2016/17 NBA Pre-season

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Sarmelino » 26 jun 2016, 00:19

Donnie Darko je napisao/la:
1. Nije istina da su svi James nazivali pickom.
2. Evo konkretno jedno pitanje, da li je LeBron picka, odnosno kukavica?
Nije toliko,jos se i vratio i ispunio obecanje. U njega je cak po meni bilo blaze,nisu znali oko njega napraviti ekipu i otisao jer su nesposobni.
Ovaj pored sebe ima 1 ili 2 najboljeg playa u ligi.Ja ne mislim da je KD ista duzan Oklahomi, ali ici u takvu ekipu mi je skroz kukavicki. To je samo moje misljenje,ako ode u GSW pada mi u ocima i to je to i to ne zato sto ne volim GSW.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37703
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jun 2016, 00:20

GSW ako hoce da postane fransiza mora dovesti Duranta po meni, na fransizu mislim 10 dobih godina.

Vidjali su se ti timovi dobri kao ekipa, Detroit 2004 npr u NBA ali to krace traje nego kada imas izrazitog all stara ili dva. Treba GSW pokusati napraviti tim na Clevelandov nacin da zavlada Zapadom bez da izlapi i ostane bez dobre podrske igraca koji okruzuju glavne zvijezde ekipe. Sa Durantom se ne bi morali brinuti za ostale ugovore, igraci bi se sami lijepili (veterani), a okosnica bi bila prejaka.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Sarmelino » 26 jun 2016, 00:22

Kada bi vec odlucio da ode volio bi ga vidjeti u Bostonu ili u nekoj situaciji u Washingtonu mada je to tesko moguce.
Moze i SAS onda cu imat izgovor zasto za njih navijam :D
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la BijelaCokolada » 26 jun 2016, 00:27

Predobar je Durant igrac koliko vec godina unazad,a da jos uvijek nema prsten.Ne moze mu se zamjeriti sta god da uradi.
Ja bi volio da ode u boston i da pokusaju trejdovat rodju,bilo bi zanimljivo onda na istoku.
A Ako ode u warriorse to ce biti brutalno.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Sarmelino » 26 jun 2016, 00:29

Odlaskom u GSW ce dokazati da je nesposoban da sam nesto napravi.A ako on ode i RW, znaci totalni raspad svega.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21433
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Epidaurus » 26 jun 2016, 00:35

Sarmelino je napisao/la:Odlaskom u GSW ce dokazati da je nesposoban da sam nesto napravi.A ako on ode i RW, znaci totalni raspad svega.
Nesposoban sto je idiotska uprava OKCa zbog nevjerovatne skrtosti r.a.z.j.e.b.a.l.a potencijalnu dinastiju ? Oklahoma City Thunder kao fransiza (prije svega uprava i vlasnici) zasluzuju da ih ispale i KD i RW dogodine te da narednih 15 godina budu u lutrniji prvo zvog svog tog ciganluka oko neplacanja igraca koji bi formirali dinastiju i onda povrh svega zbog onoga sto su napravili Seattleu svojevremeno i ciganki ukrali Sonicse koji su uz Blazerse najgotivnija fransiza ikad.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Sarmelino » 26 jun 2016, 00:37

Za Seattle im nikad necu halalit.Bit ce ovo zanimljivo ljeto kako god.
´ta ce Kingsi sad, i dalje bit **** **** sa najboljim centrom u ligi?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37703
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jun 2016, 00:38

Ja sam pristalica teorije da veliki gradovi brze sloze ekipe. Zna se koje su metropole koje su se u pro sportovima naosvajale trofeja, odrade par trejdova, uzmu par veterana za kikiriki. Tako bi i LA uradio sa Durantom i Wesom..

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Sarmelino » 26 jun 2016, 00:40

tuzlak1987 je napisao/la:Ja sam pristalica teorije da veliki gradovi brze sloze ekipe. Zna se koje su metropole koje su se u pro sportovima naosvajale trofeja, odrade par trejdova, uzmu par veterana za kikiriki. Tako bi i LA uradio sa Durantom i Wesom..
I nije to neka teorija, to je cista logika.Pogotovo ovi americki crnci,vide velik grad,puno markentinga,puno para i tako ti to bude..
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jun 2016, 00:52

****: DeMar DeRozan will focus on getting a deal done to return to the Raptors as free agency opens. No plans to meet with other teams barring the unforeseen development of talks breaking down the Toronto.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
alemsa
Postovi: 24398
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la alemsa » 26 jun 2016, 01:45

Sup.acki je ako ode u Gsw, ono ako ih ne mos dobit, pridruzi im se. Stvarno bezze

Al' nece valjda
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la BijelaCokolada » 26 jun 2016, 02:08

alemsa je napisao/la:Sup.acki je ako ode u Gsw, ono ako ih ne mos dobit, pridruzi im se. Stvarno bezze

Al' nece valjda
Vjerovatno tako razmisljaju navijaci svih konkurentnih timova :rol:

