FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

tm1921
Postovi: 84
Pridružen/a: 12 nov 2015, 22:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm1921 » 02 dec 2015, 00:25

O uspjehu ces citati uskoro jer ce to biti javno prezentovano, uspjehu u konsolidaciji necega sto je godinama urusavano iznutra. Za razliku od tebe, ja nemam potrebu da lupetam nekakvim imaginarnim ciframa i izmisljenim neprijateljima. Danas sam ti napisao da snimis moj post negdje, pa ga procitaj slijedece godine, i vjeruj mi ovo, ukoliko zaista volis zelju, postidices se svojih nebuloznih konstrukcija, a ukoliko si ipak prikriveni anamoonajsabetanije, onda ti ja tu ne mogu pomoci, to je kancer koji samo crna zemlja lijeci. Zamolio bi te, onako ljudski, postedi nas barem lupetanja ciframa i kobajagi cinjenicama u ovom administrativnom dijelu, jer fkt pojma nemas, ali bas. Ziv ti meni bio i nesretan zbog zeljinih uspjeha ;)

Avatar
milanribar
Postovi: 558
Pridružen/a: 14 okt 2015, 12:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la milanribar » 02 dec 2015, 00:31

Takvih prica sam se ja ovdje naslusao dobrano godinama. Nema sta nisu najavili, a niko sretniji od mene nece biti ako odemo u evropu iduce godine u sta cisto sumnjam. Pa tako ne vidim ko me ce biti prezentovano tako veliki uspjesi a na tribinama 500 ljudi, iz utakmice u utakmicu sve manje. Valjda ti zivis u nekom drugom svijetu ili si mjesecar. Inace ako nije to, tebi nema pomoci.

Avatar
anonimni
Postovi: 10182
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 02 dec 2015, 00:32

Jadni ti igrači kad vjeruju tom ublehašu, njih mi je nekako najviše žao... fuj, smeće parazitsko, nabit' ga kako god i završiti s njim za sva vremena, dosta je teroris'o Želju, g0vno
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 02 dec 2015, 00:38

admin je napisao/la:nemojte od mene tražiti da banujem nekog samo zato što ima različito mišljenje od većine. Ako je neko nečiji plaćenik, ignorišite ga i nemojte ulaziti u rasprave s takvima. Ja ako ih počnem uklanjati, značilo bi da sam i ja na plati neke druge struje?

Meni je svaka uprava jednaka, i ona prošla i ova i ona prije pet godina. ne bavim se tim stvarima i nemam namjeru biti opredjeljen za ili protiv nekog. To je na vama da sami skontate, a ne da ja namećem.
Mene zanima samo tvoje misljenje,da li je normalno ovo ponasanje na temi opsta diskusija FK Zeljeznicar? Ako se ove gluposti smatraju normalnim i ako se uopste ne diskutuje o Zelji, vec o nekim desetim stvarima zasto administracija dopusta to i zasto se dopusta navijacima drugih klubova da pisu po glavnoj temi,koja je svrha onda sto su se teme razdvojile?
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

tm1921
Postovi: 84
Pridružen/a: 12 nov 2015, 22:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm1921 » 02 dec 2015, 00:52

Milane, nije KO ME, nego kome. To je kratka opaska na manjak pismenosti. Ja ovo sto pisem, pisem jer sam ti rekao da ja znam ponesto, za razliku od tebe koji ne zna nista, osim da ponavlja kao pokvaren cd 5 teza, od kojih je jedino djelimicno tacna ova koja se odnosi na teren. Zeljo ce izboriti evropu 100%, zeljo ce pokazati tebi i ovima slicnim tebi kako i zasto je opstao od 1921. Ziv ti meni bio i vazda nesretan zbog uspjeha NASEG Zeljkana. ;)

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrRiccoli » 02 dec 2015, 00:55

ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1015
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BLU SKY » 02 dec 2015, 08:31

anonimni je napisao/la:Jadni ti igrači kad vjeruju tom ublehašu, njih mi je nekako najviše žao... fuj, smeće parazitsko, nabit' ga kako god i završiti s njim za sva vremena, dosta je teroris'o Želju, g0vno
Odavno se zna za violinu ali niko nista neradi po njegovom pitanju, jedino ko moze smo mi navijači treba ga posjetiti na radnom mjestu. :twisted:
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 02 dec 2015, 08:32

