FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la super » 04 feb 2016, 12:15

Ajzea je napisao/la:Dajte mi kocku vode i čašu šećera :cry:
ne sekiraj se ajzea,slikat ce se u turskoj :D
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

Cuspajz
Postovi: 888
Pridružen/a: 30 dec 2009, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cuspajz » 04 feb 2016, 12:16

zeljocity je napisao/la:
djedovic01 je napisao/la:Ne razumijem ovo dizanje Duljevica u oblake... Koji najbolji igrac lige?! Kojih 2 mil. ?! Za igraca koji je u 16 kola imao 2 gola i 2 asistencije ... :crazy:
Ko je lud da daje tolike pare za "takvog" igraca. Decko jest dobar, prodoran ali nista specijalno. Ovakvih igraca ima u svakoj ligi maloj jacoj na izvoz. Vidjet cemo za koliko ce ga prodati, ali po meni on nije za vecu cifru od 500 hiljada. Nije nase da pisemo o njemu ovdje, ali morao sam reci nesto jer ovo dizanje pitica je prevrsilo svaku mjeru, ko su oni da kazu nama da platimo vodu, a do jucer su viršle davali igracima.
Ja nasu ponudu vise gledam kao jednu jako finu dobru reklamu za nas klub i onako kulturno i pitarima i ostalima kazemo da kod nas sto se para tice nema zime. Pa po njihovim odgovorima ti je jasnl da oni barem dio njih jos nije i nece prezalit "hrenovke" period kod njih pa se svim silama trude da nama uvale nesto slicno ali uprava jako fino šmekerski skinu im skalp.
ma pustite njih u velikim su problemima krediti se dizu i morali su ovako nafurati se da imaju neku zlatnu koku to je trebao radovac biti ali posto je on pao kurcu za usi izmilsili su duljevica da zamazu oci i probaju pokriti nedostatke budzetske,frjaer uposte nema fudbalsku gradzu a sa 23 godine izleda kao da mu je 33 jos se farba ,gluplji mi je potez nasi jer su mu nabili cijenu bezveze

Choks
Postovi: 405
Pridružen/a: 29 sep 2012, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Choks » 04 feb 2016, 12:27

"Gator"Pa ja. Neće natkriveni pokrivati
:clap: :salut:
Brkica

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 04 feb 2016, 12:30

Duljevic je sasvim korektan igrac i sigurno jedan od (naj)boljih u ovoj ligi ali ove cifre koje oni spominju su ne samo smijesne vec apsurdne. Neka se klanjaju ako ga uspiju ikome tusnut za 800k-1m eura. To ce biti kradja nevidjena. Duljevic kao prvo da bi uspio u inostranstvu on MORA smrsati jedno cetiri-pet kila, poboljsati kondiciju itekako. Ovakav kakav je danas on nije za fudbala van ovih granica. Spominjajuci njega u kontekstu reprezentacije je jos jednom apsurd i to samo kakav. Opet kazem, ovakav kakav je danas. Da je talentovan naravno da jeste. Da ima mnoge predispozicije da postane dobar fudbaler u buducnosti naravno. Ali da vrijedi para koje oni traze za njega, nemoj da se zezamo.

Nek je klub dao do znanja "njima" da postoji jos jedan velikan koji akoBogda pocinje da staje na svoje noge i koji ide ka boljoj buducnosti. Do sada su bili broj jedan i mislili su da im niko ne moze nista. Dobro i dalje smo mi daleko od njihovih standarda ali stvari su se itekako promjenile i to boli. To itekako boli za sve (pogotovo nafurane) navijace Sarajeva. Ljudi dragi da jedan klub u ovoj drzavi posalje ponudu drugom klubu u iznosu od (skoro) milion maraka je nesto sto niko do prije neki dan nije mogao ZAMISLITI! Cak ni to veliko Sarajevo nije dalo ni bliiiizu takve ponude a htjeli su mnoge igrace pogotovo sa Grahovcem je bila prica. Sad postoje mozda i teorije zavjere koje kazu da oni namjerno nisu htjeli prodati u Sarajevo ali sumnjam u to. Para je para.

Hvala Bogu pa od ovoga nece nista biti jer Duljevic nam ne treba. Da, za ove pare ne treba nam! Ako je klub u situaciji da napokon otkupi ugovor od nekog igraca neka to urade od Krupe i da se potpise ugovor na nekoliko godina sa Redzicem. Ili mozda Branko Bajic, mladi reprezentativac iz Radnika koji igra lijevog beka. Ima tu jos dosta mladji i talentovanijih igraca od Duljevica. Drago mi je za ovu ponudu a jos vise mi je draze da je ona ismijana od strane njihovog direktora, predsjednika i navijaca. Neka neka, ne kaze se djabe ko se zadnji smije, sladje se smije...
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 04 feb 2016, 12:37

Na nos ce im izaci ova izjava na kraju sezone.

