FK Igman Konjic

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la konjicanin01 » 15 jul 2016, 17:06

BestijeKonjic je napisao/la:Sramota svih konjicana na sta nam je klub spao, lopovi u klubu, nikome ne polazu racune, nema juniora,stadion u katastrofalnom stanju, ako ce biti u narednom periodu ovakav ( a hoce jer se "zeleni" sve pitaju) najbolje je da se klub ugasi jer je ovo jedna velika sramota i bruka sta se radi sa ovog kluba
Druze da ima zainteresovanih za Igman nebih se ovi ovako ponasali godinama.Oni su tu jer ih je stranka postavila a ni oni sami ne znaju zbog cega su tu i kakva um je uloga .Bitno je da imaju nekakav izvor financija koji opstina izdvaja.Pitanje je da li u Igmana postoji skupstina i da lu se ikad organizovala od rata pa do danas,na kojom bi se postavili koliko toliko sposobni ljudi.S malo vise podrske grada Konjic bi veoma brzo imao premierligasa jer za to imamo kapacitet.

BestijeKonjic
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 mar 2014, 19:20
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la BestijeKonjic » 15 jul 2016, 19:43

konjicanin01 je napisao/la:
BestijeKonjic je napisao/la:Sramota svih konjicana na sta nam je klub spao, lopovi u klubu, nikome ne polazu racune, nema juniora,stadion u katastrofalnom stanju, ako ce biti u narednom periodu ovakav ( a hoce jer se "zeleni" sve pitaju) najbolje je da se klub ugasi jer je ovo jedna velika sramota i bruka sta se radi sa ovog kluba
Druze da ima zainteresovanih za Igman nebih se ovi ovako ponasali godinama.Oni su tu jer ih je stranka postavila a ni oni sami ne znaju zbog cega su tu i kakva um je uloga .Bitno je da imaju nekakav izvor financija koji opstina izdvaja.Pitanje je da li u Igmana postoji skupstina i da lu se ikad organizovala od rata pa do danas,na kojom bi se postavili koliko toliko sposobni ljudi.S malo vise podrske grada Konjic bi veoma brzo imao premierligasa jer za to imamo kapacitet.
Sto je najgore svi mi dobro znamo ko su ti ljudi koji su doveli igman u ovo stanje a niko nista ne poduzima, svi su digli ruke od kluba ni raja vise ne dolazi na utakmice kao prije, pa evo protiv posusja za prvaka utakmica nije bilo 50 ljudi, zar to nije tuzno za jedan grad kakav je Konjic? Nece raja da dodje da plati 2 km jer zna da ce zavrsit u dzepu svima nama poznatih lopova u klubu.

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la konjicanin01 » 17 jul 2016, 15:05

Treba napraviti neku incijativu da se Igman vrati ljudima koji imaju veze sa sportom.Mislim da ima sposobnih ljudi.

Avatar
Konigsblau
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 avg 2015, 12:38
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Konigsblau » 17 jul 2016, 17:24

konjicanin01 je napisao/la:Treba napraviti neku incijativu da se Igman vrati ljudima koji imaju veze sa sportom.Mislim da ima sposobnih ljudi.
Ima sposobnih, al' nema ljudi za incijativu. Igman je ogledalo Konjica - sve se na priču svodi. Stadion užasan: trava iz stolica raste, čikovi iz 2003. na tribini, trava preko 1,50m kod ograde. Tim nema ambicije. Kapiten je zadovoljan ovom ligom i piše po fb. kako Igman ne treba ulazit u 1. ligu federacije. Beštijama su sramota grada kad gube, a kad pobjeđuju ponos grada. Gledanost će još više past. Dno dna! I neko mi ima reći šta gledaš druge klubove podrži lokalni.
Wir leben dich Schalke 04!

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la konjicanin01 » 17 jul 2016, 21:44

Ma ne moze se od Bestija nista ocekivati nazalost ne ozbiljna su navijacka grupa.Zamisli osvojis ligu i ponovo moras igrat istu.To isto kad bi zavrsio skolu i kazu ti nije ti validna diploma moras ispocetka a ti kao lafo proslavljao .Zaista ja nesposobnijih ljudi u zivotu nisam vidio.Oni seoski turnir nebi znali organizovati.I nek je na sramotu opstini sto je dovel stadion u stanje da vise lici na smetljiste.A nek prave mostove ljubavi .

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Scout1921 » 10 jan 2017, 17:46

Dolazi vam 1 iz Turbine izgleda

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 18 jan 2017, 23:34

Vratio se Kašić i došao Bešić iz Turbine.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 21 maj 2017, 13:41

Ponovo smo u 1. ligi FBiH koja je jača nego ikad trenutno. Velež,Travnik,Bosna,Olimpic,Zvijezda.... Predviđam ekspresan povratak u Drugu ligu osim ako se ne promijene neke stvari,dovedu neka pojačanja,itd. mada nas nisu navikli na to ali Bože moj,naše je da se nadamo :D
Support your local club !

