Druga Liga - grupa Centar

neznalica
Postovi: 433
Pridružen/a: 19 avg 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la neznalica » 31 okt 2015, 21:40

Natron je u zadnje vrijeme počeo da igra, naša prednost je bila sto nas trener zna sve kvalitete i mane Žepča.....Danas smo bili bolji... Tek sad se vidi koliko smo pokradeni u prvim kolima kada nismo mogli prići golu TOSK-a i kada nam je RADNIK dao gol iz ofsajda od 4 metra...

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 02 nov 2015, 12:22

TOŠK ponovo sam sebi oduze jesenju titulu u posljednja 2-3 kola, kao i uvijek.
TŽV!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 15 nov 2015, 16:16

Zepce - Azot 1-0
Natron - Ilijas 1-1
Borac - TOSK 1-0
Rudar Zenica - Radnik 2-4
Rudar Breza - Bosna 2-4
Famos - Mladost 2-0
Usora - Pobjeda ?-?

Igrac Azota s brojm 20 :lol: :clap: :tokralju:

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la AsimBrkan » 21 dec 2015, 16:04

Ev malo nekih novosti iz druge lige centar vezano za TOŠK
slika

hvalim te Boze da su ofarbanog otjerali, jer su sami igraci se poceli zaliti na njega da ne radi dobro, tj da su fizicki pali za razliku dok je Vaha bio.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 21 dec 2015, 20:13

Ja ne mogu da vjerujem šta je čovjek prokockao, ovo se treba na fakultetima učit kako ne treba da se radi. Pa od +5 bodova prednosti, sa savršenim rasporedom, pade na treće mjesto i -5.
TŽV!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la AsimBrkan » 08 jan 2016, 16:28

kasno se ukljucujem ovdje,,kako je polusezona pa nema nekih desavanja,,,a realno Asim Saracevic bi bio dobar trener TOSKu u 1.federalnoj,,on zna postaviti taktiku i takticki odigrati,,,al budimo realni u ovoj ligi taktika ne igra ni 10%,,,samo je bitno napucati igracima snagu i da ti iole igraci znaju igrati lopte,,,a vidili smo to sa Vahidinom, koji je u ovoj ligi igracima snagu nabio da su drugo poluvrijeme svake utakmice letili u odnosu da druge protivnike.
Sve u svemu ceka se ta famozna izborna Skupstina,,a ev kako cujem i citam,,Vahu je neko opet vidio u carsiji,,a vidim na na fejzbuku da je Dolamija dao ostavku na mjestu potpredsjednika,,jedini cojk koji je radio srcem i dusom za toska koji nije gledo dal ce njega tu igdje biti.
Sad nam je samo da cekamo da vidimo sta ce se dalje desavati

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 21 jan 2016, 16:05

AsimBrkan je napisao/la:kasno se ukljucujem ovdje,,kako je polusezona pa nema nekih desavanja,,,a realno Asim Saracevic bi bio dobar trener TOSKu u 1.federalnoj,,on zna postaviti taktiku i takticki odigrati,,,al budimo realni u ovoj ligi taktika ne igra ni 10%,,,samo je bitno napucati igracima snagu i da ti iole igraci znaju igrati lopte,,,a vidili smo to sa Vahidinom, koji je u ovoj ligi igracima snagu nabio da su drugo poluvrijeme svake utakmice letili u odnosu da druge protivnike.
Sve u svemu ceka se ta famozna izborna Skupstina,,a ev kako cujem i citam,,Vahu je neko opet vidio u carsiji,,a vidim na na fejzbuku da je Dolamija dao ostavku na mjestu potpredsjednika,,jedini cojk koji je radio srcem i dusom za toska koji nije gledo dal ce njega tu igdje biti.
Sad nam je samo da cekamo da vidimo sta ce se dalje desavati
Evo Vahe opet, valjda će ih uspjet dovest u formu.
A nisam čuo to za Dolamiju, šteta ako je istina, jedina svijetla tačka uprave je bio taj čovjek. Ovo sve ostalo da te Bog sačuva.
TŽV!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 23 feb 2016, 12:53

Kad starta prvenstvo?

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 02 mar 2016, 21:33

12.3. počinje proljetna polusezona
TŽV!

Sarajlija88
Postovi: 612
Pridružen/a: 07 feb 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Sarajlija88 » 22 mar 2016, 19:41

ima li kakav info iz ove lige, utakmice, rezultati, tabela???

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la AsimBrkan » 23 mar 2016, 19:20

ma ova liga je raspad zesci,,osim od pocetka sezone Drina sto je odustala,,sad na polusezonu iz takmicenja se iskljucila Rudar Breza, a haman i Azot Vitkovici odustaje,,mada se sa njima nikad ne zna,igraju domace a ne odu u goste (saban liga),,, plus imamo najavu Borca iz jelaha da nece da nastave takmicenje zbog problema sa kantonalnim savezom.

