HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la nellic07 » 13 jun 2016, 14:31

Bošnjak sam,nisam Hrvat ali Hrvati normalno navijaju za Hrvatsku bez obzira gdje rođeni.Isto kao i mi Bošnjaci što volimo Bosnu bez obzira odakle smo.Raprava je bezvezna.Navija se za svoj narod a ne zemlju u kojoj živiš,to je tako,posebno kod nas na Balkanu.Baš neki dan u kafiću,vlasnik Albanac,porijeklom iz Makedonije,lik pjeva albansku himnu,živi i radi u Bosni,rođen u MAKEDONIJI,a navija za Albaniju.

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la espresso » 13 jun 2016, 14:35

Koji klub će biti naš protivnik u 2. pretkolu UEFA Lige prvaka saznat ćemo za sedam dana, ali zato već danas s velikim zadovoljstvom možemo potvrditi da ćemo nove europske utakmice najaviti 8. srpnja velikim koncertom Prljavog kazališta na terenima Sveučilišta u Mostaru. Ulaz će, naravno, biti slobodan, a koncertu će prethoditi službeno predstavljanje momčadi aktualnog prvaka za sezonu 2016./2017.


slika

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultra gitano » 13 jun 2016, 15:40

espresso je napisao/la:Koji klub će biti naš protivnik u 2. pretkolu UEFA Lige prvaka saznat ćemo za sedam dana, ali zato već danas s velikim zadovoljstvom možemo potvrditi da ćemo nove europske utakmice najaviti 8. srpnja velikim koncertom Prljavog kazališta na terenima Sveučilišta u Mostaru. Ulaz će, naravno, biti slobodan, a koncertu će prethoditi službeno predstavljanje momčadi aktualnog prvaka za sezonu 2016./2017.


slika
:tokralju: :clap: :tokralju:

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultra gitano » 13 jun 2016, 15:42

a dotad slušat kralja :urnebes: :bow: :urnebes: i navijat da što dalje Vatreni doguraju biće hitova od L.Bulića :thumbup: :rol:

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 13 jun 2016, 22:08

ALOBOLA je napisao/la:Covjek koji je vrlo dobro upucen u stanje nasih golmana rekao je da je Kreso Bandic golman na istom nivou kao i Gogo ali da ga je gadna povreda malo usporila.Iako je Kozic iskusniji tko zna ko ce zamjeniti Gogu kad i ako ode.Takodjer na vidiku je ,prema njegovim rijecima ,jos jedan golmanski biser iz nase skole i to cini mi se da se preziva Dujmovic ali nisam siguran.
To za Bandića sam i ja čuo još prije i zaista se nadam da će i on dočekati svoju priliku na golu kad Gogu prodamo :thumbup:
Sjećam se onda je vrhunski branio oba puta protiv Sarajeva i samo nu Bože zdravlja pa da zasluži mjesto na gol uz sav respekt i poštovanje prema iskusnom Koziću :)

Inače da vam iskren budem, dosadašnjim transferima sam pravo zadovoljan... dovedena su ciljana pojačanja i konkretne zamjene Laštro - S.Jakovljević; Blaić - Barić (iako očekujem Čolića u prvoj postavi, no pripreme će pokazati tko će igrati) i naravno u isčekivanju Kouadia umjesto Zakarića!
Ako prodamo Gogu i Graovca poslije LP, S. Jakovljević u paru sa Katanecom (u zamjeni braća Radeljić ili Anto sam, ako je istina da mali Stjepan odlazi u Stuttgart) i na gol Krešo ili Kozić :thumbup:
Samo me zanima još tko će još od juniora dobiti ugovor osim ovih što su već potpisali (Aćimović, Miketek, Ćavar, S.Radeljić) i što će biti sa Milom, Radulovićem, Stevom pa i Pekom (ima ugovor do 2017., a mislim da može još puno toga dati, do njega je sve!)

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 15 jun 2016, 10:56

Dr.sc. Eldin Jelešković, koji je prema mišljenju mnogih jedan od najboljih ili čak i najbolji kondicioni trener u Bosni i Hercegovini, bio je dio tima koji je sa Zrinjskim osvojio titulu prvaka naše države ove godine. Miran je, odgovoran i veliki profesionalac. U potpunosti je posvećen poslu.

Jelešković već dugi niz godina radi u bosanskohercegovačkom fudbalu kao kondicioni trener i osvajao je trofeje, međutim nije bio medijski eksponiran. Radio je u Posušju, Željezničaru i Zrinjskom, te je u jednom navratu išao preko granice gdje je radio u 1. Augustu iz Anogole. U našoj zemlji osvojio je čak sedam trofeja ( Dvije titule Premijer lige BiH i jedan osvojen Kup BiH sa Zrinjskim, te dvije titule Premijer lige i dva osvojena Kupa BiH sa Željezničarom).

