SSC Napoli

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 13 feb 2016, 22:06

Uhh sto mi Hamsik vadi zivce sa ovim retardiranim pogreskama. Trzni se malo jbt.

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 13 feb 2016, 22:39

:(

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la MaGiCa » 13 feb 2016, 22:50

Šteta.

Završilo se najgorim mogućim rezultatom.

Nije da sam verovao u scudetto, ali sa ovakvim Juventusom i Napolijevim rasporedom, pa još posle ovakvog rezultata - priča je verovatno gotova. Treba osigurati #2 i direktan plasman u LŠ, a ni to neće biti lako.

Možda bi bilo pametno podrediti sezonu u Serie A Evropi i probati uzeti LE.

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Manuel » 13 feb 2016, 22:52

Ma ima jos nade za Napoli jer samo je bod razlika al da ce ovo ubiti ekipu psihicki hoce yebiga.Ne mogu da vjerujem da ste ovako izgubili.Mertens kreten izgubi loptu polukontra i gol.Ma kakva Liga Evrope,nije ovo jos gotovo i ako Juve tesko moze gdje kiksati.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Gefufna » 13 feb 2016, 22:54

Stanje psihe cemo vidjeti vec slijedece kolo, ako ne budu 3 boda protiv Milana - to je to sto se tice ove sezone.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Manuel » 13 feb 2016, 23:06

Upravo tako
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Gefufna » 13 feb 2016, 23:11

I to u 11 dana: Milan, 2x Villarreal, Fiorentina. Gutavo do bola.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la BijelaCokolada » 13 feb 2016, 23:14

Bas mi zao Napolia.Odluci jedan detalj koji moze ici na jednu ili na drugu stranu.Jbg,fudbal.

Sarri strasan trener,odlicno postavljena utakmica,bas kako treba,ali kao sto rekoh jedan detalj odluci...

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 13 feb 2016, 23:22

Pa jos ne mogu sebi da dodjem, **** ti fudbal i majku. :( Popusismo u najgori moguci momenat na najgori moguci nacin. Sada u cetvrtak protiv Villarreala. Treba odmoriti sto je vise igraca moguce, pa se onda u ponedjeljak potuci sa Milanom.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la L'Avvocato » 14 feb 2016, 01:19

L'Avvocato je napisao/la:Mislim da će se Sarri držati svog provjerenog recepta sa 4-4-2 (modifikovana 4-3-1-2). Mada bi mu valjalo da koristi krila na malo moderniji način. Ne znam, pisao sam prije par dana kako očekujem Napoli u borbi za titulu. Samo je pitanje kako će novi trener sve to ukomponovati.
Znao sam da će Sarri biti dobar izbor za klupu Napolija. I baš kao što sam napisao da bi mu valjalo da koristi krila koja ima na raspolaganju tako je i bilo. U početku je to bilo malo škripavo, da se tako izrazim, ali je poslije sve došlo na svoje.

Zna čovjek znanje a to je i večeras pokazao. Ne vidim njegovu krivicu u porazu. Sve je bilo odlično na taktičkom planu. Rispetto :salut:
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Chinaglia » 14 feb 2016, 01:27

jesi licemjer, meduješ ovdje kada ste ih dobili, da l' ste izgubili :oops:

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la L'Avvocato » 14 feb 2016, 01:32

De mali idi spavaj, kasno je :P


Sarri odličan. Šteta njihova što i mi imamo Maxa na klupi :kafa:
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Gefufna » 14 feb 2016, 01:52

Sta se ba pravdas Maxumu Gorkom? :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la L'Avvocato » 14 feb 2016, 02:01

Ma neka Kinija, navija za Slobodu i Lazio pa mu sve opraštam. Tu je pokupio sve bodove kod mene.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 14 feb 2016, 02:04

L'Avvocato je napisao/la:
L'Avvocato je napisao/la:Mislim da će se Sarri držati svog provjerenog recepta sa 4-4-2 (modifikovana 4-3-1-2). Mada bi mu valjalo da koristi krila na malo moderniji način. Ne znam, pisao sam prije par dana kako očekujem Napoli u borbi za titulu. Samo je pitanje kako će novi trener sve to ukomponovati.
Znao sam da će Sarri biti dobar izbor za klupu Napolija. I baš kao što sam napisao da bi mu valjalo da koristi krila koja ima na raspolaganju tako je i bilo. U početku je to bilo malo škripavo, da se tako izrazim, ali je poslije sve došlo na svoje.

