Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la BigBigBang » 01 avg 2016, 13:59

Posto Griezman ocigledno nije na prodaju, al eto kad bi bio skrsio bi bar 100 miliona na njega ali eto to je domen SBBKBB. Ovako u ovim okolnostima u kojima mi ne mozemo dovesti igraca ekipe koja je mnogo bolja od nas okrecemo se onome sto nam je dostupno i ako malo iskesiramo vrlo realno za dovesti. Dakle sto se tice pozicije krila i napadaca doveo bi Draxlera i Icardija. Favorit za dmfa mi je vec otisao u PSG posto smo se mi odlucili da dovedemo skuplju a mnogo losiju vraijantu i to je jedan ogroman fail, Krchowiak je jeftiniji a za klasu bolji od xhake.



Sto se tice stopera ima tu nekoliko igraca jedna od favorita je bio Stones ali on ode u City, ja bi npr. otjerao Mertesackera i Paulistu i doveo za male pare Fontea i kesirao onioh 45 miliona klauzule za Laportea.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
topnik1
Postovi: 15171
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 01 avg 2016, 14:09

Znači ti nikog ne bi doveo?
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11831
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 01 avg 2016, 14:13

topnik1 je napisao/la:Znači ti nikog ne bi doveo?
Maksuz sam otvorio njegov post da pogledam, i summa summarum on bi potrosio 200 miliona, a ne bi doveo ni jednog WC igraca. Il' su to strasni Icardi, Draxler WC igraci? AKo jesu, onda su Messi i slicni vanzemaljci.
Celik!3,2,2.

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la miki_92 » 01 avg 2016, 14:31

Marsal je napisao/la:Theo :tokralju: Opet se ispromašivao. Pa stvarno ne razumijem kakvu ulogu taj dečko još ima u Arsenalu i zašto uopšte ima? Pa prodaj ga za 20 miliona nekim levatima i stavi ih u banku i promoviši Chubicu ili kupi nekog talenta za te pare. Možda smiješno ali dadni Dinamu 10 miliona funti za Aru, možda bude nekog kuveta od njega, od Walcotta koji ima 140K funti sedmično 100% nema.
a koji je to klub dovoljno retardiran da placa mrtvog Thea 140k sedmicno i na to jos da plati neku odstetu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Marsal
Postovi: 22814
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Marsal » 01 avg 2016, 14:37

miki_92 je napisao/la:
a koji je to klub dovoljno retardiran da placa mrtvog Thea 140k sedmicno i na to jos da plati neku odstetu
70% Premiershipa.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
soccerfan
Postovi: 8778
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la soccerfan » 01 avg 2016, 14:45

AllGunsBlazing je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Znači ti nikog ne bi doveo?
Maksuz sam otvorio njegov post da pogledam, i summa summarum on bi potrosio 200 miliona, a ne bi doveo ni jednog WC igraca. Il' su to strasni Icardi, Draxler WC igraci? AKo jesu, onda su Messi i slicni vanzemaljci.
Sta fali Draxleru? On je meni odličan igrac. Pokazao je na EP da je spreman i za velike utakmice.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Marsal
Postovi: 22814
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Marsal » 01 avg 2016, 14:48

BigBigBang je napisao/la:Inace cudi me od Marsala da je pomenuo da fali krilo obzirom da sam nedavno procitao da je Ox vrhunski potencijal koji evo samo sto nije eksplodirao :lol: Naravno i igracinu Iwobija da ne zaboravim cudi me da pored takvih supertalenata nama treba krilo
Pa oni su potencijali, talenat je tu ali da li ce ga ispuniti ostaje da vidimo. Svaka ekipa koja igra sa krilima treba valjda imati 4 u ekipi, mi imamo Alexisa, OXa i Iwobija. Dakle jednu zvijerku i dva talenta, normalno je da treba jedno jako i kvalitetno ime uz koga ce mladici napredovat. Utakmica ce biti dovoljno za svu cetvoricu.