Pored rada s domaćim klubovima, Jelešković radi i sa mnogim vrhunskim sportistima, zatim na Fakultetu sporta i tjelesnog odgoja u Sarajevu u zvanju Docenta, te pri Nogometnom/Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine u Centru za edukaciju trenera.

Imali smo veliki povod da kontaktiramo ovog velikog stručnjaka, koji je nakon svih tih ogromnih uspjeha pristao dati prvi intervju.

Zbog čega Vas nije bilo u medijima svih ovih godina?

"Smatrao sam da rezultat govori mnogo. Nisam bio sebičan da to dijelim sa ostalima, nego jednostavno posao me "tjerao" i nisam razmišljao o tome da bih trebao da posebno budem eksponiran. Kroz svoje aktivnosti sam dovoljno toga pokazao i kazao mnogim studentima na Fakultetu sporta i tjelesnog odgoja, budućim i sadašnjim trenerima kroz Centar za edukaciju i naravno u svojoj praksi kroz klubove imao jako dobar kontakt i komunikaciju sa igračima. Smatrao sam da je to dovoljan medij i mislim da nije bilo potrebe nekog dodatnog medijskog eksponiranja".

Sigurno da ste ponosni na sve ove rezultate?

"Naravno da sam ponosan! Jako puno vremena odvajam za ono što volim, konstantno se usavršavam, odlazim na jako veliki broj seminara širom Europe, posvećen sam ovom pozivu, a posebna satisfakcija za sve su navedeni rezultati".

Mnogi smatraju da je kod nas presudna kondiciona priprema. Da li dijelite to mišljenje?

"Mislim da kondiciona priprema nije presudna, taktika je puno važnija! Kondiciona priprema dolazi tek na trećem ili četvrtom mjestu bitnosti u nogometu. Jako je važno da postoji sposobnost razumijevanja situacije na terenu, da igrači međusobno komuniciraju i da znaju šta treba da rade na terenu, te da izvršavaju taktičke zamisli trenera, da igrači na osnovu svojih zadataka, zadataka i kretnji svojih saigrača donose najbolje odluke, a to je ustvari smisao za igru. Da bi ovo prethodno bilo integrisano u igru, onda moramo imati i tehničku komponentu da zamisao pretvorimo u djelo.

Tek kada igrač ima sve ove pretpostavke na vrhunskom nivou, trener želi da to sprovede sto više puta uspješno u toku jedne utakmice, a to je ustvari kondicija ili još bliže fudbalska kondicija. Zato kažem da kondicija nije presudna i najbitnija".

Da li nastavljate saradnju sa Zrinjskim?

"Naravno da nastavljamo saradnju. To je jedna sjajna sredina gdje dominira jedan profesionalizam kako igrača tako i ljudi koji rade u stručnom štabu, a koji vodi Vinko Marinović koji je otvoren za sve vidove saradnje, a ja kao specijalista za kondicionu pripremu imam jako puno prostora za rad. Ovaj odličan ambijent za rad obezbjedila je i vrlo agilna Uprava kluba prema kojima gajim veliki respekt, a isto tako oni imaju poseban respekt prema meni. Na kraju krajeva jedno dobro iskustvo i sjećanje na uspješne sezone od 2008-2009 kada smo osvojili Kup i prvenstvo, je otvorilo vrata za ovu opet uspješnu saradnju". :salut: :salut:

Cijeli intervju se može pročitati na sc-u, a ovo boldirano je zapravo razlog zašto smo uspješni i zašto smo prvaci, a kad to potvrde ljudi sa strane koji su došli raditi u klubu, nema ljepšeg i boljeg komplimenta :thumbup:

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jun 2016, 19:44

Neum-Zrinjski 1.pol...0-2 Mešanović i ag...

0-3 Mrkaić..
0-4 Filipović...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jun 2016, 19:56

1-4..jbg. ne znam ko ga je zabio... :D

1-5...Ćorić...KRAJ

p.s. raskinuti ugovori sa Nikolićem i Radulovićem...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultra gitano » 19 jun 2016, 01:19

Pomeni veliki minus radi raskida ugovora sa Stevom Nikolićem :thumbdown: dovodimo Mrkaića, a nije ni u pola ko Nikolić bar za sada u karijeri. Stevu razumijem jer hoće da igra i stvarno jedan od igrača koji se vazda borio.
Sretno S. Nikoliću u daljnjoj karijeri :salut:

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 19 jun 2016, 20:58

ultra gitano je napisao/la:Pomeni veliki minus radi raskida ugovora sa Stevom Nikolićem :thumbdown: dovodimo Mrkaića, a nije ni u pola ko Nikolić bar za sada u karijeri. Stevu razumijem jer hoće da igra i stvarno jedan od igrača koji se vazda borio.
Sretno S. Nikoliću u daljnjoj karijeri :salut:
U principu složio bih se s tobom, ali ovo je "ekonomski" potez od strane kluba jer je Stevo bio jedan od najplaćenijih igrača u klubu, a Mrkaić je ono što kažu najbolji omjer cijene i kvalitete... ionako su ispred njega Mešanović i Bilbija... ista stvar sa Radulovićem, jer tu su neprikosnoveni Tomić i Petrak, tu je i Žeravica i što me posebno raduje Miketek!