Zna čovjek znanje a to je i večeras pokazao. Ne vidim njegovu krivicu u porazu. Sve je bilo odlično na taktičkom planu. Rispetto :salut:
Ma nema tu njegove krivice ni 1%. Ako vec trebamo traziti krivca onda su to upravo bila krila koja su danas totalno podbacila(doduse Callejon je odradio gigantski posao u defanzivi, ali naprijed :thumbdown: ). Od Insignea sam ocekivao vise. Ocekivao sam da ce poslati par upotrebljivih lopti za Higuaina, ali...
Na sredini terena se vodila velika bitka(ocekivano), te samim time Allan, Hamsik i Jorginho nisu bili u mogucnosti da u potpunosti pomognu Higuainu, zbog cega je skoro u vecini meca Higgy bio potpuno odsjecen od ostatka tima. E tu su trebala nasa krila, pa i bekovi da dodju do izrazaja, ali nista. Hysaj je uspio jednom centrirati kako treba Higuainu, nakon cega je sekunda falila da povedemo.
Sarri je odlicno poslozio ovaj tim. Ako cemo racunati samo prvih 11, onda smo mi, pa usudio bih se reci cak i bare-bare sa Juventusom. Po hiljaditi put ponavljam, problem je klupa. Tu imas samo 3 igraca na koja mozes ozbiljno racunati: Mertens, Gabbi i Valdifiori. Ostale ne vrijedi ni spominjati. Ostaje jos da vidimo kako ce se mladi Grassi snaci kada se oporavi od povrede.

Milan i Fiorentina moraju pasti. Bice tesko, ali upravo u ovim tekmama moraju pokazati da su zreli za Scudetta. Nista jos nije gotovo, iako ste vi apsolutni favorit. Necete valjda i vi dovijeka pobjedjivati. :D

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Gefufna » 14 feb 2016, 02:05

@Advokat, razumijem, sazaljenje je jaka sila. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 14 feb 2016, 03:01

Preko tri hiljade navijaca spremilo docek za igrace na Capodichinu. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

slika

Stigli su
slika

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 15 feb 2016, 09:30

Preko 35 hiljada ulaznica je vec prodano za mec protiv Milana. Vec je sada sigurno da ce moje drage Milaniste u ponedjeljak docekati pun San Paolo. Idemo dalje u nove pobjede, bod zaostatka je nista. :kafa: Sarri :kralj: :kralj:
Ali idemo prvo nekako pregurati ovo gostovanje Villarrealu. Izvuci nerijesen rezultat uz makar jedan postignut pogodak bi bilo odlicno.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 feb 2016, 15:25

Partenopei je napisao/la:Preko 35 hiljada ulaznica je vec prodano za mec protiv Milana. Vec je sada sigurno da ce moje drage Milaniste u ponedjeljak docekati pun San Paolo. Idemo dalje u nove pobjede, bod zaostatka je nista. :kafa: Sarri :kralj: :kralj:
Ali idemo prvo nekako pregurati ovo gostovanje Villarrealu. Izvuci nerijesen rezultat uz makar jedan postignut pogodak bi bilo odlicno.
Taman da pun stadion svjedoči vašem porazu. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 15 feb 2016, 16:02

Romagnoli13 je napisao/la:
Partenopei je napisao/la:Preko 35 hiljada ulaznica je vec prodano za mec protiv Milana. Vec je sada sigurno da ce moje drage Milaniste u ponedjeljak docekati pun San Paolo. Idemo dalje u nove pobjede, bod zaostatka je nista. :kafa: Sarri :kralj: :kralj:
Ali idemo prvo nekako pregurati ovo gostovanje Villarrealu. Izvuci nerijesen rezultat uz makar jedan postignut pogodak bi bilo odlicno.
Taman da pun stadion svjedoči vašem porazu. :mrgreen:
:nene:
Cast Milanu, ali nista od bodova ove sezone na San Paolu. Tri boda su nam prijeko potrebna prije teskog gostovanja u Firenci. Za nadati se da ce Miha nekim cudom ugurati Balonju u prvih 11, jer u tom slucaju ne bih uopste sumnjao u pobjedu(sjebao bi vam Balo igru 100%, kao i inace :D ). Ovako mi ostaje da se malo sikiram oko Bacce, ali vjerujem da ce Koulibaly njega padze strpati. :kafa:

Iskreno se nadam da ce tvoj Milan na kraju sezone uspjeti dogurati do treceg mjesta, ali bice tesko. Uglavnom, na bodove sa San Paola zaboravite. Pazite da ne primite cetvorku kao prosli put. :lolno:

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.