P.S.
Ja bih rado potpisao Pajine transfere.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la miki_92 » 01 avg 2016, 14:54

Marsal je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
a koji je to klub dovoljno retardiran da placa mrtvog Thea 140k sedmicno i na to jos da plati neku odstetu
70% Premiershipa.
to ti mislis, realnost je da osim ovih velikih klubova kao sto su Chelsea, United, City etc. (kojima on ni u ludilu nije potreban) ostatak lige nema namjeru da trosi 7+ miliona funti godisnje na prosjecnog igraca unistenog povredama

ako je tako lako prodati te igrace zasto je City seljakao Adebayora po posudbama i placao vecinu njegove plate i dalje, isti problem Barcelona imala sa Songom pa ga dali za dz u Rubin samo da ga skinu sa platnog spiska
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Marsal
Postovi: 22814
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Marsal » 01 avg 2016, 16:36

Smijesno je porediti Walcotta sa njima. Prvo sto je homegrown igrac, drugo sto je Englez. Pa ovo ljeto je West Ham za njega nudio oko 25 miliona funti ali Wenger odbio. Znaci ima interesanata i moze se prodat.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
niccolo
Postovi: 367
Pridružen/a: 15 mar 2009, 12:31
Lokacija: olimp
Kontakt:

Re: RE: Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la niccolo » 01 avg 2016, 16:39

BigBigBang je napisao/la:Posto Griezman ocigledno nije na prodaju, al eto kad bi bio skrsio bi bar 100 miliona na njega ali eto to je domen SBBKBB. Ovako u ovim okolnostima u kojima mi ne mozemo dovesti igraca ekipe koja je mnogo bolja od nas okrecemo se onome sto nam je dostupno i ako malo iskesiramo vrlo realno za dovesti. Dakle sto se tice pozicije krila i napadaca doveo bi Draxlera i Icardija. Favorit za dmfa mi je vec otisao u PSG posto smo se mi odlucili da dovedemo skuplju a mnogo losiju vraijantu i to je jedan ogroman fail, Krchowiak je jeftiniji a za klasu bolji od xhake.



Sto se tice stopera ima tu nekoliko igraca jedna od favorita je bio Stones ali on ode u City, ja bi npr. otjerao Mertesackera i Paulistu i doveo za male pare Fontea i kesirao onioh 45 miliona klauzule za Laportea.
Realno Icardi,Draxler/Lacazette,Mahrez u pet deka. S tim da Arsenalu vise treba Mahrez nego Draxler. Draxler je najbolji na pozicijama na kojima Arsenal ima wc igrace. Taj Fonte je normala, nista spektakularno. Pitanje sam ti postavio cisto onako da vidim jel ti stvarno imas bolje opcije u glavi od ovih koje se spominju, pa toliko ismijavas iste. Uglavnom, buraz izgleda da ti samo nabijas broj postova i ubijas dosadu. Mislio sam da si ozbiljniji.

Ako mene pitate nek dovedu bilo koga samo nek skrse lovu, nek se desava nesto. Mi titulu svakako necemo vidjeti u rukama Arsenalovih igraca u skorije vrijeme.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11831
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 01 avg 2016, 16:43

soccerfan je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Znači ti nikog ne bi doveo?
Maksuz sam otvorio njegov post da pogledam, i summa summarum on bi potrosio 200 miliona, a ne bi doveo ni jednog WC igraca. Il' su to strasni Icardi, Draxler WC igraci? AKo jesu, onda su Messi i slicni vanzemaljci.
Sta fali Draxleru? On je meni odličan igrac. Pokazao je na EP da je spreman i za velike utakmice.
Ne fali nista. Samo vrijedi istaci da je ipak klasa ispod najboljih na tim pozicijama. Evo recimo Alexis je u uzasnoj sezoni dao skoro tri puta vise golova od njeg. Realno ne mozes ga porediti sa Neymarom, onda i nije WC igrac. Da je dobar jeste, da je bolji od svih Arsenalovih krila sem Alexisa svakako, da je Wc nije. Uostalom nije on ni na euru nesto briljirao, dvije dobre, tri lose.

