Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Bolanos
Postovi: 2392
Pridružen/a: 13 sep 2015, 02:11
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Bolanos » 25 jan 2016, 20:45

bhsport je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
zenica159 je napisao/la:ne opravdavam izostavljanje Zukanovica sa spiska(iako iskreno ne vidim veliku razliku kada je on tu i kada nije)
Ja itekako vidim razliku. Ubjedljivo najslabiji pojedinac dvomeča sa Irskom, beskoristan.
Od Spahe nije bilo slabijeg, koliko Papketa boli Zuka uh uh...
Sve nas boli nakon Dablina.
Sabinho

KRSTE HVALA TI ZA SVE!

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rios » 25 jan 2016, 21:29

Virtu4l je napisao/la:Ja itekako vidim razliku. Ubjedljivo najslabiji pojedinac dvomeča sa Irskom, beskoristan.
:wtf:

Izuzev penala,a kapiten Dzeko je rekao kakav je to zapravo penal bio,sta je tacno Zukanovic uradio da bude najslabiji pojedinac dvomeca sa Irskom?
Zadnja izmjena: Rios, dana/u 25 jan 2016, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Omark » 25 jan 2016, 21:31

Samo ne znam koga bi on umjesto njega, al hajd.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61859
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 25 jan 2016, 22:11

Rios je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ja itekako vidim razliku. Ubjedljivo najslabiji pojedinac dvomeča sa Irskom, beskoristan.
:wtf:
Izuzev penala,a kapiten Dzeko je rekao kakav je to zapravo penal bio,sta je tacno Zukanovic uradio da bude najslabiji pojedinac dvomeca sa Irskom?
Prvu utakmicu je igrao na beku, mislim da nije dobio niti jedan duel. Ofanzivno beskoristan, više očajnih nego dobrih centaršuteva, defanzivno prespor i redovno je bio na ničijoj zemlji, ni tamo ni 'vamo i mnogo puta je kasnio za igračima Irske. Igrač manje.

Druga utakmica na stoperu, ne znam treba li tu nešto pisati? Zbog njega je Spahić izgledao gori nego inače, u duelima nikakav, pored grešaka, a jedna takva nas je koštala. Nije bio u utakmici, pokušava glavom a lopta ga pogađa u ruku, wtf :damn:

Konstantno kasni, loše se postavlja, jednostavno nije navikao na brze igrače.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
hurem
Postovi: 8694
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la hurem » 25 jan 2016, 22:43

Virtu4l je napisao/la:
Rios je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ja itekako vidim razliku. Ubjedljivo najslabiji pojedinac dvomeča sa Irskom, beskoristan.
:wtf:
Izuzev penala,a kapiten Dzeko je rekao kakav je to zapravo penal bio,sta je tacno Zukanovic uradio da bude najslabiji pojedinac dvomeca sa Irskom?
Prvu utakmicu je igrao na beku, mislim da nije dobio niti jedan duel. Ofanzivno beskoristan, više očajnih nego dobrih centaršuteva, defanzivno prespor i redovno je bio na ničijoj zemlji, ni tamo ni 'vamo i mnogo puta je kasnio za igračima Irske. Igrač manje.

Druga utakmica na stoperu, ne znam treba li tu nešto pisati? Zbog njega je Spahić izgledao gori nego inače, u duelima nikakav, pored grešaka, a jedna takva nas je koštala. Nije bio u utakmici, pokušava glavom a lopta ga pogađa u ruku, wtf :damn:

Konstantno kasni, loše se postavlja, jednostavno nije navikao na brze igrače.
Tako je, oduvijek sam govorio da Zuka nije za beka...nazad prespor a u igri prema naprijed beskoristan totalno...stoper je njegova pozicija s tim da je u Dublinu bio jako los - imao sam osjecaj da ga glava boli i da ima temperaturu 39...sam upada, zatim se spetlja, kasnije ide glavom na lagahnu loptu a ona ga pogadja u ruku, itd...zamisli kako je bilo Spahi s obzirom da je morao pokrivati cijelu zadnju liniju, morao i na Zuku paziti :D

I na kraju: zasto se uvijek ista prica ponavlja...daavno je sazvakana u vezi s Tincekom i Zukom, nema se smisla vracati na nju kad je sve jasno...budalama nije jasno i na njih se ne treba ni obazirati.

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rios » 25 jan 2016, 22:52

Virtu4l je napisao/la:Prvu utakmicu je igrao na beku, mislim da nije dobio niti jedan duel. Ofanzivno beskoristan, više očajnih nego dobrih centaršuteva, defanzivno prespor i redovno je bio na ničijoj zemlji, ni tamo ni 'vamo i mnogo puta je kasnio za igračima Irske. Igrač manje.