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultra gitano » 21 jun 2016, 14:28

Deset dana na visinske pripreme - Kupres :D Valjda će ih Vinko dobro pripremit, ;)

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Gorki » 21 jun 2016, 16:50

FoSte95 je napisao/la:To i BiH na evropskom :wtf: :kafa:

:lol:

Gotovim i ja Njemačku i navijam za nju koja mi korist kad sam rođen u BiH :lol:


inače imaju našu punu podršku:
[youtube][/youtube]
Pobjeda je bolja od orgazma!

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 jun 2016, 17:57

Šta je ovo...Kakvi su ovo upadi? :urnebes:
Tema je HŠK Zrinjski...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultra gitano » 21 jun 2016, 20:22

Gorki je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:To i BiH na evropskom :wtf: :kafa:

:lol:

Gotovim i ja Njemačku i navijam za nju koja mi korist kad sam rođen u BiH :lol:
[/spoiler]
Pa šta ako si Njemac navijaj, BiH je Hrvatska zemlja odnosno Hrvati su jedn od njena tri konstantna naroda naravno da ćemo navijati za Hrvatsku. Sad što to vama /Odgovara ili ne što ću vam ja ija sam rođen tu ;) , a nisam od 93 Hrvat kao neki drugi narodi pa nikom nebranim navijaj ti kralju i za Izrael što mene tiče :thumbup:

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Gorki » 22 jun 2016, 12:48

ultra gitano je napisao/la: Pa šta ako si Njemac navijaj, BiH je Hrvatska zemlja odnosno Hrvati su jedn od njena tri konstantna naroda naravno da ćemo navijati za Hrvatsku. Sad što to vama /Odgovara ili ne što ću vam ja ija sam rođen tu ;) , a nisam od 93 Hrvat kao neki drugi narodi pa nikom nebranim navijaj ti kralju i za Izrael što mene tiče :thumbup:

je*em ti učiteljicu historije.

a jedino možeš da navijaš za komšije hrvate i to je to.

I ispali ako Bog da od Legije. :cheers:
Pobjeda je bolja od orgazma!

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena1 » 22 jun 2016, 12:52

Gorki je napisao/la:
ultra gitano je napisao/la: Pa šta ako si Njemac navijaj, BiH je Hrvatska zemlja odnosno Hrvati su jedn od njena tri konstantna naroda naravno da ćemo navijati za Hrvatsku. Sad što to vama /Odgovara ili ne što ću vam ja ija sam rođen tu ;) , a nisam od 93 Hrvat kao neki drugi narodi pa nikom nebranim navijaj ti kralju i za Izrael što mene tiče :thumbup:

je*em ti učiteljicu historije.

a jedino možeš da navijaš za komšije hrvate i to je to.

I ispali ako Bog da od Legije. :cheers:
Aj brisi sa teme ima druga gdje smijes pisat !

Tony Livancic kazu novi igrac !

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 22 jun 2016, 15:51

Jao ovih padobranaca, svaki put ista priča, kako im više ne dosadi :lol: Ali da ne trošimo vrijeme na nebitna škrabanja... znači Livančić nam dolazi? Onda ništa od ovog Kouadia? (našima vjerojatno dosadilo čekati na tu papirologiju, sjetimo se samo slučaja Širokog i Ajayia ccc)

http://www.onlinebht24.com/2016/06/gora ... -nase.html

Inače evo jučerašnjeg intervjua sa Gogom... Najavljuje tekmu protiv Legie :cool: To Gogo sine, povedi nas u treće pretkolo :thumbup:

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15140
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la irfo » 22 jun 2016, 20:30

Kakav je Nikolic, jel moze jos sta pruzit , pozdrav :wave:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 22 jun 2016, 20:42

irfo je napisao/la:Kakav je Nikolic, jel moze jos sta pruzit , pozdrav :wave:
Malo je igrao lani kod nas, moje osobno misljenje da je on dao svoj maximum.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Duff » 22 jun 2016, 21:36

irfo je napisao/la:Kakav je Nikolic, jel moze jos sta pruzit , pozdrav :wave:
Za nasu ligu jako dobar
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.