Ja sam davno napisao da treba krilo, spic i stoper. Sad hoce li to krilo biti Mahrez, Draxler il' neko deseti meni je potpuno svejedno. Samo ne mogu price Draxler eto valja, a Mahrez ne. Icardi valja, Lacazette ne. A u sustini ni jedan od tih igraca nije bas ona vrhunska klasa, doduse vrijedi istaci da vrhunske klase na takvim pozicijama i nema, odnosno ne moze se dovesti. A i kad dovedes nisi siguran da ce dobro igrati(James Rodrigez).
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la BigBigBang » 01 avg 2016, 16:56

AllGunsBlazing je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Znači ti nikog ne bi doveo?
Maksuz sam otvorio njegov post da pogledam, i summa summarum on bi potrosio 200 miliona, a ne bi doveo ni jednog WC igraca. Il' su to strasni Icardi, Draxler WC igraci? AKo jesu, onda su Messi i slicni vanzemaljci.
Cekaj kojih 200 miliona? Icardi i Draxler su skoro gotov proizvod oni kad postanu WC igraci neces ih moci dovesti za 40-50 miliona kao sada. Dakle ta dva igraca plus Laporte se mogu dovesti za 140 miliona eura. Bez ulaganja i rizika nema profita ti ako mislis da je bolje ne trositi pare vec cekati da dokazani polovnjaci Giroud, Walnut, Mertesacker itd. slobodnu svu pokretnu i nepokretnu imovinu ulozi u to da nece osvojiti ligu kad vec neces slaviti titule bar zaradi...

United ce na jednog igraca dati toliko a ti mi tu pizdis jer bi Arsenal trebao da napokon nesto potrosi i ulozi obzirom da su citav prosli ljetni rok prespavali i jos rok zavrsavali u plusu. Dakle ako United moze skrsiti 200-300 miliona siguran sam da Arsenal moze potrositi 150 pogotovo u situaciji kada je tim prosle godine ostvario najvecu zaradu od svih klubova Premier lige i jedan citav prelazni rok nije nista potrosio. Ali naravno te pare ocigledno imaju druge pravce u kojima ce se investirati a to ocigledno nisu pojacanja u potrebne igrace.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11831
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 01 avg 2016, 17:00

Icardi ti je minimum 60, a i Draxler je nesto slicno. 120 i 45 za Laportea= 165. Uz to moras naci zamjenu za desnog beka(ili gledati kako se Debuchy i Chambers sramote protiv iole brzih krila), zamjenu za lijevog beka. Sam si rekao da nisu doveli pravog defanzivnog veznog. Eto ti 200 miliona.

A na kraju ti niko ne grantuje da ce postati WC, ili cak da ce igrati dobro.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la BigBigBang » 01 avg 2016, 17:02

niccolo je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Posto Griezman ocigledno nije na prodaju, al eto kad bi bio skrsio bi bar 100 miliona na njega ali eto to je domen SBBKBB. Ovako u ovim okolnostima u kojima mi ne mozemo dovesti igraca ekipe koja je mnogo bolja od nas okrecemo se onome sto nam je dostupno i ako malo iskesiramo vrlo realno za dovesti. Dakle sto se tice pozicije krila i napadaca doveo bi Draxlera i Icardija. Favorit za dmfa mi je vec otisao u PSG posto smo se mi odlucili da dovedemo skuplju a mnogo losiju vraijantu i to je jedan ogroman fail, Krchowiak je jeftiniji a za klasu bolji od xhake.



Sto se tice stopera ima tu nekoliko igraca jedna od favorita je bio Stones ali on ode u City, ja bi npr. otjerao Mertesackera i Paulistu i doveo za male pare Fontea i kesirao onioh 45 miliona klauzule za Laportea.
Realno Icardi,Draxler/Lacazette,Mahrez u pet deka. S tim da Arsenalu vise treba Mahrez nego Draxler. Draxler je najbolji na pozicijama na kojima Arsenal ima wc igrace. Taj Fonte je normala, nista spektakularno. Pitanje sam ti postavio cisto onako da vidim jel ti stvarno imas bolje opcije u glavi od ovih koje se spominju, pa toliko ismijavas iste. Uglavnom, buraz izgleda da ti samo nabijas broj postova i ubijas dosadu. Mislio sam da si ozbiljniji.

