FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 11 feb 2016, 15:41

Jest FaraonTM, jel te stid tako govoriti o članu naše forum zajednice :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

damirc
Postovi: 267
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la damirc » 11 feb 2016, 15:41

Po ovome sto sam procitao mi smo skoro cijelu utakmicu napadali i bili bolji protivik, ovaj DAC nam nije dva puta zaprijetio, uglavnom smo mi bili ti koji su agilniji i napadački orjentirani

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DANAN » 11 feb 2016, 15:42

amanakazablon je napisao/la:
amazon je napisao/la:Jutros sam pisao pola ih ne ide na utakmice ali hoce stream gospoda isto kao da placaju pretplatu sportsport, i kao da je neko duzan da to radi. Ako ti se ne klika ne ulazi na portal i cao.
Aferim
Evo ga poceo je pricati sam sa sobom...

Avatar
Okolele
Postovi: 1725
Pridružen/a: 24 avg 2015, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Okolele » 11 feb 2016, 15:42

Evo i Haladzica umjesto Kramarica..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 11 feb 2016, 15:42

amazon je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Dobro te je bolan više, sad da krenemo hvaliti ss.ba ti bi ga uzeo kuditi samo da kontriraš.

I dobro razmisli za Hodžurdu, u vakat si govorio da je sramota da igra za Želju.
Ako je iko hvalio Hodzurdu to sam bio ja od pocetka.Visina, okretnost sve sto treba jedan stoper. O CEMU TI PRICAS DJECACE?
Zamjenih te sa nekim drugim :rol: :urnebes:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 11 feb 2016, 15:42

DANAN je napisao/la:
amanakazablon je napisao/la:
amazon je napisao/la:Jutros sam pisao pola ih ne ide na utakmice ali hoce stream gospoda isto kao da placaju pretplatu sportsport, i kao da je neko duzan da to radi. Ako ti se ne klika ne ulazi na portal i cao.
Aferim
Evo ga poceo je pricati sam sa sobom...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rios » 11 feb 2016, 15:43

damirc je napisao/la:Po ovome sto sam procitao mi smo skoro cijelu utakmicu napadali i bili bolji protivik, ovaj DAC nam nije dva puta zaprijetio, uglavnom smo mi bili ti koji su agilniji i napadački orjentirani
Isto sam namjeravao napisati,po ovom sudeci imali smo vise od igre..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 11 feb 2016, 15:43

DANAN je napisao/la:
amanakazablon je napisao/la:
amazon je napisao/la:Jutros sam pisao pola ih ne ide na utakmice ali hoce stream gospoda isto kao da placaju pretplatu sportsport, i kao da je neko duzan da to radi. Ako ti se ne klika ne ulazi na portal i cao.
Aferim
Evo ga poceo je pricati sam sa sobom...
Evo i da jesam, ali pricat na forumu to samo moze kod tebe pametnjakovicu :urnebes:
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DANAN » 11 feb 2016, 15:44

Dobar si dobar
:-D :-D :-D

roleeee
Postovi: 248
Pridružen/a: 12 jul 2013, 14:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la roleeee » 11 feb 2016, 15:45

Aco samo nam reci da li ce te prenositi sarajevo?

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 11 feb 2016, 15:45

super je napisao/la:@ajzea imas li ti osjecaj da se neko od forumasa ulizuje nekom
Šta ga briga, vidjet će Antalije kad neko od članova administracije/moderacije ode do WCa da izvrši veliku nuzdu :njanjanja:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

damirc
Postovi: 267
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la damirc » 11 feb 2016, 15:46

aleksandar_veliki je napisao/la:
damirc je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Kao sto sam neki dan pisao protiv ovog portala, danas zelim da kazem da apsolutno nije ss.ba nama duzan obezbjedjivati ove tekstualne prenose, i ja koliko sam upoznat malo koji portal iz regiona prenosi cak i tekstualno svoje timove sa priprema, tako da sam ja ss.ba zahvalan za prenose iz hercegovine, a nama nisu oni krivi sto nemamo vlastiti yt kanal i opremu, i nadam sei da cemo ici u tom smjeru napredovanja..
Sve da im je to placeno, neka je imaju pravo, tako da smatram da je nepotrebna dalja rasprava o ovome, a smatram da je ovaj portal najbolji u bih i da mu nijedan nije ravan, zbog foruma pa nadalje....
A sta je duzan raditi kao medijski partner? Mogu i ja izvjestavati sa Grbavice kada se igra utakmica, ako se toliko busaju da imaju opremu sto nisu radili stream sa Grbavice prijateljskih utakmica, dajte ba nemojte biti djeca.
Svaki nas ulazak na njihovu stranicu njima donosi zaradu, ako si medijski partner daj onda da imamo neke koristi od tebe.
I sad ja covjeku, a ovakvih je vecina koja ovdje diskutujue, nazalost, moram objasniti da ne mozes tek tako doci na Grbavicu postaviti kameru i streamati. Ovo ostalo oko razmjevanja značenja rijeci partner i neke koristi necu ni komentarisati. Jbt, mogao sam bar tekstualni pratiti, ali mi niste do dozvolili...
Evo ti sada kontra pitanje je li to onda isto znaci da ne mozes tek tako doci ni kada je sluzbena utakmica pa uraditi intervju ili izvjestaj sa te iste. OK znam da trebas biti akreditovani novinar, ali ako si pratner kluba onda se podrazumjeva da ces imati prava i na prijateljske utakmice. Mani me se takvih objasnjenja jednostavno mi vrijeđate inteligenciju. Pozdrav

