FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Sapce » 16 feb 2016, 09:47

Ja mislim, a nadam se da necu biti u pravu, da su i mirza i nihad zavrsili s reprezentacijom.
Mislim da bi se uskoro i gorda mogo oprostit.
Sve i da budemo u nekom jakom sastavu, proci ruse nece biti lako (naravno ovisno ko od njih dodje)
Tako da bi jedan radikalan rez mozda bio i najbolje rjesenje. Opasnost da mladi igraci izgore je velika, ali i da postanu igracine.



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la nerminh74 » 16 feb 2016, 12:28

Sapce je napisao/la:Ja mislim, a nadam se da necu biti u pravu, da su i mirza i nihad zavrsili s reprezentacijom.
Mislim da bi se uskoro i gorda mogo oprostit.
Sve i da budemo u nekom jakom sastavu, proci ruse nece biti lako (naravno ovisno ko od njih dodje)
Tako da bi jedan radikalan rez mozda bio i najbolje rjesenje. Opasnost da mladi igraci izgore je velika, ali i da postanu igracine.



Postano kroz Forum SportSport.ba app.
ne vidim zasto spekulirati, nihada i mirzu pozvati, ako ne dođu, onda i moraš tražiti nove
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la kobe24 » 16 feb 2016, 12:45

nerminh74 je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:ja samo znam da bi ovi klinci letili po terenu, da bi bilo puno kontri, polukontri, suteva, zabijanja, zakucavanja, trica...bilo bi i padova u igri, igrala bi se slabija odbrana, neke bi dobijene tekme gubili, neke i po 20-30 zijanili ali bi definitivno gledali fast run-gun kosarku.
koji je smisao igrati protiv rusa sa ko fol ozbiljnom repkom kao na euru i zijaniti 25-30 razlike, kad to mogu i klinci isto da ucine.

Ne bi bilo lose da se napravi anketa medju rajom tipa:
Da li ste za radikalno podmlađivanje reprezentacije sa igračima od 17 do 22 godine na čelu sa selektorom Josipom Pandžom kojem se daju odriješene ruke bez rezultatskog imperativa naredne 4 godine?
- DA
- NE
pa na ovo pitanje bi ti ja odmah odgovorio sa NE
da li Pandža može biti svjetla budućnost BiH košarke, naravno da može, ali on je još poprilično neiskusan trener bez iskustva van BiH lige i poprilično mlad, tako da bi ga teško poštovali igrači tipa gordić, renfro, stipanović, kikanović, ... npr. daleko je bolja sada opcija Nenad Marković ili npr. Vujošević ako je zainteresovan
također uredu je pomladiti sastav, ali ne treba u tome pretjerivati jer možeš imati kontraefekat da tim mladim momcima potopiš samopouzdanje, pogotovo što nekoliko od nabrojanih nema više od 15 minuta ozbiljne seniorske košarke, a neki kao Karahodžić nemaju pravo nastupa u kvalifikacijama
zato sam ja pisao više puta da bi najidealniji sastav (več sam sam sebi dosada) bio:

1.Renfre, Gordić, Gegić
2.Herr Đedović, Musa, Atić
3.Milošević, Buza
4.Teletović, Sulejmanović
5.Nurkić, Stipanović i Kikanović

ukoliko Đedovića ne bude i/ili Mirze onda treba zvati Vrabca ili Gajića,a na 4 Todića
Potpisujem svaku rijec i napisao bih doslovno isti post, da nisam vidio ovaj tvoj. :)

