FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

perodeformero
Postovi: 834
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 01 feb 2016, 23:30

MuhamedTM je napisao/la:
perodeformero je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:Ko je bolji od Amira ? Hajde meni ni iz djepa ni u padje.
Oni iz lavora prodaju Cimirota za koliko?
Nego suti bolje je I 500k nego djabaluka ko vecina ili sicu neku.
Jarane Cimirot je realno bio daleko najbolji igrač lige na toj poziciji, za njega 1.3 Mil€ nije puno, mlad a formiran, pravo vrijeme za trgovinu. Amir još nije igrač, ali mogao je dobaciti i više od ove gore cifre, glavu dajem. Za godinu bi hladno otišao za 2 Mil€, hladno
Kontam ba sve, samo velika je razlika u 1.3 m I 500k.
Cimirot jeste dobar ali nemoj sad od njega pravit azdahu pa nije duplo bolji od Amira.
Prvo iz Turske nece maknuti. Tamo ce igrat godinu, dvije I vratit se ili ce u 2 tursku ligu.
Sto dva dobra igraca idu u tim za koji niko nije cuo prije sto je Baja otiso.
Naravno da nije, samo je Sarajevo čekalo pravi momenat i bum, to je ono što je ovdje nedostajalo. Prerano je otisao, to je moje misljenje

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 01 feb 2016, 23:39

Hoce li im neko objasniti za ovo sto nema veze sa nasom temom, ili cu ipak ja morati? Ma necu, zivite i dalje u zabludi..
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 01 feb 2016, 23:43

Ajzea je napisao/la:Hoce li im neko objasniti za ovo sto nema veze sa nasom temom, ili cu ipak ja morati? Ma necu, zivite i dalje u zabludi..
:thumbup: Mogli smo imati i mi virtuelni novac ;)
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61452
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2016, 23:45

tm8782 je napisao/la: :thumbup: Mogli smo imati i mi virtuelni novac ;)
:bow: :bow: :bow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
logme
Postovi: 168
Pridružen/a: 19 apr 2010, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la logme » 01 feb 2016, 23:53

Majke mi ovo je postala najsmješnija tema na forumu. Svaki dan padanje u nesvijest, zbog sreće ili tuge, nebitno.
Amiru želim puno sreće u Turskoj. Kad je već želio da ide, kad je već postojala klauzula u ugovoru, još smo dobro prošli. Srećom kupovalo se na vrijeme pa ne moramo sad po svaku cijenu kupovati bilo šta.
Nije lako napraviti igrača na ovim prostorima i prodati ga za milion, To treba svima da je jasno. Što neki drugi lupaju cifre koje nemaju veze sa istinom, to je već druga stvar.

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 01 feb 2016, 23:53

Ocito da mi jos ne odbijamo ponudu od milion maraka, a kako i bi realno.. Amir je nas najveci talenat, nema dileme, ali nije iskocio toliko iz okvira ove nase lige da bi ga mogli prodati za duplo ili troduplo vise para nego nam je bio do sad najveci transfer. Nit je imao neku zavidnu polusezonu iza sebe, nit pretjerano impozantnu statistiku.. kupci igrace ne gledaju nasim ocima, i to nemojte zaboravit.

Uz to i renome lige, omladinskih selekcija, skromna primanja koja je imao ovdje, i na sve to zelja igraca da ide, zelja roditelja itd.

Puna saka brade.

Blagojevic ulijece, njemu se nece svaka greska oprostit kao Amiru, ali on zna igrat lopte i bice dostojna zamjena sigurno. Argumenti da je puno cuvao loptu i grijesio nisu na mjestu. Kad je sa momkom od 18 godina cuvao sredinu terena, bez pomoci krila i napdaca, sam je morao prenositi loptu od stopera do protivnickog sesnesterca, a to ne ide ni puno jacim veznim igracima. Bice to sve dobro.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
KrajPrice
Postovi: 602
Pridružen/a: 24 apr 2012, 00:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KrajPrice » 01 feb 2016, 23:56

tm8782 je napisao/la:
KrajPrice je napisao/la: Krajpriče je imao dobar info ali...nije više aktuelno...
Jos uprava lovi u mutnom, bice jos 2-3 igraca.
Pa ne bi se složio da love u mutnom. Savršeno znaju šta nam treba. Sa dva igrača smo blizu, nažalost jedan dogovoreni je otpao kao i ovaj koji ima bogatu karijeru. Tako da bi se ja opredjelio za još dva igrača, a trećeg trenutno nema. Mada ne moram ni ja sve znati. Misljenja sam da imamo uz ovu dvojicu koji bi trebali doći dovoljan broj igraca i ne treba nam niko više...[/quote]
Nisam mislio da je mutno negtivno, uprava radio extra posao, nego spremaju asa iz rukava :)

Avatar
GoodisonPark
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2015, 14:26
Lokacija: U lovu na jazavce
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GoodisonPark » 02 feb 2016, 00:00

Amir je najbolji igrač PLBiH a turska liga je kar.ina, Amir neće napredovati kao ni Bajić, za 2 godine će igrati za neki lijevi klub, otišao je za siću...

Od kada je MILION KM postala sića, a nemojmo zaboraviti ni onih 20% od narednog ugovora, to bi mogla biti super cifra i kad dodamo još ovih 500k eura to će biti ubjedljivo najveći transfer našeg kluba u istoriji. Da li je to razlog da budemo nezadovoljni?

Ovi što su zabrinuti zbog Turske i kako će napredovati, zar mislite da bi kod nas mogao napredovati više, na našim livadama nema šanse, još ako ne daj Bože ne izborimo evropu on bi otišao za 150k na ljeto i to bi vjerovatno bilo sve što bi uzeli za njega.
povratak otpisanih!