Nego da mi odradimo jos ovu jednu utakmicu a onda u Antaliju na zavrsetak priprema i da vidimo na kojih 11. Edis najvise racuna u nastavku sezone, utakmice protiv stranaca ce biti pravo mjerilo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 04 feb 2016, 12:39

[youtube][/youtube]
Ma hajdeeeee :pray:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kenan_tm87 » 04 feb 2016, 12:41

tm8782 je napisao/la:
jaludovolimte je napisao/la:Kolike su šanse da se napravi redizajn grba u narednom periodu? :D
Mislis za neke 3 godine, ja mislim da su velike... :D :D :D
O cemu vi, budite drugovi pa podijelite info? :mrgreen:
FORZA ZELJO

AdoS
Postovi: 107
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AdoS » 04 feb 2016, 12:45

Mi bez Blagojevića, pogotovo kad nas je napustio Amir, ne smijemo počinjati utakmice. To se vidjelo i jučer, iako je Tuce solidno odigrao na njegovoj poziciji, nekako je falilo ideje i čovjeka koji će prenijeti loptu iz zadnje linije.
Eh sad je problem uklopiti igrace, vidjeli smo da se i na treninzima i na utakmicama maksimalno forsira presing nakon izgubljene lopte tako da teško možemo očekivati i Dejana i Ivana u istoj postavi, bez prednjeg/polušpice

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

fanaticZeljin
Postovi: 247
Pridružen/a: 28 avg 2015, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fanaticZeljin » 04 feb 2016, 12:57

Imal danas treninga

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cikazubo » 04 feb 2016, 13:00

Ajzea je napisao/la:[youtube][/youtube]
Ma hajdeeeee :pray:
Juce kad onih 50tak momaka krenu navijat "samo tebi pjevamoo" odma me jeza hvata, bas sam se zazelio cuti huk s juga :pray:

Tryg
Postovi: 546
Pridružen/a: 12 okt 2015, 13:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tryg » 04 feb 2016, 13:10

Jel igrao jucer Halvadzic uopste, i kakav je bio. Jer u njega sam ipak velike nade polagao, on moze biti nas biser, ako se snadje kako treba. Il ce biti jos jedan u nizu Nuspahica.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la phily » 04 feb 2016, 13:12

tiago > duljevic

:kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 04 feb 2016, 13:30

Tryg je napisao/la:Jel igrao jucer Halvadzic uopste, i kakav je bio. Jer u njega sam ipak velike nade polagao, on moze biti nas biser, ako se snadje kako treba. Il ce biti jos jedan u nizu Nuspahica.
malo je igrao ,neprimjetan skroz
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la InatSilanBosanski » 04 feb 2016, 13:34

Trebat ce vremena da se svi naviknu na novi klub, atmosferu, grad.Sve ce to bit bolje.Pobjeda protiv sirokog je prekretnica svega.

IvanOsim
Postovi: 264
Pridružen/a: 03 maj 2015, 21:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IvanOsim » 04 feb 2016, 13:34

--------------------------------Kjosevski-----------------------------

S Stevanovic----Kosoric-----Hodzurda----Kramaric

----------------------Zolotic---------Blagojevic------------------

Memija----------------------Bekric-----------------------Stanic

---------------------Djermanovic/Lendric----------------------

Ovo je po meni trenutno najbolji sastav.

Steta sto se Dado povrijedi.
Jeste li znali da je Zeljeznicar jedini tim koji je osvojio duplu krunu u BiH, i to je ucinio dva puta.

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kenan_tm87 » 04 feb 2016, 13:37

Šteta što na terenu može biti samo 11 igrača :D
FORZA ZELJO

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 04 feb 2016, 13:37

@Ajzea blokirao postavljanje novih slika igrača na zvaničnu u znak protesta što Uglješu nisu slikali. Slikajte ga i postavite, nema veze što nije naš igrač :-), samo za @Ajzea.
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

Avatar
GANI60
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 maj 2013, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GANI60 » 04 feb 2016, 13:38

kenan_tm87 je napisao/la:Šteta što na terenu može biti samo 11 igrača :D
Oplaka :rol: +1
AMAR AMAR OSIM OSIM

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 04 feb 2016, 13:50

slika
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 04 feb 2016, 14:00

pile87 je napisao/la:slika
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.