Kad je mogao lebron,moze i kevin :zviz:

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la kokuz » 26 jun 2016, 02:43

kad se gleda ovako u rangu "običnih" igrača i smrtnika, prelazak u jaču ekipu, sa dosta zvijezda je logičan izbor.. tako da sa te strane prelazak u GSW bi bio najbolja opcija...

e sad, ako KD želi da se svrstava u top klasu igrača.. odnosno da teži ka toj all time great listi kao kobe, lebron(ok, lebron je isto tako ...... znate već šta uradio prelaskom u miami, ali je ipak opravdao svoj legacy evo i ovom titulom, ali i višegodišnjom konstanom dominacijom), duncan... onda bi mu taj eventualni prelazak u direktnog contendera biti veliki minus i linija manjeg otpora i bio bi česta meta napada i osporavanja.
sad na njemu je da odluči šta hoće od svoje karijere, da osvoji dva prstena i bude osporavan, ili da osvoji jedan ili nijedan pokušavajući sam dovući ekipu do prstena, ali da bude admired...

ja mislim, da on, ipak, potpisuje 1 yr deal sa oklahomom, odnosno da će uzeti još godinu da odluči, pa možda sa wessom odluči kako šta.

iskreno, ja bih volio da on negdje ode, čisto da se nešto dešava u NBA i da eto dobijemo neke nove timove, jer unazad dvije-tri sezone otprilike se zna kako se šta vrti (to dokazuju i zadnja dva finala gdje su se našli isti timovi)
ja da sam on, izabrao bih miami, ne znam šta može miami uraditi, ali ako mogu potpisati i duranta i zadržati whitesidea onda ne bi trebao imati dileme... ili i bez whitesidea, miami je po meni odlična ekipa na čelu sa jednim magom što je pat riley... lijepo skockana ekipa, u kojoj imaš i jednog velikana wadea iza leđa, sa mladim potencijalima, te ne znam koliko će bosh biti zdrav, ali ako bude i dalje je u top 5-7 četvorki lige.
plus, na ovakvom istoku gdje od ozbiljnih konkurenata imaš samo cleveland, tako da ti je otprilike ECF zagarantovan.... toronto je naravno tu, ali, nažalost, oni bez nekog novog FA teško da bi mogli protiv takvog miamia... sad i knicksi su tu sa mogućom big three ako dođe howard, ali prerano je davati neke komentare za njih dok ih ne vidimo na djelu.
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
JHam
Postovi: 9106
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la JHam » 26 jun 2016, 09:50

Evo, Denver je zainteresovan i moze mu ponuditi max, ekipa kojoj je malo falilo da udje u PO s brojnim povredama i nedostacima koji su koliko toliko nadomjesteni draftom. Zasto niko ne pise ds bi ga volio vidjeti kod nas, to bi automatski znacilo da ce se rsditi jos koji trade za jacanje ekipe, i bili bi sigurni ucesnik POa, i bilo bi zanimljivije te kroz godinu dvije vjerovatno i finala dok Jokic, Nurkic, Mudiay,Harris stasaju...

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la miki_92 » 26 jun 2016, 10:23

evo da rijesimo i ovu dilemu :mrgreen:

slika

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q16
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25388
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 jun 2016, 10:46

E dobro onda....Tim bolje. :D :D

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Scof1eld » 26 jun 2016, 16:12

JHam je napisao/la:Evo, Denver je zainteresovan i moze mu ponuditi max, ekipa kojoj je malo falilo da udje u PO s brojnim povredama i nedostacima koji su koliko toliko nadomjesteni draftom. Zasto niko ne pise ds bi ga volio vidjeti kod nas, to bi automatski znacilo da ce se rsditi jos koji trade za jacanje ekipe, i bili bi sigurni ucesnik POa, i bilo bi zanimljivije te kroz godinu dvije vjerovatno i finala dok Jokic, Nurkic, Mudiay,Harris stasaju...
Vece sanse da ga dovede ima Cska, ne znam u kojem ti svijetu zivis ali u ovom Durant nece zaigrati za Denver..
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Kawhi » 26 jun 2016, 16:17

Ja bih najviše volio da KD ode u Wizardse. S njima nikada ne bi contender niti prijetnja Spursima, a oslabio bi Oklahomu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
niccolo
Postovi: 367
Pridružen/a: 15 mar 2009, 12:31
Lokacija: olimp
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la niccolo » 26 jun 2016, 16:35

Ma nek' ide u Clipperse. Ha ja

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Torres_9
Postovi: 13493
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: 2016/17 NBA Off-season

Post Postao/la Torres_9 » 26 jun 2016, 18:06

Another agent thinks, in the case of Durant, the club that wants to pry him away from the Thunder "needs to be a good team, in a better market with a better chance to win than OKC."

"So Golden State and Miami become the only real players," the agent said.

hajde kd da se vrsi dominacija nad drustvom u nba2k


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.