jaludovolimte je napisao/la:
Olympique je napisao/la:
jaludovolimte je napisao/la:Sumnjam da je u Slobodu uloženo više novca nego koliko smo mi dobili od Džeke, Kvese, Evrope, Bajića :) Samo što u njih novac ide u džepove igrača, trenera, a u nas u džepove uprave. Bar da se šta napravilo konkretno od ovoga. Jedino što smo dobili su otkaz Odović, loša pojačanja i velika obečanja. Da ne bude da ja pljujem upravu, volio bih da navedete šta su to oni uradili u ovom periodu. Ja možda ne znam nešto što neko od vas zna, što je i normalno :)
Pa osvajali smo titule kad su dobijene pare od Dzeke,a sto se Evrope tice pa jos pare nismo dobili.
Mislio sam na novac koji je dobiven ove sezone/treba da bude dobiven (Džeko[nisam siguran], Bajić, Kvesić, Evropa[siguran])
Kažeš mislio si na novac dobiven ove sezone, a gore si rekao da kod nas ide u džepove uprave. Jesi li razmislio šta si rekao ako je novac tek došao ili još nije došao. Znai tek se sada taj novac može ulagati a nije mogao da se ulaže u ljetnom prelaznom roku jersmo sve te novce dobili nakon prelaznog roka tj kad je već počela sezona ti novci su bili izvjesni i ti kažeš da su ih uzeli iz uprave jer nisu uložili u igrače? Kako su mogli uzeti novce koji tek sad dolaze.

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 02 dec 2015, 08:36

Hajmo malo okrenuti priču od uprave, trenera i igrača na nas same. Ima li neko ko je zainteresovan (osim milanribar i genie :)) da bi se prijavio za skupštinu. Ima li ovdje neko nekog svog ko bi mogao Želji koristiti. Šta MI možemo uraditi da bude bolje?
Dajte prijedloge pa da izbacimo par imena koje ćemo nominirati.
Ja sam sa svoje strane pokušao privoliti par ljudi ali većina ima opravdane razloge što neće. Imamo još 10 dana da nominiramo nekog.
Ovo bi nam pametnije bilo nego što se objašnjavamo sa zlonamjernicima.
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 02 dec 2015, 08:46

vrbanjusa je napisao/la:Hajmo malo okrenuti priču od uprave, trenera i igrača na nas same. Ima li neko ko je zainteresovan (osim milanribar i genie :)) da bi se prijavio za skupštinu. Ima li ovdje neko nekog svog ko bi mogao Želji koristiti. Šta MI možemo uraditi da bude bolje?
Dajte prijedloge pa da izbacimo par imena koje ćemo nominirati.
Ja sam sa svoje strane pokušao privoliti par ljudi ali većina ima opravdane razloge što neće. Imamo još 10 dana da nominiramo nekog.
Ovo bi nam pametnije bilo nego što se objašnjavamo sa zlonamjernicima.
:clap: :thumbup:
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lisander » 02 dec 2015, 08:48

Fisher odgovara svima, hahahhahahahh, treba ga poslat da ubije violinu pričom, dok s druge strane imaš par likova koji govore o konsolidaciji evo vec možda 7. Mjesec, kad se ne priča o konsolidaciji palamudi se o stadionu, ako ne o stadionu onda o upravi, a jarane činjenica je da smo mi malo iznad zone ispadanja onda nas čeka najgora utakmica prvenstva, nas par s foruma da ponovi tri svoja posta na skupštini napravili bi revoluciju

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 02 dec 2015, 08:52

MrRiccoli je napisao/la:ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI
:!: :!: :!:
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 02 dec 2015, 09:02

milanribar je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:
adnan6595 je napisao/la:Stalno pricamo o nekim pojacanjima,ja ipak mislim da nema napretka dok se u klubu ne bude jasno znalo ko je glavni,npr.Husic u Slobodi.Dok je bio Amar ,on je nekako bio autoritet.Jedan covjek da se pita iznad svih,naravno neko pouzdan,dok masa upravlja nema tu napretka,tu je vec puno razlicitih misljenja
I recimo, kaže Husic neću više, drama...nema kluba.
Poenta nije sta ako Husic ode, nego je poenta da je moguce s parama napraviti klub za vrh tabele. A kod nas je Amar bar napravio ekipu, osvojio trofeje, jest ostavio dugove ali bar znamo sta smo gledali. Dok ce sada ostaviti dugove, ekipa tanka, evropu necemo vidjeti, a oni ce otici jer nisu nista radila. I onda opet iz pocetka i tako dok ne umremo.
Poenta je što si u Amarovo doba mogao igrati sa dugovima a sad ne možeš u Evropu ako ih imaš jel tako? Isto tako Husić ima taj plan neki i to je super. Međutim Azmir je išao na sve ili ništa. Pravio je ekipu da bi dobio rezultate na osnovu kojih sad traži od države da ga podrži za reprogram dugova. Izgleda da je to i dobio, ali moglo je vrlo lako biti i da nije pa da ode i ostavi SLobodu gdje je i bila. Jel tako? Svaka njemu čast, ali da se nije javnost digla u Tuzli sad, ovi levati iz vlasti nebi potpisali ovo što je on tražio i tu bi bio kraj.
A da se može napraviti nešto sa lovom može itekako i to ne sa velikom lovom ovdje. Zbogo toga ja i jesam pobornik ove šire uprave koja je malo tromija, nego one gdje jedan lovator o svemu odlčuje. Ovi naši bi samo trebali podijeliti odgovornost da se zna ko je kriv za koji dio i to je to. Bilo bi odmah bolje nego kad jedan čovjek odlučuje, mada do neki dan je bila priča da Miske sve odlučuje zar ne?
Ja kako sam shvatio RIba i Miske neće govoriti strukom koji igrač dolazi a koji ne. To će ostaviti Edisu, ali oni će uspostaviti kontakte pregovarati o cifri sa menadžerima i sl. TO je razlika ogromna.