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la emir123 » 06 jun 2017, 15:02

ČESTITKE BEŠTIJAMA IZ KAKNJA :salut:
Dobrodošli po novu u ligu federacije u sretno vam bilo u narednoj sezoni :kralj: :clap: :bih:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 12 jun 2017, 00:59

U Igmanu će vjerovatno ostat par igrača koji su već igrali 1. ligu (Kovačević,Bebanić,Bešić,Ramić) tako da vjerujem da se uz par pojačanja možemo nositi donekle. Sad je pitanja koliko će uprava odradit svoj posao. Kao što sam gore u prethodnom postu rekao,liga nikada nije bila teža i ostajem pri tome da ako se bar 2-3 pojačanja ne dovedu,teško ćemo ostat ovdje.
Support your local club !

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 12 jun 2017, 11:38

Cestitke Igmanu na plasmanu u ligu federacije i da se ne zadrzite samo jednu sezonu :salut:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 13 jun 2017, 11:51

Trenutni trener Igmana nema licencu za 1. Ligu Federacije, tako da ce doci novi trener.

Po carsiji se prica da je Dzahid ponudio Feji (Nedimu Jusufbegovicu) 2 milje maraka platu, a ovaj hoce 3 :!:
Hoce li se naci na pola puta,vidjet cemo u narednim danima.

Hoce li se Igman DD ukljuciti i u dovodjenje nekih pojacanja, to ne znam, samo sa ovim kadrom tesko ce se moci nositi sa ostalima, ko god bio trener ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 14 jun 2017, 00:27

kraljttbvb je napisao/la:Trenutni trener Igmana nema licencu za 1. Ligu Federacije, tako da ce doci novi trener.

Po carsiji se prica da je Dzahid ponudio Feji (Nedimu Jusufbegovicu) 2 milje maraka platu, a ovaj hoce 3 :!:
Hoce li se naci na pola puta,vidjet cemo u narednim danima.

Hoce li se Igman DD ukljuciti i u dovodjenje nekih pojacanja, to ne znam, samo sa ovim kadrom tesko ce se moci nositi sa ostalima, ko god bio trener ;)
E vidiš od tebe prvi put čujem ovo za Feju,ali volio bih kad bi on došao,ipak je on tu legenda hajmo reć. Džahid koliko god da para ovima je malo,tako da ne znam hoće li se opet dovoditi kvazi pojačanja od nekih skauta ili će doći prava pojačanja za prvu ligu.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 jun 2017, 13:32

Prozivka će se obaviti u četvrtak,tad bi se trebalo znat nešto više o daljim aktivnostima,pojačanjima,planovima,itd.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 28 jun 2017, 17:51

Izgleda da će ulogu trenera preuzeti bivši kapiten Murtić. Fino su krenuli...
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 28 jun 2017, 21:24

KonjicBOY je napisao/la:Izgleda da će ulogu trenera preuzeti bivši kapiten Murtić. Fino su krenuli...
Nedim ce bit novi trener. On garantuje i par igraca, sto i jeste poenta. Dzahid stoji iz svega. Ne lupaj glupost oko Murtica.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 28 jun 2017, 23:04

Mig_Mig je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Izgleda da će ulogu trenera preuzeti bivši kapiten Murtić. Fino su krenuli...
Nedim ce bit novi trener. On garantuje i par igraca, sto i jeste poenta. Dzahid stoji iz svega. Ne lupaj glupost oko Murtica.
Ja sam tako čuo,kako sam čuo tako i napisao..
Support your local club !

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la konjicanin01 » 28 jun 2017, 23:09

KonjicBOY je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Izgleda da će ulogu trenera preuzeti bivši kapiten Murtić. Fino su krenuli...
Nedim ce bit novi trener. On garantuje i par igraca, sto i jeste poenta. Dzahid stoji iz svega. Ne lupaj glupost oko Murtica.
Ja sam tako čuo,kako sam čuo tako i napisao..
Bola kako ce Murtic ,nema ni B licencu ,,kako ce on biti trener sviju ti.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 28 jun 2017, 23:53

Ima A licencu. A nemoj da pises sta sve cujes.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 29 jun 2017, 00:42

Ima licencu,zato sam i pomislio da bi mogao biti. Nemojte se palit odmah,ja čuo glasine i napisao ovdje,zašto služi forum nego da raspravljamo.
Support your local club !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, IsmirMirvic, laszlo, Licniznanstvenik, Pantelija i 45 gostiju.