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la super » 11 feb 2016, 15:47

Ajzea je napisao/la:
super je napisao/la:@ajzea imas li ti osjecaj da se neko od forumasa ulizuje nekom
Šta ga briga, vidjet će Antalije kad neko od članova administracije/moderacije ode do WCa da izvrši veliku nuzdu :njanjanja:
definitivno si najveci kralj :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

Avatar
BajroTM
Postovi: 88
Pridružen/a: 07 feb 2016, 14:44

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BajroTM » 11 feb 2016, 15:48

Na ovoj temi stvarno si prije imao procitati sta ali odkako ajzea se zaljubio u stokica I ugljesu sve ode u pm.
Jos se tu prikljucuju ovaj iz visokog faraontm kenan_tm87 koji su mali seljacki balavci.
Kad jos dodas muhu koji je borac za prava :urnebes: svakom loncu poklopac ko onaj elegant zvani samo da neprimimo gol onda skontas gdje si dosao.chwilla je isto niti smrdi niti mirise.

Aldin jeste dosadan I sve je kontra samo sto svi na jednog svi ste ga napali.
Dobri momci na ovom forumu su djole fkz 1921 pile I brile ali ovaj zadnji je malo veca hinja. Minjore me fino docekao a elegant samo neka ode jednom na jug ili grbavicu.

sportsport.ba se trudi samo sto bi vi sve za djabe
Zadnja izmjena: BajroTM, dana/u 11 feb 2016, 15:51, ukupno mijenjano 1 put.
“Kada legnem da spavam, dvije stvari su neizostavni dio mog razmišljanja. O tome da sam odbio Real Madrid, dva puta, i o generaciji Jugoslavije iz Italije 1990. godine”, rekao je Osim.

fcz
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 jul 2009, 23:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fcz » 11 feb 2016, 15:49

aleksandar_veliki je napisao/la:
damirc je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Kao sto sam neki dan pisao protiv ovog portala, danas zelim da kazem da apsolutno nije ss.ba nama duzan obezbjedjivati ove tekstualne prenose, i ja koliko sam upoznat malo koji portal iz regiona prenosi cak i tekstualno svoje timove sa priprema, tako da sam ja ss.ba zahvalan za prenose iz hercegovine, a nama nisu oni krivi sto nemamo vlastiti yt kanal i opremu, i nadam sei da cemo ici u tom smjeru napredovanja..
Sve da im je to placeno, neka je imaju pravo, tako da smatram da je nepotrebna dalja rasprava o ovome, a smatram da je ovaj portal najbolji u bih i da mu nijedan nije ravan, zbog foruma pa nadalje....
A sta je duzan raditi kao medijski partner? Mogu i ja izvjestavati sa Grbavice kada se igra utakmica, ako se toliko busaju da imaju opremu sto nisu radili stream sa Grbavice prijateljskih utakmica, dajte ba nemojte biti djeca.
Svaki nas ulazak na njihovu stranicu njima donosi zaradu, ako si medijski partner daj onda da imamo neke koristi od tebe.
I sad ja covjeku, a ovakvih je vecina koja ovdje diskutujue, nazalost, moram objasniti da ne mozes tek tako doci na Grbavicu postaviti kameru i streamati. Ovo ostalo oko razmjevanja značenja rijeci partner i neke koristi necu ni komentarisati. Jbt, mogao sam bar tekstualni pratiti, ali mi niste do dozvolili...
Imam jedno pitanje; nikakva kritika, nikakva provokacija. Naravno da je nemoguce doci na, recimo, utakmicu Premijer Lige i pustiti stream bez ikakve dozvole, ali zar se fakat (i kome) moraju placati prava za prenos yebene trening utakmice koja se igra u nekom trening kampu?

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 11 feb 2016, 15:49

@AJzea jesi vidio slike S.Stevanovića kad je izlazio iz igre?
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 11 feb 2016, 15:49

vrbanjusa je napisao/la:@AJzea jesi vidio slike S.Stevanovića kad je izlazio iz igre?
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 11 feb 2016, 15:49

Samo za Ajzeu

slika

:urnebes:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Tryg
Postovi: 546
Pridružen/a: 12 okt 2015, 13:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tryg » 11 feb 2016, 15:50

Bajro izbacen si, napusti kucu velikog brata!

DR.HOUSE
Postovi: 894
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DR.HOUSE » 11 feb 2016, 15:52

aleksandar_veliki je napisao/la:
roleeee je napisao/la:Aco samo nam reci da li ce te prenositi sarajevo?
Nadam se da hocemo, ucinit cemo sve sto je u nasoj moci da prenosimo. Na visu silu, los internet, padavine, ne mozemo uticati...
a kod nas smetnje neke jel de hahah :lol: :lol: :lol: :lol: boze sacuvaj ako bude sutra prijenos ja se 100% pozdravljam od ovog foruma i stranice

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.