ovaj snimak. Ova djeca su fakat puno skolovaniji igraci od ovih iskusnijih.

Sent from my LG-H635 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, DzemoSmjecanin, supervizor i 49 gostiju.