Ako mene pitate nek dovedu bilo koga samo nek skrse lovu, nek se desava nesto. Mi titulu svakako necemo vidjeti u rukama Arsenalovih igraca u skorije vrijeme.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mislio si ti da sam ja ozbiljnii i onda Fonte je normala nista spektakularno. Covjek sa Pepom uzeo euro i drzao celicnu odbranu Portugala u Sotonu vec dugo vremena igra na vrhunskom nivou ako on nije nista spektakularno sta su onda Koscielny i Mertesacker? Arsenalu ne treba Mahrez, Arsenalu ne treba kreativac, sta ce ti Mahrez pored Ozila? Arsenalu treba moderno krilo kao sto je Draxler a ne a ne tipovi igraca kao sto su MAhrez i Payet. Icardi je klasa iznad Lacazeta, Icardi je igrac koji bi sa svojim finishing rateom na ovolike Arsenalove sanse resetao mreze i siguran sam da bi zabio tih 20. golova, tj. mnogo sam sigurniji da ce prije to on uraditi u debitantskoj sezoni nego sto ce Panjoud to uciniti u svojoj petoj poslie 4 sezone blamiranja i promasaja.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la BigBigBang » 01 avg 2016, 17:11

Cuj 60, ne budi smijesan KDBa poslije brutalne sezone su prodali za 55 miliona funti ne bi mogli za Draxlera dobiti 60 nije imao toliko dobru sezonu, 50 je realna cijena. Icardi takodjer ne moze biti preko 50. Sto se tice dmfa to si vec doveo tu sigurno nece traziti igraca za pravog dmfa cemo ipak sacekati promjenu menadzera jer ovaj nikad nece nauciti sta je dmf i kakav igrac treba biti.

Sto es tice zamjena naravno ali to nisu skupi igraci gore od desnog beka je lijevi bek, Monreal je vec u zadnjoj polusezoni nagovjestio da je njegov najbolji fudbal (koji nikad nije bio vrhunski) iza njga i ocekujem da on iduce sezone bude jedan od najslabijih igraca Arsenala.

I eto cak da potrosis 200 miliona sta fali? Opet kazem United ce za jednog igraca dati 120 iako su i godinama prije trosili mnogo a to sto kazes ko ti garantuje da ce to biti WC igraci? Pa niko ti ne garantuje tu glupost stamo mozes procitati na forumu Arsenala gdje strjucnjaci hoce garancije o WC kvalitetu. Ko je garantovao Fergusonu da tinejdzer Rooney vrijedi tolike pare jos u ono vrijeme? Mogao bi sad do sutra nabrajati. Treba uloziti pare pa makar svako od njih bio flop i promasaj bar onda znas da si nesto pokusao a ne tapkati u mjestu sa istom politikom i nemicati se evo vec drugu deceniju sa jedne tacke.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11831
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 01 avg 2016, 17:17

Gdje sam ja rekao da negdje fali da se potrosi 200 miliona? Samo potrosio je vala isto potrosio ih na Lacazettea ili Icardija, Mahreza ili Draxlera. Jer neces dobit onu istinsku klasu kojeg god igraca da kupis, dobijas ipak klasu ispod. Nije Icardi nista bolji od Lacazettea, cak bih rekao da je obratnu, s tim da Icardi moze biti bolji, ali ne znaci da hoce, sad nije. Pricamo o njegovom postotku realizacija, a preskacemo cinjenicu da covjek za spica ima jedan ipo sut na gol u utakmici. Smijesno.

Poenta mog posta jeste, da ne mozes srati po jednom, a drugi isti da ti valja. A seres samo da bi srao po Wengeru. I nisi spreman prihvatiti nekad neke stvari. Monreal je bio NAJBOLJI bek lige, i jedan od najboljih u svijetu. Tu nema dvobje, ustvari ima samo kod tebe. Cak su i navijaci drugih timova isto pisali. Kao takav je klasa za Gaye i slicne(koje si ti prizivao), s tim naravno da Gaya moze jos napredovati.
Celik!3,2,2.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8778
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la soccerfan » 01 avg 2016, 17:28

Ne fali nista. Samo vrijedi istaci da je ipak klasa ispod najboljih na tim pozicijama. Evo recimo Alexis je u uzasnoj sezoni dao skoro tri puta vise golova od njeg. Realno ne mozes ga porediti sa Neymarom, onda i nije WC igrac. Da je dobar jeste, da je bolji od svih Arsenalovih krila sem Alexisa svakako, da je Wc nije. Uostalom nije on ni na euru nesto briljirao, dvije dobre, tri lose.