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 02 feb 2016, 00:08

pile87 je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:koliko imamo posto od bajica ?
Mislim da nemamo dogovoren procenat od slijedeceg transfera. Ali imamo onaj procenat kao i kod svih nasih igraca.
Koliko me sjecanje sluzi,a 99 % sam siguran da je bilo 15 % od sljedeceg trasfera za Bajica. I cak da ste tu informaciju ti pile i jos par momaka iznijeli na forumu,prije i same objave .E sad jedino da tih 15 % nije suplja na kraju bila. Jel dobro se sjecam price isto ko.za Amira sad, uzelo se milion plus procenat 15 %, placene pripreme . Jer se tih milion km ,opravdavao dodqtnim procentom.
Ne ulazim u detalje , samo digresija na ovo da nije dogovoren procenat, kad se na sva usta pricalo o tome. Dq ne bude na kraju za pola godine kolektivno brisanje iz sjecanja ovih Amirovih 20 %.
Necu garantovat da je zvanicna strqnica objavila procenat,eto bas cu pogledat, ali da su ova starija i ozbiljnija raja , pogotovo ovi upuceniji pisali o tih 15 % , to garantujem da je bilomtako. Zato mi i jest cudno da bas @pile prica da nema procenta. Ali eto hajde mozda sam ja puko haha.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 02 feb 2016, 00:11

pa eto i ako ima procenat na baju 15% bila bi odlicna stvar, recimo da ode za 1-2 mil negdje drugo mi uzmemo 150.000-300.000, a za mireta recimo ode 1-2 uzmemo 200.000-400.000 itd itd... al eto za bajica je to upitno :D
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 02 feb 2016, 00:18

fedeltafrotta je napisao/la:pa eto i ako ima procenat na baju 15% bila bi odlicna stvar, recimo da ode za 1-2 mil negdje drugo mi uzmemo 150.000-300.000, a za mireta recimo ode 1-2 uzmemo 200.000-400.000 itd itd... al eto za bajica je to upitno :D
Ma ii to sto kazes,ima -nema , nije nase da naglabamo. Ako ima super, ako ne podrska svakako ljudima u upravi. Ali eto cisto.me zacudi konstatacija da nema, kad mislim da su ovi upuceniji pricali o tom procentu . Cak mislkm da je pile ili super nekom obrazlagao da smo dobili milion plus 15 % , placene pripreme ....ali opet kazem mozda sam ja puko, previse pratim forum nas. Hahaha
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
Olympique
Postovi: 351
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Olympique » 02 feb 2016, 00:20

Ako neki zaista vjeruju u ovo sto pisu (mislim na kvalitet Amira) onda nece biti problema.Amir ce napraviti transfer jedno 4 miliona u inostranstvo a Zelji ide 800 000 eura i eto ga milionski transfer.

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 02 feb 2016, 00:23

Olympique je napisao/la:Ako neki zaista vjeruju u ovo sto pisu (mislim na kvalitet Amira) onda nece biti problema.Amir ce napraviti transfer jedno 4 miliona u inostranstvo a Zelji ide 800 000 eura i eto ga milionski transfer.
AMIN :pray:
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Minjore
Postovi: 2034
Pridružen/a: 13 avg 2014, 17:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Minjore » 02 feb 2016, 00:25

Prodali smo Amira za 500.000 eura ili sto bi pitari rekli 1.500.000 eura :urnebes: :urnebes:
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas ! Manijaci 1987

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 02 feb 2016, 00:36

http://www.transfermarkt.com/nikola-tru ... eler/94348

Raskinuo ugovor s Partizanom...

Zaganjat ga isplati se ..
Zadnja izmjena: amazon, dana/u 02 feb 2016, 00:44, ukupno mijenjano 1 put.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
GoodisonPark
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2015, 14:26
Lokacija: U lovu na jazavce
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GoodisonPark » 02 feb 2016, 00:37

Minjore, yes jbt :urnebes: sp.direktor napravi ubjedljivo najveći transfer u istoriji fudbala i onda koliko sutra bude nogiran :urnebes:

valjda je treb'o 2 miliona evrića uzeti, čudno u pm :mrgreen:
povratak otpisanih!

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kenan_tm87 » 02 feb 2016, 00:40

Nešto se "čuje" na temi
FORZA ZELJO

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 02 feb 2016, 00:46

Ponasate se ko djeca..
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 02 feb 2016, 00:53

Ako je Amir stvarno talenat ko sto mislimo da jeste onda se ne treba sekirati,isplatice nam se.Sto se tice sastava mislim da nece puno faliti,Amir je imao dosta oscilacija razumljivo njegovim godinama al smo ga mi morali trpiti da bi ga sad tusnuli,Blagojevic ce sad imati drugu funkciju u ekipi koja ce mu mislim bolje lezati jer pored sebe ima Zolu defanzivnog veznog i mislim da ce nam biti korisniji na Amirovoj poziciji kao CMF.Takodje ne smijemo zaboraviti na Dadu ja ne znam zasto raja toliko njega podcijenjuje,za godinu dvije ako ga zaobidju povrede nadmasice Amirov transfer a taman ce se tad Amir prodati u Fener za milionski iznos i eto keša,ja vjerujem ovim ljudima i mislim da je bilo ikakve sanse da bude drugacije za Amira da bi bilo...btw postoji li mogucnost da mi zadrzimo Zolu
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

Avatar
PlavaPorodica
Postovi: 156
Pridružen/a: 26 nov 2015, 15:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlavaPorodica » 02 feb 2016, 03:27

Ponavljam pitanje: Zna li iko u koliko je trening sutra?
Ne preskacite post,nego odgovorite,ne trazim vam nikakvu vecu uslugu ;)

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Albas1921 i 41 gost.