Rezultati posljednjeg kola koje ja znam: Bosna Sema - Natron 2-1, Azot - Ilijas 3-1, Radnik Hadzici - Zepce 2-1, TOSK - Rudar Braza (gosti odustali od takmicenja),,ne znam rez jos od Krivaja - Pobjeda, Usora - Famos, te Mladost Ž- Rudar Zenica.

Prije ovog kola odigrano je jos jedno kolo,,tj prvo kolo na proljecu,,pokusam poslije naci rez pa objavim

Sarajlija88
Postovi: 612
Pridružen/a: 07 feb 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Sarajlija88 » 25 mar 2016, 19:47

To Brkane, pisi nam sta, katastrofalna situacija u ligi izgleda.

Sarajlija88
Postovi: 612
Pridružen/a: 07 feb 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Sarajlija88 » 25 mar 2016, 19:53

Krivaja-Pobjeda
1-0

Usora-Famos
3-1

Mladost-Rudar(Z)
1-0

Tošk-Rudar(B)
-:-

Radnik-Žepće
2-1

Bosna Sema-Natron
2-1

Azot-Ilijaš
3-1

Slobodan - Borac

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la AsimBrkan » 26 mar 2016, 18:27

Danas u jelahu nije odigrana utakmica Borac-Usora,,delegat nije dozvolio odigravanje zbog neizmirenih obaveza Borca prema savezu,,stim sto SAD valjda po automatizmu Borca isključuju iz takmičenja,,tako da još jedan klub manje u ligi.

GOŠK je trebao danas igrati protiv Žepča al ta je utakmica pomjerena za srijedu zbog odigravanja prijateljskog meča TOSKa sa FK Sarajevom gdje je GOŠK izgubio 2-1,,,može se reci solidna igra tiska, koji je poveo 1-0.

I još sto znam,,ilijas-bosna sema 1-1


Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la AsimBrkan » 28 mar 2016, 18:07

U srijedu igraju Žepče -TOSK

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 30 mar 2016, 17:14

Zepce - TOSK 1-0
Ako je ovaj TOSK za prvaka onda je svatko

Avatar
Mokes
Postovi: 14858
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 30 mar 2016, 22:02

Kakav je Radnik bio, jesu oni materijal za prvaka :D
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 31 mar 2016, 10:24

Radnik nista bolji od TOSK-a, samo sretniji. Oni su ovdje dobili 1-0 iz greske. Nas stoper vracao loptu golmanu, ali nije ju udario dovoljno jako, igrac Radnika ju presjekao i zabio za 1-0. Nasi su mogli okrenuti, ali patimo u realizaciji tako da je ostalo 1-0. Cak i gore u Hadzicima cujem da je bilo 1-1 do pred sami kraj i da je Radnik tek nekoliko minuta prije kraja zabio za 2-1 i pobjedu.

TOSK mi jucer nije odigrao nista. Dobili su penal koji nije bio penal, ali su zato bile dvije situacije u kojima je nas golman doslovno ubio igraca TOSK-a na sto nije sviran penal. Prva situacija, ide visoka lopta negdje na 15m, nas golman istrcava, ali bas neki je*en vjetar i vidjelo se kako mu odnese loptu i u onom skoku dobro nagazi igraca TOSK-a. To je bio penal, ali sudac svira faul na 16m. Druga situacija kada nas golman kupi loptu i udara igraca TOSK-a sto po mojoj procjeni glavni sudac nije mogao vidjeti, ali pomocni jeste. Taj pomocni kao da nije ni sudio danas jer je on mogao vidjeti i onu situaciju kada nije bio penal.

Osim tog penala TOSK imao samo jednu bolju priliku. Netko je s 15tak metara opalio malo povis gola. Jos su par puta pokusali padati u 16 i iznudit jos jedan penal u ocaju, ali im nije islo. Na kraju su oni trebali fasovat jos par komada s obzirom da su nasi imali dvije situacije 1 na 1 s golmanom i jos nekoliko odlicnih prilika, ali realizacija 0.

Po meni je za prvaka najzrealiji Natron. Ono sto sam gledao, oni imaju strasnu ekipu i ne boje se ni najmanje. Ne znam jel ovdje bilo prodano, svasta se pricalo, ali mislim da su zasluzeno dobili. Jesu nasi tad odigrali bas katastrofalno, ali Natron je igrao bas dobar nogomet. Jos kada uzmem u obzir tko im je trener i da taj covjek jednostavno mora biti prvi vodjen izrekom 'cilj opravdava sredstva' onda mislim da ce i TOSK i Radnik cekati neka bolja vremena. O Semi ne bih pricao, jos ne znam kako su oni ove nase dobili obe utakmice i kako su oni uopce u vrhu.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1458
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Bistrik » 31 mar 2016, 10:34

meni bi bilo drago da osvoji Raadnik ili Bosna Sema da u 1 ligi federacije konačno ima neka ekipa iz KS, jer godinama je nema

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.