Ja sam davno napisao da treba krilo, spic i stoper. Sad hoce li to krilo biti Mahrez, Draxler il' neko deseti meni je potpuno svejedno. Samo ne mogu price Draxler eto valja, a Mahrez ne. Icardi valja, Lacazette ne. A u sustini ni jedan od tih igraca nije bas ona vrhunska klasa, doduse vrijedi istaci da vrhunske klase na takvim pozicijama i nema, odnosno ne moze se dovesti. A i kad dovedes nisi siguran da ce dobro igrati(James Rodrigez).
Realno gledajuci, nama treba upgrade na ovo sto imamo jer Teo se sa amaterima nositi nemoze. Sinoc je bio smijesan u najmanju ruku. Draxler je trenutno bolji od Tea, a decku su samo 22 godine tako da ima prostora i da se popravi i postane WC igrac. Isto tako ja sam davno odustao od toga da ce Arsenal dovesti WC igraca. Mi mozemo u najboljem slucaju dovesti nekoga ko ce mozda postati WC igrac. Zasto? Za WC igrace treba novac, mnogooo novca. A nasoj upravi i nasem treneru kad spomenes da bi trebali potrositi nesto para sa one kamare koju godinama "prave", ko da si im srce iz grudi izvadio. :D Jer oni eto misle da super igraci jedva cekaju da se Arsenal bas njih sjeti i doci ce da igraju za topli obrok kod nas. :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
niccolo
Postovi: 367
Pridružen/a: 15 mar 2009, 12:31
Lokacija: olimp
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la niccolo » 01 avg 2016, 17:34

BigBigBang je napisao/la:
niccolo je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Posto Griezman ocigledno nije na prodaju, al eto kad bi bio skrsio bi bar 100 miliona na njega ali eto to je domen SBBKBB. Ovako u ovim okolnostima u kojima mi ne mozemo dovesti igraca ekipe koja je mnogo bolja od nas okrecemo se onome sto nam je dostupno i ako malo iskesiramo vrlo realno za dovesti. Dakle sto se tice pozicije krila i napadaca doveo bi Draxlera i Icardija. Favorit za dmfa mi je vec otisao u PSG posto smo se mi odlucili da dovedemo skuplju a mnogo losiju vraijantu i to je jedan ogroman fail, Krchowiak je jeftiniji a za klasu bolji od xhake.



Sto se tice stopera ima tu nekoliko igraca jedna od favorita je bio Stones ali on ode u City, ja bi npr. otjerao Mertesackera i Paulistu i doveo za male pare Fontea i kesirao onioh 45 miliona klauzule za Laportea.
Realno Icardi,Draxler/Lacazette,Mahrez u pet deka. S tim da Arsenalu vise treba Mahrez nego Draxler. Draxler je najbolji na pozicijama na kojima Arsenal ima wc igrace. Taj Fonte je normala, nista spektakularno. Pitanje sam ti postavio cisto onako da vidim jel ti stvarno imas bolje opcije u glavi od ovih koje se spominju, pa toliko ismijavas iste. Uglavnom, buraz izgleda da ti samo nabijas broj postova i ubijas dosadu. Mislio sam da si ozbiljniji.