Druga utakmica na stoperu, ne znam treba li tu nešto pisati? Zbog njega je Spahić izgledao gori nego inače, u duelima nikakav, pored grešaka, a jedna takva nas je koštala. Nije bio u utakmici, pokušava glavom a lopta ga pogađa u ruku, wtf :damn:

Konstantno kasni, loše se postavlja, jednostavno nije navikao na brze igrače.
Napisao si puno toga,a od konkretnih gresaka naveo si novo samo nespretnu reakciju glavom.

Igrac manje,defanzivno prespor,nicija zemlja,dobijeni dueli,los Spaha.. nemoj se ljutiti ovo je previse uopceno,pausalno,nikako konkretna i precizna greska Zukanovica koja je kostala repku.

Da se vratim na sustinu,da bi neko bio najslabiji pojedinac dvomeca morao bi biti jedini ili vecinski krivac za primljene golove,promasene sanse,nepostojece asistencije,nepovezanu igru,crvene kartone,itd..Od svega toga Zuki se samo moze staviti na ledja penal koji je bio diskutabilan,al ok,penal odnosno primljeni gol.Za druga dva gola krivci su neki drugi igraci,za golove napadaci,za asistencije veznjaci,za mlitavo odigran baraz ekipa u cijelosti.
Ako pogledam njegove kolege iz odbrane,obzirom da se Zuka jedino s njima treba komparirati,nijedan ga nije nesto zasjenio svojom partijom,svi u par deka.Zasto onda Zuka najslabiji!?
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61859
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 25 jan 2016, 22:59

Rios je napisao/la:Napisao si puno toga,a od konkretnih gresaka naveo si novo samo nespretnu reakciju glavom.

Igrac manje,defanzivno prespor,nicija zemlja,dobijeni dueli,los Spaha.. nemoj se ljutiti ovo je previse uopceno,pausalno,nikako konkretna i precizna greska Zukanovica koja je kostala repku.
A jbg sad, nisam DVR pa da premotam kompletnu utakmicu u glavi i seciram situaciju po situaciju, pišem na osnovu generalnog dojma.

Najslabiji je zato što je prespor i ostavljao je te kolege iz odbrane na vjetrometini, a ono što mi je bilo najupečatljivije je to da je redovno gubio duele.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rios » 25 jan 2016, 23:17

Virtu4l je napisao/la:
Rios je napisao/la:Napisao si puno toga,a od konkretnih gresaka naveo si novo samo nespretnu reakciju glavom.

Igrac manje,defanzivno prespor,nicija zemlja,dobijeni dueli,los Spaha.. nemoj se ljutiti ovo je previse uopceno,pausalno,nikako konkretna i precizna greska Zukanovica koja je kostala repku.
A jbg sad, nisam DVR pa da premotam kompletnu utakmicu u glavi i seciram situaciju po situaciju, pišem na osnovu generalnog dojma.

Najslabiji je zato što je prespor i ostavljao je te kolege iz odbrane na vjetrometini, a ono što mi je bilo najupečatljivije je to da je redovno gubio duele.
Pa isti sam i ja,vec mi je blijedo sjecanje na sve te detalje o kojima pricas,ostali su mi u memoriji samo nabitniji detalji tog dvomeca.
A kad prelistam te najbitnije detalje,a oni su i odlucili ko ce na Euro,Zuka je samo jedan od krivaca ( penal koji je napravio ),nikako najveci kako ti kazes.Tu su jos dva krivca za golove na kraju krajeva,pa losa i nepovezana igra za koju Zuka nije kriv,odsustvo kreiranih akcija,mali broj suteva sto takodjer ne mozeo staviti Zuki na ledja,ili barem ne samo njemu.
Ako bi gledali i samu igru u polju siguran sam da bi tu nasli takodjer veci broj igraca koji su podbacili,sto na kraju dovodi da ocjene da smo mi ipak kao ekipa odigrali mlitavo.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Mr Plummer » 26 jan 2016, 00:16

Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

BSBosna
Postovi: 537
Pridružen/a: 11 feb 2013, 22:05
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la BSBosna » 26 jan 2016, 03:08

Virtu4l je napisao/la:
zenica159 je napisao/la:ne opravdavam izostavljanje Zukanovica sa spiska(iako iskreno ne vidim veliku razliku kada je on tu i kada nije)
Ja itekako vidim razliku. Ubjedljivo najslabiji pojedinac dvomeča sa Irskom, beskoristan.
Da, ne znaci nista sto nije odigrao u stopersku poziciju od 2013. godine prije te utakmice i ne znaci nista sto je Mesa promijenio cijelu odbranu za drugu utakmicu u Dablinu. Koji si ti navijac, svaka ti cast. :bow:

Avatar
bhsport
Postovi: 11338
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhsport » 26 jan 2016, 08:34

Bolanos je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Ja itekako vidim razliku. Ubjedljivo najslabiji pojedinac dvomeča sa Irskom, beskoristan.
Od Spahe nije bilo slabijeg, koliko Papketa boli Zuka uh uh...
Sve nas boli nakon Dablina.
Da boli i treba da boli, rekao sam davno usli smo u kvale po logici idemo lose raditi a dobrom se nadati i nismo zasluzili plasman.
Mesu je irac razbio taktikom u barazu, jer je klasa za njega. Greska je sto smo uopste igrali baraz a to je Papketovo maslo.
Dalje, cuj Zuka unosio nemir u odbranu u Dablinu i Spaha izgledao losiji nego inace.
Gdje je Zuka bio protiv Nigerije pa Spaha u 30 sekundi tekme nudi Nigerijcima sansu, u prvih 5 minuta destabilira kompletnu ekipu i to isto radi i u Irskoj, pravi zuti siledzijski pa jos par startova uzasnih na ivici crvenog.
Zuka jeste napravio diskutabilan penal, i to je to, a da je spor to znamo, da je u Zenici jos sporiji Sunjic kikso i to znao ali izdvojiti Zuku kao najveceg krivca i najgoreg igraca u dvomecu je hinjski, licemjerno i dvolicno.
Toliko boli sto je odbio Seju da se i dan danas spominje. Covjek igra u Seriji A, dosao je tamo ne preko veze nego sa svojim fudbalskim znanjem i umijecem a ne natpisima preko medija. Njega nije trazio Udinese kao Hadzica ili Inter kao Stinkija u novinama, njega je uzeo Chievo u stvarnom zivotu, ne virtualnom i to boli ove levate sto su od njega napravili zlocinca a vrijeme im vratilo ko bumerang.
Zuka ce jos godinama igrati u repki i Italiji a antigraci sto su vidjeli SP preko stele propadaju iz dana u dan. Virtuelno su jaki, non stop ih neko trazi a u stvarnosti igraju protiv Vinogradara ili jedu kikiriki u nekom sporu, a kolovodju istrese zena 4-0 i uruci mu otkaz.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1145
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la theKuPuS » 27 jan 2016, 16:30

Milan, Inter, Leicester, bla bla bla


Evo tim sa dna turske lige poslao ponudu

I to za posudbu, ni transfer nece

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la sajo10 » 27 jan 2016, 16:33

theKuPuS je napisao/la:Milan, Inter, Leicester, bla bla bla


Evo tim sa dna turske lige poslao ponudu

I to za posudbu, ni transfer nece
Pa sta si ocekivao drug? Pisalo je se i tako o Hadzicu & Vrsajevicu. Samo jos Barcelonu, Chelsea i City nisu bili spomenuli... Na kraju Eskisehirspor i Osmanlispor.

A kako stvari stoji i ovaj u Antalyaspor..

Haha oj zurnalistiko i Boze, ko sve dobija platu za ovaj posao... :lolno: :lolno: :lolno:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 27 jan 2016, 16:35

Bar će Svino Ten Sušić uzeti pare :mrgreen:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Omark » 27 jan 2016, 16:37

Bio sam upravu :kafa:

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la baglama » 27 jan 2016, 17:44

jel ovo invazija germana u tursku? :urnebes:

za razliku od nekih drugih nasih igraca,koji "nisu neki ljudi niti igraci", oni nemaju kvalitet za vise

uprkos drzanja u izlogu u brazilu i svoj pompi kupljenih medija

pokrijte se gunjinom misevi! kriminalac iz zavidovica pokazao znanje, a njegovi germani domet

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Elegant » 27 jan 2016, 18:00

Idi ti u Tursku pa propadni kao Avdo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
bhsport
Postovi: 11338
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhsport » 27 jan 2016, 19:04

Napokon klub po mjeri kikirikispor. Sretno Tincek.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Omark » 27 jan 2016, 19:11

bhsport je napisao/la:Napokon klub po mjeri kikirikispor. Sretno Tincek.
Nije da je neočekivano :kafa:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HankMoody » 27 jan 2016, 19:13

Bolje je ostati u Hajduku nego ići u Antalyaspor.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BlackRiver1987, Hansestadt, HariTz, Venom i 57 gostiju.