Ja samo ne znam zasto neki tako olahko otpisuju Sulejmanovica. Na stranu ova moralna strana o kojoj je neko ranije vec pisao, ali momak je jos uvijek daleko od propalog talenta. Svi se sjecamo da je jos prije 3 godine odigrao par utakmica u aba ligi za Ljubljancane i da je bio itekako dobar. Spletom okolnosti, karijera je otisla u krivom pravcu (mozda je i morao otici u klub gdje ce osjetno vise zaradjivati), ali ni on sam nije mogao znati da ce biti ovakav rasplet. Na osnovu ovih partija koje on pruza u spanskoj drugoj ligi (nije bas ni toliko naivna), daleko od toga da je on zaboravio igrati kosarku, samo je nuzno da na kraju sezone napusti Kataloniju i zaigra u nekoj jacoj ligi, pa zasto ne i u nekom abaligasu.
P.S. Obzirom da gledam 95% Cedevitinih utakmica, ne mogu se oteti dojmu da je on igrom jako slican Arapovicu (koji je mladji oko godinu dana). Mozda je Arapovic pokretljiviji, ali mislim da je Sulejmanovic dosta snazniji i bolji u igri na niskom postu. Ubijedjen sam da bi i nas Emir mogao pruzati u najmanju ruku iste partije kakve pruza Marko i ne bih se uopste dvoumio kojeg bi od njih dvojice uzeo u svoju ekipu (mozda ce izgledati da sam subjektivan, ali stvarno to mislim). Znamo svi da je veliki radnik, da puno trenira, otvorice se neka vrata i za njega ako Bog da, samo moora zavrsiti s Barcelonom na kraju sezone. Isto tako, ne vidim sta su to Buza i Vrabac (ovaj pogotovo!) postigli vise od njega, pa da se pravi neka razlika izmedju njih.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la hz1987 » 16 feb 2016, 12:59

pandza neiskusan?
eto menso je bio selektor kao iskusan, pa ga pandza sa prosjecnim kaknjem tarlaha po ovoj bh ligi.

o kakvom vi iskustvu pricate?
covjek je sa klincima odradio finale koje ne bi seniori odradili na njihovom mjestu.

drugo, o kakvom vi pregorijevanju i potapanje sampouzdanja klinaca govorite?
to ima smisla ako se ganja rezultat i postavis im imperative.

sve potjerati koji se neckaju i kofrce i maksimalno podmladiti i staviti im pandzu. ko od starijih ne slusa - odmah noga!
kad savez i javnost stanu iza tebe, a ti svojim znanjem pokazes renome - nema tu rusenja autoriteta.

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la mchadesh » 16 feb 2016, 13:12

Samo ne znam sto se Đedović stalno vrti po kombinacijama. Zdra'o!

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Lotus » 16 feb 2016, 13:22

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:ja samo znam da bi ovi klinci letili po terenu, da bi bilo puno kontri, polukontri, suteva, zabijanja, zakucavanja, trica...bilo bi i padova u igri, igrala bi se slabija odbrana, neke bi dobijene tekme gubili, neke i po 20-30 zijanili ali bi definitivno gledali fast run-gun kosarku.
koji je smisao igrati protiv rusa sa ko fol ozbiljnom repkom kao na euru i zijaniti 25-30 razlike, kad to mogu i klinci isto da ucine.

Ne bi bilo lose da se napravi anketa medju rajom tipa:
Da li ste za radikalno podmlađivanje reprezentacije sa igračima od 17 do 22 godine na čelu sa selektorom Josipom Pandžom kojem se daju odriješene ruke bez rezultatskog imperativa naredne 4 godine?
- DA
- NE
pa na ovo pitanje bi ti ja odmah odgovorio sa NE
da li Pandža može biti svjetla budućnost BiH košarke, naravno da može, ali on je još poprilično neiskusan trener bez iskustva van BiH lige i poprilično mlad, tako da bi ga teško poštovali igrači tipa gordić, renfro, stipanović, kikanović, ... npr. daleko je bolja sada opcija Nenad Marković ili npr. Vujošević ako je zainteresovan
također uredu je pomladiti sastav, ali ne treba u tome pretjerivati jer možeš imati kontraefekat da tim mladim momcima potopiš samopouzdanje, pogotovo što nekoliko od nabrojanih nema više od 15 minuta ozbiljne seniorske košarke, a neki kao Karahodžić nemaju pravo nastupa u kvalifikacijama
zato sam ja pisao više puta da bi najidealniji sastav (več sam sam sebi dosada) bio:

1.Renfre, Gordić, Gegić
2.Herr Đedović, Musa, Atić
3.Milošević, Buza
4.Teletović, Sulejmanović
5.Nurkić, Stipanović i Kikanović

ukoliko Đedovića ne bude i/ili Mirze onda treba zvati Vrabca ili Gajića,a na 4 Todića
Potpisujem svaku rijec i napisao bih doslovno isti post, da nisam vidio ovaj tvoj. :)

Ja samo ne znam zasto neki tako olahko otpisuju Sulejmanovica. Na stranu ova moralna strana o kojoj je neko ranije vec pisao, ali momak je jos uvijek daleko od propalog talenta. Svi se sjecamo da je jos prije 3 godine odigrao par utakmica u aba ligi za Ljubljancane i da je bio itekako dobar. Spletom okolnosti, karijera je otisla u krivom pravcu (mozda je i morao otici u klub gdje ce osjetno vise zaradjivati), ali ni on sam nije mogao znati da ce biti ovakav rasplet. Na osnovu ovih partija koje on pruza u spanskoj drugoj ligi (nije bas ni toliko naivna), daleko od toga da je on zaboravio igrati kosarku, samo je nuzno da na kraju sezone napusti Kataloniju i zaigra u nekoj jacoj ligi, pa zasto ne i u nekom abaligasu.
P.S. Obzirom da gledam 95% Cedevitinih utakmica, ne mogu se oteti dojmu da je on igrom jako slican Arapovicu (koji je mladji oko godinu dana). Mozda je Arapovic pokretljiviji, ali mislim da je Sulejmanovic dosta snazniji i bolji u igri na niskom postu. Ubijedjen sam da bi i nas Emir mogao pruzati u najmanju ruku iste partije kakve pruza Marko i ne bih se uopste dvoumio kojeg bi od njih dvojice uzeo u svoju ekipu (mozda ce izgledati da sam subjektivan, ali stvarno to mislim). Znamo svi da je veliki radnik, da puno trenira, otvorice se neka vrata i za njega ako Bog da, samo moora zavrsiti s Barcelonom na kraju sezone. Isto tako, ne vidim sta su to Buza i Vrabac (ovaj pogotovo!) postigli vise od njega, pa da se pravi neka razlika izmedju njih.
Sve si upravu.Sulejmanovic je spletom losih okolnosti i pogresnim savjetima dospio tu gdje jeste,ali sigurno ima kvalitet i nervira me na ovom forumu sto kao svi mladi igraci moraju bit kao Jusuf ili Musa inace su vec proglaseni propalim :facepalm: Sacekajte ljudi malo nas je najveci problem sto sam sto puta pisao nepostojanje kluba makar u ABA ligi koji bi pruzio priliku ovim mladim igracima da se afirmisu u seniorskoj kosarci.Pa eno ti Mege pola onih igraca prosle ili na pocetku ove sezone nisu se mogli snaci,ali vremenom iz utakmice u utakmice sve vise napreduju.Nista u Srbiji i Hrvatskoj djeca nisu talentovanija od nase samo sto oni imaju priliku da napreduju i pokazu se,a nasi tu priliku nemaju.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la kobe24 » 16 feb 2016, 13:54

hz1987 je napisao/la:pandza neiskusan?
eto menso je bio selektor kao iskusan, pa ga pandza sa prosjecnim kaknjem tarlaha po ovoj bh ligi.

o kakvom vi iskustvu pricate?
covjek je sa klincima odradio finale koje ne bi seniori odradili na njihovom mjestu.

drugo, o kakvom vi pregorijevanju i potapanje sampouzdanja klinaca govorite?
to ima smisla ako se ganja rezultat i postavis im imperative.

