Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Prijedor » 29 feb 2016, 15:19

bojler je napisao/la:Ja mislim da ce Borac ostat u ligi ako pobjedi Rudara i Drinu mislim da mogu navuc nekako
Ma lagano pogledaj zadnjih 6 kola pet sigurnih pobjeda… Dace im svi nasi klubovi tri boda, cak i Radnik u Bijeljini…
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la bojler » 29 feb 2016, 15:25

Prijedor je napisao/la:
bojler je napisao/la:Ja mislim da ce Borac ostat u ligi ako pobjedi Rudara i Drinu mislim da mogu navuc nekako
Ma lagano pogledaj zadnjih 6 kola pet sigurnih pobjeda… Dace im svi nasi klubovi tri boda, cak i Radnik u Bijeljini…
Zavisi znas kako ko ce kako sebe osigurat recimo Radnik ako se izgura za Evropu dotad onda ce dat , Rudar sad ako izgubi od Travnika al najvjerovatnije da hoce kad su sami sebi u stomak skocili sa kiskom tim kuci i oni onda isto padaju , Drina to je gotovo , Slavija recimo ako se izvuce dotad isto tako pada

Ja mislim da Mladost i Vitez idu dole a Borac i Travnik gore ...

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la flek1950 » 29 feb 2016, 18:40

Vitez sinko ostaje, a ti "idi bolan okupaj se operi se dolje":-P
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Avatar
FliX
Postovi: 4729
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la FliX » 01 mar 2016, 00:50

Prijedor je napisao/la:
bojler je napisao/la:Ja mislim da ce Borac ostat u ligi ako pobjedi Rudara i Drinu mislim da mogu navuc nekako
Ma lagano pogledaj zadnjih 6 kola pet sigurnih pobjeda… Dace im svi nasi klubovi tri boda, cak i Radnik u Bijeljini…
Koji su to nasi klubovi? :lolno:

P.S Jesi cuo za izreku "Za'ebi svog bliznjeg.." ?

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la bojler » 01 mar 2016, 11:07

flek1950 je napisao/la:Vitez sinko ostaje, a ti "idi bolan okupaj se operi se dolje":-P
Ma ko god odigra najbolje nek ostane

HeraklitMracni
Postovi: 5363
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 mar 2016, 11:30

tesko da ce mladost ispast , dolaze im vitez , travnik, velez , slavija siroki i zrinski a idu , zelji , slobodi ,sarajevu , drini , celiku , drinu ce pobijedit , kuci ne vjerujem da ce kiksati , vitez ima tezi raspored al opet uz par domacih pobijeda eto opsantanka , borac mora da ide sad olimpicu , ako ne pobijedi a pobijedi mladost viteza , onda je i njima gotovo , jer imaju kuci igrat pa idu krvniku travniku , gdje nece pobijedit ...mladost i vitez puno su pobjegli a jos 11 kola do kraja ako se ne varam ...

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la BosnianKingdom » 01 mar 2016, 12:01

Drina,Rudar i Velez sigurno ispadaju, po mom nekom mišljenju ni Olimpic nije daleko, a Mladost se mora isto tako dosta potruditi da bi ostala..
Sabrine mi moje!

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la NYKnicks Fan » 01 mar 2016, 13:18

Drina, Velež, Rudar, Borac, Olimpic i Travnik.

Avatar
TzXHc
Postovi: 591
Pridružen/a: 07 dec 2015, 17:37
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la TzXHc » 01 mar 2016, 13:21

Mislim što se ispadanja tiče da je to to, baš kako stoji sad stanje na tabeli. Doduše Travnik ima nesto lakši raspored, ali 8 bodova nije malo, tako da mislim da će ispasti.. Jedino bi Borac mogao ući u sigurnu zonu, ali nešto ne vidim ni jednu ekipu iz te "sigurne" zone da će tako lahko pasti. Vidjet ćemo, volio bih Borac da ostane u ligi. Ispadaju baš dobre ekipe ove sezone.. Tako da će i druga liga slijedeće sezone biti pravo zanimljiva, pogotovo zbog Veleža u njoj...
Slobodo ti si moja ljubav, moja radost, sreća, moja bol...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Pappy » 01 mar 2016, 15:39

HeraklitMracni je napisao/la:tesko da ce mladost ispast , dolaze im vitez , travnik, velez , slavija siroki i zrinski a idu , zelji , slobodi ,sarajevu , drini , celiku , drinu ce pobijedit , kuci ne vjerujem da ce kiksati , vitez ima tezi raspored al opet uz par domacih pobijeda eto opsantanka , borac mora da ide sad olimpicu , ako ne pobijedi a pobijedi mladost viteza , onda je i njima gotovo , jer imaju kuci igrat pa idu krvniku travniku , gdje nece pobijedit ...mladost i vitez puno su pobjegli a jos 11 kola do kraja ako se ne varam ...
Slavija je završila sa Mladosti. Dva puta po 1:1 ove sezone.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.