Avatar
Okolele
Postovi: 1725
Pridružen/a: 24 avg 2015, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Okolele » 02 dec 2015, 09:32

Je li Mailson i ovaj Kramarić mogu biti u konkurenciji za meceve tek od proljeca.?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
carsijaba
Postovi: 485
Pridružen/a: 22 avg 2015, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la carsijaba » 02 dec 2015, 10:00

Fakat mi na neku stvar idu dezinformacije koje plasira par forumaša, sa ciljem omalovažavanja i unošenja nemira u navijačke i simpatizerske redove FK Željezničar. Koriste, trenutno nepovoželjno mjesto na prvenstvenoj tabeli da bi ocrnili Upravu i njen rad.

Par činjenice. Sadašnja Uprava je izabrana 27.12.2012. godine, a dužnost preuzela polovinom januara naredne godine. Od tada je Željo osvojio JEDNU TITULU PRVAKA 2013. godine i stalno nas predstavljao u Evropi. 2014. godine smo bili četvrti, a 2015. godine drugi. U Evropi smo 2013. u kvalifikacijama za LP ispali od Viktorije Plzen u 2. kolu. 2014. smo bez poraza ipali od makedonskog Metalurga u sudijskom produžetku, također u drugom kolu, u kvalifikacija za Ligu Evrope.

Ove godine smo ispali u trećem kolu kvalifikacija od belgijskog Stndarda.

Sve ovo su suhoparne činjenice na sportskom aspektu.

Dio koji nije vezan za sporski aspekt će biti prezentovan na narednoj Skupštini Kluba, krajem ove ili početkom naredne godine. Svi detalji će biti predstavljeni o radu Kluba i Uprave u navedenom mandatnom periodu. Bit će poznato sa kolikim dugovima je ova Uprava počela raditi i kazati će se kakvo je sada stanje.

Svaki drugi komentar je nagađanje (uglavnom zlonamjerno), od par forumaša, koji ovdje iznose nebuloze.

Avatar
Okolele
Postovi: 1725
Pridružen/a: 24 avg 2015, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Okolele » 02 dec 2015, 10:05

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
carsijaba
Postovi: 485
Pridružen/a: 22 avg 2015, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la carsijaba » 02 dec 2015, 10:06

Okolele je napisao/la:Je li Mailson i ovaj Kramarić mogu biti u konkurenciji za meceve tek od proljeca.?
DA.

Fanzi
Postovi: 87
Pridružen/a: 23 jun 2015, 12:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fanzi » 02 dec 2015, 10:15

U vezi komentara za ORG forum. ORG je nastao kao inicijativa, a i nastavio biti mjesto okupljanja ljudi koji su na terenu nešto radili, kao sredstvo da nam olakša komunikaciju, zajednica za razmjenu ideja, planiranje i realizaciju aktivnosti. On jeste u jednoj fazi postao brbljaonica i mjesto prolijevanja žući.
Ako niste prepoznati na terenu, naravno da niste mogli dobiti pristup. A vrlo je lako bilo dobiti ulaznicu za ORG. I sada je... Jedan od forumaša na koje se pozivam (da ne quotam komentare), lično sam ponudio da se aktivira za dobrobit kluba, ali se nikada nije oglasio.
Zamolio sam ljude koji ovdje postaju informacije o dešavanjima u klubu da to ne rade. Neke lično znam. Ne dajite dušmanima materijal. Pređite na ORG, jer tamo je eksponiranost dušmanima manja od 1%, ako već osjećate potrebu da o tim stvarima pišete. O svemu ostalom, nema potrebe raspravljati, zašto je na ORGu ograničen pristup nekima i sl.

Kako bih se nadovezao na odličan komentar carsijaba, pišem bez imalo dlake na jeziku:

- zaboljisport: navijaš za Želju, ali barataš vrlo površnim i donekle netačnim informacijama koje smiksaš u pogrešne zaključke. Opusti se...
- milanribar: definitivno barataš pogrešnim informacijama. Kada je trenutna situacija u klubu u pitanju, imam informacije iz nekoliko izvora i niti jedan ne navodi što ti pričaš. Ovdje si iz krajnje zle namjere, a većina usernameova ti je na šablon napravljena. Dok ubaciš jedan (ti ili neko drugi) već piše pod drugim, kako bi taj nastavio da baca kost.

Fanzi
Postovi: 87
Pridružen/a: 23 jun 2015, 12:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fanzi » 02 dec 2015, 10:17

Sa ovog foruma, za članove skupštine kluba mogli biste podržati:

- ipe
- pile
- DANAN
- dove
- carsijaba
- boccaccio
- tm8782
- fedeltafrotta
- salle_eh
- hadzijalagic

Okrenite se toj priči!
Zadnja izmjena: Fanzi, dana/u 02 dec 2015, 10:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1015
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BLU SKY » 02 dec 2015, 10:18

Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.