Ako mene pitate nek dovedu bilo koga samo nek skrse lovu, nek se desava nesto. Mi titulu svakako necemo vidjeti u rukama Arsenalovih igraca u skorije vrijeme.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mislio si ti da sam ja ozbiljnii i onda Fonte je normala nista spektakularno. Covjek sa Pepom uzeo euro i drzao celicnu odbranu Portugala u Sotonu vec dugo vremena igra na vrhunskom nivou ako on nije nista spektakularno sta su onda Koscielny i Mertesacker? Arsenalu ne treba Mahrez, Arsenalu ne treba kreativac, sta ce ti Mahrez pored Ozila? Arsenalu treba moderno krilo kao sto je Draxler a ne a ne tipovi igraca kao sto su MAhrez i Payet. Icardi je klasa iznad Lacazeta, Icardi je igrac koji bi sa svojim finishing rateom na ovolike Arsenalove sanse resetao mreze i siguran sam da bi zabio tih 20. golova, tj. mnogo sam sigurniji da ce prije to on uraditi u debitantskoj sezoni nego sto ce Panjoud to uciniti u svojoj petoj poslie 4 sezone blamiranja i promasaja.
Ne znam buraz ali nijedan od tih igraca nije vanzemaljac u odnosu na postojece i ove potencijalne Arsenalove igrace. Ti imas takav nastup covjek bi reko da se s Arsenalom povezuju Benko i Duljevic, a ne Lacazzete i Mahrez. Da zakljucimo, Draxler nema mjesta u Arsenalu samim tim za njega je previse dati i 30 milki, Icardi nije bolji od Lacazzeta. Fonte je ok ali vanzemaljac kume nije, budimo realni.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la miki_92 » 01 avg 2016, 17:44

Marsal je napisao/la:Smijesno je porediti Walcotta sa njima. Prvo sto je homegrown igrac, drugo sto je Englez. Pa ovo ljeto je West Ham za njega nudio oko 25 miliona funti ali Wenger odbio. Znaci ima interesanata i moze se prodat.
nije Wenger nista odbio jer ponuda nije nikad ni postojala
West Ham United have no interest in signing Arsenal duo Theo Walcott and Alex Oxlade-Chamberlain despite both players reaching a crossroads in their respective careers. Jack Sullivan, son of co-owner David, has responded to recent media reports by confirming via Twitter that neither player are on the Hammers' radar.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la BigBigBang » 01 avg 2016, 19:31

AllGunsBlazing je napisao/la:Gdje sam ja rekao da negdje fali da se potrosi 200 miliona? Samo potrosio je vala isto potrosio ih na Lacazettea ili Icardija, Mahreza ili Draxlera. Jer neces dobit onu istinsku klasu kojeg god igraca da kupis, dobijas ipak klasu ispod. Nije Icardi nista bolji od Lacazettea, cak bih rekao da je obratnu, s tim da Icardi moze biti bolji, ali ne znaci da hoce, sad nije. Pricamo o njegovom postotku realizacija, a preskacemo cinjenicu da covjek za spica ima jedan ipo sut na gol u utakmici. Smijesno.

Poenta mog posta jeste, da ne mozes srati po jednom, a drugi isti da ti valja. A seres samo da bi srao po Wengeru. I nisi spreman prihvatiti nekad neke stvari. Monreal je bio NAJBOLJI bek lige, i jedan od najboljih u svijetu. Tu nema dvobje, ustvari ima samo kod tebe. Cak su i navijaci drugih timova isto pisali. Kao takav je klasa za Gaye i slicne(koje si ti prizivao), s tim naravno da Gaya moze jos napredovati.
Icardi je bolji od Lacazettea, kakve su to reference francuza? Peti napadac francuske u izuzev Griezmana jadnoj konkurenciji. Francuska liga je sesta po koeficijentu mnogo je teze zabijati u seriji a u defanzivno orjentisanom Interu nego u francuskoj za Lyon. On ima onoliko suteva koliko je moguce u takvoj ekipi, ako neko iz jednog i po suta po utakmici zabije 16 golova u ligi znaci da je klasa. Koliko je suteva imao Panjoud po utakmici da zabije svojih 16 golova prosle sezone? To ti nije smijesno? Nego ti je smijesno sto je Icardi iz jednog ipo suta zabio 16 :crazy:


Nije to ni blizu isto, Icardi i Draxler su mnogo bolji i korisniji od Mahreza i Lacazetea koji bi bili apsolutni promasaji u Arsenalu. Mahrez nije klasicno krilo on uopste nije potreban Arsenalu.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.