sve potjerati koji se neckaju i kofrce i maksimalno podmladiti i staviti im pandzu. ko od starijih ne slusa - odmah noga!
kad savez i javnost stanu iza tebe, a ti svojim znanjem pokazes renome - nema tu rusenja autoriteta.
Joj, pa i jesmo bili tu gdje smo bili dok je Bajramovic vodio ekipu. Prvo, porediti vodjenje u16 selekcije i seniora je smijesno. Covjek nema apsolutno nikakvog internacionalnog iskustva, ni kao igrac ni kao trener. Osim toga, covjek je mladji od nekih nasih igraca, pa kako ocekivati da sa svakim od njih uspostavi neku zrelu komunikaciju, da bude autoritet nad njima... Na stranu sto svi znamo koliko kvalitetne igrace je imao u ekipi (ne umanjujem njegov udio u svemu tome, ali mnogo je lakse ostvarivati uspjehe s takvim talentima). Prelahko si otpisao neke igrace, a opet prelahko i bez ikakve osnove neke ubacio na spisak. Ne kazem da treba zvati Persica, Sutala i takve, njih apsolutno izbaciti iz svih mogucih kombinacija, ali Mirza ili Jusuf u slucaju da mogu igrati, njih jos uvijek ne bi trebali otpisivati. I s njima pokusati jos ovaj put, ako bude negativnih odgovora, zavrsiti tu pricu za sva vremena i rijesena stvar. S druge strane, mislim da recimo Penava ili Durmo imaju vece sanse da postanu ozbiljniji seniori od Djedovica i Aleksica koji uveliko propadaju, a i vise bi nam koristili u rosteru ti all around igraci, jer potrosaca imamo i previse.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la remA1 » 16 feb 2016, 14:49

Lotus je napisao/la:
remA1 je napisao/la:Jadni mi ako nam je Sulejmanović prva rezerva na četvorki :3
Taj sto ga ti omalovazavas vec pet punih godina ceka da zaigra za svoju zemlju.I da je najgori trenutno na svijetu on mora imati mjesto u reprezentaciji.Svoju karijeru je rizikovao zbog nas,jer bi u Finskoj vec bio redovan clan njihcve reprezentacije vec nekoliko godina sa pogodnostima koje mu mi ni u snu ne mozemo pruzit.Zato on od mene ima velliko postovanjei on je za mene ljudina kojih i sam vidis u sportu pogotvo nasem gotovo i da nema.
Kažu da ga je i Xavi Pascual 10-ak puta molio da nastupi za prvi tim Barce, ali on neće. :D Nedim Đedović isto, odveo nas do četvrtog mjesta na EP-u... Ne radi se ovdje o poštovanju, biografija i sama prošlost momka nas vodi do tog da ga poštujemo, i poštujem ga! Ali hajmo biti realni. Jadni mi ako boljeg nemamo...

mercurial
Postovi: 900
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la mercurial » 16 feb 2016, 14:57

Ne znam sta Sulejmanovic i Đedovic jos uvijek rade u Barci. Ocito zive u nekoj zabludi da ce dobiti priliku u prvom timu.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Unofficialpage » 16 feb 2016, 15:35

Ne moraju svi biti u NBA, neka postanu solidni igrači u Europi i nama dovoljno. Nemamo mi prostora da možemo bilo koga otpisat, ko god ima ikakvog kvaliteta neka igra.

O Sulejmanoviću i Đedoviću, još je pre rano govorit o tome jesu li propali ili ne, oni tek počinju svoju karijeru, imaju tek 20 i 19 godina, tek počeli.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Sapce » 16 feb 2016, 16:10

Barcelona i ono **** zutih očiju su katastrofa za mlade igrače
Cudim kako nedim nije nista naucio iz bratovog iskustva, al eto


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Lotus » 16 feb 2016, 17:24

remA1 je napisao/la:
Lotus je napisao/la:
remA1 je napisao/la:Jadni mi ako nam je Sulejmanović prva rezerva na četvorki :3
Taj sto ga ti omalovazavas vec pet punih godina ceka da zaigra za svoju zemlju.I da je najgori trenutno na svijetu on mora imati mjesto u reprezentaciji.Svoju karijeru je rizikovao zbog nas,jer bi u Finskoj vec bio redovan clan njihcve reprezentacije vec nekoliko godina sa pogodnostima koje mu mi ni u snu ne mozemo pruzit.Zato on od mene ima velliko postovanjei on je za mene ljudina kojih i sam vidis u sportu pogotvo nasem gotovo i da nema.
Kažu da ga je i Xavi Pascual 10-ak puta molio da nastupi za prvi tim Barce, ali on neće. :D Nedim Đedović isto, odveo nas do četvrtog mjesta na EP-u... Ne radi se ovdje o poštovanju, biografija i sama prošlost momka nas vodi do tog da ga poštujemo, i poštujem ga! Ali hajmo biti realni. Jadni mi ako boljeg nemamo...
Pa jasta kralju da imamo bolje.Bavcic eno otimaju se timovi oko njega,a imamo jos jednog boljeg Halilovic kaze BH.BASKET da on razvaljuje po Hrvatskoj i da vjerovatno sledece sezone ide u euroligaski klub ili Bulic isto preporucuju sa BH.BASKET portala da ljudi iz saveza obrate paznju na ovog momka svijetla je buducnost pred njim i na kraju slag na tortu Glogovac, kazu oni sto su ga gledali da je cudo prirode :urnebes:

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la TaRgEt_ » 16 feb 2016, 19:17

Kažu da ga je i Xavi Pascual 10-ak puta molio da nastupi za prvi tim Barce, ali on neće. :D Nedim Đedović isto, odveo nas do četvrtog mjesta na EP-u... Ne radi se ovdje o poštovanju, biografija i sama prošlost momka nas vodi do tog da ga poštujemo, i poštujem ga! Ali hajmo biti realni. Jadni mi ako boljeg nemamo...[/quote]

Pa jasta kralju da imamo bolje.Bavcic eno otimaju se timovi oko njega,a imamo jos jednog boljeg Halilovic kaze BH.BASKET da on razvaljuje po Hrvatskoj i da vjerovatno sledece sezone ide u euroligaski klub ili Bulic isto preporucuju sa BH.BASKET portala da ljudi iz saveza obrate paznju na ovog momka svijetla je buducnost pred njim i na kraju slag na tortu Glogovac, kazu oni sto su ga gledali da je cudo prirode :urnebes:[/quote]


Veliki znalci moj brate ti sa bhbasketa znas i sam :urnebes:
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Lotus » 17 feb 2016, 09:33

TaRgEt_ je napisao/la:Kažu da ga je i Xavi Pascual 10-ak puta molio da nastupi za prvi tim Barce, ali on neće. :D Nedim Đedović isto, odveo nas do četvrtog mjesta na EP-u... Ne radi se ovdje o poštovanju, biografija i sama prošlost momka nas vodi do tog da ga poštujemo, i poštujem ga! Ali hajmo biti realni. Jadni mi ako boljeg nemamo...
Pa jasta kralju da imamo bolje.Bavcic eno otimaju se timovi oko njega,a imamo jos jednog boljeg Halilovic kaze BH.BASKET da on razvaljuje po Hrvatskoj i da vjerovatno sledece sezone ide u euroligaski klub ili Bulic isto preporucuju sa BH.BASKET portala da ljudi iz saveza obrate paznju na ovog momka svijetla je buducnost pred njim i na kraju slag na tortu Glogovac, kazu oni sto su ga gledali da je cudo prirode :urnebes:[/quote]


Veliki znalci moj brate ti sa bhbasketa znas i sam :urnebes:[/quote]

Kosarkaski sladokusci :urnebes:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la nerminh74 » 17 feb 2016, 13:03

Šta ono bješe ovdje tema?!
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Lotus » 17 feb 2016, 13:10

nerminh74 je napisao/la:Šta ono bješe ovdje tema?!
Pa ono o cemu i pisemo!

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la filip13 » 17 feb 2016, 17:09

pratim

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la nerminh74 » 17 feb 2016, 19:27

Lotus je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Šta ono bješe ovdje tema?!
Pa ono o cemu i pisemo!
Ja u naslovu nigdje ne vidim da piše procjena kvaliteta novinara BiH basket.ba
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la filip13 » 17 feb 2016, 21:31

mchadesh je napisao/la:Samo ne znam sto se Đedović stalno vrti po kombinacijama. Zdra'o!

:thumbup: covjek nas je ****

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FIBA EuroBasket 2017 - Kvalifikacije

Post Postao/la Gifron » 17 avg 2016, 17:26

slika
Jedan grad, jedna ljubav!

Zaključano

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.